NaTymczasie.pl - Daphne i Fortuna rezydentki NaStałce :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sty 28, 2012 12:38 Re: NaTymczasie.pl - Jej Wytworność Lili w DT :)

Teraz tylko czekamy na dobre wieści od Lili :1luvu:

beateczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1545
Od: Nie lut 07, 2010 21:30
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt cze 29, 2012 22:07 Re: NaTymczasie.pl - LILI JUŻ W NOWYM DOMU!

Ojojoj ależ dawno tu nie pisałam 8O
Ale wszystko na bieżąco pisałam na blogu a działo się dużo w tematach zdrowotnych Lili.


Dziś mogę pospieszyć ze wspaniałą wiadomością, że:

:balony: Lili pojechała dzisiaj do Nowego Stałego Domku! :balony:


Wreszcie i dla niej pojawiła się szansa na nowe życie! :ok:

Antares

Avatar użytkownika
 
Posty: 554
Od: Wto lip 20, 2010 18:22
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob cze 30, 2012 17:36 Re: NaTymczasie.pl - LILI JUŻ W NOWYM DOMU!

:piwa: :piwa: :piwa: za nowy domek od Stilki

beateczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1545
Od: Nie lut 07, 2010 21:30
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie wrz 14, 2014 18:58 Re: NaTymczasie.pl - Daphne i Fortuna rezydentki NaStałce :)

Zapomniałam się tutaj pochwalić.
W czerwcu br zamieszkały u mnie dwie czarujące rezydentki: Daphne :kotek: i Fortuna :kotek: . Foto dziewczyn tutaj.Teraz już mam koty na stałe :)))
To się musiało tak skończyć :mrgreen:

Antares

Avatar użytkownika
 
Posty: 554
Od: Wto lip 20, 2010 18:22
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw paź 02, 2014 11:14 Re: NaTymczasie.pl - Daphne i Fortuna rezydentki NaStałce :)

WAŻNA INFORMACJA
Postanowiłam już nie przedłużać ważności domeny - i tak już blog/strona nie była w użyciu od dawna.
NaTymczasie.pl przechodzi do historii, publikację fanpage'a na FB cofnęłam.

Antares

Avatar użytkownika
 
Posty: 554
Od: Wto lip 20, 2010 18:22
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw paź 23, 2014 13:32 Re: NaTymczasie.pl - Daphne i Fortuna rezydentki NaStałce :)

Antares pisze:WAŻNA INFORMACJA
Postanowiłam już nie przedłużać ważności domeny - i tak już blog/strona nie była w użyciu od dawna.
NaTymczasie.pl przechodzi do historii, publikację fanpage'a na FB cofnęłam.


wielka szkoda :(
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lip 05, 2018 10:10 Re: NaTymczasie.pl - Daphne i Fortuna rezydentki NaStałce :)

myślę, że dotrze wiadomość do osób kiedyś zainteresowanych losem Stilki z domu tymczasowego w Gliwicach. niestety nie mam najlepszych wieści bo Stilka jest bardzo chora :cry: i nie wiem jak to tym razem się zakończy

beateczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1545
Od: Nie lut 07, 2010 21:30
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie lip 08, 2018 8:10 Re: NaTymczasie.pl - Daphne i Fortuna rezydentki NaStałce :)

beateczka pisze:myślę, że dotrze wiadomość do osób kiedyś zainteresowanych losem Stilki z domu tymczasowego w Gliwicach. niestety nie mam najlepszych wieści bo Stilka jest bardzo chora :cry: i nie wiem jak to tym razem się zakończy

Pani Beatko, tak strasznie mi przykro :( Stilka taka kochana... :cry:
Jeśli się nie zmienił Pani nr telefonu to skontaktuję się z Panią - mój nr telefonu uległ zmianie kilka lat temu
Głaski i tulaski dla Stileńki

Antares

Avatar użytkownika
 
Posty: 554
Od: Wto lip 20, 2010 18:22
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie lip 08, 2018 11:24 Re: NaTymczasie.pl - Daphne i Fortuna rezydentki NaStałce :)

Kochana to jest ale też histeryczka a ja razem z nią. Fakt jest taki, że musi więcej jeść i "zaskoczyć". Numery mam stare - taka praca. Dziękujemy za głaski ale to dopiero w nocy jak Stilka opuści "bezpieczne" w jej mniemaniu stanowisko pod łóżkiem

beateczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1545
Od: Nie lut 07, 2010 21:30
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw paź 11, 2018 12:14 Re: NaTymczasie.pl - Daphne i Fortuna rezydentki NaStałce :)

Tym razem jest już poważnie. Dziś wetka powiedziała, że się męczy ....

beateczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1545
Od: Nie lut 07, 2010 21:30
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt paź 12, 2018 7:40 Re: NaTymczasie.pl - Daphne i Fortuna rezydentki NaStałce :)

beateczka pisze:Tym razem jest już poważnie. Dziś wetka powiedziała, że się męczy ....


śledziłam losy Stilki i innych na tymczasie..Ewry już nie ma, ale miała choć na kilka miesięcy swój własny dom
to okropne uczucie gdy zderzasz się z murem i nie dajesz rady go zwalić..trzeba korzystać z każdego dnia i każdej chwili
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt paź 12, 2018 16:46 Re: NaTymczasie.pl - Daphne i Fortuna rezydentki NaStałce :)

12.10.2018 o godz 12.00 odeszła Stilka

beateczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1545
Od: Nie lut 07, 2010 21:30
Lokalizacja: Katowice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@ i 49 gości