Kilka kotów starszej Pani

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie mar 18, 2012 21:32 Kilka kotów starszej Pani

Potrzebuję Waszej pomocy.W pierwszej kolejności w ogłaszaniu i szukaniu DS.Ale także finansowej: na szczepienia, wizyty u weta,karmę,żwirek. Każda pomoc się liczy i każdy grosz. Może ktoś ma napoczętą karmę/żwirek,której już nie potrzebuje/kot zaczął wybrzydzać itp. Wszystko się przyda.

Moja sąsiadka-starsza Pani ma 17 zwierząt na utrzymaniu ze skromnej renty:8 kotów w mieszkaniu, psa i ok.8 kotów,które dokarmia na działkach. Do tej pory jakoś sobie radziła. Wszystkie koty są zadbane,dobrze wyglądają(aż za dobrze 8) )ogólnie zdrowe,wysterylizowane/wykastrowane (oprócz 2 półdzikich kocurów działkowych). Ostatnio jej sytuacja finansowa bardzo się pogorszyła. Do tego doszły bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Nie daje rady opiekować się taką gromadą... Zapadła decyzja - musi oddać kilka kotów. Nie jest Jej łatwo i podjęcie takiego ostatecznego kroku okupione jest wielkimi nerwami, ale jest bez wyjścia :roll: Nie stać Jej na właściwą opiekę weterynaryjną,odrobaczanie,szczepienia.Żadne nie mają aktualnych szczepień, nie pamiętam jak dawno temu były odrobaczane :( Natomiast żaden kot nigdy nie był głodny.Pani sama nie zje,a zwierzęta nakarmi...Odda im nawet swoje ostatnie jedzenie...

Staram się Jej pomagać, ale ja sama też nie daję rady-mam jeszcze swoją ekipę na utrzymaniu.

A skąd u Niej tyle zwierząt? Podrzucane przez ludzi na działkę,chore uratowane z ulicy,wyciągane z piwnic,pies ze schroniska.I tak uzbierała się gromada,o wiele za duża na możliwości jakimi dysponuje...Boję się,że kiedyś nadejdzie moment,że na cito trzeba będzie szukać domu wszystkim, dlatego zaczynam wątek. Mam nadzieję,że póki co uda się znaleźć dobre domy.Jeszcze ,w miarę, na spokojnie.

Kilka z kotów jest wogóle nieadopcyjnych :(
Trzy mają dolegliwości zdrowotne: kocurek z zastarzałym wyrwanym biodrem, koteczka z urwanym ogonkiem i kotka z uszkodzonym oczkiem po kk(EDIT:ODESZŁA W STYCZNIU 2014R.) prawdopodobnie. Te prawdopodobnie zostaną,chyba,że zdarzy się cud...

Niektóre z kotów powinny mieć większe szanse na adopcję. W pierwszej kolejności szukamy domu dla 3 z nich:

Kefir-ok.3 letni kocurek,wykastrowany,łagodny,przytulanka,toleruje inne koty

ZNALAZŁ NOWY DSObrazek

Obrazek

Obrazek


Lili-ok.3-letnia, piękna,trochę indywidualistka,łagodna,wysterylizowana

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

chcemy, by trafiła do nowego domku z Cezarem-ok.5letni,wykastrowany,nakolankowy,b.łagodny,bezproblemowy:

[b]WYCOFANY Z ADOPCJI- B.CHORY

Obrazek

Obrazek

Proszę pomóżcie.
Ostatnio edytowano Pon lut 04, 2019 19:31 przez tabo10, łącznie edytowano 9 razy

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie mar 18, 2012 21:47 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA KAŻDA POMOC

jest jeszcze Berta:

ZNALAZŁA DS

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i Ola:
ZNALAZŁA NOWY DS Obrazek

Obrazek

Obrazek

Planujemy je wyadoptować później.
Ostatnio edytowano Sob lis 15, 2014 21:59 przez tabo10, łącznie edytowano 2 razy

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt mar 23, 2012 11:18 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

nikt nie pomoże,nawet przy ogłaszaniu?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt mar 23, 2012 11:33 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Gdyby zmieniła się koncepcja Cezara, to mogę mieć chętny dom.
Ale ja oczywiście pochwalam dwupak ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

spinca

 
Posty: 1429
Od: Pon paź 19, 2009 12:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 23, 2012 20:21 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Ależ lila i cezar to super duo, szylkretka i szaro-niebieski - trzymamy kciuki za domek dla tej pary!
[url=http://tnij.org/kolczmeg2w]Obrazek

Meg2

 
Posty: 1127
Od: Wto lis 15, 2011 12:43
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post » Pt mar 23, 2012 20:23 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Wiem i agituję.... stare numery, w nocy o północy wyrecytuję dlaczego dwa, a nie jeden ;)
Się zobaczy... :ok:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

spinca

 
Posty: 1429
Od: Pon paź 19, 2009 12:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 26, 2012 9:14 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

cudne prawda:):):)?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro mar 28, 2012 23:02 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Meg2 dziękuję za bazarki :1luvu:

a Joasi za ogłoszenia dla Cezara i Lili :1luvu:

Może ktoś jeszcze może wspomóc? Ja padam na twarz po łapankach na osiedlu :kitty: :cry: naprawdę nie daję rady wszystkiego ogarnąć.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw mar 29, 2012 16:50 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Meg :1luvu: :1luvu: :1luvu: dziękujemy za pieniążki z bazarku, po świętach ,jak już ogarnę łapanki zdam szczegółową relację z ich wykorzystania.

Joasiu,Tobie wielkie dzięki za ogłoszenia dla Cezara i Lili. Niestety telefon milczy :?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt mar 30, 2012 19:13 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

prosimy o pomoc, kto może, dla kotków :kotek:, czasem wystarczy 5, 10 zł a jak więcej osób się zmobilizuje, to koty skorzystają.
a Tobie Gosiu - tabo10 - wytrwałości i siły do pomagania im :ok: .
my jesteśmy daleko więc możemy tylko groszem, no i dobrym słowem wspomóc :mrgreen:
[url=http://tnij.org/kolczmeg2w]Obrazek

Meg2

 
Posty: 1127
Od: Wto lis 15, 2011 12:43
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post » Pt kwi 06, 2012 12:22 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

było parę tel. ,tylko o samego Cezarka.
Żaden na tyle przekonywujący,by ewentualnie zgodzić się na pojedynczą adopcję :cry:

tabo10 pisze:Gdyby zmieniła się koncepcja Cezara, to mogę mieć chętny dom.


a możesz coś więcej napisać o ewentualnym domku?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt kwi 06, 2012 12:45 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Domek, który miałam na myśli już się zakocił, ale pamiętam o Was.
Głównie przedstawiam dwupak, ale gdyby się kto uparł i wg Was się nadawał, to dam znać.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

spinca

 
Posty: 1429
Od: Pon paź 19, 2009 12:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 10, 2012 11:02 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Podrzucę - potrzebne domy!!!

Bazyliszkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 29521
Od: Wto sty 31, 2006 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 19, 2012 8:46 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

Meg2 dziękuję za łącznie 70zł z bazarków :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Rozliczenie dokładne przedstawię i napiszę o wszystkim ze szczegółami-co kto miał podane jak tylko będę miała sekundę oddechu. Wybacz,ale mam duży problem z jednym z tymczasów z łapanki-wczoraj o 24.00 wróciłam z kliniki,kocio został-nie daję rady czasowo i fizycznie. Za dużo na jedne ręce i doba za krótka :roll: .

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto kwi 24, 2012 19:42 Re: KILKA KOTÓW STARSZEJ PANI SZUKA DS-POTRZEBNA POMOC- WARS

dziś miałam zadziałać ze szczepionkami, niestety nie dojechały do weta z hurtowni- mam nadzieję,że będą w czwartek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości