Cosia,Czitka,Balbi,Mić-idzie jesień!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 04, 2014 22:04 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-wyniki moczu Micia, dobre!

Nie śmiejcie się, Mić naprawdę chodzi głodny :(
Osiem lat rąbał porządne kolacje z mięcha, a teraz trociny je :cry:
A jak go głaszczę, to kosteczki wyczuwam.
Dzisiaj wieczorem to się po prostu rozpłakał z głodu, tak chodził i płakał, bo dziewczyny mięso dostały, a on nie :roll:
Daję mu saszetki badziewne dosypując ipakitine, tam minimalny procent mięsa i sama woda w postaci galaretki i on ma być najedzony?
Staram się karmić mięsem dziewczyny, gdy jest w ogrodzie, ale zawsze go któraś zawoła i wpada taki z nadzieją do kuchni i od progu już woła, że biegnie, a na pysiu ma wypisane już jestem, już jestem, co, spóźniłem się? No to przepraszam, jutro zdążę, ale jest dla mnie też i tak, prawda?
A tu nie ma... :placz:
On nie chce mokrego renala, sama sobie mogę zjeść. Ile wytrzyma duży (kiedyś duży) kot na śrucie?
Tak, wiem, ta dieta dla jego dobra, tylko, że Mić tego nie rozumie :cry:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17927
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt wrz 05, 2014 9:13 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-wyniki moczu Micia, dobre!

Myślę, że jak raz-dwa razy w tygodniu dasz mu chudej wołowinki lub kurczaka, to nic złego się nie stanie.

Trzymając poziom fosforu - będzie OK.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Pt wrz 05, 2014 22:28 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-wyniki moczu Micia, dobre!

Nie daję rady z karmieniem, po prostu nie wyrabiam przy czterech kotach, w tym trzech teoretycznie zdrowych a jednym nerkowym :roll:
Wszystko mi się pitoli z miskami, ja już nie wiem co kto je. Co Micio nie zje z dosypanym ipakitine, to zjedzą dziewczyny. Co one nie dojedzą bez ipakitine- doje Mić. Do tego wszystkie jedzą suche nerkowe. Czy im to nie zaszkodzi? :roll:
A jak wyłapują sobie fosfor koty zdrowe, to co????
Nie dam rady karmić je o tej samej porze dodatkowo w osobnych pomieszczeniach. Ani pilnować misek 24 godziny na dobę.... :(
I w ogóle to myślę sobie nad kroplówkami. Dajemy raz w tygodniu 125, zgodnie z zaleceniem. I tak do końca życia Micia????? :roll:
Nie ogarniam, to smutne... :(
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17927
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt wrz 05, 2014 23:24 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-wyniki moczu Micia, dobre!

Czitka, a daj Ty spokój z tym karmieniem kota sianem.
Dawaj mu normalne żarcie z tym Ipakitine, to przynajmniej jeden problem zniknie.
A kroplówka 125 ml raz w tygodniu to psychoterapia jest - ja mogę tyle podać bez trudu dopyszcznie strzykawką w ciągu jednego dnia.

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 06, 2014 16:07 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-wyniki moczu Micia, dobre!

Pewnie ostatni post w kolejnym wątku, taki jesienny troszkę, na podsumowanie.
Lecą liście i orzechy, dojrzały winogrona, robi się złoto, a jak zaświeci słońce, to jest pęknie!
Koty więcej śpią i więcej jedzą, przestaliśmy zrzucać futro a nawet wprost przeciwnie, ofutrzamy się :P
Rankami zimno, wieczorami wcześniej ciemno i "pora kota" przesunęła się na osiemnastą, wtedy już prawie ciemno i można pobawić się w chowanego i w ogóle i może ktoś przyjdzie? Jakiś zbłąkany jeżyk, który jeszcze nie zasnął, a może Diogenes zajrzy?
Przeżyliśmy kolejny rok, jesteśmy starsi, dostojniejsi, mówimy coraz więcej, rozumiemy się coraz bardziej.
Tuta skończyła w mijającym roku 11 lat, Balbusia 9, Cosia i Mić 8. Mam nadzieję, że były to szczęśliwe lata moich kotów, nie chorowaliśmy w zasadzie, tylko Mić w mijającym roku niestety podupadł i walczymy z przewlekłą niewydolnością nerek.
Zeszczuplał, zaraz pokażę na zdjęciach i niech nikt już nie mówi, że jest gruby :evil:
Jest nieziemsko przystojny i pomimo zgrabniejszej sylwetki wciąż utrzymuje swoją wagę 6 kilogramów.
ObrazekObrazek
i jeszcze pysio :1luvu:
Obrazek
A tu Balbunia odpoczywa na dachu Hiltona:
ObrazekObrazek
albo na leżaku, ale koniecznie musi być tam jakaś szmata, na samym leżaku to ja sobie sama mogę leżeć!
Obrazek
I jeszcze dostojna Czitusia, moja najukochańsza i najmądrzejsza Tuta :1luvu: Obrazek
A Cosia? Cosia jest gupia i się schowała, powiedziała mi, że zdjęcie to może jutro, dzisiaj nie ma czasu :P
No i tak.....
Mam nadzieję, że wszyscy doczekamy wiosny i Miciu też będzie razem z nami liczył tulipany i czekał na sąsiada w kaloszach za płotem :ok:
Grabimy, zbieramy jabłka, śpimy, śnimy, pracujemy....
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17927
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon paź 06, 2014 17:13 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-idzie jesień!

Pewnie ostatni post w tym wątku, ale jaki piękny, nostalgiczny, jesienny i koty jakie cudne w promieniach słoneczka na zielonej jeszcze trawce czy letnim leżaczku :D :201461 .
Mić wygląda super, przystojniak pełnym pysiem, w życiu nie powiedziałabym, że chory ...
Wierzę, że będzie dobrze :ok: .

Czekam z niecierpliwością na nowy wąteczek :D :201494
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon paź 06, 2014 19:51 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-wyniki moczu Micia, dobre!

czitka pisze:Pewnie ostatni post w kolejnym wątku, taki jesienny troszkę, na podsumowanie.

Boszsz...
już się przestraszyłam, że nam Czitka gdzieś zwiewa,
ale zjechałam w dół - wszystko się zgadza.Uffff :mrgreen: :ok:

Ja nie widzę różnicy w wadze Micia, bo na zdjęciach nic nie widać.
Ale teraz Czitka jest gruba :smokin: .

Buziaki!!!! :1luvu:
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Pon paź 06, 2014 20:53 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-wyniki moczu Micia, dobre!

Marcelibu pisze: (...)
Ale teraz Czitka jest gruba :smokin: .

No wiesz co, Marcelibu [foch]
Czitka źle usiadła, tak bocznymi plecami, perspektywa się załamała i wrażenie tylko powstało 8)
Balbunia usiłuje zająć jak najwięcej miejsca, pewnie nie lubi, jak ktoś się przysiada :P
Sjesta co się zowie.
A Mić?
Mić jest zjawiskowy sam w sobie, obojętnie czy mu się źle usiadło, czy nie.
I ma szczęśliwe, odwrócone pysio :1luvu:

Też czekam na nowy wąteczek :kotek:

B-dur

Avatar użytkownika
 
Posty: 3892
Od: Nie paź 02, 2005 11:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto paź 07, 2014 6:57 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-idzie jesień!

cudne koty.... :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto paź 07, 2014 7:22 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-wyniki moczu Micia, dobre!

B-dur pisze:
Marcelibu pisze: (...)
Ale teraz Czitka jest gruba :smokin: .

No wiesz co, Marcelibu [foch]
Czitka źle usiadła, tak bocznymi plecami, perspektywa się załamała i wrażenie tylko powstało 8)
Balbunia usiłuje zająć jak najwięcej miejsca, pewnie nie lubi, jak ktoś się przysiada :P (...)

:ryk:
Czyli - jak zwykle 8) .
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Wto paź 07, 2014 7:36 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-idzie jesień!

Ja tam widzę bardzo ładną, zgrabną dziewczynę :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pt paź 10, 2014 20:43 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-idzie jesień!

Wszystkim, którzy nam towarzyszyli bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy :1luvu:
Jesteśmy tutaj: viewforum.php?f=46
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17927
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt paź 10, 2014 20:51 Re: Cosia,Czitka,Balbi,Mić-idzie jesień!

Dokładniej, to Czitka zaprasza tutaj: viewtopic.php?f=46&t=165254 :)
Ostatnio edytowano Sob paź 11, 2014 10:18 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zamknęłam wątek.

Wojtek

 
Posty: 27359
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości