» Sob cze 24, 2006 8:42
Napisałam 30zł, bo taka kwota została ogólnie przyjęta na kota w adopcjach wirtualnych i nawet tyle do tej pory wychodziło z moich obliczeń. Teraz rezygnuje całkowicie ze żwirku bentonitowego, bo on dość sporo podrażał utrzymanie. Jeśli będę kupowała tylko żwirek drewniany Pinio to miesięcznie potrzebuję 90l, 10l kosztuje 12zł. Powiedzmy, że dziennie koty zjadają 2kg Puriny na kule włosowe (maluchy z Tiną są na RC Weaning). 1kg Puriny kosztuje 9,90zł. Wychodzi na to, że miesięczny koszt żwirku to 108zł a karmy 596zł. Według tych obliczeń na podstawowe rzeczy w utrzymaniu 1 kota wydaję 26zł. Dodam, że koty mają u mnie dostęp do suchej karmy przez cały dzień.
<=klik