Cosia,Czitka,Balbi i Obiś. Szczur poszukiwany...Jest!!!!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 27, 2016 13:56 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

Jakie piękne figury! :)
Obiś nie tylko żabocik ma jak Cosia - majteczki również.

Wygląda na to, że zaczyna się sprawdzać moja sierpniowa "przepowiednia". Powiedziałem wtedy Czitce, że skutkiem kastracji Obisia będzie to, że będzie miała w domu cztery koty, a największym pieszczochem wśród nich okaże się Obiś.

Niedawno dodałem do tego drugą: Obiś z Cosią stworzą taką parę jaką stanowili Micio i Cosia.

Wojtek

 
Posty: 27358
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Czw paź 27, 2016 17:50 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

On mnie odwiedził dzisiaj rano w łóżku :oops: :strach:
No trudno :evil:
:1luvu:
https://www.youtube.com/watch?v=tmrWDzdR46Q
Jest tak bardzo podobny w zachowaniu do Micia....
I też się uwziął na biedną Balbusię :roll:
Nie wiem, już sama nie wiem co tu się dzieje...
Przepraszam, ale muszę..
https://www.youtube.com/watch?v=HD0UqPRUeS4
:oops:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17911
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw paź 27, 2016 18:26 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

Bo Micio, jak już czuł, że odchodzi, wszystko Obisiowi opowiedział. Że Czitkę trzeba szanować, Balbinkę można trochę podenerwować, a z Cosią będzie świetna zabawa. I która brzózka jest najlepsza do drapania, i że w tym domu zawsze dostanie jeść, będzie mógł spać i dostanie opiekę lekarską.

Wojtek

 
Posty: 27358
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Czw paź 27, 2016 18:59 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

Olu tak mnie cieszą Wasze wpisy ze z radością biegam do męża i mu czytam.
Z wierszyka sie Usmialismy, skarpetki mówią wszystko! :lol:
Pozycje w których sie układa książę :king: powalają na łopatki.

Myślisz ze on był czyjś? Czy podwórkowy i teraz otrzymuje to co w jego życiu najlepsze? :kotek:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw paź 27, 2016 19:43 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

Moli25, ja nie wiem, myślę, że był niczyj, a jeżeli nawet czyjś, to był to bylekto. Obisia obserwuję od dwóch chyba lat, może troszkę dłużej. Raz był chudy, raz był chory, raz był głodny, raz najedzony i tak w kółko. Jedno pewne-był dziki, płochliwy, nieufny.
Jeszcze niedawno, pamiętasz ile zachodu było, żeby go złapać i zapakować do kontenera... To było w maju.
Ale przy całej swojej dzikości i niedotykalności zawsze był tajemniczy. Taki zadumany, myślący, o bardzo mądrym spojrzeniu. Pojawiał się i znikał. Jak kiedyś Mić...
Dzisiaj mam cudaka miziaka. Nawet moje sublokatorki odwiedził popołudniem piętro niżej, ku obopólnemu zadowoleniu oczywiście :P
Czy ma teraz co najlepsze? A bo ja wiem... :roll: Ma gdzie spać i co jeść, podleczę, gdy trzeba, pogłaszczę. Ale to będzie kot podwyższonego ryzyka, nie zatrzymam go na terenie posesji. Będzie wychodził, przychodził, spał w domu albo nie. Tyle tylko, że znakomicie zna okolice, wie gdzie wróg, a gdzie przyjaciel, gdzie pies groźny i gołębiarz, którędy wchodzić, wychodzić, uciekać, ale wie też, gdzie ma wracać. Już nie musi iść szukać domu, którego nie ma.
Właśnie przyszedł i układa się na kanapie w swoim miejscu, co nie znaczy, że się nagle nie zerwie i nie pogna gdzieś w ogrody...
On już nie tylko ma pućki, ale też boczki się robią :P
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17911
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw paź 27, 2016 20:15 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

O rany, jak cudnie go scharakteryzowałaś czitka , przeczytałam powyższy post dwukrotnie i jestem Obciem zachwycona, zakochana i w ogóle ach ach :1luvu: :D .
Piękny, mądry, grzeczny, cudny kocurek, który już wie, gdzie jest jego dom i ciepłe łóżko z czitką, do której się można rano przytulić :201461 :kotek:

Mój osobisty kot nie jest ani taki mądry, ani grzeczny, ale to rudas a one są jakieś inne ponoć :evil:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Czw paź 27, 2016 21:27 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

Kwinta, toż rudasy są cudownie inne :ok: :P
A my dzisiaj śpimy tak:
Obrazek
Proszę zwrócić uwagę na uśmiech kota :P
Obcio życzy wszystkim rudasom, burasom, krówkom i czarnuszkom wspaniałych kolorowych snów! :1luvu:
narzuta była prana trzy dni temu, jutro znowu, Obcio brudas ogrodowy tylko skarpetki ma czyste :evil:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17911
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw paź 27, 2016 21:32 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

Wyobrażam sobie malutkie białe skarpetusie, wiszące rzędem na sznurku. :mrgreen:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34302
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Czw paź 27, 2016 21:48 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

taaaa - obie moje baby mają rozkoszny zwyczaj kulania się w piachu,ziemi - byle sypkie było . Chlopaki to elegancko,w trawce, a te zołzy jak kury. Wiesz, jak potem pościel wygląda ?

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15101
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw paź 27, 2016 21:52 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

izka53 pisze:taaaa - obie moje baby mają rozkoszny zwyczaj kulania się w piachu,ziemi - byle sypkie było . Chlopaki to elegancko,w trawce, a te zołzy jak kury. Wiesz, jak potem pościel wygląda ?

Wiem :dance2: :ryk:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17911
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw paź 27, 2016 22:00 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

czitka pisze:Kwinta, toż rudasy są cudownie inne :ok: :P
A my dzisiaj śpimy tak:
Obrazek
Proszę zwrócić uwagę na uśmiech kota :P
Obcio życzy wszystkim rudasom, burasom, krówkom i czarnuszkom wspaniałych kolorowych snów! :1luvu:
narzuta była prana trzy dni temu, jutro znowu, Obcio brudas ogrodowy tylko skarpetki ma czyste :evil:


Cmok cmok w to uśmiechnięte pysio i słodkie brzusio :D :1luvu:
Kolorowych snów wszystkim :1luvu: :ok:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Czw paź 27, 2016 22:44 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Uśmiech Obcia na dobranoc.

Tytułem komentarza: Obrazek :wink:
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 27, 2016 22:50 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Uśmiech Obcia na dobranoc.

się będziemy licytować ? :ryk:

Obrazek

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15101
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt paź 28, 2016 6:56 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Obcio kot cudowny niestety.

Wojtek pisze:Jakie piękne figury! :)
Obiś nie tylko żabocik ma jak Cosia - majteczki również.

Wygląda na to, że zaczyna się sprawdzać moja sierpniowa "przepowiednia". Powiedziałem wtedy Czitce, że skutkiem kastracji Obisia będzie to, że będzie miała w domu cztery koty, a największym pieszczochem wśród nich okaże się Obiś.

Od razu pomyślałam o kastracji przeprowadzonej przez Wojtka.
Obiś jest prześliczny i zadomowiony, odkrywa nowe rzeczy, jakie mogą być grane tylko w domu.

Natomiast bardzo wzruszyło mnie, kiedy Czitka pisała, że pewnej nocy Obiś
jednak nie chciał spać w domu, ale odnalazł się cieplutki, zakopany w przygotowanym
dla niego posłaniu w kocykach i w polarach w komórce.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Pt paź 28, 2016 8:06 Re: Cosia, Czitka, Balbi. Uśmiech Obcia na dobranoc.

Jakie piękne rozprasowane koty :1luvu: !
Obcio śpi jak niemowlę w domu. Baby już penetrują ogród, a jemu się nie spieszy. Je dużo i powoli, szwedzki stół przygotowany :P
Zaraz popędzi pogadać z Czekoladowym, który też już dostał swoje śniadanie na dachu komórki. Dzikus ten Czekoladowy, i tę dzikość w nim pielęgnuję, u mnie niestety limit wolnych miejsc absolutnie wyczerpany. Fajny to kotek, może nawet to dziewczynka, czy bezdomna do końca to nie wiem.
O, Obiś już pobiegł. On teraz nie jest tak całkiem wolnożyjący, przed sekundą zademonstrował wersję szybkożyjący :wink:
Wolno to chodzi po domu. A jak dostojnie, a jaki krok długi i pewny, a ogon jak postawiony :ok:
No jak po swoim chodzi, jak po swoim... 8)
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17911
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości