Agatka - ma domek :)))

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 07, 2005 14:06

Oj, dokladnie, ile ja moglam dac kilka dni temu za to, zeby Kawa nam nie dala spac cala noc z powodu szalenstw. Znioslabym wszystko gdyby tylko nie byla osowiala i chora - tak to juz jest z nami kociarzami :D

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pon lis 07, 2005 23:17

Cos mi sie zdaje, ze Agatka bedzie porzadnie rozpuszczona panienka :lol:

Gosiu, jeszcze raz Ci dziekuje za zakocenie Draakhana :lol:
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Śro lis 09, 2005 10:09

Niedlugo trzeba bedzie zaczac namawiac go na dokocenie ;)
Zeby Agatka sama nie siedziala :twisted: :D

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Czw lis 10, 2005 11:02

piegusek pisze:Niedlugo trzeba bedzie zaczac namawiac go na dokocenie ;)
Zeby Agatka sama nie siedziala :twisted: :D


absolutnie popieram :lol:

Bartek, co u Was?
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Czw lis 10, 2005 11:08

Bartek w domu nie ma chwilowo sieci, a w pracy jak widac nie czytuje forum, zaraz szepne mu slowko, zeby sie podzielil wiesciami :D

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Czw lis 10, 2005 13:45

To zostałem szepnięty i jestem na forum. ;)

Jak chodzi o dokocenie to pewnie za jakiś czas dam się namówić ;) Jak będę szukać nowego kota to na pewno zacznę od forum. I pewnie będę szukać jakiejś dorosłej kici ;)

Agatka czuje się ostatnio świetnie. Rozrabia ile wlezie i to tak, że po przyjściu z pracy to się zastanawiam czy to na pewno działalność kota czy jakiegoś tornada. :D Z moich dywaników porobiła sobie tunele, chowa się w nich i poluje na wszystko co znajdzie w moim pokoju. :D Świetnie się obserwuje te jej polowania. :D Przedwczoraj miała wyjątkowo dobry humor i po zjedzeniu mokrego jedzenia i odrobiny suchego (z ręki :D) w trakcie głaskania zaczęła mi mruczeć. :) Jednak jako, że kotka humorzasta jest to wczoraj już nie miała ochoty na głaskanie i nagrodziła mnie fuczeniem i podrapaniem. ;] Z tego co widzę, to Agatka usiłuje mnie nauczyć chodzenia do pracy na 8 rano bo już o 5 czy w porywach dobrego humoru o 6 robi mi pobudkę buszowaniem po pokoju. :) Do jej ulubionych rzeczy oprócz fotela ostatnio doszły: ulubiona poduszka na łóżku (dobrze, że chociaż na noc mi ją oddaje :D) najlepiej jeszcze z jej ulubionym swetrem i ulubiony parapet, na którym sobie przesiaduje bardzo często i patrzy przez szybę co tam w szerokim świecie słychać - aż dostała tam kawałek kocyka co by jej zimno nie było :D

A na forum będę się pojawiać częściej jak mi tylko router naprawią i odzyskam dostęp do sieci ;)

Draakhan

 
Posty: 26
Od: Śro lis 02, 2005 20:00
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Czw lis 10, 2005 13:55

Draakhan pisze:To zostałem szepnięty i jestem na forum. ;)

Jak chodzi o dokocenie to pewnie za jakiś czas dam się namówić ;) Jak będę szukać nowego kota to na pewno zacznę od forum. I pewnie będę szukać jakiejś dorosłej kici ;)

Agatka czuje się ostatnio świetnie. Rozrabia ile wlezie i to tak, że po przyjściu z pracy to się zastanawiam czy to na pewno działalność kota czy jakiegoś tornada. :D Z moich dywaników porobiła sobie tunele, chowa się w nich i poluje na wszystko co znajdzie w moim pokoju. :D Świetnie się obserwuje te jej polowania. :D Przedwczoraj miała wyjątkowo dobry humor i po zjedzeniu mokrego jedzenia i odrobiny suchego (z ręki :D) w trakcie głaskania zaczęła mi mruczeć. :) Jednak jako, że kotka humorzasta jest to wczoraj już nie miała ochoty na głaskanie i nagrodziła mnie fuczeniem i podrapaniem. ;] Z tego co widzę, to Agatka usiłuje mnie nauczyć chodzenia do pracy na 8 rano bo już o 5 czy w porywach dobrego humoru o 6 robi mi pobudkę buszowaniem po pokoju. :) Do jej ulubionych rzeczy oprócz fotela ostatnio doszły: ulubiona poduszka na łóżku (dobrze, że chociaż na noc mi ją oddaje :D) najlepiej jeszcze z jej ulubionym swetrem i ulubiony parapet, na którym sobie przesiaduje bardzo często i patrzy przez szybę co tam w szerokim świecie słychać - aż dostała tam kawałek kocyka co by jej zimno nie było :D

A na forum będę się pojawiać częściej jak mi tylko router naprawią i odzyskam dostęp do sieci ;)


no mam nadzieję :lol:


a dzieki Agatce
- zaoszczedzisz na budziku
i ochronisz oczy przed szkodliwym wpływem TV
one jest lepsza :D

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Czw lis 10, 2005 16:30

Batka pisze:i ochronisz oczy przed szkodliwym wpływem TV
one jest lepsza :D

Zdecydowanie jest lepsza aczkolwiek akurat TV to mi nie szkodzi bo od kilku lat nie korzystam z tego wynalazku ;)

Draakhan

 
Posty: 26
Od: Śro lis 02, 2005 20:00
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Nie lis 13, 2005 12:13

Bartek, pisz co tam slychac - widze, ze siec juz chyba masz :D
Jak Agatka? Zaaklimatyzowala sie juz u Ciebie?

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Nie lis 13, 2005 14:40

jak dziewczynka?

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Pon lis 14, 2005 16:49

piegusek pisze:Bartek, pisz co tam slychac - widze, ze siec juz chyba masz :D

Heh, sieć mam tak dorywczo bo jedyny kabelek z ożywczymi bitami chodzi po 5 kompach do czasu aż nam w mieszkaniu nie naprawią routera :) Ale oki, teraz coś naskrobię :)

Z Agatką spędziłem praktycznie cały długi weekend i zrobiła już spore postępy przez ten czas w oswajaniu się. Pierwsze i najważniejsze to potrafi spać podczas głaskania jej. Do tej pory to zawsze jak tylko nachylałem się nad nią i zaczynałem głaskać to bacznie obserwowała czy jej czasem czegoś nie zrobię. Zazwyczaj nie uciekała ale była czujna. Widać nieufność z czasów bazarowych i nieznanych ludzi cały czas daje o sobie znać. Jednak jak w sobotę kicia podczas głaskania sobie zasnęła to aż mi się miło zrobiło. :)

W sobotę też dostała "mały" prezencik w postaci duuuużego, metrowego drapaka z budką i dwoma półeczkami. Drapak od razu jej się spodobał, zwłaszcza jak pod najwyższą półeczką powiesiłem jedną zabawkę na sznurku. Jakich ona akrobacji na tym drapaku nie wyczyniała to mało opisać. To trzeba zobaczyć. :)

Ale najbardziej to mi się podoba jak kolega, z którym mieszkam w mieszkaniu śmieje się, że on przez Agatkę to będzie miec koszmary nocne. Pierwszy powód to jak kicia poszła sobie na spacer po mieszkaniu i weszła do jego pokoju. Usadowiła się tam za fotelem. Jak kolega próbował się tam do niej dostać to zrobiła mu koncert fucząco-sycząco-drapiący. :) A drugi powód związany był z nowym drapakiem. Oglądamy przy obiedzie film, kolega siedzi obok drapaka a Agatka śpi. W pewnym momencie kicia budzi się i ma ochotę pobawić się powieszoną zabawką. Odprawia więc dziką szarżę w kierunku drapaka (i kolegi), a następnie skok na niego (drapak) z czterema łapami uzbrojonymi w wystawione pazury do przodu. Kolega dobrze, że mi przez okno nie wyskoczył jak zobaczył pędzącego na niego uzbrojonego kota :D Tak więc Agatka zaczyna jako jedyna kobieta trzymać porządek w domu pełnym facetów. :D

Draakhan

 
Posty: 26
Od: Śro lis 02, 2005 20:00
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Pon lis 14, 2005 16:57

hehe, biedny Szymon :twisted:
A gdzie fotki? Agatki i drapaka i Agatki na drapaku? :)
Jak chcesz, przyniose jutro do pracy aparat cyfrowy - czekamy na zdjecia :!:

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pon lis 14, 2005 17:01

Brawo dla Agatki i jej dzielnych facetow :lol:

zuza od Sabinek
zuza od Sabinek Obrazek i aksamitnoglosy...
Obrazek
Wychodzacy kot to Twoja decyzja, ale to on codziennie gra w rosyjska ruletke

Korwina

 
Posty: 564
Od: Czw maja 16, 2002 16:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 14, 2005 20:32

az sie czlowiek usmiecha czytajac takie wiesci :mrgreen:
Obrazek

Anusia

 
Posty: 3763
Od: Pon sie 25, 2003 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Wto lis 15, 2005 8:28

Aaaa, faktycznie, małe niedopatrzenie z fotkami. ;) Postaram się w najbliższym czasie zaprząc swój aparat do pracy i wrzucę na forum kilka zdjęć. :)

A co do nowych wieści o Agatce, to dzisiaj jak rano wstałem to sama po raz pierwszy z własnej woli przyszła do mnie i pomraukując zaczęła się dopominać o głaskanie. :) Po takim ładnym łaszeniu się dostała podwójną porcję głaskania. :)

Draakhan

 
Posty: 26
Od: Śro lis 02, 2005 20:00
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 258 gości