co dolega mojej kici ??

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Nie cze 17, 2012 6:51 Re: co dolega mojej kici ??

Ja to bym jeszcze kocurkowi koniecznie sprawdziła tarczycę - jej nadczynność może dawać dokładnie takie objawy a jeśli nie trafi się z pomysłem w oznaczenie poziomu hormonów to żadne inne wyniki tego nie zasugerują.

Blue

 
Posty: 23416
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie cze 17, 2012 7:47 Re: co dolega mojej kici ??

jaga666 pisze:U Maxa były takie objawy-wymioty,biegunki,wychudnięcie-białaczki nie było-brak vit B12, za dużo kwasu foliowego-wysoki mocznik-zmiana diety,len na uregulowanie kupki-a profil trzustkowy robiony :?:

Mamy kotkę, która potwornie chudła i miała biegunki, zwykłe badania nic nie wykazywały.
Tarczyca ok, okazało się, że wlasnie jest problem z witaminą B12 (trzeba wysłać krew do labu).
Kotka była już szkieletem, dostawała duże dawki wit. B12 w zastrzykach, przytyła i czuje się dobrze.
Niestety zastrzyki musi brać do końca życia...
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34

Post » Nie cze 17, 2012 13:25 Re: co dolega mojej kici ??

To tak jak u mnie :( ale próbuj podawać dietę Calopet,mamy teraz trochę przerwy z zastrzykami-Max przytył cały kilogram-nie ma biegunek i wymiotów-a dodatkowo jest nerkowy :(

jaga666

 
Posty: 273
Od: Wto mar 06, 2012 17:55

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości