[Gliwice]DT sisay.Chwilowa przerwa :) Szukam TRANSP do W-wy!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw wrz 22, 2011 17:06 [Gliwice]DT sisay.Chwilowa przerwa :) Szukam TRANSP do W-wy!

Wątek zbiorczy moich tymczasów - chce to jakoś zebrać do kupy, bo za dużo wątków mi się namnożyło i nie ogarniam ;)

Jak dotąd wszystkie koty poza Chmurką ['] są podopiecznymi fundacji Szara Przystań
- współpraca układa się bardzo dobrze ;)

Nie mam dużego przerobu jak widać - przez rok było to raptem kilka kotów, ale staram się nie szaleć, bo samej ciężko to wszystko opanować.
Wszystko zaczęło się przypadkiem i tragicznie, od Chmurki którą znalazłam u siebie na klatce schodowej. Nawiązałam kontakt z fundacją, Chmurka szybko powędrowała za TM a ja podjęłam decyzję o przyjęciu nowego tymczasowicza.

W Fundacji się nie przelewa, kosztów jest mnóstwo, więc jeśli ktoś miałby ochotę wesprzeć zwierzaki karmą albo finansowo, to wszyscy będziemy bardzo wdzięczni :ok:

Profil Szarej Przystani na FB http://www.facebook.com/SzaraPrzystan

i nasza strona http://www.szara-przystan.pl

:D

:: AKTUALNIE NA TYMCZASIE ::


************************
Dziadziulek Dżekuś około 17-letni kocurek
wątek: viewtopic.php?f=1&t=141138
Obrazek

Nieszporek przyniesiony do lecznicy razem z siostrą, miały ciężki kk, niestety jego siostra Migotka nie przeżyła.
Obrazek

Rodzynek ostatni kociak urodzony u nauczycielki w Zabrzu, której stado fundacja starała się opanować od zeszłego roku.
Obrazek

Bratek, puchaty kocurek z Kokotka który prawie nie ma zdjęć, bo się ukrywa ;) - ma dom, tylko nie ma transportu do Warszawy.

No i jest jeszcze Sonia, suczka 6-letnia, bardzo kochana fajna i grzeczna, Świetny pies.
Obrazek

***********************
Ostatnio edytowano Pt lip 06, 2012 23:45 przez sisay, łącznie edytowano 48 razy

sisay

 
Posty: 3129
Od: Pon cze 18, 2007 12:18
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw wrz 22, 2011 17:08 Re: Gliwice. DT sisay

:: W NOWYCH DOMKACH ::

Dora, 2 lata, bura, prawie całkiem niewidoma
Wrócila z drugiej nieudanej adopcji. Udało się znaleźć trzeci dom, oby to był ten ostatni.
wątek: viewtopic.php?f=13&t=125685
filmik http://www.youtube.com/watch?v=EoHtomwL ... e=youtu.be
Obrazek

Biała kotka 3-4 letnia, nie doszłyśmy do porozumienia, wypuściłam ją do ogródka i wygląda na zadowoloną, chyba był to dobry krok.
Obrazek

Cynia, również ze stadka Dalii, około 5 mies, na razie dzikusek
Obrazek

Sreberka adoptowana 31.03.2012 do Radlina. Kotka ze stada "edukotów", strachajło ale łagodna.
Obrazek

Helga, siostra Guliwera i Korala. Pechowa dziewczyna. kilka razy miała być adoptowana i za każdym razem coś nie wyszło. I nie mam pojęcia, czemu taka fajna kotka tak długo czeka...
Helga nie jest miziakiem, chociaż miewa napady czułości, ale jest naprawdę sympatyczna i kontaktowa. Idealna na dokocenie.
Adoptowana 27.03.2012
Obrazek

Sasanka, 6 mies. ślicznota i bardzo sympatyczna, milutka kicia ze stadka Dalii - adoptowana 22.03.2012
Obrazek

Bracia Xero, czyli Pedro i Paco adoptowani 07.03.2012 :D
wątek: viewtopic.php?f=13&t=139062
Obrazek

Obrazek

Bunia - całe życie na podwórku, aż trudno w to uwierzyć :) tak słodkiego i miłego kota nie spotkałam. Bardzo lubi psy, ludziom się ładuje na ręce, ugniata łapkami, mruczy. Grzeczniutka i łagodna jak aniołek. Jak ona się uchowała na tej "wolności" ??
Ma co najmniej 6 lat, ale nie wiemy ile naprawdę.
Obrazek

Borówka sunia z Olkusza, zamieszkala w Zabrzu.
Obrazek

Koral brat Guliwera i Helgi - powrót z adopcji, adoptowany jako kotka - "Kora" ; oddany bo posikiwał i śmierdział, przez pół roku nie zorientowali się ze mają w domu kocura aż w końcu go odnieśli. Kastracja kotka naprawiła, jest wspaniały i kochany :)
Zamieszkał z kocim kolegą w podobnym wieku, pod Raciborzem.
Obrazek

Madzia szczeniak z działek, złapana razem z matką (mama pojechała do schroniska) to ta sama suczka, od której były dwa szczeniaki z marca 2011 na dole posta.
Obrazek

Agat 5 mies. z działek koło mojego bloku. Zamieszkał w Zbrosławicach razem z siostrzyczką :D
Obrazek

Kulka 5 mies. siostra Agatka; mieszkają razem :)
Obrazek

Klara, 2-4 lata, bura, jedno oczko ma niesprawne
znalazła domek w Zabrzu, jest jedynaczką tak jak sobie życzyła :)
wątek: viewtopic.php?f=13&t=125685
Obrazek

Dora, 2 lata, bura, prawie całkiem niewidoma
Mieszka w Zabrzu od 3.12.2011 (to już druga jej adopcja, oby była udana!)
wątek: viewtopic.php?f=13&t=125685
filmik http://www.youtube.com/watch?v=EoHtomwL ... e=youtu.be
Obrazek


Guliwer, 7 miesięcy, rudo-biały
Jedna nieudana adopcja - wrócił i został u mnie jako rezydent :)
wątek: viewtopic.php?f=13&t=130602&start=60
filmik http://www.youtube.com/watch?v=mvju8YUNwTo
filmik http://www.youtube.com/watch?v=NVq0-nVd ... e=youtu.be
Obrazek

Krokodyl, czyli Kokodija :mrgreen:
sunia 6-tyg.
Obrazek

kocurek Gwizdek 7 mies. mieszka w Gliwicach.
Obrazek

Bambo & Mamba, rodzeństwo 8 tyg.
album na FB http://www.facebook.com/photo.php?id=13 ... pid=704618
Obrazek

Czcionka - teraz Amelka, Kraków
Obrazek

Malwinka & Marian - Fila i Fado, Wrocław
Obrazek

Mrozik - w Zabrzu
Obrazek

Strzałka - teraz Milka, mieszka w Warszawie
Obrazek





Bazylek, kilka lat temu i trzy przeprowadzki temu, stare dzieje ;)
Obrazek

********************************************************
A kiedyś były psy... też wkleję, bo w końcu to wątek o tymczasach ;)

Brenka cudna podhalanka z ciężką depresją schroniskową
Obrazek

Betty, obstawiam mix RR z labradorem
Obrazek

maluchy z Mazańcowic, Merdaczka Większa
Obrazek

i Merdaczka Mniejsza ;)
Obrazek

Tola jakiś mix posokowca
Obrazek

No i niedawno dwa półroczne szczeniaki, zdobycz ze spaceru na działki
Obrazek
Ostatnio edytowano Pt lip 06, 2012 23:34 przez sisay, łącznie edytowano 19 razy

sisay

 
Posty: 3129
Od: Pon cze 18, 2007 12:18
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw wrz 22, 2011 17:11 Re: Gliwice. DT sisay

ZA TM [']

Chmurka
Obrazek

Maurycy i Marcelek
Obrazek

sisay

 
Posty: 3129
Od: Pon cze 18, 2007 12:18
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw wrz 22, 2011 20:04 Re: Gliwice. DT sisay

Noooo jak ładnie zebrane :ok:
Melduję się w wątku :piwa:

Antares

Avatar użytkownika
 
Posty: 554
Od: Wto lip 20, 2010 18:22
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob wrz 24, 2011 20:44 Re: Gliwice. DT sisay

Witaj Ciociu :D

Prawdopodobnie 4 października nastąpi dzień rozstania z dwoma cudownymi kotami, które razem zamieszkają z równie cudowną rodzinką w Gliwicach :)
Będzie to dla mnie bardzo trudne, bo Dora i Guliwer są naprawę wyjątkowe. Zwłaszcza Gumiś - nie spotkałam jeszcze tak urokliwego, sympatycznego, a zarazem charakternego kota :1luvu:
Kiedyś miałam kotkę, ulubienicę mojej mamy, którą on bardzo mi przypomina. Podobny typ ;)
Ma w sobie to COŚ. Gdyby nie to, ze czekają na nich tacy fajni ludzie i chcą dać im wspólny domek, to bez wahania zostawiłabym Guliwera u siebie.
Oj, będą łzy :roll:

sisay

 
Posty: 3129
Od: Pon cze 18, 2007 12:18
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob wrz 24, 2011 20:49 Re: Gliwice. DT sisay

sisay pisze:Witaj Ciociu :D

Prawdopodobnie 4 października nastąpi dzień rozstania z dwoma cudownymi kotami, które razem zamieszkają z równie cudowną rodzinką w Gliwicach :)
Będzie to dla mnie bardzo trudne, bo Dora i Guliwer są naprawę wyjątkowe. Zwłaszcza Gumiś - nie spotkałam jeszcze tak urokliwego, sympatycznego, a zarazem charakternego kota :1luvu:
Kiedyś miałam kotkę, ulubienicę mojej mamy, którą on bardzo mi przypomina. Podobny typ ;)
Ma w sobie to COŚ. Gdyby nie to, ze czekają na nich tacy fajni ludzie i chcą dać im wspólny domek, to bez wahania zostawiłabym Guliwera u siebie.
Oj, będą łzy :roll:

a nie można ich podmienić :?: :mrgreen: :wink: :wink: :D
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob wrz 24, 2011 20:56 Re: Gliwice. DT sisay

sisay pisze:Witaj Ciociu :D

Prawdopodobnie 4 października nastąpi dzień rozstania z dwoma cudownymi kotami, które razem zamieszkają z równie cudowną rodzinką w Gliwicach :)
(...)
Gdyby nie to, ze czekają na nich tacy fajni ludzie i chcą dać im wspólny domek, to bez wahania zostawiłabym Guliwera u siebie.
Oj, będą łzy :roll:


Hihi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gdybym wiedziała, że będą łzy, to może bym się ciut mniej postarała przy tych filmikach Dorci i Guliwerka :wink:
:piwa:

Antares

Avatar użytkownika
 
Posty: 554
Od: Wto lip 20, 2010 18:22
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob wrz 24, 2011 21:04 Re: Gliwice. DT sisay

Myślę że podmiana nie wchodzi w grę :mrgreen: chyba ze poważna negocjacja... może dałoby się to załatwić, ale nie chce tego robić tym ludziom, zasługują na takiego fajnego kota :oops:

Antares - dzięki Tobie (prawdopodobnie) one będą miały cudowny wspólny domek, więc bez autowyrzutów proszę 8)

sisay

 
Posty: 3129
Od: Pon cze 18, 2007 12:18
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob wrz 24, 2011 21:08 Re: Gliwice. DT sisay

sisay pisze:Myślę że podmiana nie wchodzi w grę :mrgreen: chyba ze poważna negocjacja... może dałoby się to załatwić, ale nie chce tego robić tym ludziom, zasługują na takiego fajnego kota :oops:

Antares - dzięki Tobie (prawdopodobnie) one będą miały cudowny wspólny domek, więc bez autowyrzutów proszę 8)

wiem wiem ,tylko żartowalam :D ,raduj się , będą miały fajny domek :kotek: ,trzymam kciuki :ok: :ok: :ok:
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob wrz 24, 2011 21:29 Re: Gliwice. DT sisay

sisay pisze:Antares - dzięki Tobie (prawdopodobnie) one będą miały cudowny wspólny domek, więc bez autowyrzutów proszę 8)

Coś w tym musi być ;). Filmowanko z montażem tych konkretnych dwóch - jakieś dwa tygodnie - i razem idą do adopcji :D .

Ehhh...życie jest pięęęękneeee :1luvu:

Antares

Avatar użytkownika
 
Posty: 554
Od: Wto lip 20, 2010 18:22
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob wrz 24, 2011 21:50 Re: Gliwice. DT sisay

Akurat to było tak, że pani chciała konkretnie Guliwerka. W rozmowie wyszło o Dorci, bo dośc długo rozmawiałyśmy, no i na żywo padła decyzja, ze biorą ich oboje :)
Dopiero potem wysłałam pani maila i filmik, ale to juz nie miało znaczenia :D

sisay

 
Posty: 3129
Od: Pon cze 18, 2007 12:18
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob wrz 24, 2011 22:09 Re: Gliwice. DT sisay

Fajnie że to tak wyszło, bo rzeczywiście Dorcię z Guliwerkiem łączy szczególna nić porozumienia :ok: Będą mieli żywiołowego młodziaka i przytulaśną stonowaną damę w komplecie :)

Antares

Avatar użytkownika
 
Posty: 554
Od: Wto lip 20, 2010 18:22
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro wrz 28, 2011 14:32 Re: Gliwice. DT sisay

No i drugi dwupaczek pakuje sie do domku! :D :D
Czarne pchełki miały wczoraj odwiedziny, państwo chcieli tylko jednego kotka i nie czarnego - w rezultacie biorą ich oboje :mrgreen:
Dziś ostatnia dawka odrobaczenia, potem szczepienie i wio! :ok:

sisay

 
Posty: 3129
Od: Pon cze 18, 2007 12:18
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro wrz 28, 2011 19:53 Re: Gliwice. DT sisay

Same dobre wieści! :ok:
Gratulacje!!!

Antares

Avatar użytkownika
 
Posty: 554
Od: Wto lip 20, 2010 18:22
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt wrz 30, 2011 16:10 Re: Gliwice. DT sisay

Maluszki zostały dziś zaszczepione i jutro lub pojutrze wybierają się do swojego domku :D

sisay

 
Posty: 3129
Od: Pon cze 18, 2007 12:18
Lokalizacja: Gliwice

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 50 gości