ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 21, 2011 18:34 ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO WAŁBRZYSKIEGO SCHRONISKA I NIE WIADOMO CO SIĘ Z NIM STAŁO!
Mój kot Miciek zaginął w lipcu. Wieszałam ogłoszenia w okolicy i dzięki ogłoszeniom dowiedziałam się, że 21 lipca został oddany do wałbrzyskiego schroniska dla zwierząt. Do jednostki Straży Miejskiej na Podzamczu zaniosła go Pani, która opiekuje się kotkami z ulicy Grodzkiej. W Straży Miejskiej jest notatka, że ze straży odebrał go pracownik schroniska. Nie ma możliwości, żeby ta Pani się myliła. Powiedziała mi dokładnie kiedy kotek pojawił się na ul. Grodzkiej, opowiedziała o jego zwyczajach w zachowaniu, opisała wygląd i rozpoznała go na zdjęciu. Jest więcej, niż 100% pewna, że to był mój kot. Podpisała mi nawet oświadczenie, że sama osobiście oddawała go do Straży Miejskiej. Kiedy udałam się do schroniska pracownicy powiedzieli mi, że kota wydano 24 lipca, zaledwie po 3 dniach. Słyszała to moja koleżanka z pracy, która była wtedy ze mną. Ze względu na ochronę danych osobowych nie mogłam dowiedzieć się gdzie trafił. Sprawę zgłosiłam do Biura Gospodarki Przestrzennej i Środowiska, któremu schronisko podlega, i poprosiłam o interwencję. Okazało się, że pod wskazanym przez schronisko adresem przebywa inny biało czarny kot. Poprosiłam o interwencję Wiesława Sójkę, Kierownik Biura Gospodarki Przestrzennej i Środowiska i zorganizowano spotkanie z pracownikami schroniska, z kierownikiem i ze mną. Kolejna wersja schroniska była taka, że kot przyjęty z Podzamcza 21 lipca jest nadal w schronisku (!), a to też nie mój kot, tylko inny którego widziałam już jakiś czas temu. Dalej prosiłam o interwencję i pracownicy biura gospodarki jeździli od domu do domu i sprawdzali wszystkie koty, nie tylko biało - czarne, wydane w czasie lipca i sierpnia, a mojego kota nadal nie ma!!! Po prostu znikł. Pracownicy twierdzą, że mojego kota nigdy nie przyjmowali i nie rozpoznają go na zdjęciu, a ten z Podzamcza to jest zupełnie inny! Pracownicy biura gospodarki sprawdzali nawet ile kotów padło i na co i nie ma według nich możliwości, żeby mój kot zdechł w schronisku na coś. Więc gdzie jest?? Czy ktoś wie co tam w schronisku się dzieje? Wszystkie papiery się zgadzają, ale kota nie ma. Wiem, że tam trafił, tylko, że pracownicy nie wiedzą co z nim zrobili! Jeżeli ktoś rozpoznaje mojego kotka, ale wie coś proszę dać znać. Zamieszczałam już kilkakrotnie ogłoszenia w gazetach DB i 30 minut. Było również ogoszenie w Naszym Rejonie Dolnośląskim. Wieszałam ogłoszenia na słupach i drzewach i gdzie się da w różnych dzielnicach (Biały Kamień, Piaskowa Góra, Podzamcze, Śródmieście, Sobięcin, Rusinowa, Nowe Miasto, Szczawno Zdrój, Poniatów, nowy i Stary Glinik, Kozice) i kotka nadal nie ma... Bardzo proszę o pomoc i informacje jeżeli ktoś na Mićka gdzieś natrafi. Za pomoc bardzo dziękuję, bo schronisko wykończa mnie psychicznie... Link do ogłoszenia, a potem spróbuję wstawić zdjęcia

http://tablica.pl/oferta/zaginal-kotek-IDtmX3.html
http://tablica.pl/oferta/zaginal-kot-IDl9EZ.html
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro gru 21, 2011 18:40 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro gru 21, 2011 18:41 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro gru 21, 2011 20:54 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

marzena81 pisze:...Kiedy udałam się do schroniska pracownicy powiedzieli mi, że kota wydano 24 lipca, zaledwie po 3 dniach. ..
Kiedy udałam się do schroniska?

PcimOlki

 
Posty: 10931
Od: Nie wrz 16, 2007 14:12
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 22, 2011 14:40 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

tak, byłam w schronisku i pytałam i pierwsza wersja pracowników schroniska różniła się od drugiej
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Wto gru 27, 2011 18:33 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

może na tym wątku znajdziesz wolontariuszki ,może ktoś coś pamięta i pomoże
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Sob mar 17, 2012 11:23 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

Przypomnę mój stary wątek... Może ktoś z Wałbrzycha coś sobie przypomnie? :)
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Nie mar 25, 2012 14:47 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

ruda32 pisze:może na tym wątku znajdziesz wolontariuszki ,może ktoś coś pamięta i pomoże


Bardzo bym chciała...
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Nie mar 25, 2012 21:24 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

Zrób może ogłoszenia na Facebooku, ja nie umiałam ich zrobić, ale mi dziewczyny pomogły.
I ogłaszaj od początku zaginięcie.
Wysłałam Ci zresztą mail. :ok: :ok: :ok:
Poproś też o banerek.
Wszystko jest na początku mojego wątku
viewtopic.php?f=1&t=134159
To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
Justynka [*] 26.8.2011 Piglunia [*] 29.9.2011 Babunia [*] 24.11.2014 Rysio [*] 10.10.2016 Ogrynia-zaginęła 8.10.2011 odnaleziona 25.02.2012 zm. 26.11.2018, Tosia [*] 25.03.2019

Iwonami

 
Posty: 5474
Od: Wto sie 10, 2010 21:53
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Nie mar 25, 2012 22:34 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

Iwonami pisze:Zrób może ogłoszenia na Facebooku, ja nie umiałam ich zrobić, ale mi dziewczyny pomogły.
I ogłaszaj od początku zaginięcie.
Wysłałam Ci zresztą mail. :ok: :ok: :ok:
Poproś też o banerek.
Wszystko jest na początku mojego wątku
viewtopic.php?f=1&t=134159

banerek mogę zrobić jutro
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Wto mar 27, 2012 16:20 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

Iwonami pisze:Zrób może ogłoszenia na Facebooku, ja nie umiałam ich zrobić, ale mi dziewczyny pomogły.
I ogłaszaj od początku zaginięcie.
Wysłałam Ci zresztą mail. :ok: :ok: :ok:
Poproś też o banerek.
Wszystko jest na początku mojego wątku
viewtopic.php?f=1&t=134159


Dziękuję za cenne wskazówki :)
:1luvu:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Wto mar 27, 2012 16:22 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

ruda32 pisze:
Iwonami pisze:Zrób może ogłoszenia na Facebooku, ja nie umiałam ich zrobić, ale mi dziewczyny pomogły.
I ogłaszaj od początku zaginięcie.
Wysłałam Ci zresztą mail. :ok: :ok: :ok:
Poproś też o banerek.
Wszystko jest na początku mojego wątku
viewtopic.php?f=1&t=134159

banerek mogę zrobić jutro


Nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z banerkiem... :) Ja tu w miarę nowa ;) Jeśli jestem coś winna to proszę dać znać, bo nie wiem czy to płatne, czy nie... <ups> :)
Wielkie dziękuję! :1luvu:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro mar 28, 2012 17:51 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

marzena81 pisze:
ruda32 pisze:
Iwonami pisze:Zrób może ogłoszenia na Facebooku, ja nie umiałam ich zrobić, ale mi dziewczyny pomogły.
I ogłaszaj od początku zaginięcie.
Wysłałam Ci zresztą mail. :ok: :ok: :ok:
Poproś też o banerek.
Wszystko jest na początku mojego wątku
viewtopic.php?f=1&t=134159

banerek mogę zrobić jutro


Nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z banerkiem... :) Ja tu w miarę nowa ;) Jeśli jestem coś winna to proszę dać znać, bo nie wiem czy to płatne, czy nie... <ups> :)
Wielkie dziękuję! :1luvu:

banerek dostaniesz bo taka jest potrzeba ,za darmo :ryk: ale z opóźnieniem bo z czasem marnie stoję,najpóźniej w piątek ok?
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

Post » Śro mar 28, 2012 18:07 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

ruda32 pisze:
marzena81 pisze:
ruda32 pisze:
Iwonami pisze:Zrób może ogłoszenia na Facebooku, ja nie umiałam ich zrobić, ale mi dziewczyny pomogły.
I ogłaszaj od początku zaginięcie.
Wysłałam Ci zresztą mail. :ok: :ok: :ok:
Poproś też o banerek.
Wszystko jest na początku mojego wątku
viewtopic.php?f=1&t=134159

banerek mogę zrobić jutro


Nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z banerkiem... :) Ja tu w miarę nowa ;) Jeśli jestem coś winna to proszę dać znać, bo nie wiem czy to płatne, czy nie... <ups> :)
Wielkie dziękuję! :1luvu:

banerek dostaniesz bo taka jest potrzeba ,za darmo :ryk: ale z opóźnieniem bo z czasem marnie stoję,najpóźniej w piątek ok?


:ryk:
dzięki!
:1luvu:
Od razu napiszę, że nie wiem jak się go wstawia i jak i gdzie, więc... pomocy! :ryk:
Ale wiem co to banerek :ok:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro mar 28, 2012 21:53 Re: ZAGINĄŁ KOT - TRAFIŁ DO SCHRONISKA W WAŁBRZYCHU I ZNIKŁ

Będzie banerek z instrukcją :)
Obrazek...Obrazek

ruda32

 
Posty: 8706
Od: Pt maja 21, 2010 21:56
Lokalizacja: Warszawa-Ochota

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, skaz i 243 gości