KRAKÓW i Małopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro gru 08, 2010 22:44 Re: KRAKÓW i Małopolska

Tarnów

POLECAM!!!

Doktora Jacka Jakubka, leczy moje koty od wielu lat. Od niedawna przyjmuje w nowej lecznicy na ul. Starodąbrowskiej ( obok zakładu eltar). Wcześniej przyjmował na ul. Asnyka a teraz ma swój gabinet. Mam do niego pełne zaufanie, zawsze profesjonalnie pomaga moim zwierzakom.
12.2010 thor pisze:zgadzam się jest bardzo dobrym chirurgiem
wszystkie sterylizacje które robił były bez żadnych komplikacji
bardzo dobrze że otworzył swój gabinet

tomasz610

 
Posty: 1
Od: Śro gru 08, 2010 21:52

Post » Pon maja 30, 2011 7:30 Re: KRAKÓW i Małopolska

KRAKÓW

Polecam p. dr Bartosza Stawowskiego z Przychodni Weterynaryjnej na ul Bajecznej. Bardzo miły, kompetentny lekarz. Uratował oko mojemu kotu. Ale od początku. Mój kot z racji warunków mieszkaniowych może sobie swobodnie wychodzić. Pomimo, iż jest wykastrowany chadza sobie na "panienki" - chyba. Raz taka wycieczka skończyła się uszkodzeniem oka - bardzo poważnym. Zgłosiłem się do przychodni na mistrzejowicach - tam po bezskutecznym leczeniu - po kilku dniach oko wyglądało strasznie - zaproponowano mi usunięcie gałki ocznej. Postanowiłem popytać po znajomych, czy ktoś zna okulistę weterynaryjnego i polecono mi doktora Stawowskiego. Podczas wizyty doktor wykonał szereg badań, o których tamta lecznica nie miała chyba pojęcia, że można coś takiego zrobić, po czym zaproponował zaszycie powiek na ok 3 tygodnie aby wykonać "naturalny opatrunek z powiek". No i zupełnie inne leki i krople. Po trzech tygodniach po zciągnięciu szwów rogówka wyglądała nieźle. Po następnych 2 - 3 tygodniach jest już super :))), jeszcze tylko w jednym miejscu troszkę brak przeźroczystości. Ale jest super no i Benek ma oko!!!!. Jestem ogromnie wdzięczny panu doktorowi Bartoszowi za tyle serca i zaangażowania w przypadek mojego koteczka. Dziękuję i polecam na 1000%. Aha doktor nie przyjmuje codziennie, dobrze jest zadzwonić do przychodni i zapytać kiedy ma dyżur. 12 414-33-33.

Mortar

 
Posty: 1
Od: Pon maja 30, 2011 7:14

Post » Śro lip 20, 2011 20:04 Re: KRAKÓW i Małopolska

Kraków

Polecam Panią doktor Justynę Korczyńską (pracująca kiedyś w lecznicy na ulicy Piłsudskiego 30 w Krakowie).

Wielokrotnie pomogła mojemu kotkowi, a problemy miał ( i w sumie dalej ma, ale wyniki są ok) m.in. z nerkami. Kot jest już dość wiekowy i miał niestety ciężkie 'nerkowe" stany, Pani doktor zaleciła serie kroplówek, przepisała odpowiednie lekarstwa - ipakitine i potas(choć to oczywiście obowiązek lekarza) i co najważniejsze zawsze badała kota bardzo dokładnie- tym samym zajęła się również innymi problemami typu kamień nazębny (i związane z tym zapalenie dziąseł), bolący kręgosłup. Jednym słowem byłam z niej bardzo zadowolona, bo zawsze kompleksowo i z sercem podchodziła do pacjenta. Niestety już nie pracuje Na Piłsudskiego i nie wiem gdzie ją mogę namierzyć, jeśli ktoś wie, to bardzo proszę o informacje - to o tyle ważne, ze mój stan mojego Felusia pogorszył się kilka dni temu (nie chce jeść, przez bolesne dziąsła) a obecny weterynarz niewiele na to poradził.

paulinap

 
Posty: 2
Od: Śro lip 20, 2011 19:43

Post » Wto sie 02, 2011 19:36 Re: KRAKÓW i Małopolska

Kraków

Polecam właścicielom zwierząt lecznicę Pana doktora Pawła Lisa – specjalisty z dziedziny chirurgii ogólnej. Adres przychodni: os.2 Pułku Lotniczego 29a w Krakowie. Od wielu lat leczy moje podopieczne zwierzaki. Dał się poznać jako profesjonalista stawiający trafne diagnozy. Cechuje go troska oraz wrażliwość na cierpienie chorych. Ma właściwe podejście do zwierząt, jest znawcą ich psychiki i zachowań. Dla nas właścicieli jest niezwykle uprzejmy, wyrozumiały i serdeczny. Pan doktor Paweł Lis jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, zyskującą powszechne uznanie i sympatię. Polecam wszystkim!

Mgr Wiesława Leśniak-Pakosz

W. L-P

 
Posty: 1
Od: Wto sie 02, 2011 19:33

Post » Śro sie 24, 2011 9:02 Re: KRAKÓW i Małopolska

Kraków

POLECAM -

Dr Paweł Stefanowicz
lecznica RETINA , ul Rolna 1 [przy Grunwaldzkim]
http://weterynarz-okulista.pl

Dr Stefanowicz zajmuje się okulistyką. Z tego co wiem, to leczył w Arce, ale aktualnie prowadzi własną lecznicę..
i chyba taniej jest niż w Arce :)
Dr Stefanowicz leczy moje tymczasy - Puszka i Kłaczka.
Na moje oko jest świetnym i zapalonym okulistą z dużym sercem i nawet rabatem dla bezdomniaczków :wink:
Oczko zostało obejrzane na wszelkie możliwe sposoby,Dr przedstawił mi dwa rodzaje leczenia,uwzględniając również możliwości finansowe, wszystko spokojnie wytłumaczył.Miły,serdeczny dla właścicieli..zarówno on jak i cała ekipa lecznicy.
Fajne podejście do zwierzaków,podobał mi się też sposób w jaki badał kociaki. Oczka Kłaczka już prawie wyleczone, Oczko Puszka goi się pięknie :)
W lecznicy bardzo czysto,porządnie,co też świadczy o profesjonalnym podejściu.
Lekarz godny zaufania ! I mimo iż mam Krakvet pod nosem, to leczyć koty będę tam.

iskra666

 
Posty: 7699
Od: Wto sty 10, 2006 12:13
Lokalizacja: Krk-Wwa

Post » Nie wrz 11, 2011 20:29 Re: KRAKÓW i Małopolska

My Little Coon :)
Salem i Dreamcia :)

Nirris

 
Posty: 1558
Od: Czw mar 25, 2010 12:38
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 25, 2011 13:15 Re: KRAKÓW i Małopolska

okolice Bielska-Białej KĘTY

http://www.medicovet.pl/o_nas

Przychodnia Weterynaryjna Centrum Zdrowia Małych Zwierząt MedicoVet s.c.

Tadeusza Kościuszki 84A,
32-650 Kęty
tel.519 136 920

Bielsko-Biała

http://www.weterynarz.bielsko.pl/
http://www.kocieforum.pl (MCO i nie tylko ...)
Obrazek
"Tajemnica sukcesu: mieć pod ręką jakiegoś Smoka" ze Shrek'a http://mco-kocury.manifo.com/
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=84343&hilit=Smok+i+amor

sunshain

Avatar użytkownika
 
Posty: 4117
Od: Nie lis 16, 2008 17:36
Lokalizacja: okolice Bielska Białej

Post » Śro wrz 28, 2011 21:13 Re: KRAKÓW i Małopolska

Nie polecam dr Bakowskiego (Amavet, Mazowiecka, Centralna).

Podeszłam do niego z kotką do szczepienia. W ogóle jej przed szczepieniem nie zbadał, nie osłuchał, nie zmierzył temperatury, nie wspomnę o tym, że nawet nie zauważył, że kotka łapy nie ma.
W gabinecie na Mazowieckiej zastałam taki syf, że ciężko było mi się ogarnąć :roll: W poczekalni stojak z kroplówkami i porozrzucane puste opakowania po nich. Na podłodze w gabinecie zaschnięta krew i kłaki, na stole to samo.

Dialog z lekarzem:
Dr: proszę położyć kota na stole
Ja: pusty wzrok i 8O ???
Dr: a, no tak, przemyję stół (dr bierze szmatę ze zlewu i zmywa krew ze stołu)
Ja: pusty wzrok i 8O ???
Dr: ???
Ja: ten stół już jest odkażony??? 8O

_namida_

 
Posty: 2410
Od: Pon mar 22, 2010 16:36

Post » Sob paź 01, 2011 10:59 Re: KRAKÓW i Małopolska

Witam,

czy ktoś może cos powiedziec na temat Dr Waldemara Wilkołaskiego? przyjmuje na ul Lwowskiej Vetamicor. Czytałam dwie opinie - bardzo różne.Teraz lecze u niego kota na zapalenie zatok - chyba!!(cytuje" moze katar, moze polipy..,jak to nie dział to damy to.." kot jest od tygodnia na antybiotyku i nic! byłam dzis znowu i kolejna seria zastrzyków! a trzeba wspomniec ze kociak tydzień przed zatokami miał niewydolność nerek ( co prawda pierwsze stadium ale kot słaniał się już na nogach - ma tez bialaczkę..) Dac doktorowi szansę czy znacie go i raczej sugerujecie zmienić?? serdecznie proszę o rade!

mmrowka

 
Posty: 4
Od: Sob paź 01, 2011 10:38

Post » Sob paź 01, 2011 11:30 Re: KRAKÓW i Małopolska

mmrowka pisze:Witam,

czy ktoś może cos powiedziec na temat Dr Waldemara Wilkołaskiego? przyjmuje na ul Lwowskiej Vetamicor. Czytałam dwie opinie - bardzo różne.Teraz lecze u niego kota na zapalenie zatok - chyba!!(cytuje" moze katar, moze polipy..,jak to nie dział to damy to.." kot jest od tygodnia na antybiotyku i nic! byłam dzis znowu i kolejna seria zastrzyków! a trzeba wspomniec ze kociak tydzień przed zatokami miał niewydolność nerek ( co prawda pierwsze stadium ale kot słaniał się już na nogach - ma tez bialaczkę..) Dac doktorowi szansę czy znacie go i raczej sugerujecie zmienić?? serdecznie proszę o rade!


U Wilkołaskiego pracuje wet. Alicja Banaś. Idź do niej. Pracuje w dni powszednie od 10 do 14.
Polecam z ręką na sercu.

mrr

 
Posty: 2353
Od: Czw gru 11, 2008 17:48

Post » Sob paź 01, 2011 16:38 Re: KRAKÓW i Małopolska

A! tak - poznałam ją - tez leczy mojego podopiecznego - OK! dziękuję za wskazówkę!

mmrowka

 
Posty: 4
Od: Sob paź 01, 2011 10:38

Post » Nie paź 02, 2011 20:01 Re: KRAKÓW i Małopolska

Bezwzględnie POLECAM lecznicę ARWET w wieliczce na sienkiewicza.
Dzięki Nim przedłużyliśmy życie kotu choremu na FIP. Suka przeszła kilka operacji. Z następnymi kociakami też tam chodzę! Polecam wszystkim z tych okolic! ;)

Odradzam przychodnię w Niepołomicach na ul. batorego (koło apteki) ciągną kasę, nic więcej. Męczyli mi kociaczka chorego na panleukopenię przez tydzień. jak ją usypiałam ważyła 0.15g ODRADZAM!
Obrazek

madziulek

 
Posty: 61
Od: Czw wrz 09, 2010 8:25
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw paź 06, 2011 20:44 Re: KRAKÓW i Małopolska

Po doświadczeniach ostatnich 2 tygodni serdecznie odradzam gabinet Vetamicor, ul. Lwowska 30, lekarz Waldemar Wilkołaski.
Absolutnie nie radzi sobie z przypadkami kotów dotkniętych białaczką! Jego "leczenie" doprowadziło mojego kota do stanu agonalnego. (kot jest nosicielem białaczki i zapadł na ostre zapalenie zatok) Dr przez dobre półtora tygodnia stosował co rusz to inny lek i miał co rusz to inną diagnozę serwując nam przy tym obszerne wykłady stosując wyszukane terminy naukowe - kotu to nie pomogło. podczas kolejnej wizyty kiedy kot był w coraz gorszym stanie (doszły świeże ślady krwi w kupie) w momencie kiedy kot dusił się na jego stole z powodu opuchnięcia dróg oddechowych dr stwierdził że trzeba bedzie na 7 dni odstawic leki żeby zrobić wymaz z nosa... jeśli nie zdecydowalibyśmy się pojechać jeszcze tego samego dnia do innego gabinetu (wybralismy Dr Diany Tarabuły) kot jeszcze tej samej nocy umarł by nam w domu z powodu niedotlenienia (udusiłby się na naszych oczach). Dr Tarabuła nie pozostawiła nam złudzeń co do stanu kota (konieczność eutanazji była kwestią godzin - jeśli lek by nie zadziałał) ale miała jeden konkretny pomysł który stosowała już w takich przypadkach(!!) Kot po 5 godzinach od podania leku powrócił do świata żywych i zaczął domagać się jedzenia!!!! a na drugi dzień mogliśmy zabrać go do domu!
Oczywiście nie popadamy w "hura-optymizm" bo stan kota nadal jest bardzo ciężki i Dr Tarabuła ostrzega przed możliwością wystąpienia załamania stanu zdrowia ale chodzi o sam sposób leczenia i podejścia do choroby zwierzęcia. Decyzja u kogo leczycie zwierzaki oczywiście pozostaje Wasza. nie mogłam jednak pozostawić tego co nam sie przydarzyło bez echa - może to kosztować mojego kota życie - nie chcę żeby inne zwierzaki i ich właściciele musieli przezywać to co my.

mmrowka

 
Posty: 4
Od: Sob paź 01, 2011 10:38

Post » Sob paź 29, 2011 19:10 Re: KRAKÓW i Małopolska

Kraków

ARKA na ul. Chłopskiej, dzięki dr Gaworowi moja psina zyje i ma już 13 lat. Miała dwie operacje wykonane prze tego Doktora. I jego polecam.
Doktor Baran, mam niestety złe zdanie. Przyniesliśmy w sobotę naszego kotka, który nagle zaczął wymiotować. To była godz. 13. Doktor go zbadał i stwierdził, że trzeba test na białaczke zrobić w poniedziałek. Podał Tolusiowi kroplówkę podskórnie, antybiotyk, powiedział, ze nie wie co mu jest i kazał sie zgłosić w niedzielę między 9-12 jesli sie nie poprawi. Nie pobrał mu żadnych badań, choc prosiłam ( chyba ma problem z wkłuciem). O godzinie 6 rano Tolcio patrząc mi w oczy zwymiotował znów i umarł. Pojechalismy jeszcze raz, moze jest w jakiejś spiączce... Pan doktor powiedział tylko - bardzo mi przykro, to jakaś infekcja chyba wirusowa. Mam żal, uraz. Cóż, specjalista od papużek.

Teraz chodzę do doktora Gubały na ul. Piaseckiego 16. jak na razie wszystko jest okej :) Operował moja psinę 13 letnią. Po operacji wybudzona, dostała kubraczek ochronny wliczony w cenę, rana pooperacyjna zagoila się pięknie i szybko. Ceny bardzo przystępne.

Z Julianem, kotem z Fundacji AFN chodzimy do Hyraxu na ul.Drukarską 9. Musimy skończyć leczenie, bo Julian jest kotem po przejściach i jest cały czas w leczeniu. Na razie sie leczymy, więc o efektach nie piszę. ale ceny bardzo przystępne. Pani doktor miła i cierpliwie tłumaczy wszystko "jak krowie na rowie"
Obrazek

ewka63

 
Posty: 1632
Od: Sob paź 29, 2011 17:40
Lokalizacja: spokojna podkrakowska...

Post » Nie paź 30, 2011 15:09 Re: KRAKÓW i Małopolska

A nie wiecie, gdzie wykastrować kocurka, który jeszcze nie ma pół roku? Kto się tego podejmie? Kocurek skończył 4 miesiące. Zaczął piąty.
Obrazek

zebra12

 
Posty: 101
Od: Nie lis 29, 2009 11:55

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości