Help! JAK ZABEZPIECZYĆ OKNA DACHOWE PRZED KOTAMI???

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 12, 2019 11:07 Re: Help! JAK ZABEZPIECZYĆ OKNA DACHOWE PRZED KOTAMI???

Wstawiałam zdjęcie we wcześniejszym poście, ale już jest niewidoczne. Te moskitiery są montowane na ścianę, od wewnętrznej strony utwory okiennego.
O takie: https://www.plisykrakow.pl/moskitiery/m ... a-dachowe/
Na stronie poniżej są zdjęcia okien w różnych pozycjach uchyłu.

Ja dodatkowo na oknach dachowych mam jeszcze rolety montowane na szybie, zacieniające.
Wstawię fory wieczorem.
Obrazek

miszelina

Od: Nie maja 06, 2007 13:31

Post » Śro cze 12, 2019 11:20 Re: Help! JAK ZABEZPIECZYĆ OKNA DACHOWE PRZED KOTAMI???

takie rolety też mam...stoją złożone od kilku miesięcy w kącie czekajac na montaż :oops: dlatego tymczasowo ratuję się tym zawieszaniem okien mokrym praniem i musze przyznać, ze działa bardzo dobrze, zaczęlam przypadkowo, bo robiłam hurtowe pranie wszystkich koców, posłanek pościeli itp i zabrakło mi suszarki i byłam zaskoczona, jak super na temp w domu podziało to powieszenie takich ciemnych mokrych kocy na oknie.
Ale jak tylko się ochłodzi, to zabieram się za ten montaż tych rolet !

maczkowa

Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro cze 12, 2019 16:00 Re: Help! JAK ZABEZPIECZYĆ OKNA DACHOWE PRZED KOTAMI???

Tak wyglądają moje okna:
wersja na upalny dzień - okno zamknięte, roletki opuszczone, moskitiera zamknięta
Obrazek
całkowite zaciemnienie:
Obrazek

wersja na noc: okno otwarte, moskitiera zamknięta, koty bezpieczne, komarów brak:
Obrazek

A tak we dnie wygląda salon z plisami na szybach:
Obrazek

Dzięki temu przy temperaturze na zewnątrz 32 stopnie w cieniu w mieszkaniu mam 26,5 stopnia.
Obrazek

miszelina

Od: Nie maja 06, 2007 13:31

[poprzednia]