Oficjalny wątek Pusi:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 02, 2007 10:25 Oficjalny wątek Pusi:)

Zakładam nowy wątek, tym razem mam nadzieję, że będzie nieco ,,czystrzy'' ;) Przed chwilą wróciliśmy od pani doktor. Przeciwko biegunce i wymiotom Puśka dostała antybiotyki i podskórnie glukozę oraz saszetkę jakiegoś zdrowego papu (dokładnie Intestinal S/O RC, ale ja i tak się na tym nie znam o_O). Musiałem się z małą nieźle naszarpać, bo strasznie ją bolało:/ Cóż, takie życie. Została również zaopatrzona w śliczną obróżkę z dzwoneczkiem i gumką (żeby się przypadkiem nie powiesiła:roll:) :] Po antybiotyku chodzi gorzej niż 13-to latek po swojej pierwszej imprezie (ale daje radę;P).
Sterylka będzie albo do świąt, albo tuż po - zależy od tego, kiedy minie zatrucie. W każdym bądź razie po świętach jest najpóźniejszy termin. Niedługo również szczepienia, bo do tej pory nie dowiedziałem się co poprzednia ,,właścicielka" (niech ją ch** strzeli) w tej kwestii załatwiła, a czego nie. Tak czy siak, nie mogę wszystkiego załatwić za jednym zamachem bo mnie najzwyczajniej w świecie nie stać;( To na razie tyle.

Pusia również przygotowuje się na oficjalną sesję zdjęciową by przedstawić się tutejszym maniakom. Aktualnie aktywnie poszukuje profesjonalnego fotografa (nie mam cyfrówki niestety). Pozdrawiam:)
Kocurek i pancurek, w jednym stali domu ^__^

niemozliwie_glupi

 
Posty: 38
Od: Pon mar 26, 2007 16:32

Post » Pon kwi 02, 2007 10:27

To witamy Puśkę oficjalnie,
oraz trzymamy kciuki za szybkie wyzdrowienie... :ok:

kaa7

 
Posty: 1167
Od: Śro cze 21, 2006 15:55
Lokalizacja: Wrocław / Łódź

Post » Pon kwi 02, 2007 10:31

Witamy serdecznie Pusie !!!

Życzymy dużo zdrówka!!! :D :ok:
Obrazek

maggia

 
Posty: 17535
Od: Sob gru 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Poznań/Luboń

Post » Pon kwi 02, 2007 10:37

Witam oficjalnie :)
Mam nadzieje, ze Pusia szybko dojdzie do siebie, trzymam mocno kciuki za zdrowko :ok:
No i czekamy na fotki ;)

P.s. Obiecuje (za siebie przynajmniej) ze ci w tym watku kacika matrymonialno-towarzyskiego nie bede robic :mrgreen:

skaskaNH

Avatar użytkownika
 
Posty: 21090
Od: Pt lut 03, 2006 0:21
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon kwi 02, 2007 10:46 Re: Oficjalny wątek Pusi:)

niemozliwie_glupi pisze:Zakładam nowy wątek, tym razem mam nadzieję, że będzie nieco ,,czystrzy'' ;) Przed chwilą wróciliśmy od pani doktor. Przeciwko biegunce i wymiotom Puśka dostała antybiotyki i podskórnie glukozę oraz saszetkę jakiegoś zdrowego papu (dokładnie Intestinal S/O RC, ale ja i tak się na tym nie znam o_O). Musiałem się z małą nieźle naszarpać, bo strasznie ją bolało:/ Cóż, takie życie. Została również zaopatrzona w śliczną obróżkę z dzwoneczkiem i gumką (żeby się przypadkiem nie powiesiła:roll:) :] Po antybiotyku chodzi gorzej niż 13-to latek po swojej pierwszej imprezie (ale daje radę;P).
Sterylka będzie albo do świąt, albo tuż po - zależy od tego, kiedy minie zatrucie. W każdym bądź razie po świętach jest najpóźniejszy termin. Niedługo również szczepienia, bo do tej pory nie dowiedziałem się co poprzednia ,,właścicielka" (niech ją ch** strzeli) w tej kwestii załatwiła, a czego nie. Tak czy siak, nie mogę wszystkiego załatwić za jednym zamachem bo mnie najzwyczajniej w świecie nie stać;( To na razie tyle.

Pusia również przygotowuje się na oficjalną sesję zdjęciową by przedstawić się tutejszym maniakom. Aktualnie aktywnie poszukuje profesjonalnego fotografa (nie mam cyfrówki niestety). Pozdrawiam:)

Wszystko super - co do poprzedniej wlascicielki... ile juz czasu Pusia jest u Ciebie?
W kazdym razie odrobacz ja jak juz poczuje sie lepiej.

Chilli

 
Posty: 3020
Od: Wto mar 08, 2005 15:00
Lokalizacja: Deutschland:)

Post » Pon kwi 02, 2007 10:47

skaskaNH pisze:
P.s. Obiecuje (za siebie przynajmniej) ze ci w tym watku kacika matrymonialno-towarzyskiego nie bede robic :mrgreen:

Ja tez :roll:

Chilli

 
Posty: 3020
Od: Wto mar 08, 2005 15:00
Lokalizacja: Deutschland:)

Post » Pon kwi 02, 2007 10:47

Za zdrówko Pusi :ok:

Burzliwe początki Pusi na forum miau warto jednak zapamiętać :wink: Wyszła, zaszła, i wróciła... :lol:
Spróbuj trochę z siebie dać tym, co mają gorszy świat...
Obrazek ->tu nasz wątek-> a tu album :)

Fraszka

 
Posty: 5746
Od: Wto lip 27, 2004 9:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pon kwi 02, 2007 10:50

Witam Pusię :D
Mam nadzieję, że zatrucie jej szybko przejdzie.
Obrazek Bis, Ami i Księżniczka ['] Obrazek

Siean

 
Posty: 4867
Od: Pon paź 25, 2004 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon kwi 02, 2007 10:58

Biedna Pusia! Ale dobrze, że juz jest w domu i pod opieką Twoją i weta :)

Spokojnie i po kolei wszystko da się zrobić. Na razie musi się podleczyć.
Trzymam za szybkie wyzdrowienie :ok:

mahob

Avatar użytkownika
 
Posty: 12523
Od: Czw lut 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon kwi 02, 2007 11:20 Re: Oficjalny wątek Pusi:)

Chilli pisze:Wszystko super - co do poprzedniej wlascicielki... ile juz czasu Pusia jest u Ciebie?
W kazdym razie odrobacz ja jak juz poczuje sie lepiej.

Puśka jest ze mną prawie 3 miesiące. Próbowałem ją niedawno odrobaczyć tabletką, ale ciężka sprawa;P Kawałeczka (na prawdę malutkiego) tabletki mała nie połknie nawet jakbym kijem popchnął - po prostu wykręcała się na wszystkie strony i wypluła. Do tego wyczuła pokruszoną tabletkę wymieszaną z mokrą karmą (nie wiem jakim cudem ^^).
Kocurek i pancurek, w jednym stali domu ^__^

niemozliwie_glupi

 
Posty: 38
Od: Pon mar 26, 2007 16:32

Post » Pon kwi 02, 2007 11:25 Re: Oficjalny wątek Pusi:)

niemozliwie_glupi pisze:Puśka jest ze mną prawie 3 miesiące. Próbowałem ją niedawno odrobaczyć tabletką, ale ciężka sprawa;P Kawałeczka (na prawdę malutkiego) tabletki mała nie połknie nawet jakbym kijem popchnął - po prostu wykręcała się na wszystkie strony i wypluła. Do tego wyczuła pokruszoną tabletkę wymieszaną z mokrą karmą (nie wiem jakim cudem ^^).

Popros weta o Profender - nakraplasz na kark i spokoj. Zabija wszystkie pasozyty. Stosuje przy moich kotach i jestem zadowolona

Chilli

 
Posty: 3020
Od: Wto mar 08, 2005 15:00
Lokalizacja: Deutschland:)

Post » Pon kwi 02, 2007 11:59

Fajnie że Pusia się znalazła 8) i jest w dobrych rękach.

Też polecam Profender - bardzo wygodny środek na robale

BabyAggie

 
Posty: 105
Od: Sob mar 03, 2007 13:30
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon kwi 02, 2007 12:03

Czytałam poprzedni wątek i powiem szczerze że czułam przez skórę że ta przygoda będzie miała dobre zakończenie
Oficjalnie witamy :D i czekamy na zdjęcia
Obrazek + Arctica Obrazek

czarna.wdowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 9876
Od: Śro lip 26, 2006 12:51
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon kwi 02, 2007 12:13

Serdecznie witamy i trzymamy kciuki i sześć ogonków za zdrowie Pusi :ok: :ok:
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03

Post » Pon kwi 02, 2007 12:29

Witaj ;)
Czekam z niecierpliwością na zdjecia Pusieni.
Obrazek

-KK-

 
Posty: 169
Od: Wto gru 14, 2004 10:04
Lokalizacja: woj. łódzkie

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 511 gości