Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu. Zazwyczaj.

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie maja 20, 2012 17:20 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

O rany!!! 8O Chyba nie piłam? :roll:
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Nie maja 20, 2012 18:23 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

Eeeee! Ciepło sie zrobiło, chodźta na trawę!
Obrazek

No, nawet nieźle ciepło, serio serio!
Obrazek

Raz już było ciepło a potem co sie porobiło? Ja tam jeszcze poczekam w pańciowym łóżku...
Obrazek

No bez przesady, trochę fantazji ułańskiej koleżanki i koledzy!
Obrazek

Ja się rozejrzę...
Obrazek

Hm, hm, też jeszcze poczekam...
Obrazek


Też uważam, że nie ma sie co wyrywać...
Obrazek

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 20, 2012 20:28 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

Ciocia Bianka bardzo dziękuje za pozdrowienia od Bianeczek :D
Megana, Ty mi ich nie pokazuj, bo jeszcze się zakocham :mrgreen: a biorąc pod uwagę ilość kotów u mnie w domu, może to być dla niech delikatnie mówiąc niebezpeczne :roll:
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
Obrazek Obrazek

Bianka 4

Avatar użytkownika
 
Posty: 4795
Od: Wto sie 10, 2010 21:35
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Nie maja 20, 2012 20:42 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

Dla kotów.......? jak zobaczą tyle bianeczek, to zawał i padną z wrażenia :twisted:
Ostatnio edytowano Nie maja 20, 2012 21:10 przez EVA2406, łącznie edytowano 1 raz
Wiatrusia [*] 27.09.2012 r. Kacperek [*] 02.12.2016 r.
Filemonek [*] 31.03.2017 r.

EVA2406

Avatar użytkownika
 
Posty: 7549
Od: Pt lip 27, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 20, 2012 20:57 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

No fakt, mogą stwierdzić, że to one wypiły piwsko chłodzące się w lodówce, a nie ich pańcia.... :mrgreen:
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
Obrazek Obrazek

Bianka 4

Avatar użytkownika
 
Posty: 4795
Od: Wto sie 10, 2010 21:35
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Nie maja 20, 2012 21:43 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

Komu Bianeczki, komu? :mrgreen:
Mam jeszcze dużo, wąż nie musi jeść akurat moich Bianczek...

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 20, 2012 22:43 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

witam w trzeciej odslonie :)
- uzalezniona podczytywaczka
tanie książki, ubrania damskie, męskie, dziecięce, małe butki, drobiazgi: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=144206
a tu buty damskie: viewtopic.php?f=27&t=127481 - tanio tanio!

turkusowa

 
Posty: 3484
Od: Wto lip 13, 2010 19:34

Post » Nie maja 20, 2012 22:48 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

Megana, nie strasz mnie, że Bianeczki wąż pożre :evil:
Mieszkałem z kilkoma mistrzami Zen. Wszyscy byli kotami - Eckhart Tolle
Obrazek Obrazek

Bianka 4

Avatar użytkownika
 
Posty: 4795
Od: Wto sie 10, 2010 21:35
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Nie maja 20, 2012 23:21 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

Na trzecią, ale się załapałam :ok:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Pon maja 21, 2012 0:07 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

I ja się ujawnię,co by nie było,żem jakaś podglądaczka :mrgreen:
Człowiek wybiera sobie PSA,ale to KOT wybiera sobie człowieka!

WIRGINIA

 
Posty: 245
Od: Nie paź 11, 2009 17:58
Lokalizacja: Sulechów-lubuskie

Post » Pon maja 21, 2012 7:16 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

Megana pisze:A w ogóle u nas znowu się COŚ KROI!
Was na chwilę nie można zostawić, żebyście jakiejś nowej żywiny nie ściągnęli do domu. Bo o żywe chodzi, tak?

Meg, MiSZCZyni suspensu, to CO SIĘ KROI?
Finalizujesz -po roku- Murkę, czy 'projekt Murka' upadł, a cóś kolejnego sprowadzasz?
Dawaj!!! :twisted:

annafreesprit

 
Posty: 661
Od: Wto lut 08, 2011 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 21, 2012 21:10 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

Z PAMIĘTNIKA STAREGO FILOZOFA
Pańcia to kompletnie już zgłupiała z tem kartoflem. Kartofel prawie już nie chodzi sam, a poza tym, skubaniec się przerzucił na nocny tryb życia.
Bo gorąco mu.
Pańcia na razie ma zwolnienie i urlop, ale potem to ja czarno to widze. Pańcia o pierwszej w nocy kartofla karmi i lula, o trzeciej odsikuje i lula, o piątej odsikuje, karmi i lula. Przy czym między północą a piątą rano kartofel cały czas zawodzi. Jak zaczyna poszczekiwać, pańcia zbiega na dół i wszystko zaczyna się abarot.
Pańcio na razie nic nie mówi. O Kartoflu nie mówi,ale mówi o Fistaszu. Bo oczywiście nie ma tak, że pańcia w nocnej ciszy sama na dół zejdzie. Nie, Fistasz czujnie pazurkami cztery kółka po panelach zrobi, zanim za pańcią po schodach zbiegnie.
Junior coś tam zaznaczył na ten temat, bo akurat dziś miał ostatni egzamin maturalny i trochu niewyspany poszedł.
Oj tam, oj tam.
I tak ja mam najgorzej, bo pańcia mnie do opieki zatrudnia, a czy to ja niańka jestem??
Obrazek

Poza tym, sen mam porządny i byle skuczenie mnie nie budzi. Szczekanie owszem, ale tylko dlatego, że z pustej wciąż kuchni takie echo idzie... :roll:
Z innej beczki - dwa dni temu pańcia w nocy weszła do łazienki by zęby umyć, spojrzała w lustro i...?
I na własnej szyi zobaczyła Stefana.
Nie będziemy dramatyzować, że Stefan był wielkości talerzyka deserowego, ale mały też nie był. Pańcia nie krzyknęła - nie, że taka odważna - ale zwyczajnie zabrakło jej głosu, to po pierwsze. Po drugie w ułamku sekundy zdążyła pożałować, że nie ma aparatu w ręku i nie zrobi jakże wstrząsającego zdjęcia, i nie umieści go na miau, by ciocie mogły powydawać okrzyki. Różne.
Potem Stefan siedział na umywalce a pańcia mu perswadowała, by sobie poszedł gdzieś dalej, bo ona będzie lała wodę.
A teraz pańcia konferuje z ciocią Carmen, pije piwo Łomża niefiltrowane i będzie wredna, bo dalej nie powie,
CO SIĘ KROI... :twisted:
Co bystrzejsze ciocie powinny znaleźć na miau coś strasznie brzydkie, stare, bezzębne i z klaustrofobią.
Hehe.

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 21, 2012 21:17 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

Stefan nóg miał osiem? :strach:

Hańka

 
Posty: 40436
Od: Sob lut 09, 2008 0:22
Lokalizacja: Sopot

Post » Pon maja 21, 2012 21:26 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

Osiem i czarny odwłok. Włochaty. :mrgreen:

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 21, 2012 21:36 Re: Filozof i reszta futer, wątek ku pokrzepieniu serc part

Ten to musiał stukać pazurkami po panelach! :twisted:

Hańka

 
Posty: 40436
Od: Sob lut 09, 2008 0:22
Lokalizacja: Sopot

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości