INTERNETOWE sklepy zwierzakowe

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 11, 2006 10:44

gosiak pisze:Karmy wet. mam nadzieję też uda nam się niedługo mieć.

Czekam na to z ogromną nadzieją :D Na jutro nie mam już suchego, a krak-vet nie odpowiada na moje maile :evil:
moja trójka ObrazekObrazekObrazek

Punto [*] 03.08.2013.

dzioby125

 
Posty: 4028
Od: Pt paź 21, 2005 20:03
Lokalizacja: Dąbrówka/koło Poznania

Post » Wto kwi 11, 2006 10:52

dzioby125 pisze:
gosiak pisze:Karmy wet. mam nadzieję też uda nam się niedługo mieć.

Na jutro nie mam już suchego, a krak-vet nie odpowiada na moje maile :evil:


A paczka była już wysłana? Bo może to kurier nawala? Oni czasami mają spore opóźnienia. Wtedy trzeba molestować firmę kurierską niestety. [/list]

gosiak

 
Posty: 2832
Od: Nie kwi 03, 2005 13:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto kwi 11, 2006 10:55

gosiak pisze:
dzioby125 pisze:
gosiak pisze:Karmy wet. mam nadzieję też uda nam się niedługo mieć.

Na jutro nie mam już suchego, a krak-vet nie odpowiada na moje maile :evil:


A paczka była już wysłana? Bo może to kurier nawala? Oni czasami mają spore opóźnienia. Wtedy trzeba molestować firmę kurierską niestety. [/list]

W krakvecie wisi w zawieszeniu :( jako zamówienie przyjęte, a nie wysłane.
moja trójka ObrazekObrazekObrazek

Punto [*] 03.08.2013.

dzioby125

 
Posty: 4028
Od: Pt paź 21, 2005 20:03
Lokalizacja: Dąbrówka/koło Poznania

Post » Wto kwi 11, 2006 11:09

Sylwka pisze:Zamawiam w Kakvecie bo jestem z Krakowa i dostawa jest bardzo szybko a do tego dla Zenka alergika potrzebuję karm weterynaryjnych a te nie wszędzie się da kupić. Dwa razy czegoś brakowało w paczce i za to zwrócono mi pieniądze. Szkoda tylko, że nikt się ze mną wczesniej nie skontaktował, bo wybrałabym inne produkty. Ostatnia przesyłka niestety troche zburzyła moje zaufanie. Zamówiłam na próbę RC Sensitivity Control 0.4 kg. Torebka dotarła do mnie w otwarta a w miejscu rozerwania była zszyta zszywaczem. Przełknęłam to, bo kurcze naprawdę wygląda to jak pęknięcie na zgrzewie przy pakowaniu do pudła choć powinien mi pan o tym powiedzieć przy dostawie (Zenek niestety bojkotuje tą karmę - może on ma mniej zaufania :D ). Zamiast 20 saszetek RC SC dostałam 18 (o tym pan tez nic nie wspomniał). Zamówiłam jeszcze na próbę witaminki gimpet dla Zenka i dla psa rodziców. I tu chyba w ramach rekompensaty zamiast pudełeczek po 50 cukiereczków dostałam odpowiednio 180szt i 200szt. Finansowo to ja jestem do przodu ale jakiś niesmak jednak pozostał.


Ja też mieszkam w Krakowie. Zakupy kocio-psie robię tu www.psiraj.pl Pan przywozi mi wszystko do domu zwykle następnego dnia od zamówienia. Kiedy potrzebowałem RC Intestinal napisałem do niego maila i mimo, że nie mają go w ofercie następnego dnia miałem saszetki u siebie, dodam, że taniej niż w krak-vecie. Do kazdego zamówienia dostajemy jakąś miłą niespodziankę, daty są zawsze w porządku.
Jak dotąd jestem z tego sklepu całkowicie zadowolony, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń i z czystym sumieniem polecam go każdemu.

Viridian

 
Posty: 1199
Od: Pt lis 18, 2005 23:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto kwi 11, 2006 11:37

dzioby125 pisze: Na jutro nie mam już suchego, a krak-vet nie odpowiada na moje maile :evil:


A dzownilas? przez gg pytałas??
Powiem szczerze, ze ja z kontaktami z nimi nie mam zadnego klopotu.
Przy ostatnim zamowieniu to nawet ja wymyslalam, bo wzielam płatne przy odbiorze, a nie dostalam pensji w tym dniu kiedy sie spodziewalam. Poprosiłam o wstrzymanie wysyłaki. Paczka przelezała u nich 3 dni dodatkowe i wysłali jak juz napisałam, ze moga wysłac.
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Wto kwi 11, 2006 12:08

Ja raz miałam w zimie problem z KrakVetem. Ale zachowali się na tyle ok, że za to dali mi 5% rabatu chociaż jeszcze nie osiągnęłam odpowiedniego progu. I ostatnie zamówienie załatwili the best :D . Zamówiłam 40 l Eco+. Nie mieli widocznie dużej torby, to przysłali małe, ale ceny nie podwyższyli. I błyskawicznie załatwili. W dodatku głupia jestem, bo zamawiałam właśnie 40l żwirku, a dostałam 6 toreb w takim nowym wymiarze, ale napisane na nich, że to też 10l. To co, dostałam 60??

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto kwi 11, 2006 12:19

Anka pisze:To co, dostałam 60??

Wyglada, że 60. Niezły bonus.

Sylwka

 
Posty: 6983
Od: Pt lut 11, 2005 10:52
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto kwi 11, 2006 12:51

po Swietach dodam watek do Kociego ABC 8)
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Wto kwi 11, 2006 13:07

carmella pisze:
dzioby125 pisze: Na jutro nie mam już suchego, a krak-vet nie odpowiada na moje maile :evil:


A dzownilas? przez gg pytałas??
Powiem szczerze, ze ja z kontaktami z nimi nie mam zadnego klopotu.

Uzyskałam właśnie informację, że do dnia dzisiejszego nie mają na koncie włpaty ode mnie :strach: Kasę wpłacałam 4 kwietnia, sprawdziłam teraz dane i wszystko się zgadza. Poprosili mnie o przesłanie dowodu wpłaty, wysłałam i zobaczymy co odpiszą :roll: Jestem wystraszona gdzie ta kasa jest.
moja trójka ObrazekObrazekObrazek

Punto [*] 03.08.2013.

dzioby125

 
Posty: 4028
Od: Pt paź 21, 2005 20:03
Lokalizacja: Dąbrówka/koło Poznania

Post » Wto kwi 11, 2006 14:28

dzioby125 pisze:
carmella pisze:
dzioby125 pisze: Na jutro nie mam już suchego, a krak-vet nie odpowiada na moje maile :evil:


A dzownilas? przez gg pytałas??
Powiem szczerze, ze ja z kontaktami z nimi nie mam zadnego klopotu.

Uzyskałam właśnie informację, że do dnia dzisiejszego nie mają na koncie włpaty ode mnie :strach: Kasę wpłacałam 4 kwietnia, sprawdziłam teraz dane i wszystko się zgadza. Poprosili mnie o przesłanie dowodu wpłaty, wysłałam i zobaczymy co odpiszą :roll: Jestem wystraszona gdzie ta kasa jest.


dlatego ja zawsze place przy odbiorze...

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41328
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Wto kwi 11, 2006 15:13

a ja sie dopisze ale do sklepu internetowego nie polecanego
co prawda w Niemczech ale jest tu tez pare osob z zagranicy wiec sie przyda
www.zoobi.de
zamowilam jedzenie dwa tygodnie temu,napisali ze karma dotrze w ciagu1-3 dni,po 5 dniach napisali ze przepraszaja ale podałam zły adres i mam wpłacic 6 euro za transport za ktory oni poniesli koszty,napisałam emaila ze przepraszam bardzo ale zaszła pomyłka,adres jest prawidłowy,nadal czekam na przesyłke i nic,ze moje nazwisko jest widoczne na domofonie i na skrzynce pocztowej i nic nie rozumiem,,kilka dni ciszy,zero odpowiedzi,dzis zadzwoniłam,Pani nie wiedziała o co chodzi,powiedziała ze do 15 godziny oddzwoni,nie zadzwoniła,dodam ze tydzien temu firma pobrała z mojego konta 63 euro za pokarm,ktorego do tej pory nie mam
jezeli chodzi o polski sklep polecam
www.mojzwierzak.pl ,w Szczecinie, na terenie prawobrzeza transport gratis,bardzo byłam zadowolona,w ciagu 2 dni przywieziono mi towar do domu,dostałam gratisy,polecam

kasia essen

 
Posty: 7167
Od: Czw gru 15, 2005 9:19
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen

Post » Wto kwi 11, 2006 15:36

enigma pisze:
dzioby125 pisze:
carmella pisze:
dzioby125 pisze: Na jutro nie mam już suchego, a krak-vet nie odpowiada na moje maile :evil:


A dzownilas? przez gg pytałas??
Powiem szczerze, ze ja z kontaktami z nimi nie mam zadnego klopotu.

Uzyskałam właśnie informację, że do dnia dzisiejszego nie mają na koncie włpaty ode mnie :strach: Kasę wpłacałam 4 kwietnia, sprawdziłam teraz dane i wszystko się zgadza. Poprosili mnie o przesłanie dowodu wpłaty, wysłałam i zobaczymy co odpiszą :roll: Jestem wystraszona gdzie ta kasa jest.


dlatego ja zawsze place przy odbiorze...

No i okazało się, że to jednak krak-vet nawalił, nie zauważyli mojego przelewu :twisted: Paczka podobno jutro będzie. Od dzisiaj płacę tylko przy odbiorze.
moja trójka ObrazekObrazekObrazek

Punto [*] 03.08.2013.

dzioby125

 
Posty: 4028
Od: Pt paź 21, 2005 20:03
Lokalizacja: Dąbrówka/koło Poznania

Post » Wto kwi 11, 2006 15:55

Napisz im, ze oczekujesz w ramach przeprosin jakiegos sporego gratisu ;)

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Wto kwi 11, 2006 16:01

piegusek pisze:Napisz im, ze oczekujesz w ramach przeprosin jakiegos sporego gratisu ;)

Chyba już za późno, bo podobno kurier właśnie zabierał paczki, ale jak nic nie dostanę to napiszę 8)
moja trójka ObrazekObrazekObrazek

Punto [*] 03.08.2013.

dzioby125

 
Posty: 4028
Od: Pt paź 21, 2005 20:03
Lokalizacja: Dąbrówka/koło Poznania

Post » Wto kwi 11, 2006 16:44

dzioby125 pisze:
piegusek pisze:Napisz im, ze oczekujesz w ramach przeprosin jakiegos sporego gratisu ;)

Chyba już za późno, bo podobno kurier właśnie zabierał paczki, ale jak nic nie dostanę to napiszę 8)

napisz ze przy nastepnym zamowieniu liczysz na duzy rabat
pogadaj z Markiem Batko... on jest spoko koles :D da sie z nim wszystko uzgodnic :D
to ten od rabatow... jego mail jest na stronie krakvetu :D
Nie robię już drapaków.
Sprzedaję chusty do noszenia dzieci

covu

 
Posty: 18247
Od: Nie sty 09, 2005 9:56
Lokalizacja: Józefosław (gdzieś między Warszawą a Piasecznem)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Szymkowa, Zeeni i 529 gości