RZESZÓW i podkarpackie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto wrz 06, 2011 10:08 Re: RZESZÓW i podkarpackie

Gaia

 
Posty: 3
Od: Wto wrz 06, 2011 9:57

Post » Wto wrz 06, 2011 10:13 Re: RZESZÓW i podkarpackie

Rzeszów

Polecam gabinet weterynaryjny Dr Sowy
http://weterynaria.net.pl/

Leczyłam tam kilka lat temu jamnika z porażeniem tylnych łapek. Bardzo troskliwa, opiekuńcza i widać że kocha zwierzęta. Teraz chodzę do niej z moimi kotkami i nadal jestem bardzo zadowolona.

Gaia

 
Posty: 3
Od: Wto wrz 06, 2011 9:57

Post » Pon wrz 12, 2011 16:40 RZESZÓW i podkarpackie

Rzeszów

Ja od siebie polecam przychodnię VET-MEDICA na ulicy Granicznej. Miła obsługa, młody zespół bardzo dobrych osób.

crazydrake

 
Posty: 1
Od: Pon wrz 12, 2011 16:36

Post » Pt wrz 16, 2011 20:48 Stalowa Wola, Tarnobrzeg

Obrazek

elag.

 
Posty: 1194
Od: Pt wrz 16, 2011 19:27
Lokalizacja: S-rz

Post » Pt paź 28, 2011 9:40 Re:

Profesjonalistka

 
Posty: 1
Od: Pt paź 28, 2011 9:21

Post » Nie cze 24, 2012 15:29 Re:

ania_ pisze:PRZEMYŚL

Polecam goraco przychodnie dla małych zwierzat ppBARKET przy ul. słowackiego. Ludzie którzy przede wszystkim ratuja zwierzeta nie nie swój potrfel, podejmują nowe wyzwania. Jednocześnie jestem tam traktowana wraz z moim zwierzakiem lepiej niż w większosci przychodni "ludzkich"
Zdecydowali się na ratowanie mojego kotka wiedząc ze nie stać mnie na wielkie koszty. Forum pomogło, wielkie serce i usciski dla Was wszystkich.
Nie wiem jak to robia, ale pamietają zwierzęta które widzieli nawet 2 lata temu (mnie p.Magda raczej nie pamietała, moje psy tak).
Polecam!!!!!!!

Znajomy leczył kota u Barketów, i sytuacja była dokładnie odwrotna, zdarli z niego niemiłosiernie (a bynajmniej do zamożnych nie należy) dostał wypis jak z polikliniki a kot po tygodniu i tak został uśpiony. Słyszałem więcej opinii że są wyjątkowo drodzy.

Z lecznic które znam w Przemyślu moge z czystym sumieniem polecić dr Głubisza na Borelowskiego i dr Polichta na Lwowskiej. Dobrzy fachowcy, nie ściemniają,

No i pod żadnym pozorem nie radze zbliżać się do lecznicy dr-ów Fedaczyńskich, mają renomę i parcie na media, ale nie idzie za tym jakość usług na małych zwierzakach. Niejeden horror już o nich słyszałem. Nich już lepiej te bociany męczą zamiast kotów

krist

 
Posty: 416
Od: Śro gru 21, 2011 22:25

Post » Sob lis 17, 2012 8:36 Re:Weci polecani PODKARPACKIE

Dyskusja przeniesiona do postu dotyczacego lecznicy N/K
viewtopic.php?p=6507433#p6507433
ewar pisze:STALOWA WOLA

Polecam lecznicę Beneventum w Stalowej Woli ul.Poniatowskiego 80 ,tel. 15 843 22 54, 608 535 622.Pani Agnieszka Montusiewicz..Czynne od poniedziałku do piątku 10.00- 19.00, w soboty od 9.00- 13.00.P.Agnieszka to lekarz z prawdziwego zdarzenia, ceny bardzo umiarkowane, często po kosztach. W gabinecie i pomieszczeniu dla kotów czyściutko, zwierzęta pozostawione w lecznicy mają warunki prawie domowe, nie są zamykane w klatkach, o ile to możliwe.O życie zwierzęcia p.Agnieszka walczy do końca,uśpienie jest ostatecznością.Zdarza się,że koty zostają w lecznicy,bo właściciel nie chce (nie może)leczyć, a na uśpienie p.Agnieszka nie wyraża zgody.Często też pomieszkują tam bezdomne biedy.Moja Sonia zawdzięcza jej życie, nie wiem,ilu wetów siedziałoby przy kotce dziesięć godzin bez przerwy, a tak było.Jestem tam często i widzę jak szybko zwierzęta dochodzą do siebie. P.Agnieszka wciąż się uczy, jeździ na szkolenia , co jest istotne.Nigdy żaden zwierzak nie jest kastrowany,czy sterylizowany bez dokładnych badań, szew jest malutki, kotki nie muszą chodzić w ubrankach.Niestety, nie ma aparatu rentgenowskiego, zdjęcia muszą być robione w innej lecznicy.Jest jednak aparat do usg, możliwe jest wykonanie badań krwi i moczu.
W Stalowej Woli jest pięć gabinetów weterynaryjnych, zdecydowanie polecam ten właśnie.

Wycofuję swoją rekomendację.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw mar 28, 2013 13:50 Re: RZESZÓW i podkarpackie

PRZEMYŚL

Ja ze swojej strony polecam GABINET WETERYNARYJNY Pani Sabiny Szumskiej.
Gabinet znajduje się na Kmieciach w białym pawilonie. Tel do niej 883 935 707.

Pamiętam tą panią, że pracowała kiedyś u innego weta w Przemyślu. Byłem ostatnio z kocurem na obcięcie pazurków, poszedłem ze strachem, bo wszędzie gdzie byłem, lekarze mieli problem, żeby zapanować nad nim, taki oszołom z niego. Pani Sabina obcięła mu pazury bez żadnego problemu, byłem zaskoczony. Do tego na koniec zwróciła mi uwagę na tuszę mojego kota. Ma bardzo dobre podejście do kotów.

martinez69

 
Posty: 1
Od: Czw mar 28, 2013 12:49

Post » Sob gru 07, 2013 17:19 Re: RZESZÓW i podkarpackie

Z moich licznych perypetii z weterynarzami mogę polecić dr Sowę w Rzeszowie, naprawdę fachowa Pani doktor, nie naciąga pacjenta na tysiąc niepotrzebnych badań, żeby tylko zarobić. Jest konkretna i chętnie udziela porad na odległość, jeśli jest taka potrzeba. Tylko nie jedźcie do niej z królikiem, wtedy lepiej do dr Magonia z Łańcuta, który ma specjalizację z królików i uratował mojego małego z bardzo ciężkiego stanu.
W Przeworsku wystrzegajcie się dr B. Chmury, nie zna się kompletnie, robi więcej krzywdy niż pomaga, wiem to nie tylko ze swojego doświadczenia ale i znajomych. W lecznicy pod św. Hubertem w Przeworsku jest teraz nowa pani dr która miała praktykę w dobrych gabinetach i jestem z niej w miarę zadowolona, ale w cieższych przypadkach polecam jechać jednak do Rzeszowa.

Doriska8

 
Posty: 9
Od: Pt gru 06, 2013 15:50

Post » Wto maja 13, 2014 17:54 Re: RZESZÓW i podkarpackie

Polecam:
cityvets Jakub Łętek - Dębica
https://www.facebook.com/CITYVETSDebica?fref=ts
Obrazek Obrazek
Nikt nie jest nam dany na zawsze...
Hotel dla kotów: https://www.facebook.com/kitawmiescie

KITA - RZESZÓW

 
Posty: 2137
Od: Sob gru 17, 2011 19:07

Post » Pon cze 02, 2014 12:04 Re: RZESZÓW i podkarpackie

standzia pisze:Rzeszów

Polecam lecznicę Med Wet w Rzeszowie na ulicy Osmeckiego. Bardzo fajni Lekarze i mają wspaniałe podejście do moich miaukotków.

09.2011 Gaia pisze:Na Osmeckiego jest dwóch weterynarzy. Pani Joanna jest uprzejma, pomocna i wykwalifikowana, ale Pan Dariusz, według mnie, nie. Widziałam na własne oczy jak wykonywał drobny zabieg na psie i nie mam dobrych wspomnień. Osobiście byłam tam z kotami u Pani Joanny ale mój chłopak był ze swoim 4'letnim kotem u Pana Dariusza 2 razy. Nie zlecił żadnych badań, żadnych leków, powiedział że kot jest zdrowy. 20 min po drugiej wizycie kot zdechł mu na rękach.


Niestety mam mieszane uczuciami . Opowiem wam moja historie.. Pies dostał ataku padaczki wiec jak najszybciej udaliśmy się do tego weterynarza ponieważ wcześniej piesek miał ropomacicze z sttanem fatalnym ale pan Dariusz uratował nasza psie zabiegiem, została wycięta macica i wszytsko był było pięknie gdyby... Po pół roku się zaczęło. Atak padaczki. Wizyta w tej lecznicy, badania i no właśnie i.. I nic. Badania nic nie wykazyly. Pies dostał zastrzyk nasenny albo uspokajacy żeby uspokoić ciągła padaczkę i popadł w śpiączke.. Śpiączke o której nie wiedziałam..pojechałam do weterynarza i kazał jeszcze jeden zastrzyk podać ponieważ pies w śnie miał ataki ciągłej padaczki.. Kilka godzin po zastrzyku wydobywal się odor..kwasnica organizmu. Szybko pakujemy psa i do doktora. Była pani Joanna jak się okazało pies nie miał zrobionego badania na cukier.. Padaczka była spowodowana cukrzyca.. Niestety było zapozno.. Pani Joasia próbowała renimowac psa ale nie udało się.. Spędziliśmy kilka godzin na wprowadzeniu ze śpiączki i masę zastrzyków w i leków. Pani Joanna nie wzięła od nas pieniążków za leczenie psa.. Ale gdyby wcześniej ktoś wpadł ze cukier może być przyczyną spina może by żyła :(

pelusia

 
Posty: 7
Od: Pt maja 30, 2014 11:10

Post » Pt cze 13, 2014 9:58 Re: RZESZÓW i podkarpackie

LEŻAJSK
Jakiego dobrego weterynarza polecicie mi w Leżajsku???

anna84

 
Posty: 890
Od: Pt maja 30, 2014 14:43
Lokalizacja: podkarpacie

Post » Sob cze 28, 2014 23:17 Re: RZESZÓW i podkarpackie

Wysłałam PW.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2261
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Pt lip 18, 2014 13:55 Re: RZESZÓW i podkarpackie

Czy ktoś chce za darmo kupon promocyjny 20zł taniej na zakup karmy Royal Canin 2kg do odbioru w Rzeszowie???

anna84

 
Posty: 890
Od: Pt maja 30, 2014 14:43
Lokalizacja: podkarpacie

Post » Wto sie 19, 2014 11:25 Re: RZESZÓW i podkarpackie

PRZEWORSK

Polecam gorąco Panią Annę Duliban-Kisiel
Ul Królowej Jadwigi 29.
FILEMON

Przyjemna Pani, troskliwa.
Jak raz poszłam tak chodzić tam będę bo wzbudziła kobita moje zaufanie.

Aiivilis

Avatar użytkownika
 
Posty: 54
Od: Wto lip 15, 2014 23:36

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości