Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 07, 2011 8:47 Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

To kot po przejściach :( Miał dom, z którego czmychnął przez nieuwagę tymczasowej opiekunki (właściciele byli poza domem).
2 miesiące koczował na parkingu niedaleko bloku, w którym wcześniej mieszkał. Właściciele o nim wiedzieli, niby chcieli łapać, ale nie mogli, bo to, bo tamto...
Osoba, która go wyadoptowywała, próbowała go złapać sama, bezskutecznie. Poprosiła nas o pomoc, kota złapaliśmy w sobotę.
Wrócił do poprzedniego domu. Ale dom najwyraźniej go już nie chce, zadzwonili do niej z informacją, że kot zachowuje się "nietypowo", że to nie jest ich kot, tylko jakiś obcy - i żądają, żeby go zabrać.
Boję się, że jak szybko mu nie znajdziemy jakiegoś miejsca, znowu wyląduje na parkingu :(

Zdjęcia mam do kitu, z sobotniej łapanki (to drugie małe czarne też szuka domu, jakby co ;)):
Obrazek Obrazek
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć.
Alfons Allais

Aleba

Avatar użytkownika
 
Posty: 21216
Od: Czw sie 05, 2004 16:52
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pon lis 07, 2011 12:28 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

w górę...
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 07, 2011 13:55 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

I ja go podrzucę.
Koszmar jakiś z właścicielami :cry:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lis 07, 2011 14:54 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

To ja wyadoptowałam czarnego. Szukamy DT dla czarnego na parę tygodni. Wcześniej, nie przeczuwająć afery z czarnym wziełam sukę do wyleczenia. Mam trochę za dużo. Suka wyleczona, musi u mnie dotrwać do DS, odbiorą za 2-3 tygodnie. Oprocz kilku moich wziełam tego małego czarnego, który jest na zdjęciach, kaszlał. Siedzi w klatce i oswaja się. Nie odwiozę na parking, źle mi się kojarzy...

Jeżeli ktoś mógłby wziąć na trochę dużego czarnego, to by było to...

Mogę dać małego, ale to dziczka, a dużego wrzucę do klatki po małym... :)

Oczywiście szukamy domów stałych, dla obu czarnych. Mały jest chyba dziewczynką wysterylizowaną przez Koterię- tak sobie dośpiewałam, jest trochę dzikawy. Duży jest normalnym domowym kotem, który miał pecha...
Ostatnio edytowano Pon lis 07, 2011 15:12 przez lamiglowka, łącznie edytowano 1 raz
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 07, 2011 14:58 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

jaka jest jego historia, ma garba na nosie ?

ssb

 
Posty: 540
Od: Czw cze 24, 2010 13:45

Post » Pon lis 07, 2011 15:03 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

ssb pisze:jaka jest jego historia, ma garba na nosie ?

nawet dwa :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lis 07, 2011 15:23 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

(usunąłem)
Ostatnio edytowano Pon lis 07, 2011 20:03 przez ssb, łącznie edytowano 1 raz

ssb

 
Posty: 540
Od: Czw cze 24, 2010 13:45

Post » Pon lis 07, 2011 16:39 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

Ssb, o ile wiem, czarny został kilka lat temu wyadoptowany i przebywał w tym domu, dopóki nie czmychnął stamtąd 2 miesiące temu. Więc to nie może być Twój kot.
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć.
Alfons Allais

Aleba

Avatar użytkownika
 
Posty: 21216
Od: Czw sie 05, 2004 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 07, 2011 19:53 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

Mi się Orunia kojarzy z Trójmiastem... a ten czarny jest z Warszawy...
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 07, 2011 20:03 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

nie wiem czemu mi się przeczytało że to orunia XD

ssb

 
Posty: 540
Od: Czw cze 24, 2010 13:45

Post » Wto lis 08, 2011 8:56 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

:kotek: szukaj domu!

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Wto lis 08, 2011 9:49 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

:!: :!: :!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lis 08, 2011 11:25 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

Odebrałam wczoraj kota, ma na imię Charli. Jest to młody, domowy, łagodny, duży, piękny kot. To nie jest ten kot, "mój", którego dałam tym ludziom. Jest dużo młodszy, może mieć 1-1,5 roku. Piękne zęby. Jest ufny i serdeczny. Siedzi u mnie w pokoju, zamknięty. Zjadł i śpi... Moje mogą go zaatakować, lubią tylko bure, serio...
W klatce siedzi Michele, czyli to mała czarne ze zdjęcia, jest to śliczna kocina, trochę dzika, ale już zaczyna kontaktować...uroda filmowa.

Wiem z doświadczenia, że moje bure nie cierpią młodszych i ładniejszych...

Charli jest z tych przystojnych, jest na co popatrzeć.

To tak jakby kto wiedział o domku, czy tymczasie, bo mam trochę za dużo ogonów...
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 09, 2011 10:40 Re: Pilnie potrzebny DT dla miłego, czarnego, dorosłego kocura!

Charli musi być szybko wykastrowany.
Piękny, młody, wileki kocurek. Bardzo miły i kontaktowy. Trafia do kuwety. Chce się bawić...

Za to Michele opuszczają kłęby robali, na szczęście ona siedzi w klatce, ma super warunki.
To wielka klatka, wygodna.. Michele już nie syczy na mnie. Jest prześlicznym małym koteczkiem. Dobrze, że jej nie zostawiłam na parkingu. Brzuszek miała taki pękaty z tych robali...Zaraz kupie lekarstwo na robaki.

Szukamt DT i DS. Ładne, czarne młode koty :)
Jestem kotem

Soseki Natsume

lamiglowka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1133
Od: Pt paź 08, 2010 13:07
Lokalizacja: Warszawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 145 gości