BŁAGAM UWAZAJCIE NA NITKI!BO MOJA KICIA WALCZY TERAZ O ZYCIE

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 27, 2006 21:27

A doszlo do pokaleczenia przelyku czy jelit?
Bo jesli nie - to wystarczy ze pokarm bedzie miekki, mokry, dobrze by go bylo wymieszac z wywarem z siemienia lnianego - zeby ono dodatkowo nadawalo poslizg, chronilo sluzowke.
Jesli sluzowka jest podrazniona - to dobrze by bylo zeby pkarm byl polplynny a po zakonczeniu jedzenia, zebys przeplukal kotu gardlo, podajac strzykawka troszke wody lub siemienia lnianego, tak zeby oczyscic sluzowke, zeby pokarm na niej nie zalegal, bo jest pozywka dla bakterii.

Blue

 
Posty: 23414
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Śro gru 27, 2006 22:06

Dziękuję za radę
Co do podrażnienia to jest jeszcze na obserwacji, bo nie wiadomo ile tego zostało w żołądku.
Na razie jest strasznie osłabiony i śpi po narkozie.
Obrazek
Misha miniaturka tygrysa śnieżnego:)

tscheslav

 
Posty: 11
Od: Śro gru 27, 2006 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 31, 2006 9:59 Radosny epilog

Kot wyzdrowiał. Ma się świetnie biega i łobuzuje.
Jedyną zmianą po chorobie jest to, że jakby się trochę uspokoił.
Obrazek
Misha miniaturka tygrysa śnieżnego:)

tscheslav

 
Posty: 11
Od: Śro gru 27, 2006 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 28, 2007 18:55

Dzisiaj rano moja kotka zwymiotowała. Była jeszcze na czczo, wiec tylko samą śliną razem z małym kawałkiem nitki :| Jakiś czas temu tez wsuwała nitke, w ostatniej chwili jej wyciągnłąm z pyszczka... Nie wiem gdzie ona je znajduje, bo moja mama dba oporządek w domu aż do przesady, nic sie nie wala po podłodze, ale kot ciekwawski, wszedzie wejdzie, wszystkiego chce sprobować... Boje sie zeby nie było już takiego przypadku, zwrazacm uwage na takie rzeczy... :/ Ale mam pytanie, czy to zależy od charakteru kota? Czy duze koty też są takie ciekawskie? czy kiedyś jej przejdzie próbowanie tych nitek? Mojej poprzedniej 13-letniej kotce nigdy nic takiego sie nie przytrafiło...

Ajlon

 
Posty: 348
Od: Pt wrz 21, 2007 14:51
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post » Wto sie 30, 2011 20:10 Re: BŁAGAM UWAZAJCIE NA NITKI!BO MOJA KICIA WALCZY TERAZ O ZYCIE

Witaj! Jak tam kicia?Mam nadzieje ze już ok?

dorka74

 
Posty: 2
Od: Pon sie 29, 2011 20:04

Post » Czw wrz 01, 2011 10:05 Re: BŁAGAM UWAZAJCIE NA NITKI!BO MOJA KICIA WALCZY TERAZ O ZYCIE

dorka74 pisze:Witaj! Jak tam kicia?Mam nadzieje ze już ok?


odnosisz się do postu sprzed 4 lat, zauważyłaś?
Obrazek
Devon, Gizmo i Dzidzia

Jowita

 
Posty: 6875
Od: Wto paź 19, 2004 19:35
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 206 gości