Kości w Animondzie?..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 07, 2005 22:44

Moje dostają m.in. Carny
wg składu ma 100% mięsa (90% wołowina+ 10%... w zależności od rodzaju puszki)- tak samo, jak Leonardo, nawet podobny aromat (czy jak to nazwać)

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lis 07, 2005 22:51

Immortality pisze:Ja moje maluchy karmie Animoda Carny Kitten - i to nie byl pojedynczy wypadek.. To juz ktoras puszka z taka dziwna zawartoscia... :? Chyba tez zaczne dziobac karme widelcem, bo wcale mi sie to nie podoba..


a propos ja znalazłam w animondzie wiele roznych dziwnych rzeczy - jakies gluty, itd. - ale nigdy nie kupowałam karmy w wielkich puszkach tylko te male puszeczki
zrezygnowalam z nich w ogole
zas jezeli chodzi o duze puchy to kupowalam dla psa i tam wlasnie byly jakies chrzastki, poza tym pies mial po nich straszna biegunke
ogolnie uwazam ze karma nie jest najlepsza mimo tego ze uwaza sie ja za dobra jakosciowo

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Pon lis 07, 2005 23:01

Miamor chyba tylko dla doroslych kotow jest, a z witamin polecam Ci serduszka Sanal kitten z tauryna - zwroc uwage na tauryne, bo chyba tylko jeden rodzaj ma w skladzie, a jak wiadomo jest kotom potrzebna. To sa niby przysmaki, na ktore kociaki powinny sie rzucac, moje obchodza z daleka, ewentualnie moga poprzesuwac troche lapka dla zabawy ;) Ale ja im rozgniatam po kilka serduszek dziennie i dodaje do mokrego zarelka.

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Pon lis 07, 2005 23:18

piegusek pisze:Zdecydowanie lepsze sa tacki i zupki, maja wieksza zawartosc miesa i tam pewnie nie ma az takich niespodzianek.

Które zupki mają wiekszą zawartość mięsa? Jeśli się nie mylę, to Animonda Soupe ma na etykietce opis "min. 4%"?

Atka pisze:Puszki Animondy mają gorszą jakość niż tacki i szaszetki. Nie tylko ze względu na skład na etykiecie, ale właśnie ze względu na skład wizualny!

Puszki Animondy Carny skład na etykietce mają piękny - 100% mięsa :wink:
Jeśli chodzi o to co w środku, to jeszcze nie natknęłam sie w nich na żadne kości.

Miamor moje koty uwielbiają - niestety w sklepach to nie jest dostępne, tylko w internetowych.

Czy Leonardo jest dostepne jakąś inna drogą niż internetowa? Tzn. czy jest w sklepach przynajmniej w dużych miastach?

Agia

 
Posty: 1093
Od: Pon paź 11, 2004 20:00
Lokalizacja: Liverpool

Post » Pon lis 07, 2005 23:20

Agia pisze:Czy Leonardo jest dostepne jakąś inna drogą niż internetowa? Tzn. czy jest w sklepach przynajmniej w dużych miastach?

ależ oczywiście,
ja kupuje tylko w sklepach
może jakiś zaprzyjaźniony sklep Ci sprowadzi??

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lis 07, 2005 23:25

Basia_D pisze:
Agia pisze:Czy Leonardo jest dostepne jakąś inna drogą niż internetowa? Tzn. czy jest w sklepach przynajmniej w dużych miastach?

ależ oczywiście,
ja kupuje tylko w sklepach
może jakiś zaprzyjaźniony sklep Ci sprowadzi??


W sklepach Basia??
W Poznaniu????
W którym??
salma75
 

Post » Pon lis 07, 2005 23:27

Basia_D pisze:
Agia pisze:Czy Leonardo jest dostepne jakąś inna drogą niż internetowa? Tzn. czy jest w sklepach przynajmniej w dużych miastach?

ależ oczywiście,
ja kupuje tylko w sklepach
może jakiś zaprzyjaźniony sklep Ci sprowadzi??

Basia - ja pracuję w sklepie :wink: W moim mieście nie ma Leonardo w ogóle, więc chciałam się dowiedzieć jak to wygląda gdzie indziej. Jak jest to w sklepach, to musi być też w hurtowniach, więc postaram się do tego jakoś "dobrać" i niech moje kocurki oceniają :D

Agia

 
Posty: 1093
Od: Pon paź 11, 2004 20:00
Lokalizacja: Liverpool

Post » Pon lis 07, 2005 23:27

salma75 pisze:
Basia_D pisze:
Agia pisze:Czy Leonardo jest dostepne jakąś inna drogą niż internetowa? Tzn. czy jest w sklepach przynajmniej w dużych miastach?

ależ oczywiście,
ja kupuje tylko w sklepach
może jakiś zaprzyjaźniony sklep Ci sprowadzi??


W sklepach Basia??
W Poznaniu????
W którym??

na Kilińskiego mają na 100%
w Fafiku na Naramowickiej,

no i na koniec listopada na wystawie ;-)

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lis 07, 2005 23:29

Agia pisze:
Basia_D pisze:
Agia pisze:Czy Leonardo jest dostepne jakąś inna drogą niż internetowa? Tzn. czy jest w sklepach przynajmniej w dużych miastach?

ależ oczywiście,
ja kupuje tylko w sklepach
może jakiś zaprzyjaźniony sklep Ci sprowadzi??

Basia - ja pracuję w sklepie :wink: W moim mieście nie ma Leonardo w ogóle, więc chciałam się dowiedzieć jak to wygląda gdzie indziej. Jak jest to w sklepach, to musi być też w hurtowniach, więc postaram się do tego jakoś "dobrać" i niech moje kocurki oceniają :D

ups,przepraszam
naprawdę polecam
moje dadzą się sprzedać za wołowinę z jagnięciną (tak samo jak z Carny)
w Poznaniu koszt puchy waha się w granicy 2,70-2,90 za puszkę (200gr)

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lis 08, 2005 6:48

Które zupki mają wiekszą zawartość mięsa? Jeśli się nie mylę, to Animonda Soupe ma na etykietce opis "min. 4%"?

Moje Rafine Soupe ma w skladzie: 15% kurczaka, 15% indyka, 8% kaczki, akurat to z krewetkami ma jeszcze 4% krewetki - to chyba mamy jakies inne zupki ;)

Puszki Animondy Carny skład na etykietce mają piękny - 100% mięsa :wink:
Jeśli chodzi o to co w środku, to jeszcze nie natknęłam sie w nich na żadne kości.

No ja nie widzialam na zadnej z puszek Carny, ze ma 100% miesa, chyba maksymalnie bylo 20... po samej zawartosci widac, ze to nie samo mieso...

Miamor moje koty uwielbiają - niestety w sklepach to nie jest dostępne, tylko w internetowych.

W 3miescie mozna dostac w sklepach Miamor bez problemu.

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Wto lis 08, 2005 6:49

Przepraszam, zle zacytowalam :(

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Wto lis 08, 2005 8:04

piegusek pisze:
Agia pisze:Puszki Animondy Carny skład na etykietce mają piękny - 100% mięsa :wink:

Jeśli chodzi o to co w środku, to jeszcze nie natknęłam sie w nich na żadne kości.[/qoute]

No ja nie widzialam na zadnej z puszek Carny, ze ma 100% miesa, chyba maksymalnie bylo 20... po samej zawartosci widac, ze to nie samo mieso...


a może puszki, których skład czytałaś to nie było Carny??
na każdej jest napisane 100% mięsa
Ostatnio edytowano Wto lis 08, 2005 8:16 przez Basia_G, łącznie edytowano 1 raz

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lis 08, 2005 8:07

Basia_D pisze:
piegusek pisze:[qoute="Agia"]
Puszki Animondy Carny skład na etykietce mają piękny - 100% mięsa :wink: [/qoute]
Jeśli chodzi o to co w środku, to jeszcze nie natknęłam sie w nich na żadne kości.[/qoute]

No ja nie widzialam na zadnej z puszek Carny, ze ma 100% miesa, chyba maksymalnie bylo 20... po samej zawartosci widac, ze to nie samo mieso...


a może puszki, których skład czytałaś to nie było Carny??
na każdej jest napisane 100% mięsa


Na 100% Carny - teraz nie mam takiej zadnej - bo koty nie chcialy jesc...wiec nie moge sprawdzic... to w takim razie ciekawi mnie roznica w cenie. Skoro w puszkach 200gr jest 100% miesa, a kosztuja czasem nawet mniej niz 100gr tacki i zupki... to mnie to jednak dziwi ;)

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Wto lis 08, 2005 8:11

a nie jest tam napisane tak jak na leonardo, ze np wolowiny 80% i kurczaka 20 % ????
Ja to odczytuje, ze jest jakies X miesa i na to X sklada sie 80% wolowego i 20% kurczaka.
Ale nie wydaje mi sie, zeb mieso bylo 100% wypelnienia puszki
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Wto lis 08, 2005 8:15

piegusek pisze:
Basia_D pisze:
piegusek pisze:
Agia pisze:Puszki Animondy Carny skład na etykietce mają piękny - 100% mięsa :wink:

Jeśli chodzi o to co w środku, to jeszcze nie natknęłam sie w nich na żadne kości.[/qoute]

No ja nie widzialam na zadnej z puszek Carny, ze ma 100% miesa, chyba maksymalnie bylo 20... po samej zawartosci widac, ze to nie samo mieso...


a może puszki, których skład czytałaś to nie było Carny??
na każdej jest napisane 100% mięsa


Na 100% Carny - teraz nie mam takiej zadnej - bo koty nie chcialy jesc...wiec nie moge sprawdzic... to w takim razie ciekawi mnie roznica w cenie. Skoro w puszkach 200gr jest 100% miesa, a kosztuja czasem nawet mniej niz 100gr tacki i zupki... to mnie to jednak dziwi ;)

piegusek,
wyraże tylko moje zdanie
jeżeli Carny moim kotom smakuje, uważam, że jakość jest OK i płacę za puszkę ( kupuje 400gr) w granicy 4,60 (ze zniżką w Gordonie) - 4,90 to bardzo dziękuję producentowi

przeszłam przez całą paletę produktów Animondy,
więc jeżeli mogę kupić coś dobrego oraz w przystępnej cenie to jestem zadowolona

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], mt85 i 711 gości