SZCZECIN i zachodniopomorskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lut 08, 2012 8:19 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Szczecin

Ja polecam dwóch weterynarzy ze Szczecina: Małgorzatę i Stanisława Szczepańczyków.
Mają podejście i serce dla zwierząt, wiedzę fachową i dobrze wyposażony gabinet. Uratowali już niejedną znajdę z ulicy.
Obrazek

ludwikaw

 
Posty: 104
Od: Wto lis 02, 2010 22:51

Post » Pt lut 24, 2012 21:37 POLECAM Szczecin

Klaudyna4

 
Posty: 1
Od: Pt lut 24, 2012 21:15

Post » Sob gru 22, 2012 18:50 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

SZCZECIN
Polecam weterynarzy:
1)pana Kozaka - na w. Polskiego 92, dobry kontakt ze zwierzęciem, dużo zrobił podczas wizyty, pozytywne wrażenie,

2) Dodane N/K viewtopic.php?p=6900250#p6900250

Natomiast NIE POLECAM dr Wróbla - poszłam tam 1 raz z poczty pantoflowej i totalne rozczarowanie. Kot znajda, "brzydki", totalnie wychudzony i totalnie odwodniony pomimo, że pił dużo (o odwodnieniu powiedział inny wet).Kontakt z pacjentem dr Wróbla trwał 2 minuty-osłuchanie serca, zajrzenie w pysk, nawet nie sprawdził jak kot stoi. Z nami za to pogadanka 15 minutowa. Dla mnie żenada za 2 minuty poświęcone dla kota w tak złym stanie. No i oczywiście umówił nas na badanie krwi za 150 zł ( o zgrozo, na za 3 dni!) Jak się później okazało u innego weta kot wymagał natychmiastowego nawodnienia dożylnego...Jesteśmy po 3 dożylnych kroplówkach, przed nami jeszcze 2.
Nie wiem skąd ten zachwyt dr Wróblem patrząc na czas jaki poświęcił naszemu kotu a jaki na pogawędkę z nami...
Przed nami była dziewczyna z yorkiem wymiotującym, dał mu zastrzyk a potem walił wykład 10 minutowy o zasadach żywienia... Gdzie kontakt z pacjentem???

chemica

 
Posty: 208
Od: Czw lis 29, 2007 8:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon lut 04, 2013 11:00 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Gdzie ten dr Wróbel przyjmuje? Cobym wiedziała, gdzie się NIE kierować!

Ja mam cudnego weterynarza na ul. Duńskiej w Szczecinie. Leczymy tam mojego psa chorego na padaczkę i po kilku wcześniejszych wetach (którzy dali za słabe leki i ŻADNEJ ochrony na wątrobę, która przy tej chorobie jest konieczna nie zalecili). Ten wet Duńskiej (nie pamiętam nazwiska, ma na imię chyba Henryk) od razu przez pierwszą rozmowę telefoniczną 4 czy 5 opcji zapobiegania wymienił. Leczymy tam psa od roku i po zmianie tabletek, wizytach i podawaniu leków na wątrobę mój psiuniek miał tylko z 4 ataki, a wcześniej bywały i dwa dziennie.
Nie wiem jakie podejście ma do kotów, ponieważ mój mimo 13 lat jest zdrów jak ryba i nic mu nie dolega (NA SZCZĘŚCIE). Jak w końcu z partnerem znajdziemy kotkę, od razu kierujemy się do niego.

Także polecam :)
Obrazek

aGniesha

 
Posty: 9
Od: Śro sty 30, 2013 17:31

Post » Pt lut 08, 2013 8:05 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Dr ma MediVet (chyba) na Przyjaciół Żołnierza. Też nie jestem zachwycona nim (mało powiedziane).

WeraW

 
Posty: 1192
Od: Pt lut 24, 2012 21:02

Post » Wto lut 19, 2013 0:55 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

żołnierz 71

 
Posty: 1
Od: Wto lut 19, 2013 0:05
Lokalizacja: Szczeci

Post » Śro kwi 17, 2013 16:57 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

W związku z tym, że kot jest już z nami, mogę z pełną świadomością polecić Zakład weterynarii na parkowej w Szczecinie. Znajduje się on dokładnie na Parkowej 23, poszliśmy tam nie będę ukrywać z racji tego, że był blisko, ale Pani Agata jest cudowną Panią doktor. Ma cudowne podejście do naszej kici i ona jest u niej bardzo spokojna.
Także polecam do kotów, najlepiej Panią dr Agatę!! :)
Obrazek

aGniesha

 
Posty: 9
Od: Śro sty 30, 2013 17:31

Post » Sob cze 29, 2013 8:30 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Polecam dr Zawodnego. Podjął się operacji guza u mojego owczarka niemieckiego. Wcześniej zabiegu odmówiono w stargardzkiej lecznicy sugerując, że pies wiekowy i wcześniej nie miał narkozy, a poza tym "lepiej tego nie ruszać".
Dr Zawodny psa zoperował i do tej pory jest ok.
Poza tym opiekuje się naszą suczką, a owczarka wspomaga przy skutkach dysplazji.
Koty też są pod jego opieką. Dea lubiła się zakłaczać, zmieniliśmy karmę i jest ok.
Podobnie z leczeniem pęcherza-ostatnie w 2011-reakcja weta natychmiastowa
"ludzie którzy nie lubią kotów w poprzednim wcieleniu musieli być myszami"

maja_mp

 
Posty: 82
Od: Pon maja 12, 2008 10:48

Post » Sob wrz 14, 2013 14:37 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

A ja odradzam klinikę na ul.Krakowskiej. Mimo że wszyscy polecają. Miałam problem z stawami mojego molosa w wieku szczenięcym i dostawał tylko jakieś tabletki ,a na moją prośbę o zrobienie prześwietlenia pod kontem dysplazji usłyszałam że pies za młody i że przesadzam.Prześwietlenie można zrobić dopiero po roku . Okazało się że pies ma ciężką dysplazji że w młodym wieku można było przeprowadzić operację która była by tańsza i mniej inwazyjna niż w gdy pies dorósł

assiye

Avatar użytkownika
 
Posty: 32
Od: Pt wrz 13, 2013 10:54

Post » Wto lut 11, 2014 23:50 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

SYLWIA7

 
Posty: 91
Od: Wto wrz 14, 2010 14:57

Post » Pt mar 07, 2014 17:56 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Czy możecie mi polecić weta w Szczecinie do przeprowadzenia sterylki? Chciałabym aby wet był wprawiony, bo różnie z tym bywa i aby szwy były malutkie, a nie rozkrojony brzuch po całości.
Obrazek

monitomi

 
Posty: 1333
Od: Nie maja 03, 2009 20:10

Post » Wto kwi 29, 2014 19:52 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Polecam dr Marcina Miazgę z gabinetu dr Gugały na Chopina 53 a w Szczecinie. Uratował mi mojego kota , który miał zapalenie trzustki i wątroby, teraz leczy biedaka , bo ma niewydolnośc nerek. Szuka rozwiązań, nigdy w przeciwieństwie do innych lekarzy nie zalecał uśpienia , zawsze pełen optymizmu , pierwszy postawił prawidłową diagnozę przy trzustce i wątrobie, to samo przy nerkach. Tylko przy nim kot nie dostawał histerii przy kroplówce

MaurycyKot

 
Posty: 31
Od: Wto kwi 29, 2014 13:39

Post » Pt wrz 19, 2014 13:26 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Jeśli chodzi o weterynarza w Szczecinie polecam gabinet VETME DIC przyl ul. Przyjaciół Żołnierza 80 a - 200 metrów za Starą Cegielnią.
Jest to osiedle Bandurskiego, obok os. Książąt Pomorskich.
Telefon: (91) 82-94-627

Przyjmują tam lekarze:
lek.wet. Mirosław Wróbel
lek.wet. Karolina Czyż
lek.wet. Katarzyna Sulima
lek.wet. Krzysztof Czyż

Poprzednio przyjmowali w gabinecie dr Gugały przy ul. Chopina.

Są bardzo przyjaźni, nie zdzierają kasy, mają super podejście.
Są bardzo pomocni w potrzebie.
Gabinet czynny w niedzielę i święta, również chociaż krócej.

kociakidwa

 
Posty: 8
Od: Pt wrz 19, 2014 13:16

Post » Pt wrz 19, 2014 13:28 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Mogę polecić również gabinet weterynaryjny Szczepańczyk Małgorzata i Stanisław.

Adres: Łukasińskiego 39C, Szczecin

Telefon:91 489 47 08

Młodzi, bardzo sympatyczni i mający dobre podejście do zwierząt weterynarze.

kociakidwa

 
Posty: 8
Od: Pt wrz 19, 2014 13:16

Post » Czw gru 11, 2014 12:39 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

aGniesha pisze:
Ja mam cudnego weterynarza na ul. Duńskiej w Szczecinie. Leczymy tam mojego psa chorego na padaczkę i po kilku wcześniejszych wetach (którzy dali za słabe leki i ŻADNEJ ochrony na wątrobę, która przy tej chorobie jest konieczna nie zalecili). Ten wet Duńskiej (nie pamiętam nazwiska, ma na imię chyba Henryk) od razu przez pierwszą rozmowę telefoniczną 4 czy 5 opcji zapobiegania wymienił. Leczymy tam psa od roku i po zmianie tabletek, wizytach i podawaniu leków na wątrobę mój psiuniek miał tylko z 4 ataki, a wcześniej bywały i dwa dziennie.
Nie wiem jakie podejście ma do kotów, ponieważ mój mimo 13 lat jest zdrów jak ryba i nic mu nie dolega (NA SZCZĘŚCIE). Jak w końcu z partnerem znajdziemy kotkę, od razu kierujemy się do niego.

Także polecam :)

Lecznicę na ul.Duńskiej 33A ( dawnej Gab.Wet."Przy Pogoni") w Szczecinie prowadzi dr Wit Dobrowolski - wspaniały lekarz :ok: Pan Henryk (Listwoń) to technik wet. z ponad 30 letnim stażem pracy . Niejeden młody lekarz mógłby uczyć sie od pana Henryka :)
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości