Kocia Arka Noego prosi o wsparcie! $, Karma! Dziękujemy WAM

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 06, 2012 15:51 Re: RTOZ KAN! PILNIE POTRZEBNE dt/ds/$$$!Koty proszą o POMOC

Razem z kociamyszą zapraszamy na bazarek z chilijską przyprawą:
viewtopic.php?f=20&t=144871

Pomóżmy kotom KAN :D
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 07, 2012 11:25 Re: RTOZ KAN! PILNIE POTRZEBNE dt/ds/$$$!Koty proszą o POMOC

andzelika1952 pisze:Nie wiem od czego zacząć i jak to opisać abyście zrozumieli dlaczego podjęłam taką decyzję. Muszę do końca roku zrezygnować z prowadzenia KAN i oddać do adopcji jak najwięcej kociaków.Jest coraz więcej powodów, które są dla mnie zbyt poważne. Bardzo żałuję swojej decyzji,że po raz kolejny powstał KAN, ale myślałam,że będzie łatwiej. :cry:

1. Nie jestem w stanie płacić czynszu i telefonu ze swojej renty - 350,00 czynsz + 160,00 - 200,00 telefon. Mam na utrzymaniu swoich 7 kotów.

2. Konflikty wśród osób pomagających w prowadzeniu KAN. Musiały odejść dwie osoby, do których ja osobiście nie miałam większych zastrzeżeń / zwłaszcza,że te osoby przychodziły wcześniej do poprzedniego lokalu/. Atmosfera sprawdzania jak kto sprząta, ile czasu spędza w kociarni, robienie zdjęć kuwet itp. to jest ponad moje siły. Na tym wszystkim dostaję po tyłku ja, bo muszę za nie przychodzić a mam jeszcze w piwnicy koty po wypadkach. W tej chwili trzecia osoba jest na cenzurowanym i nie wiem jak długo wytrzyma obrażanie i kontrolowanie.

3. Na chwilę obecną na naszym koncie jest 13.742,45 zł i to już po wpłynięciu 1 %. Po spłaceniu długu u wetów być może wystarczy pieniędzy na utrzymanie KAN do grudnia./ oczywiście bez leczenia/. Do nikogo to nie dociera a żądania lepszego żwirku, karmy to coraz większe koszty.

4. Dla mnie ważnym powodem jest ciężka choroba nerek mojej kotki Zuzi, dla której powinnam mieć więcej czasu.

5. Wreszcie muszę podjąć decyzję o terminie moich operacji - kręgosłupa i biodra, które od kilku lat odkładam i czuję się coraz gorzej.

Nie wiem czy te powody znajdą u Was zrozumienie ale uwierzcie mi ja już dłużej nie jestem w stanie tak funkcjonować. :cry:


dagmara-olga pisze:ja to rozumiem. Rozumiem i szanuję.
Taka jest rzeczywistość, nie wszystko, nie zawsze można wziąć na swoje barki. I przychodzi taki moment, że trzeba podjąć decyzję.
Szkoda, że nie ma kto przejąć schedy "po Tobie" że tak się brzydko wyrażę.
Jak możemy pomagać?
Z kim zewrzeć szeregi?


Megana pisze:Ja też rozumiem - może poza punktem drugim. :roll:
Podpisuję się pod pytaniami dagmary.


dagmara-olga pisze:
dagmara-olga pisze:ja to rozumiem. Rozumiem i szanuję.
Taka jest rzeczywistość, nie wszystko, nie zawsze można wziąć na swoje barki. I przychodzi taki moment, że trzeba podjąć decyzję.
Szkoda, że nie ma kto przejąć schedy "po Tobie" że tak się brzydko wyrażę.
Jak możemy pomagać?
Z kim zewrzeć szeregi?


EDIT - Megana, ja też nie rozumiem wojenek opisanych w pkt 2... smutne, budowanie swego ego kosztem innych ludzi i zwierząt.
Ale ie ma co gadać - proszę o odpowiedź na to wytłuszczone pytanie

deklaruję zakup 5 pakietów ogłoszeń
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 07, 2012 12:05 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

Zapraszam Wszystkich, którzy także, a może szczególnie, w obecnej sytuacji chcą pomóc kotom KAN na wątek główny KAN, czyli TEN

niebawem poinformuję WAS, jak zmieniłam posty na pierwszej, aby łatwiej było nam porządkować i znajdować informacje, dotyczące obecnej sytuacji, ogłoszeń, deklaracji tdt, dt, ds, transportu..., ew. finansów, itp.
myślę, że coś na wzór eksmisyjnego - tu mamy już doświadczenia :(

mile widziana wszelka możliwa pomoc
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 07, 2012 12:14 Re: RTOZ KAN! PILNIE POTRZEBNE dt/ds/$$$!Koty proszą o POMOC

no to mamy tak na ogłoszenia na teraz:

50,- deklaracja przez kociamysza :1luvu:
10,- ja
20,- dagmara-olga :1luvu:
50,- taizu :1luvu:
45,- taizu :1luvu:

razem na dziś: 175,- :D :D

175:15,-= ponad 11x130 ogłoszeń, dokładnie=11,66; można podzielić też na mniejsze partie, np. po 65

Dag :1luvu: , ile dodajesz do tej puli? :D
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 07, 2012 12:19 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

50

ale po wypłacie, czyli w następnym tygodniu
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto sie 07, 2012 12:26 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

odpowiem, jako "Ja" na te pytania, andzelika1952 może póxniej wejdzie..

1. Jak możemy pomagać?

:arrow: finansować/współfinansować ogłoszenia kotów
:arrow: ogłaszać samodzielnie
:arrow: pisać ogłoszenia
:arrow: działać na fb itp., na innych forach, w celu ogłaszania, szukania domów/finansów, pomagaczy
:arrow: szukać tdt, dt, ds
:arrow: dać tdt, dt, ds
:arrow: finansować/współfinansować/dać/organizować/szukać- transport dla kotów
:arrow: przejawiać twórczą aktywność na wątku w celu pomocy kotom KAN
:arrow:
:arrow:
:arrow:
:arrow:
:arrow:

2. Z kim zewrzeć szeregi?
:arrow: z tymi, którzy będą konstruktywnie pomagać i wyrażą deklarację dowolnej pomocy
:arrow: ponieważ prowadzę wątek/wątki KAN, mogę "zbierać"/udostepnieć informacje/monitorować/organizować, itp.
:arrow: mogę także zbierać/prowadzić ew. finanse z datków na ogłoszenia i transport

ta tak na szybko, wszystkie pomysły mile widziane.

Po zamknięciu działalności KAN w grudniu 2012, jako przewidywanym terminie, ja zamknę wątki KAN.
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 07, 2012 12:27 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

dagmara-olga pisze:50

ale po wypłacie, czyli w następnym tygodniu



Dag :1luvu: bardzo dziękuję :D
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 07, 2012 12:29 Re: RTOZ KAN! PILNIE POTRZEBNE dt/ds/$$$!Koty proszą o POMOC

no to mamy tak na ogłoszenia na teraz:

50,- deklaracja przez kociamysza :1luvu:
10,- ja
20,- dagmara-olga :1luvu:
50,- taizu :1luvu:
45,- taizu :1luvu:
50,- dagmara-olga :1luvu:

razem na dziś: 225,- :D :D

225:15,-= 15x130 ogłoszeń, można je podzielić też na mniejsze partie, np. po 65
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 07, 2012 12:31 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

ale podaj koniecznie wątki główne, gdzie są wszystkie informacje, żeby szukający tychże mieli jasną sytuację

warto by ktoś się zgłosił jako koordynator FB

EDIT - mnie tam nie ma
Ostatnio edytowano Wto sie 07, 2012 12:34 przez czarno-czarni, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto sie 07, 2012 12:33 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

dagmara-olga pisze:ale podaj koniecznie wątki główne, gdzie są wszystkie informacje, żeby szukający tychże mieli jasną sytuację

warto by ktoś się zgłosił jako koordynator FB



dokładnie tak, mnie nie ma na fb...
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 07, 2012 14:44 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

Zapraszam na wątek zbiorczy adopcyjny kotów KAN

viewtopic.php?f=13&t=144902

Dorosłe i maluchy zamykam
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sie 08, 2012 9:59 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

będą nowe koty i nowe zdjęcia, będę wstawiać sukcesywnie, muszę je obrobić
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sie 08, 2012 10:19 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

Postaram się wyskrobać i cosik przelać, jak tylko wrócę do Białowieży.
Obrazek

slapcio

 
Posty: 9370
Od: Śro paź 31, 2007 12:51
Lokalizacja: przeszczepiona na Podlasie

Post » Śro sie 08, 2012 14:31 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D


Mika
to ok. roczna koteczka, którą przyniesiono do nas w ostatnich
dniach ciąży. Jest niesamowicie miła, przytulśna i bardzo delikatna.
Jest odrobaczona, odpchlona i wysterylizowana. Kuwetkowa.
Obrazek Obrazek

Felicja to ok. 2 letnia kotka, która została kilka dni temu przywieziona ze wsi przez młodą kobietę, bo babcia ma już jedną kotkę, a drugiej już nie chce /przyszła do niej 3 tygodnie temu/. Jest bardzo chudziutka, ma niezliczoną ilość strupów na skórze, miejscami brak
sierści. Ma także uszkodzone lewe uszko. Jest kochana, lubi się przytulać i miziać. Odrobaczona, odpchlona. Kuwetkowa.
Obrazek
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sie 08, 2012 15:49 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

zaznaczam
ObrazekObrazekObrazek
Takiej miłości się nie rozdziela http://www.youtube.com/watch?v=6au8B1LaAnQ

napdon

 
Posty: 656
Od: Śro wrz 23, 2009 19:37
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 122 gości