TECHORG

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Śro sty 11, 2012 0:22 Re: TECHORG

1969ak pisze:Słonko, na wątku nerkowców nie mogę znaleźć Twojego postu o suchej karmie. Coś mi kołacze po głowie, że zmieniłaś na jakąś o małej zawartości fosforu. Może jeszcze raz napisać nazwę?
1969ak, idź tym tropem: viewtopic.php?f=36&t=130760&p=8306485&hilit=S%C5%82onko+karma#p8306485 W forumowej wyszukiwarce znalazłam od razu :wink:

Pozdrawiam
Tinka
Disclaimer: Nie jestem lekarzem weterynarii i moje porady na forum miau.pl nie zastąpią konsultacji ze specjalistą.

Tinka07

 
Posty: 3795
Od: Pt lut 09, 2007 15:31
Lokalizacja: Passau/Wenecja Północy

Post » Śro sty 11, 2012 6:55 Re: TECHORG

1969ak pisze: Słonko, na wątku nerkowców nie mogę znaleźć Twojego postu o suchej karmie. Coś mi kołacze po głowie, że zmieniłaś na jakąś o małej zawartości fosforu. Może jeszcze raz napisać nazwę?


Zmieniłam na RC Persian .Analizowałam składy na stronie royala i wyszło mi, że ta odpowiada mi najbardziej. Efekt był znamienny- po zmianie karmy suchej z exigenta na persian i utrzymaniu dawki renagelu i nie zmienionym niczym innym- fosfor nam spadł z 5,57 do 2,46mg/dl.

Renali moja Yennefer nie rusza żadnych (zresztą reszta kotów też nie jest zainteresowana), do Puriny jakoś nie mam przekonania a RC chciałabym +7 albo +12 ale w worku większym niż 4kg bo zbankrutuję :oops: Stanęło więc na persian...

PS. Yennefer jest puszysta ale nie w tym sensie co koty perskie....
Do zobaczenia Yennefer- czekaj na mnie w bytowniku przy ognisku.
10.02.2013 mój świat się zawalił.

Kto Ci tam Krokerku brzuch miętosi? Komu ćwierkasz? Do kogo się przytulasz w nocy? W czyich ramionach czujesz się bezpieczny?
09.11.2015r. odszedł Kroker

Slonko_Łódź

 
Posty: 5664
Od: Pt cze 10, 2005 7:36
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości