(Koniec) zaczarowany świat Tulinka -serducha odkryte :-)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt wrz 02, 2016 15:43 Re: Zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowie-02.09

no my siem jusz wstepnie przygotowali, coby Wam spowiedź zrobić 8) i bardzo Was prosim coby ten, kto po "godzinie duchów " sekundę palec na wygranej czyma, odpowiedzi nam słał na pewiu , bo Duża bendzie nie pisata w necie doboow dwie , a mnie nie wolno siem bawić elektrykom jak sami jesteśmy Tuliś

Pytania som takie:

czy Człek uduchowiony , znaczy siem pijoncy ?
czy czytaty ? bo niektórzy tylko filma oglondajom , a jakiego tesz można napisać
czy lubi zapacha i jakiego ?
a przyozdobic siem to czym ? bo nie tylko futrem Człek się stroi :wink:
no i czy wełnianki by Człek chciał, znaczy siem aby kota zapytał czy chce

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt wrz 02, 2016 15:44 Re: Zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowie-02.09

dziękuję miauknął Morf, po raz pierwszy od tygodnia się odezwał :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41987
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt wrz 02, 2016 15:46 Re: Zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowie-02.09

czarno-czarni pisze:dziękuję miauknął Morf, po raz pierwszy od tygodnia się odezwał :)


pierwszy dobry znak :ok: :ok: :ok: :piwa:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 05, 2016 13:07 Re: (Koniec) zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowi

Nikto nic nie napisał , znaczy siem nie chceta wspólpracować i sami musim skomponować niespodziewajkę- ano cienszko , jak reklamacjuf nie bendzie, to robim sami :wink:

noo Duża Morfa tesz nie che współpracować - nima na pewiu końta , nima i co ja ludziom powiem? :(

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 05, 2016 13:30 Re: (Koniec) zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowi

no jak nie ma jak ma , tylko biega, już śle, czy nie masz?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41987
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon wrz 05, 2016 14:01 Re: (Koniec) zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowi

czarno-czarni pisze:no jak nie ma jak ma , tylko biega, już śle, czy nie masz?


pacze i pacze i nie mam :(

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 05, 2016 14:01 Re: Zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowie-02.09

alessandra pisze:no my siem jusz wstepnie przygotowali, coby Wam spowiedź zrobić 8) i bardzo Was prosim coby ten, kto po "godzinie duchów " sekundę palec na wygranej czyma, odpowiedzi nam słał na pewiu , bo Duża bendzie nie pisata w necie doboow dwie , a mnie nie wolno siem bawić elektrykom jak sami jesteśmy Tuliś

Pytania som takie:

czy Człek uduchowiony , znaczy siem pijoncy ?
czy czytaty ? bo niektórzy tylko filma oglondajom , a jakiego tesz można napisać
czy lubi zapacha i jakiego ?
a przyozdobic siem to czym ? bo nie tylko futrem Człek się stroi :wink:
no i czy wełnianki by Człek chciał, znaczy siem aby kota zapytał czy chce




jam człek uduchowiony :wink: i czytaty,wełniankami i bransolejtami nie gardzący,zapacha lubi delikatnego,kwiatowego
[*]Bazyl - przepraszam...dziękuję że byłeś
[*]Fibi - wybacz mi...

kasiek252

 
Posty: 2626
Od: Śro sty 06, 2010 12:12

Post » Pon wrz 05, 2016 14:08 Re: (Koniec) zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowi

Siem prezentujemy :D a do reklamacjuf ksiega na pewiu- możeta tam pisać , jak co nie gra a czymś gardzi , to wymienin wedle gusta i poczeb Tulis :D

Serce wielce romantyczne w barwach i delikutaśne ras
Obrazek

wylicytowała kasiek252 :201440

Obrazek

+ gratisik od Tulinka Obrazek

opis:
mleczko do ciała Yves Rocher w nowej nucie truskawka i mięta pieprzowa czy jakoś tak :roll: , woda perfumowana -ładna :mrgreen: , próbki kosmetyków YR , kolczyki z biglami i zakładka -śliczny kotek do książki (niestety nie moja robota :oops: ) :D dla futerka pistacjowy kocyk /poddupnizcek oraz osmiorniczka wjelce atrakcyjna i cus z ogonkiem 8) oraz laserek :D


Serce wjelce czerwone i gorące dwa
Obrazek

wylicytowała kocka :201440

Obrazek

+ gratisik od Tulinka Obrazek

opis:
żel pod prysznic Yves Rocher truskawkowa przygoda z niepsodzianką :wink: , dla podtrzmania radości ducha winko domowe , korale ku ozdobie i cuś na urodę oraz dla futerka ośmiorniczki dla uciechy :D gratiskowo woreczek z kocimiętką marki ewar :D

i dwa czyli czy :smokin: no tu dopiero bendzie ciekawie 8)
Obrazek

wylicytowała MAU :201440


Obrazek

+ gratisik od Tulinka Obrazek

opis:
książka albumowa KOTy , lusterko Yves Rocher dwustronne z powiększaniem , woda perfumowana marki avon, białe kwiaty tak m.in. wyczułam :wink: a także zestaw biżuterii YR ; dla futerka parapetnik zima w słońcu oraz kocyk/poddupniczek zima w śniegu :wink: oraz osmiorniczki gratiskowe :D
a dla uczymania ducha w dobrym zdrowiu :wink: za poduchom jeszcze mamy naleweczkem domową , jako wysokoprocentowa śfiatła nie może oglondać , coby nie było,że kogo alkoholizujemy Tuliś :strach: :wink: p.s. ale kolorystycznie siem zgadza-kolor złoty a bez czarny :mrgreen:
Ostatnio edytowano Pon wrz 05, 2016 14:50 przez alessandra, łącznie edytowano 9 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 05, 2016 14:10 Re: Zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowie-02.09

kasiek252 pisze:
jam człek uduchowiony :wink: i czytaty,wełniankami i bransolejtami nie gardzący,zapacha lubi delikatnego,kwiatowego


Siem przyjrzeć prosim i materiała pszemyśleć, a my na pewiu idziem :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 05, 2016 14:10 Re: (Koniec) zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowi

Morfeusz się kłania w podziękowaniu no i szykuje się znów jutro do weta na kontrolę i zdjęcie z kontrastem
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41987
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon wrz 05, 2016 14:15 Re: Zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowie-02.09

alessandra pisze:
kasiek252 pisze:
jam człek uduchowiony :wink: i czytaty,wełniankami i bransolejtami nie gardzący,zapacha lubi delikatnego,kwiatowego


Siem przyjrzeć prosim i materiała pszemyśleć, a my na pewiu idziem :wink:




dla mnie bomba :D
[*]Bazyl - przepraszam...dziękuję że byłeś
[*]Fibi - wybacz mi...

kasiek252

 
Posty: 2626
Od: Śro sty 06, 2010 12:12

Post » Pon wrz 05, 2016 14:21 Re: Zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowie-02.09

kasiek252 pisze:
alessandra pisze:
kasiek252 pisze:
jam człek uduchowiony :wink: i czytaty,wełniankami i bransolejtami nie gardzący,zapacha lubi delikatnego,kwiatowego


Siem przyjrzeć prosim i materiała pszemyśleć, a my na pewiu idziem :wink:




dla mnie bomba :D


z podziękowaniem :1luvu: :201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 05, 2016 14:22 Re: (Koniec) zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowi

czarno-czarni pisze:Morfeusz się kłania w podziękowaniu no i szykuje się znów jutro do weta na kontrolę i zdjęcie z kontrastem


kciuki wielki i myśli dobre :ok: :ok: :ok: i czekamy na dobre wieści :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 05, 2016 14:23 Re: (Koniec) zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowi

Ech, weekend mi przeleciał za szybko, nie ogarłam się i tutaj. :oops:
Ale Tuliś może jeszcze zrobi Morfowego bazarka? :oops:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pon wrz 05, 2016 14:31 Re: (Koniec) zaczarowany świat Tulinka - dla MOrfa na zdrowi

Agneska pisze:Ech, weekend mi przeleciał za szybko, nie ogarłam się i tutaj. :oops:
Ale Tuliś może jeszcze zrobi Morfowego bazarka? :oops:


Popaczym, pokombinujem (Tuliś zapasy zawsze ma 8) ), wystawim i damy znaka-dziękujemy :1luvu: :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości