Poznań Główny PKP/PKS 2012 r| Budowa w pełni i nowe stado...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 03, 2012 17:06 Poznań Główny PKP/PKS 2012 r| Budowa w pełni i nowe stado...

W paru słowach o naszej działalności, dla tych, którzy nie mają ochoty przekopywać się przez cały wątek. Opiekujemy się już drugi rok dwoma stadami na PKP, a od niedawna także na PKS w Poznaniu. Łącznie jest to około 60 kotów. Tereny te w tej chwili podlegają bardzo intensywnym przebudowom - są miejscem wielkich inwestycji miejskich związanych z organizacja EURO 2012. Dlatego nasze koty są w bliskiej przyszłości skazane na opuszczenie swoich znajomych, starych kątów, w których spędziły całe życie. Dokąd je przeprowadzić? Nie mamy pojęcia. Na razie otaczamy te stada możliwie najlepszą opieką: sterylizujemy, leczymy, karmimy, robimy i stawiamy budki, chuchamy i dmuchamy, znamy każdego kota, wiemy kiedy którego brakowało na karmieniu, raportujemy sobie na bieżąco jaka była sytuacja podczas każdego właściwie karmienia (czyli dzień w dzień).

Wiele zwierząt odłowionych na zabiegi, zostaje pod naszą opieką i czeka na znalezienie domów. Jest to zazwyczaj proces długi, bo większość naszych dworcowych kotów jest dorosła, więc mało adopcyjna. W tym czasie także stajemy na rzęsach, żeby niczego im nie zabrakło - w tej chwili kilkanaście takich kotów czeka na swoje DS w domach tymczasowych, reszta - te półdzikie, po zabiegach weterynaryjnych - przebywa tymczasowo w naszej kociej piwniczce (tu mieszkają koty, dla których zabrakło już DT).

W tej chwili najpilniejsze jest przeprowadzenie w nowe miejsca kotów z PKS, które musiały zostać odłowione na przełomie lutego i marca 2012 r. w związku z kompletną przebudową tego terenu. Szukamy dla nich nowych, bezpiecznych siedlisk - zielonych terenów, na których mogłyby dalej prowadzić swoje półdzikie życie, ale gdzie jednocześnie miałyby zapewnioną opiekę ludzi, pełną miskę raz dziennie i gdzie mogłyby stanąć budki dla nich.

Poprzednie części naszej dworcowej historii:

początek :arrow: viewtopic.php?f=1&t=118048

I część wątku :arrow: viewtopic.php?f=1&t=121048

II część wątku :arrow: viewtopic.php?f=1&t=130188

Strona na Facebook'u: http://www.facebook.com/pages/Pozna%C5% ... 76?sk=wall

Film przygotowany przez Guru Media: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... C1JgLUE8nI

ZDJĘCIA NASZYCH KOCICH PODOPIECZNYCH Z DWORCÓW (koty wolnożyjące):
- uzupełnić
Ostatnio edytowano Nie mar 11, 2012 16:36 przez MartaK, łącznie edytowano 11 razy

MartaK

 
Posty: 2327
Od: Sob mar 18, 2006 22:02
Lokalizacja: Łódź / Poznań

Post » Wto sty 03, 2012 17:06 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-

KOTY PRZEBYWAJĄCE W DOMACH TYMCZASOWYCH - SZUKAJĄCE DOMÓW STAŁYCH


1) Pan Poważny - DT u KMagda

1) Pik-Pok - DT u cioci merki_85

Obrazek Obrazek

Pik-Pok to kot bardzo elegancki – zarówno z wyglądu (frak i biały krawat, jak u pingwina – stąd zresztą jego imię, odziedziczone bo bajkowym bohaterze) jak i z zachowania –ruchy pełne gracji, bez zbędnego pośpiechu, zawsze z dumnie podniesionym łebkiem i stylowo wygiętym ogonkiem. Kraina łagodności plus szlachetny charakter. Oto Pik-Pok.

To czarujący koci dżentelmen, o łagodnym spojrzeniu okrągłych jak paciorki oczu, które wpatrują się w człowieka z ufnością i nadzieją na porządną porcję, tak lubianych przez niego, pieszczot. Pik-Pok ma także wielkie, pojemne serducho – jest niezwykle opiekuńczy w stosunku do innych kotów, szczególnie tych małych, którymi zajmuje się jak najlepszy koci tata. Dlatego też chętnie trafiłby do domu wspólnie z innym kotem. Taki koci tandem ma mnóstwo zalet!

Podsumowując: Pik-Pok szuka domu, w którym docenione zostaną wszystkie jego przymioty. Takiego, w którym będzie mógł liczyć na głaskanie po brzuchu i drapanie za uchem, zawsze pełną miskę i najlepszą opiekę. Takiego, w którym zapomni o trudach bezdomnego życia na dworcu PKP, skąd do nas trafił. W zamian za to stanie się towarzyszem na dobre i złe oraz takim, którego urokowi nie będziecie się mogli oprzeć.

4) Lola - DT u cioci merka_85

Obrazek

Obrazek

Lola to jedna z trójki kociąt uratowanych z terenu budowy na poznańskim osiedlu. To kotka o wspaniałym charakterze: wyjątkowo łagodna, bardzo spokojna, jednocześnie spragniona kontaktu z człowiekiem, choć nigdy się nie narzuca. Głaskana rozpływa się ze szczęścia. Kochana koteczka, która jednak gaśnie w miejscu, w którym teraz przebywa – z braku innego lokum, pomieszkuje wśród siedmiu innych kotów, a taka duża gromada bardzo jej nie służy. Lola gaśnie z dnia na dzień, jest smutna, bo wśród tylu innych zwierząt nie możemy poświęcić jej tyle czasu i uwagi, na ile zasługuje i ile jest jej potrzebne. Dlatego jej adopcja jest sprawą bardzo pilną – mała musi szybko trafić do swojego domu, inaczej zgaśnie zupełnie... - domu, w którym nowi opiekunowie będą mieli dla niej dużo czasu i dużo miłości. Odwdzięczy się za dobrą opiekę z nawiązką – stanie się najlepszą przyjaciółką domowników i wniesie do swojego nowego domu mnóstwo kociego czaru i niepowtarzalnej, właściwej tylko kotom, elegancji. Daj się jej oczarować – taki przyjaciel, to prawdziwy skarb!

A może przemyślisz adopcję Loli wraz z Jej bratem Bolkiem, z którym jest bardzo zżyta? Koci Dwupak łatwiej zaadaptuje się w Twoim domu i będzie zapewniał sobie towarzystwo, kiedy domownicy rozejdą się do swoich spraw. Dwa koty, to podwójne szczęście!

5) Bolek - DT u cioci merka_85

Obrazek

Obrazek

Bolek to jedno z trójki rodzeństwa, uratowanych z placu budowy na poznańskim osiedlu. Na początku nieco nieśmiały, szybko okazał się ciekawskim, energicznym kocurkiem, który bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami oraz chętnie przebywa z ludźmi. Optymistycznie nastawiony do świata, ciekawski, wyczekujący nowych zabaw, chętnie poddający się pieszczotom – taki jest ten mały przystojniak o zawadiackim spojrzeniu!

Bolek bardzo mocno związany jest ze swoją siostrą Lolą – kotki zapewniają sobie nie tylko towarzystwo do zabaw, ale także troskliwą, codzienną opiekę. Dlatego w miarę możliwości szukamy domu, w którym znalazłoby się miejsce dla nich obojga. Nowi opiekunowie zyskaliby za domowników dwójkę zgranych przyjaciół, którzy w zamian za dobrą opiekę, wnieśliby do ich codziennego życia mnóstwo dobrej kociej energii i pozytywnych emocji. Tego nie da się kupić za żadne pieniądze. Ale można to mieć, decydując się na adopcję potrzebującego kota, uratowanego od bezdomności. Czemu by nie tego?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o Bolku oraz o warunkach jego adopcji, skontaktuj się z nami.

6) Tola - DT u Ani W. (wolontariuszki fundacji Koci Pazur)

Obrazek

Tola to jedna z trójki rodzeństwa, uratowanego z terenu budowy na jednym z poznańskich osiedli. Pogodna, rezolutna kotka, która na pieszczoty godzi się z pewnym ociąganiem, za to zabawą nie pogardzi nigdy :) Wobec człowieka Tola zachowuje pewien dystans, za to w towarzystwie kotów, czuje się jak ryba w wodzie. Jest zawsze chętna do wszelkich gonitw za piłką, polowania na piórka, zapasów ze swoją kocią towarzyszką Mają, z którą chętnie by zamieszkała.

Tola dała nam się poznać, jako wielka amatorka kocich chrupków – wszelka sucha karma jest natychmiast namierzana przez jej czuły nosek i degustowana przez wyrobione podniebienie ;) Po obiedzie chętnie zaszyje się w swojej budce, a jeszcze chętniej rozłoży na kaloryferze, żeby uciąć sobie drzemkę. Tola szuka domu, w którym zostanie uszanowany jej nieco niezależny charakter. W zamian wniesie w życie swoich nowych opiekunów dużo radości (obserwowanie jej zabaw jest lepsze niż TV) i tę specyficzną atmosferę, którą zawsze, już samą swoją obecnością, wyczarowują koty.

Śmieszny pyszczek i ciekawskie, zawsze szeroko otwarte oczka, spowodowały, że Tola częściej niż swoim imieniem jest nazywana przezwiskiem „Królik„ - jeśli więc chcesz mieć w domu „dwa w jednym” czyli kota i królika jednocześnie, cóż, lepszej kandydatki nie znajdziesz! ;)

7) Zuzu - DT u Kasia_5000
8. Kiki - DT u Kasia_5000
9) Noelka - DT u paula_kropcia
10) Tymon - DT u moorland

KOTY PRZEBYWAJĄCE W PIWNICZCE - SZUKAJĄCE DOMÓW STAŁYCH LUB TYMCZASOWYCH

1) Ryś
Obrazek

2) Tygrys

Obrazek

Są koty, które tak bardzo chciałoby się zapytać o ich historię, o to co przeżyły i co widziały... – jednym z nich jest Tygrys.

Wypatrzony na poznańskim dworcu: smutny, schorowany, słaby. Wydawało się, że jest zupełnie dziki, że całe życie spędził na dworze i że zahartowany przez te doświadczenia nie będzie chciał ludzkiej pomocy. Objęty opieką wolontariuszek, najpierw rzeczywiście trzymał dystans. Niechętnie godził się na zabiegi pielęgnacyjne i na pomoc weterynaryjną. Stopniowo nabierał jednak zaufania i dziś w parę sekund można doprowadzić go do głośnego, pełnego zadowolenia mruczenia. Także głaskanie i wyczesywanie sprawia mu mnóstwo przyjemności. Więc może jednak kiedyś miał dom i swojego człowieka? Może stracił go tak dawno temu, że już ledwo to pamięta? Nie wiadomo, to jego kocia tajemnica.

Tygrys jest kotem na emeryturze – i tak jak każdemu emerytowi, jemu także przytrafiły się kłopoty ze zdrowiem. Kocurek ma niewydolność nerek. Co to oznacza dla nowego właściciela? Że będzie musiał podawać mu karmę, przeznaczoną dla kotów z tym schorzeniem (dostępną bez problemu w internetowych sklepach zoologicznych lub gabinetach wet.), że będzie musiał systematycznie (mniej więcej raz na 1,5 mc) kontrolować stan jego zdrowia u weterynarza, a od czasu do czasu podać mu kroplówkę, która wspomoże źle pracujące nerki (na początku najlepiej u weterynarza, później można to robić samodzielnie w domu). Brzmi groźnie? Eee, można się szybko przyzwyczaić. Tym bardziej, że poza tym Tygrys jest kotem zupełnie nieabsorbującym – całe dnie spędza na spokojnych drzemkach w ulubionym posłanku, na przeciąganiu starych kostek, na wygrzewaniu się blisko kaloryfera lub w plamie słońca, na obserwowaniu szaleństw i zabaw kociej młodzieży, wśród której teraz czeka na swój własny dom. Ale zasługuje na trochę więcej spokoju i na człowieka tylko dla siebie.

Czy taki kot – wiekowy i o organizmie wycieńczonym latami ciężkiego, bezdomnego życia – ma szansę na spokojną starość pod troskliwym okiem nowych opiekunów? Jako wolontariuszki, które teraz go doglądają i które są urzeczone tym kocim seniorem, nie przestajemy wierzyć że tak.

Jeśli myślisz, że to właśnie ty mógłbyś dać mu dom, skontaktuj się z nami. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje. A może Tygrys cię oczaruje? I może akurat Tobie będzie chciał wyjawić swoje tajemnice...? Kto wie, warto się przekonać...

3) Śnieżka

KOTY, KTÓRE ZNALAZŁY DOMY STAŁE (kolejność najzupełniej przypadkowa ;-))

1) Sasnka
2) Kola
3) Brendy
4) Whiskey
5) Jagoda
6) Jaśmina
7) Gapcio
8 ) Kasia
9) Panda
10) Majka
11) Milo
12) Dunia
13) Veto
14) Drago
15) Vilma
16) Vesna (adopcja via Agape)
17) Oskar
18) Pan Kropeczka
19) Ryś z Murawy
20) Jovanka (adopcja via Agape)
21) Cleo
22) Bzik
23) Radek
24) Dubravka - DS u Jaga vel Menda
Obrazek

Obrazek

KOTY, KTÓRE ODESZŁY :-(

1) Borys [*]
2) Czarny Staruszek ze Składowej [*]
3) Lea [*]
4) Hektorek [*]
Ostatnio edytowano Pt maja 18, 2012 17:15 przez MartaK, łącznie edytowano 14 razy

MartaK

 
Posty: 2327
Od: Sob mar 18, 2006 22:02
Lokalizacja: Łódź / Poznań

Post » Wto sty 03, 2012 17:06 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

ROZLICZENIA

Rozliczenie za okres 1.12.2011 - 19.01.2012

WYDATKI:


25 zł - na puszki dla LunaKlara (karmienie niedzielne)
11 zł - ręczniki papierowe
179 zł - wizyta u weta z Radkiem, Tygrysem i Zuzu
72 zł - II wizyta u weta
10 zł - leki z Rolniczej
20 zł - karma dla Zuzu podczas choroby
16 zł - leki dla Zuzu
11 zł - taxi z Radkiem
18 zł - karma na dworzec
17 zł - taxi z kotem z łapanki na PKS
17 zł - karma dla Lei (Gerberki i mleko)
145 zł – karma na dworzec i do piwniczki
21 – materiały do budek
105 zł – puszki Rafi
14,2 - krople Esputicon dla Radka
53,97 - Applaws Kitten dla Maluchów u Moniki
403,6 - zamówienie do piwniczki (Porta 21 Feline Finest Adult Cat- 2 x 10 kg, Pitti Cats Dinner 20 kg + 100 g pasty witaminowej gratis!- Z drobiem, Kattovit Low Protein- 1 kg, 2 x (Kattovit Low Protein- Ryba morska 6 x 175 g), Kattovit Low Protein- Kurczak 6 x 175 g)
13,59 - chusteczki nawilżane do piwniczki
64,9 zł - kastracja Bolka - pokryte z puli, która wpłynęło na konto KP

Łącznie wydatków: 1217,26 zł

WPŁATY:

1325 zł - wpłaty na konto Kociego Pazura
50 zł od Etki - trafiło do Karoliny, poszło na benzynę
200 zł - od pani doktor z Sołacza
24 zł - od miki za puszki
50 zł - darowizna od pani Krystyny I.
22 zł - edka11 za bazarek naklejkowy moorland
50 zł - od madzki
30 zł - od pani Karoliny (dzięki itace)
15 zł - od itaki
20 zł - FKD od alveanerle
20 zł - FKD mama Jarki
10 zł - FKD Polanka
20 zł - FKD od Jarki
200 – z bazarków i wpłat – przelew od Ciebie, Kasia (nie wiem skąd dokładnie ta kasa)
175 zł – dwa bazarki Małgocha Pe dla kotów dworcowych
Z bazarków MartaK: mydełka, ceramika, czarne ubrania (liczone netto – bez kosztów wysyłki, które są już odjęte):
118 zł - zł Hannah12
28 zł georg-inia
65 zł - Simran
31 zł - moś
29,50 zł - as_animali
25 zł - magicmada
75,5 zł - AprilRain
89 zł - Afatima
37 zł - Sylwiaro
45 zł - Willow
110 zł - ewagrz
35 zł - KarolinaS
200 zł – Cheshire Cat1
30 zł – filo
74 zł – myamya
45,50 zł - vega013
15 zł - lakshmi
15 zł - dorot
31 zł– Agor-ia
6,25 zł - bazarek moorland z zabawkami (pozostałe wpłaty)
10 zł - bazarek skwareek
27 zł - bazarek MartaK
500 zł - Anonimowy Darczyńca
10 zł - bazarek moorland z nalepkami (wpłata od mnie)

Łącznie wpływów: 3408,1 zł (z czego 1325 zł na konto Kociego Pazura)

DARY RZECZOWE:

- karma nerkowa dla Tygryska - od opiekunów Hobbita
- Hannah12 - 16 kartoników Bozity i 5kg suchej karmy
- przytulna budka dla kotów w piwniczce - koleżanka Mamy itaki
- 60 puszek bozity i animondy od siostry TŻ MartaK
- 48 kg suchego Whiskasa - od darczyńcy spoza forum
- karma podarowana przez Koconek: 7 puszek mokrej karmy 830g i 2kg suchej

BILANS:
Łącznie wpływów: 3408,1 zł (z czego 1325 zł na konto Kociego Pazura)
Łącznie wydatków: 1217,26 zł
Z poprzedniego okresu: ???????
Ostatnio edytowano Sob sty 21, 2012 14:53 przez MartaK, łącznie edytowano 2 razy

MartaK

 
Posty: 2327
Od: Sob mar 18, 2006 22:02
Lokalizacja: Łódź / Poznań

Post » Wto sty 03, 2012 17:07 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

AKTUALNE BAZARKI:
Ostatnio edytowano Czw mar 01, 2012 19:14 przez MartaK, łącznie edytowano 3 razy

MartaK

 
Posty: 2327
Od: Sob mar 18, 2006 22:02
Lokalizacja: Łódź / Poznań

Post » Wto sty 03, 2012 17:30 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

Uprzejmie informuję, że miałam już telefon z Krakvetu :dance2: :dance: :dance2:

Spodziewałam się, że skontaktują się z nami za pośrednictwem mojego maila - zgłaszałam nas na krakvetowym forum, więc mają mój adres - ale okazało się, że wybrali inną drogę: pani, która do mnie dzwoniła, mówiła że sporo się napracowali szukając namiarów na nas w internecie i wreszcie znaleźli mój numer w którymś z ogłoszeń naszych dworcowych kotów :wink:

W każdym razie jeszcze raz uzyskałam potwierdzenie wyniku, entuzjastycznie podziękowałam i teraz będziemy się już kontaktowali w sprawie zamówienia :D

JESZCZE RAZ: WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH KIBICUJĄCYCH I GŁOSUJĄCYCH! :piwa:

Jejku, jaka radość, tyyyle jedzenia dla dworcowiaków! :1luvu:

To po pierwsze.

Po drugie: dzisiaj o 10:00 rano zadzwoniła do mnie dziennikarka TVP3, że chcą zrobić materiał o dworcowych kociastych. Teraz mamy godzinę 17:00 a TVP ma już cały materiał - zdjęcia samych bohaterów (mało być stado łączkowe, ale na skutek pewnych perturbacji ze strony telewizji, finalnie wystąpiły koty z PKS), wywiad z Kasią, wywiad ze mną i wywiad z Panem z zarządu spółki, która będzie budowała galerię handlową na terenach naszych kotów. Czyli szybka akcja :ok:

Dziś, ale bardziej prawdopodobnie jutro (bo mogą nie zdążyć z montażem) będzie można zobaczyć materiał w TVP3 w programie "Teleskop". Zaapelowałyśmy o pomoc, opowiedziałyśmy o kotach. A same koty zaprezentowały siebie oraz swój wilczy apetyt :twisted: bardzo ładnie. Stawiły się tłumnie, nie były specjalnie skrępowane obecnością kamery i mikrofonu, miseczki wylizały do czysta :wink: Pani dziennikarka i pan kamerzysta, oboje bardzo mili, powiedzieli, że są zaskoczeni, że te koty takie ładne i tak dobrze wyglądają, bo spodziewali się gorszego widoku. Na co odpowiedziałam, że nie na darmo mamy je pod opieką :twisted:

Aha, podobno pan z tej spółki budującej galerię wie o sprawie kotów (skąd? nie mam pojęcia), chce pomóc, ma się z nami kontaktować - dziennikarka zostawiła mu namiary na nas. Zobaczymy co z tego wyniknie...

Co poza tym...

W tym tygodniu Kola będzie miał wizytę adopcyjną - jest to efekt artykułu na epoznan, gdzie pani wypatrzyła nasze koty. Już dawno planowała adopcję i uznała, że może pomóc dworcowiakom. Kola najbardziej ją ujął, także trzymajcie kciuki, żeby nie chował się za kanapę! :wink:

A poza tym: przepraszam wszystkich, których privy leżakują w mojej skrzynce bez odpowiedzi :oops: Nie nadążam, ale obiecuję na wszystkie odpisać! Dwa dni byłam odcięta od netu (30 i 31 grudnia), wczoraj wróciłam do Poznania (a jechałam z Łodzi 5 godzin! 8O), dzisiaj od rana szaleństwo z tą telewizją, a poza tym powrót do codziennych zajęć: dyżur na dworcach, piwniczka... Czasu brak.

Hannah12, dziękuję za ofertę transportową - może nawet dzisiaj się odezwę... :oops: Bo chyba nie ma kto odebrać Rysia z Polanki - a dzisiaj do 20:00 musi opuścić lecznicę. Sytuacja się klaruje.

alveaenerle - cieszę się, że przestrzeń się powiększa! I Wam, i kociastym :D Czy osiatkowanie balkonu wykonasz na szydełku? 8) :wink:

Co do Facebooka - myślę, może coś wymyślę 8)

MartaK

 
Posty: 2327
Od: Sob mar 18, 2006 22:02
Lokalizacja: Łódź / Poznań

Post » Wto sty 03, 2012 17:37 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

MartaK - będę dzisiaj na Polance. Mam wizytę o 19.20. Jeśli kogoś gdzieś podwieźć, to możemy przy okazji zabrać pasażera.

filo

 
Posty: 11708
Od: Śro lip 08, 2009 13:53
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 03, 2012 17:39 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-

AKTUALNY GRAFIK

GRAFIK 21.05-27.05

PKP
pn. - merka (stały dyżur)
wt. - kasia_5000
śr. -
czw. - paula_kropcia
pt. - Jarka (stały dyżur)
sob. - LunaKlara
ndz. - LunaKlara

Składowa
pn. - KasiaP (stały dyżur)
wt. - TŻ KMagda (stały dyżur)
śr. - MartaK
czw. - TŻ KMagda (stały dyżur)
pt. - kasia_5000
sob. - LunaKlara
ndz. - LunaKlara
Ostatnio edytowano Pon maja 21, 2012 9:32 przez kasia_5000, łącznie edytowano 19 razy

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 03, 2012 17:45 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

filo pisze:MartaK - będę dzisiaj na Polance. Mam wizytę o 19.20. Jeśli kogoś gdzieś podwieźć, to możemy przy okazji zabrać pasażera.


Dzięki, ale ja jednak odbiorę Rysia (alarm w pracy okazał się fałszywy, nie będę musiała spędzić nocy w biurze ;)
Na Polankę pojadę zaraz po pracy, ok. 18-tej.

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 03, 2012 17:47 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

kasia_5000 pisze:
filo pisze:MartaK - będę dzisiaj na Polance. Mam wizytę o 19.20. Jeśli kogoś gdzieś podwieźć, to możemy przy okazji zabrać pasażera.


Dzięki, ale ja jednak odbiorę Rysia (alarm w pracy okazał się fałszywy, nie będę musiała spędzić nocy w biurze ;)
Na Polankę pojadę zaraz po pracy, ok. 18-tej.

W takim razie się nie spotkamy. Bo ja po wyjściu z pracy przejadę tylko obok Polanki i pojadę po Bobika. Przed 19 nie mam szans, by obrócić.

filo

 
Posty: 11708
Od: Śro lip 08, 2009 13:53
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 03, 2012 17:55 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

Melduję się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Wto sty 03, 2012 17:55 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

Przywitam się w nowym wątku. :kotek:
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Wto sty 03, 2012 17:57 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

W takim razie aż żałuję, że nie mam telewizora, coby reportaż obejrzeć ;)

idaemean

 
Posty: 111
Od: Czw gru 22, 2011 9:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 03, 2012 17:58 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

idaemean pisze:W takim razie aż żałuję, że nie mam telewizora, coby reportaż obejrzeć ;)


Ja też nie mam :lol: Ale w internecie pewnie też będzie, widzę na stronie tego programu, ze wrzucają aktualne odcinki.

MartaK

 
Posty: 2327
Od: Sob mar 18, 2006 22:02
Lokalizacja: Łódź / Poznań

Post » Wto sty 03, 2012 18:15 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

Melduję się na nowym wątku :) Ale się pięknie akcja medialna rozrasta, będę śledzić i wrzucać u siebie.

MartaK pisze:alveaenerle - cieszę się, że przestrzeń się powiększa! I Wam, i kociastym :D Czy osiatkowanie balkonu wykonasz na szydełku? 8) :wink:


Nie odważę się, znając możliwości i białoszki i czarnucha, po dwóch sekundach zostałyby z niego farfocle ;) Ale nie wypuszczę dziadów na niego, zanim nie osiatkuję, deklarację mogę złożyć. Urabiam też TŻ o trzecie futerko :piwa:

A w ogóle to ogromnie się cieszę, że udało się w KrakVecie :ok: :ok:

edit: klikamy na czeskie pieski http://spechato.cz/dogs/rankings/
Ostatnio edytowano Wto sty 03, 2012 18:18 przez alveaenerle, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek

alveaenerle

 
Posty: 262
Od: Śro lis 10, 2010 19:20
Lokalizacja: Kalisz

Post » Wto sty 03, 2012 18:18 Re: Poznań Główny PKP/PKS 2012 r.| Dziękujęmy Miau Power! ;-)

zaznaczam

moorland

 
Posty: 1422
Od: Pon cze 22, 2009 12:26
Lokalizacja: Poznań

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot] i 172 gości