MOJE KOCIE BIEDY cz.1 Bardzo Wam dziękuję...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 23, 2014 18:59 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

teraz ciężko jest, bo duża konkurencja a i okres urlopowy nie sprzyja

inga.mm

Avatar użytkownika
 
Posty: 2319
Od: Pon lut 21, 2011 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 23, 2014 20:03 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Dziewczyny jesteście wspaniałe i kochane :aniolek: okazałyście mi tutaj na forum dużo serca,dobra...gdyby nie Wasze odruchy wrażliwości to napewno miałabym problem wykarmić taką ilość głodnych i bezdomnych kotów,a jak im wytłumaczyć,że nie mam :( gdybyście widziały jak one się cieszą,jak witają,jak dziękują za każdy posiłek,nie da się tego opisać, to tak cieszy,że mogę im pomagać ,dzięki Waszej pomocy i Waszemu sercu...
kicikicimiauhau
 

Post » Sob sie 23, 2014 20:27 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Puszek dziękuje z całego serduszka...

Kamisha pisze:Poszło! :)

Niestety Kamisha pieniądze do mnie nie dotarły.

Kici pieniądze przelałam. Powinnaś mieć worek we wtorek,środę.

Od Pako, vanesi1, violet , inga.mm pieniądze dotarły.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19618
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob sie 23, 2014 21:23 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Meg,i co teraz,przecież Ty wyłożyłaś 50 zł, Ciociu Kochana to jest dużo kasy..a pisałaś pw do Kamishy?
kicikicimiauhau
 

Post » Sob sie 23, 2014 21:30 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

kicikicimiauhau pisze:Meg,i co teraz,przecież Ty wyłożyłaś 50 zł, Ciociu Kochana to jest dużo kasy..a pisałaś pw do Kamishy?

55. Napisałam na wątku że nie dotarły. Poczekam na pojawienie się Kamishy i wyjaśnienie.
Za karmę jest już zapłacone. Kot nie jest winny tego że ktoś nie wpłacił. Jeść musi.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19618
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob sie 23, 2014 21:35 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Jeśli przelew poszedł w czwartek popołudniu to może dojść dopiero w poniedziałek.
Wszystko zależy od banku, mój kochany PKO też czasem robi mi dziwne niespodzianki i przelew nie wiedzieć czemu idzie 24h dłużej.
Oby się wyjaśniło :ok:
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Sob sie 23, 2014 21:44 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Zgodnie z obowiązującymi przepisami. Bank ma 1 dzień na zaksięgowanie. Wszystkie inne wpłaty dostałam na drugi dzień albo tego samego dnia póżnym popołudniem.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19618
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie sie 24, 2014 11:57 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Mam nadzieję, że się sprawa wyjaśni :kotek:
u nas od rana pogoda "pod psem" pada, siąpi, wiatr wieje, jest bardzo nieprzyjemnie...koty bezdomniaczki już powoli odczuwają pierwsze chłody...dzisiaj rano nie było maleńkiego Błękitka pewnie mamunia ukryła go gdzieś przed deszczem i wiatrem...
domowe od rana szaleją, biegają, rozrabiają jak szalone, jednak teź odczuwają pierwsze chłody, bo całą noc leżą w kocach, bo jak na sierpień to zimne nocki są :(
Gdyby jeszcze była chętna osoba chętna podarować ciepłe ubranka to chętnie przygarnę,gdyby zalegał komuś mały, ciepły kocyk dziecinny lub inne ciepłe posłanko,przyjmę dla Lalusia i Puszka :)
kicikicimiauhau
 

Post » Nie sie 24, 2014 12:22 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Hej :1luvu:

U nas też deszczowo i taka pochmurna aura :(

Kici ja będę coś miała tylko muszę jechać do rodzinnego domu i dorwać się do szafy :D
Tak więc do dwóch tygodni wyślę paczuszkę :ok:
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Nie sie 24, 2014 12:35 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Rilla07 pisze:Hej :1luvu:

U nas też deszczowo i taka pochmurna aura :(

Kici ja będę coś miała tylko muszę jechać do rodzinnego domu i dorwać się do szafy :D
Tak więc do dwóch tygodni wyślę paczuszkę :ok:

Kasieńko bardzo Ci dziękuję <3
pogoda fatalna, nic się nie chce...eh zaniedługo taka pogoda będzie codziennie...
Ten deszcz mnie martwi, bo nie ma za bardzo gdzie ukryć miseczek, a szkod bardzo żeby karma im zamokła, bo biedaki by zjadły, a dużo ich :(
kicikicimiauhau
 

Post » Nie sie 24, 2014 13:30 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Kici napisala;
"Gdyby jeszcze była chętna osoba chętna podarować ciepłe ubranka to chętnie przygarnę,gdyby zalegał komuś mały, ciepły kocyk dziecinny lub inne ciepłe posłanko..."

U mnie by sie znalazlo, wysle na poczatku przyszlego miesiaca,
narazie w poniedzialek kurtka rusza w droge do Ciebie.
Powiem szczerze, poczta ma stawki zaporowe, szkoda, ze nie wiedzialam o tym jak lecialam do Polski...z pusta walizka, wzielabym cos dla Ciebie.
Daj znac jak otrzymasz.
Obrazek
Obrazek

111janina

Avatar użytkownika
 
Posty: 619
Od: Śro cze 18, 2014 19:16

Post » Nie sie 24, 2014 14:16 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

111janina pisze:Kici napisala;
"Gdyby jeszcze była chętna osoba chętna podarować ciepłe ubranka to chętnie przygarnę,gdyby zalegał komuś mały, ciepły kocyk dziecinny lub inne ciepłe posłanko..."

U mnie by sie znalazlo, wysle na poczatku przyszlego miesiaca,
narazie w poniedzialek kurtka rusza w droge do Ciebie.
Powiem szczerze, poczta ma stawki zaporowe, szkoda, ze nie wiedzialam o tym jak lecialam do Polski...z pusta walizka, wzielabym cos dla Ciebie.
Daj znac jak otrzymasz.

Janinko... Nawet nie wiesz, jak bardzo Ci jestem wdzięczna... Dziękuję z całego serca :201465
Wróciłam z karmienia; całe jedzonko z rana obie ekipy zjadły. Z dzikusków stawiła się piątka - Mała Kicia, Pingwinek, Bieluszek i Nowa Kicia z maleńkim Błękitkiem :1luvu: One już czekają przy tych miseczkach, patrzą z daleka, czy już idę; tak cieszą się, że już minęły czasy głodu... Pingwinek juz podchodzi coraz to bliżej ręki, jego futerko w niektorych miejscach jest przerzedzone :( Pozostałe kociaste szybciutko jedzą i obserwują, jak wołam tamte kotki :catmilk: Błękitkowi daję Babycata od Lalusia, bo on jest i tak na Gastro, to po co ma leżeć? Cieszę się, że te miseczki mogą tam stać w spokoju, dzikunki szybciutko nauczyły się, że tam jest jedzonko :)
Powoli się wypogadza, mam nadzieję, że do wieczora deszcz nie wróci...
kicikicimiauhau
 

Post » Nie sie 24, 2014 16:55 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Te koty kochają Cię Beatko całymi swoimi kocimi serduszkami :1luvu: :1luvu: :1luvu:
I wcale im się nie dziwię :D

A ja przypominam o bazarku na kotki Beatki http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=164237
Dodałam coś ekstra - Nową męską wodę toaletową Pierre Cardin od Coty. Oryginalna i w folii. Zapraszam :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam na ubrankowo-butkowy bazarek <3 http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=164058
"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej" Albert Einstein

Rilla07

Avatar użytkownika
 
Posty: 4223
Od: Wto lip 30, 2013 17:49
Lokalizacja: małopolska

Post » Nie sie 24, 2014 18:38 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Rilla07 pisze:Te koty kochają Cię Beatko całymi swoimi kocimi serduszkami :1luvu: :1luvu: :1luvu:
I wcale im się nie dziwię :D

A ja przypominam o bazarku na kotki Beatki http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=164237
Dodałam coś ekstra - Nową męską wodę toaletową Pierre Cardin od Coty. Oryginalna i w folii. Zapraszam :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dziękuję, kochana :1luvu: I także zapraszam serdecznie :)
Kociaste z ul. Kraszewskiego - dalsza rodzina Puszka :20148
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
kicikicimiauhau
 

Post » Nie sie 24, 2014 19:08 Re: MOJE KOCIE BIEDY. Morze kotów... BŁAGAM, wspomóż karmą..

Nr przesyłki.

000000498414S DPD :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19618
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: agatela, Chanelka, Halina50, kasiek1510, misiulka, raksa, Vi i 560 gości