Paluch 6 - potrzebne dt, karma, wsparcie...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 17, 2011 21:42 Paluch 6 - potrzebne dt, karma, wsparcie...

viewtopic.php?f=1&t=120311 - link do poprzedniej części

:kotek: WĄTEK WSPARCIA KOTÓW Z WARSZAWSKIEGO SCHRONISKA NA PALUCHU. SZUKAMY DOMÓW STAŁYCH, TYMCZASÓW, WPARCIA FINANSOWEGO DLA KOTÓW ZABRANYCH PRZEZ NAS ZE SCHRONISKA, WSPARCIA RZECZOWEGO, BAZARKOWEGO... BO KTO WIDZIAŁ CHOĆ RAZ BEZDOMNE KOTY NA PALUCHU, WIE, ŻE WSZYSTKO JEST DLA NICH NA WAGĘ ZŁOTA... :kotek:



Pierwsza część wątku jest tu: viewtopic.php?f=1&t=101036
Link do drugiej: viewtopic.php?f=1&t=104969&p=5332745#p5332745
Trzecia część: viewtopic.php?f=1&t=111943
Częśc czwarta: viewtopic.php?f=1&t=120311
link do części 5: viewtopic.php?f=1&t=124998

Wolontariusze oficjalni i nieoficjalni (w kolejności alfabetycznej): alareipan, jamkasica, jhet, Marika (spoza forum), naline, Never.

Wsparcie w adopcjach warunkowych: Never

Wsparcie w adopcjach normalnych i warunkowych: alareipan (tel. 515 263 192), jamkasica (tel. 606 499 566)


Aktualizacja kwarantanny na wątku: Anula

Pomoc finansowa: alareipan i jamkasica (konto na pw)


Wątek paluchowy jeth: viewtopic.php?f=1&t=121817&start=0
Strona schroniska: http://www.paluch.org.pl/
Zawsze aktualana kwarantanna na starej stronie schroniska: http://paluch1.home.pl/system_kwarantanna.php



GDZIE CO?
I. NAJPILNIEJSZE POTRZEBY
II. KOTY DO ADOPCJI WARUNKOWEJ-AZYL II-SZPITALIK
III. KOTY DO ADOPCJI-AZYL I
IV. ROZLICZENIA
V. WSZYSTKIE KOTY, KTÓRE TAFIŁY DO SCHRONISKA-NA PODSTAWIE KWARANTANNY



W SCHRONISKU:
* KOTY ZAKWALIFIKOWANE JAKO ZDROWE PRZEBYWAJĄ W AZYLU I - MOŻNA JE ADOPTOWAĆ NA ZWYKŁĄ UMOWĘ ADOPCYJNĄ (ZAZWYCZAJ JEST TO OD 1 DO 20 KOTÓW)
* KOCIĘTA ZAKWALIFIKOWANE DO ADOPCJI JAKO NIEWYKAZUJĄCE OBJAWÓW CHOROBOWYCH PRZEBYWAJĄ NA AZYLU I
* KOTY CHORE, W TRAKCIE LECZENIA, PRZED ZABIEGAMI STERYLIZACJI ORAZ KWARANTANNA PRZEBYWAJĄ NA AZYLU II - MOŻNA JE ADOPTOWAĆ NA UMOWĘ WARUNKOWĄ, OBLIGUJĄC SIĘ DO LECZENIA NA WŁASNY KOSZT ORAZ ROZLICZENIA ZE STERYLIZACJI I SZCZEPIENIA NA WŚCIEKLIZNĘ, JEŚLI WCZEŚNIEJ NIE BYŁY WYKONANE (KOTÓW JEST KILKADZIESIĄT, ZWYKLE OK. 60-100)
* JEŚLI CHCESZ ADOPTOWAĆ KOTA NA UMOWĘ WARUNKOWĄ MUSISZ STANOWCZO WYRAZIĆ CHĘĆ ADOPCJI KOTA CHOREGO. W RAZIE ODMOWY PARCOWNIKÓW Z BIURA ADOPCYJNEGO, NALEŻY POPROSIĆ O ROZMOWĘ Z DYREKCJĄ. POMAGAMY W ADOPCJACH WARUNKOWYCH :!:
*ADOPTUJĄC KOTA CHOREGO MUSISZ MIEĆ NA WZGLĘDZIE, ŻE JEGO LECZENIE MOŻE POLEGAĆ TYLKO NA PODLECZENIU W DOMU, ALE MOŻE RÓWNIEŻ OKAZAĆ SIĘ DŁUGIE I KOSZTOWNE.
*W SCHRONISKU NIE FUNKCJONUJĄ REZERWACJE KOTÓW, FUNKCJONUJE LISTA OSÓB ZAINTERESOWNYCH ADOPCJĄ - JEŚLI NIE JESTEŚ NA 100% PEWNY, ŻE ZABIERZESZ KOTKA DO DOMU W CIĄGU KILKU DNI, NIE BLOKUJ GO :!: :!: :!:
* JEŚLI DECYDUJESZ SIĘ NA ADOPCJĘ KOTA, PRZYJEDŹ DO SCHRONISKA Z KONTENERKIEM LUB TORBĄ DO TRANSPORTU KOTÓW




Banerek:
Obrazek

Czyli kod:
Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=130472][img]http://www.mariuszpogorzelski.com/miau/PA-01.gif[/img][/url]




UWAGA! JESTEŚMY TYLKO LUDŹMI - NIEKTÓRE INFORMACJE NA TEMAT KOTÓW, MOGĄ BYĆ NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowano Czw sie 25, 2011 8:38 przez Never, łącznie edytowano 7 razy

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Pon lip 18, 2011 6:02 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

KOTY PILNIE POTRZEBUJĄ:



* BARDZO PILNIE POTRZEBNE GAZETY DO KUWET W KAŻDEJ ILOŚCI :!: :!:

* PODKŁADÓW HIGIENICZNYCH DLA KOCIĄT :!:

* dobrej karmy dla niejadków - jakiejkolwiek lepszej niż petty :roll:

* czystych, wypranych rzeczy na posłania - ręczniki, pościel, poduszki

* wsparcia bazarkowego i finansowego dla leczonych PostPaluszków



AKTUALNE BAZARKI (06.10):
viewtopic.php?f=20&t=133978
Ostatnio edytowano Czw paź 06, 2011 8:31 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 4 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pon lip 18, 2011 6:03 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

Ostatnia aktualizacja: 05.12


:kotek: PALUSZKI Z AZYLU II (SZPITALIKA) DO PILNEJ ADOPCJI :!: ADOPCJA WARUNKOWA
- KONIECZNE JEST ZOBLIGOWANIE SIĘ DO DALSZEGO LECZENIA NA WŁASNY KOSZT,
ROZLICZENIE ZE STERYLIZACJI ORAZ SZCZEPIENIA NA WŚCIEKLIZNĘ
(jeśli wcześniej nie były robione)
:kotek:



MIRON :!: :!: :!: BARDZO PILNY :!:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek :arrow: 01.11 Obrazek
:arrow: Kocur zaraz po kwarantannie. Przefajny i z... dużą głową :wink: ! cud, miód! Delikatby z charakteru, potrzebny mu dom nim będzie za późno... :arrow: Miron się zaglucił i jest mi z tego powodu cholernie przykro, bo bardzo chciałabym żeby mógł już szukać domu. To kot bardzo towarzyski, ale uroczo nienachalny. Chce być blisko więc chodzi za człowiekiem, ale kiedy ukucnie się obok niego to kładzie się przy nodze - nie jest z tych co ładują się bezczelnie na kolana :wink: Jest bardzo kochanym, zrównoważonym kocurkiem. :arrow: Żeby gluta było mało, na szyi "wylazła" mu wielka łysa łata :( :arrow: 04.09 Mirona skóra wygląda fatalnie! "wielka łysa łata" jest 2 razy większa! a to taki słodki kot!! :(



PRZYLEPKA zwana też SIMKĄ
Obrazek z Ferią Obrazek Obrazek Obrazek grudzień: Obrazek
:arrow: Trafiła do schronu z braciszkiem, który niemal od razu poszedł do adopcji, bo oboje przypadkiem trafili do PA. Przylepka nie miała tyle szczęścia, z kocim katarem z PA poszła do szpitalika. Urocze z charakteru dziecko, ma nie więcej nić 5 miesięcy. Uwielbia ludzi i inne koty. :arrow: 04.09 nadal katarzy, jest bardzo chudziutka i biedna. 03.10 :arrow: Przylepka leczy grzyba. :arrow: 05.12 znowu zaczęła katarzyć :(



MAKSIO
Obrazek Obrazek 01.11 :arrow: Obrazek
:arrow: Czarno-białe kocię. Zaropiałe i zakatarzone- kupki w normie. Tęsknie miaukoli... Może ktoś? :roll: :arrow: 19.06 - nadal czeka :arrow: 3.07 - podobno ma szanse przejść do PA 21.08 :arrow: Maksio ciut lepiej. Katar juz nieco opanowany, a chłopak wyrósł :) :arrow: 04.09 wygląda dużo lepiej, oby do końca leczenia mu się nie pogorszyło :ok: 03.10 :arrow: Maksio leczy grzyba.


BARDZO PILNY :!: mój kumpel z ADHD. Sprzedał mi co prawda zapalenie spojówek, ale i tak jest najfajniejszy na świecie. Jak na taki stan to humor mu dopisuje :)
RYJEK
Obrazek


HAVANA Koteczka po usunięciu oka w schronisku. To już starsza Pani 10+. Bardzo kochana i ładnie goiła się po operacji ale dopadł ją kk :(
Obrazek

DAISY Przeurocza, lgnąca do człowieka. Ma niedowład jednej łapki i jedno oczko nieco zamglone. Tęskni za człowiekiem! Po sterylce podupadła na zdrowiu.
Obrazek 3 tyg temu: Obrazek 2 tygodnie temu :arrow: Obrazek 3 dni temu :arrow:Obrazek


KATARKI...GRZYBKI:

KWIATEK:
Obrazek


DYMNA FLORKA
:
Obrazek

RÓŻA:
Obrazek Obrazek
Jest w schronisku już kilka miesięcy. Był moment kiedy nie było z nią kolorowo, chorowała, nie chciała jeść. Wzięła się w garść, ale kuracja antybiotykowa zaowocowała grzybem- po jego wyleczeniu trafi na sterylkę :ok:

DENZEL vel PRZEPEK: trafił do schronu z przepukliną, teraz leczy katar.
Obrazek Obrazek



MELON
: młodziutki, przemiły, zakatarzony
Obrazek


LUNA kolejny pechowy powrót z PA :(
Obrazek

CZAREK
Obrazek :arrow: Obrazek

ALWIN
Obrazek[/quote][/quote]


SZCZURKA
Obrazek Obrazek



LARA:

Obrazek
LARA I YOKO x 2
ObrazekObrazek Lara po już po sterylce, ale zebrał jej się płyn brzuchu :( Teraz jest już lepiej. Yoko z katarów trafił na azyl1.


LILO:
Obrazek


ANTEK:
Obrazek Obrazek


SIENA
Obrazek
:arrow: Fantastycza, towarzyska, przemilutka. Z potwornym glutem. :arrow: 04.09 nadal katarzy


SZUMKA
Obrazek 03.10 :arrow: Obrazek[/quote] :arrow: 26.12 Obrazek

:arrow: Śliczna, przemiła i chora na kk. :arrow: 04.09 nadal katarzy


SYBERIA
Obrazek


MOL
Obrazek Obrazek :arrow: Obrazek


BELGRAD
: przegromny, bury, piękny tygrys. Niestety po kk przyszedł czas na grzyba i humor już nie ten co dawniej :(
Obrazek

i Anielka (bardzo długo w schronie i po poważnych przejściach) też
Obrazek


ZOLTAR z przetrąconą miednicą. Przemiły, wielki, czarny kocur. :arrow: Zoltar jest kotem neurologicznym. Ćwiczy chodzenie wypuszczony na korytarz kociarni, radzi sobie jak potrafi...
Obrazek Obrazek
Obrazek


No i zepsute oczy :roll:

MEKSYK:
Obrazek


RINGO:
Obrazek Obrazek


ŚLEPAK
:1luvu:
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie sty 01, 2012 20:23 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 52 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pon lip 18, 2011 6:03 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 28.12


:kotek: PALUSZKI DO ADOPCJI Z AZYLU I, CZYLI Z POKOJU ADOPCYJNEGO
(ADOPCJA NORMALNA - KOTY ZAKWALIFIKOWANE JAKO ZDROWE)
:kotek:


YOKO
Obrazek



BARON:
Obrazek


MIEDNICA
Obrazek
:arrow: Kotka prawdopodobnie wolnożyjąca, która trafiła do schronu po wypadku. Miała przetrąconą miednice. Nie jest agresywna, ale jest niechętna jakiejkolewiek bliskości z człowiekiem. Choć chodzi, skacze na półkę i świetnie sobie radzi, to jednak nie jest w 100 % sprawna, dlatego nie można jej wypuścić na wolność. Jedyna szansa dla niej to wyrozumiały dom.


SYNAJ
Obrazek


BULINKA
(trikolorka bez przedniej łapki):
Obrazek

BIRMA, nadal ze specyficznym brzuchem i i specyficznych ruchach. Toczka w toczkę z Bezą z Szarlotą, która była u Magdy rok temu. Tyle, że Szylka :wink: .
Obrazek
Ostatnio edytowano Czw gru 29, 2011 12:52 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 37 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pon lip 18, 2011 6:03 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

Koty w DT - zapytaj, a opowiemy o ich obecnym statusie :)


DT :idea:

FILIP!n u Małgosi
Obrazek

HARRY w DT u AnielkaG
Obrazek Obrazek
:arrow: Uroczy rudzielec - książę Harry - z recydywy i trzecim nawrotem kataru. Ma może 8-9 miesięcy. Niestety FelV+.


ARTHUR R. i PAUL V. W DT u Małgosi
Obrazek
:arrow: Burzliwy romans połączył ich od pierwszego spojrzenia ;) Arthur ma kilka lat, w jego żyłach płynie błękitna krew, jest milutki i wykastrowany. Paul ma za to kilka miesiecy i jest po prostu zwykłym chłopakiem z Bródna ;)
O chłopakach można poczytać tu: viewtopic.php?f=1&t=123798&hilit=+paul&start=0
:arrow: Arthur już dawno u siebie, ale Paul wciąż czeka :ok: :ok:
08.2011 :arrow: Rude cudo znalazło swój DS, srebrne cudo nadal czeka! :ok:


SZNYCEL w dt u Smarti
Obrazek Obrazek
:arrow: W TYM SAMYM DNIU, W SAMO POŁUDNIE ;) DO DOMU POSZEDŁ TEŻ PRZYJACIEL SZNYCLA, Z KTÓRYM ZOSTAŁ PODRZUCONY DO SCHRONISKA - PULPET :ok: :ok:


BONA w dt w Julii
Obrazek
:arrow: Buraska w kiepskim stanie


SMUTNA MISZKA - w DT u Szalonego Kota
Obrazek 13.03 :arrow: Obrazek
:arrow: 6.03 Miszka to duża, bura koteczka, oceniana na 3-4 lata... 7.03 kończy kwarantannę. Odmawia jedzenia, jest bardzo, bardzo smutna, trzęsie się ze strachu, jak kogoś nie zna. Jest miła, miziasta, spragniona głaskania. Ma gluta, siedzi w szafie. Pilnie szuka kąta! :arrow: 13.03 Z MISZKĄ ŹLE :( Gluta ma niewielkiego, ale dzisiaj (15.03) wcale nie chciała jeść sama. Na chwilę się ożywia, jak się ją głaszcze, ale potem odwraca się tyłem i trzęsie. Ona ma megadepresję!
Ma anemię, dostaje kroplówki, być może będzie potrzebować transfuzji. Nie jest dobrze :cry:


NIEZAPOMINAJKA była w dt u Asi jest w DT u MalgosiZ
Obrazek Obrazek Obrazek
Lekko nieśmiała, ale bardzo miła mała koteczka :) Uwielbia się miziać, chodzi za człowiekiem krok w krok i podtyka główkę do miziania, ale na rączki być brana nie lubi (albo się boi). Spokojna, delikatna panienka, łagodna do innych kotów, bardzo przyjazna. Na rogówce lewego oczka ma niewielka plamkę - blizna/narośl oraz zrosty na powiekach. Oko Niezapominajki widział dr Garncarz. Orzekł, że to stare blizny pourazowe po pęknięciu rogówki.



CIUMCIA W DT U SMARTI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:arrow: 13.03 - Ciumcia to ogromna bida - ma okropny katar, zepsute oko, jest bardzo wychudzona, dostaje kroplówki i jest karmiona strzykawką, bo jeść sama nie chce... tzn. dzisiaj, czyli 15.03 zjadła trochę saszetki sama, może załapie :ok: :ok: Jest przesłodka, tuli się, woła. Wzięta na ręcę, ciumka ubranie na człowieku!!! Cudo! :arrow: 25.03 - Ciumcia ma pooootworny apetyt :lol: :ok: :ok:
Filmik z ciumciającą Ciumcią: http://www.youtube.com/watch?v=0aWO5btAi-c i nowy http://www.youtube.com/watch?v=9xcoEW79HIk


GLISDA vel. KULKA w DT u Smarti


LENKAw DT u AnielkiG
Obrazek
:arrow: Kolejna kocia bidula - katar, brak apetytu, tęsknota za domem. Waży 1600 gramów.


MARGO w dt u AnieliG
Obrazek Obrazek
:arrow: Margo jest w fatalnym stanie. Przykładowy glut poniżej, ale żadne zdjęcie nie oddało tego w jakim stanie jest jej futerko. Wychudzona, wypłowiała, chora bieda :( 21.08 :arrow: Margo nadal słabo. Je sama więc nie ma pogorszenia, ale poprawy żadnej także nie. Chuda, futro fatalne, glut.

ADEL w DT u magaaaa
Obrazek Obrazek 03.07 Obrazek
:arrow: Nie chce jeść, ale nie ma się mu co dziwić- krwawią mu dziąsła, krawi mu nos- dodatkowo posklejany glutem. Oczy też słabe. Chudzieńki - na dokarmianiu strzykawką. Nędza i rozpacz :( :arrow: 19.06 - dostał nowy antybiotyk, nieco lepiej, bo zaczął jeść sam, ale dobrze nie jest, bardzo potrzebny mu domowy kąt!!!! :arrow: 3.07 - Bardzo kiepsko :( Oko zapewne już do wywalenia :cry: :arrow: 04.09 nie zapeszając- Adel jest zdrowy :D Oko udało się uratować i choć nie jest już takie piękne jak drugie- to przynajmniej sprawne :)


PERS w DT u AnielkiG
rozgadana, bardzo miła i cierpliwa. Chyba nawet lubi być męczona zabiegami pielęgnacyjnymi. Niestety do ideału to przed nią długa droga. Tu przed i po czyszczeniu pyszczka:
Obrazek Obrazek

MIY w DT u magaaaa.
Niestety nie ma opcji żeby zrobić jej dobre zdjęcie, także proszę użyć wyobraźni. Niebieskie oczyska, super futro, bardzo miła, nienajmłodsza...
Obrazek Obrazek

ULUBIENICA w DT u Smarti
Przednia łapka źle zrośnięta po dawnym urazie. Teraz doszedł glut :(
Obrazek
2 tygodnie temu było tak:
http://fotosik.org/images/31899698661070277924.jpg
Ostatnio edytowano Nie sty 01, 2012 20:20 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 14 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pon lip 18, 2011 6:04 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

:1luvu: :1luvu: :1luvu: DZIĘKUJEMY!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Wcześniejsze rozliczenia tu: viewtopic.php?f=1&t=124998&start=0


100 pln - Hikiko
---------------------------------------------------------------------------------------------
POSŁAŁAM 50 ZETA DO MAGAAAA NA GUZIKA I BURMILLĘ ORAZ 40 ZETA NA DT NIEZAPOMINAJKI
*POZOSTAŁY DŁUG W LECZNICY NA 18.07: 125 PLN NA KONCIE NEVER * alareipan
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 10 pln (oraz 15 od Naline i 20 ode mnie i ZN na akcję "Dziesiątak na PostPaluszkowe oczy"
---------------------------------------------------------------------------------------------
"DZIESIĄTAK" NA postPALUSZKOWE OCZY :D
20 pln - Ef25- DOTARŁO
10 pln - Gaota - DOTARŁO
15 pln - Naline - DOTARŁO
10 pln - alareipan - DOTARŁO ;)
10 pln - ZN - DOTARŁO ;)
20 pln- Jamkasica i Bajka DOTARŁO
50 pln- od każdego ogonka Avild

To co zaznaczyłam na różowo- 100 pln- przelewam na oczy Filemona i Kulki (reszte przeleje Ania;) ).
30 pln od Ef25 przelewam do alareipan na DT Niezapominajki
20 pln od Ani K. przelewam do alareipan na DT Niezapominajki.
50 pln od osoby, której nie ma na forum przelewam do Magdy na picowanie Guzika.

150 pln od Ani K.- 100 przelałam do Smarti na oczy Fila i/lub Kulki, 50 przelałam do alareipan na DT Niezapominajki
50 pln od Asi2 (za pozwoleniem :) ) przelewam do Magdy na Mooi i Guzika
------------------------------------------------------------------------------------------------------
zostaje u mnie 50 od Asi na maluszki i alarmowe 20 od Ef25 (JAMKASICA)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
FUDNUSZ NA BUNI/PEREŁKI
10 - Lanua
20 - MałgosiaZ
20 - Dagmara-olga
-----------------------------------------------
PRZELAŁA 35 ZETA Z "DZIESIATAKA NA PostPALUSZKOWE OCZY" DO SMARTI NA KULKĘ-GLISTĘ I FILEMONA. ZA POROZUMIENIEM Z KOTYDWA12 FUNDUSZ BUNIOWY ZASILA WSZYSTKIE PALUSZKI i pozostawiam go na razie u siebie na realizacje planu lampowego.
*POZOSTAŁY DŁUG W LECZNICY NA 29.07: 88 PLN NA KONCIE NEVER * alareipan
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 60 pln
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
50 - Lanua na DT Niezapominajki - PRZELAŁAM DO DT
50 - Joluka na Paluszki
30 - Bubula na oczka - POSŁAŁAM DO SMARTI NA GLISDĘ, FILEMONA
50 - Bubula na lampę
20 - Lanua na lampę
30 - alareipan na lampę
------------------------------------------------------------------
80 PLN PRZELAŁAM NA DT NIEZAPOMINAJKI, 30 PRZELAŁAM DO SMARTI NA OCZY GLISDY I FILEMONA, 100 PRZELAŁAM DO JAMKASICA NA LAMPĘ, 38 PRZELAŁAM NA MEGA ZALEGŁY JUŻ DŁUG DO LECZNICY alareipan
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 42 pln
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
AKCJA LAMPA:
100 pln ze zbiórki od alareipan
20 pln magaaaa
20 pln Hania66
40 pln Ef25 (miałam u siebie 20 i Ef dopłaciła kolejne 20 :) )
30 pln szybenka
30 pln jamkasica
60 pln Patkazal
= 300 pln

pozostałe 70 pln dołożyłam ze środków na maluszki od Asi2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
70 pln Ania K.
180 pln Asia

150 idzie na dobre żarełko dla kociąt (dzięki uprzejmości Jus po cenach praktycznie hurtowych wyjdzie ponad 50 puszek)
50 pln przelewam na zaległy dług do lecznicy- jesteśmy więc wreszcie na czysto :piwa:

*zostaje u mnie (Jamkasica) 50 pln
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
50 pln - Szaraczki
20 pln - za bazarek świeczkowy Lanua
20 pln - ZN za kubek z bazarku Lanua
-------------------------------------------------------
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 132 pln
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
86 pln - z bazarku kubeczkowego Lanua
15 pln - Jouluatto za bazarek Lanua
10 pln - od MałgosiZ za deal miskowy z ZN
20 pln - Bulefka
70 pln - z bazarku Kropy
100 pln - z bazarku Lanua
-------------------------------------------------------
107 zapłaciłam za dwie poduszki elektryczne dla kociąt w schronie; 5.09 - kupiłam kolejne 2 poduszki, 100 pln przelałam na zapłacenie za badania i leczenie w ostatnich dniach Matyldy, 50 pln przesłałam na Glistę, Bonifacego i Filemona
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 49 pln
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
50, które zostało u mnie (jamkasica)
60 pln Patkazal
30 pln MalgosiaZ (jeszcze ze zbiórki na lampę)
20 mama MalgosiZ
60 pln (kolejne ;) ) Patkazal
200 pln Ania K.
---------------------------------------------------------
100 pln przelewam na Kulkę, Fila i Bonifacego (oczy, dwie kastracje i sterylka były grane)
170 pln przelewam na kurujące się Lenę i Margo, białaczkowego Harrego i choć trochę reguluję za Lisę (')
50 pln przelewam na dług za Matyldę
*ZOSTAJE U MNIE 100 pln (jamkasica)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 pln - z bazarku Lanua
50 pln - Joluka
50 pln - Kotydwa12
-------------------------------------------------------
80 pln poszło na wsparcie kolejnego leczenia Trusi, 50 pln przesłałam na Glistę, Bonifacego i Filemona
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 60 pln
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

100 pln u mnie
55 pln- z bazarku Gaoty
--------------------------------------------------------
80 pln poszło na pierwszą wizytę Ewci, (RTG, antybiotyk i środki przeciwbólowe), 20 pln druga wizyta (antybiotyk, podcięcie gipsu, tolfe).
*ZOSTAJE U MNIE 55 pln (jamkasica)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 pln - Dagmara-olga na łyskas
15 pln - Dagmara-olga za puzzle
50 pln - II transza za bazarek Kropy
10 pln - Miodalik
20 pln - za bazarek kubeczkowy Lanua
10 pln - alareipan
-------------------------------------------------------
kupiłam pakiet 36 łyskasów za 52 zeta i pakiet Smilli dla niejadków w schronie za 45
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 78 pln
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
55 pln u mnie
120 pln za bazarek pościelowy Lanua
70 pln Patlazal
30 i 10 pln za bazarki Lanua
-------------------------------------------------------
20 pln przelewam na Ewkę- odrobaczenie, wizyta kontrolna z łapką
20 pln przelewam na Niezapominajkę- na poczet wizyty u dr Garncarza
70 pln przelewam na leczące się Margo, Lenę i białaczkowego Harrego
45 pln przelewam na Ciumcię, Glizdę i Bońka
30 pln przelewam na będącego w ostatniej fazie kuracji i pasącego się Matwieja
--------------------------------------------------------
zostaje u mnie 100 pln (jamkasica)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
57 pln - MonikaWarszawa
130 pln - za bazarek kubeczkowy Lanu
15 pln - Carmen201
10 pln - MałgosiaZ
12 pln - Morela80
15 pln - BOZENAZWISNIEWA
-------------------------------------------------------
przelałam 40 zeta na badania krwi dla Ciumci, 100 na leczenie Adela, 100 na wizytę i leki Ciumci u dr Neski
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 67 pln
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
100 u mnie
20 jagooda
100 Ef25
60 Patkazal
-------------------------------------------------------
przelałam 80 pln za wizyty "z oczami Ewki" i Niezapominajki (wizyta Ewki+lek kosztowała 60 pln, Niezapominajki 70 pln, a 08.11 ma kolejną wizytę u dr Buczek), 80 na dalsze leczenie Leny, Margo i rozpoczęcie picowania Persa, 40 przelałam na rozpoczęcie picowania MIY'a.
*ZOSTAŁO u MNIE (jamkasica): 80 pln
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 pln - Zirreal nadpłata za kubeczek
25 pln - Szalony Kot
48 pln - Kiwi
100 pln - Nalinę na Śnieżkę
20 pln - alareipan na RC dla Mirona alergika w schronie
--------------------------------------------------------
50 pln wydałam na RC Urinary dla Śnieżki, 110 poszło na część rachunku w lecznicy na W. za oprawienie 6 kotów, 30 poszło na leki dla Mechanika, 20 pln na Tiffany i 20 na Miy'a
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 20 pln
--------------------------------------------------------------------------------------------
95 pln - za bazarki Lanua
--------------------------------------------------------
50 przesłałam na testy Miy'a, 60 pln przesłałam na wizytę Niezapominajki u dr Garncarza i nowe leki
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 5 pln
--------------------------------------------------------------------------------------------
80 pln u mnie
50 pln Patkazal na Śnieżkę
90 pln z bazarku Lanua

130 pln zapłaciłam za wizytę i leki na 10 dni dla Paszteta, Uli, Diego, Margarity, Śnieżki i Figi, 50 pln przelałam na MIY'a (zostaje 40 pln)
--------------------------------------------------------
50 pln Patkazal na Śnieżkę
--------------------------------------------------------
*ZOSTAJE U MNIE (Jamkasica): 90 pln
--------------------------------------------------------------------------------------------
25 pln - Szalony Kot
65 pln - za bazarki Lanua
10 pln - alareipan za bazarek Lanua
--------------------------------------------------------
20 pln zapłaciłam na Gocławiu za wizytę i leki dla Nazira
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 85 pln
--------------------------------------------------------------------------------------------
80 pln - anonim na Szczękę vel Mrunia
85 pln - za bazarki Lanua
50 pln - Ef25 za bazarek alareipan +
10 pln - Koki-99 za bazerek alareipan
55 pln - MonikaWarszawa za bazarek alareipan
25 pln - Boo za bazarek alareipan
50 pln - MonikaWarszawa wymiana mięsko dla Szczęki vel Mruni na torebkę zieloną
--------------------------------------------------------
70 pln poszło na leki i f-lizynę dla Niezpominajki/Emi, 15 pln poszło na podkłady do klatki dla Mruni w lecznicy
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 355 pln
--------------------------------------------------------------------------------------------
100 pln - Hikiko na karmę wątrobową (zapłaciłam 87,50, zostało 12,50)
50 pln - za bazarki Lanua
30 pln - ZuzCat "Dziesiątak na życie"
50 pln - Ef25
20 pln - Ef25 "Dziesiatak na życie"
25 pln - Szalony Kot "Dziesiątak na życie"
10,50 pln - alareipan "Dziesiatak na życie"
--------------------------------------------------------------------------------------------
Za 87,50 kupiłam sucha karmę wątrobową Hills, 100 przelałam na Nazira, 440 zapłaciłam w lecznicy za hospitalizację Mruni drucianej przez 22 dni plus jakieś "grosze" tam były za leki z apteki, ale to już ja pokryłam, 20 przelałam na Filipa
*ZOSTAŁO U MNIE (alareipan): 3 pln
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio edytowano Pon sty 09, 2012 17:59 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 29 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pon lip 18, 2011 6:04 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

KOTY W DS:


Ewcia była w DT u MałgosiZ
Obrazek


WILMA w DT u AnielkiG
Obrazek
Przyjechała na P. razem z Harrym - szczęśliwie jednak nie ma białaczki. Leczy się na kk, to gadatliwa kocica z charakterem. Młoda, ma niecały rok. To wspaniała koteczka, miziankowa, pełna energii :)

MOOI znana w schronie jako BURMILLA w DT u Magaaaa
Obrazek
:arrow: Cudo nie kot!

BONIFACY w schronie FOREST w dt u Smarti

FILEMON w dt u Smarti

SAJRA vel DAISY była w dt u Anielki
Obrazek Obrazek :arrow: 28.03 Obrazek Obrazek
:arrow: 13.03 - Urocze dziecko! Świeżo po kwarantannie, pierwszy katar. Na oko nie ma nawet pół roku. Bardzo miziasta, fajna. Kładzie ją sobie człowiek na ramieniu i tak mu kot leży ;) cukierkowata ;) :arrow: 25.03- Sajra niestety słabo radzi sobie z katarem i czuje się gorzej :? :arrow: 27.03 Sajra jest bardzo kiepska. Zaglucona, oczka biedne, a jest słodziakiem na potęgę! potrzebuje kąta..

GUZIK był w dt u Magaaaa jest w DS u K&Z
Obrazek Obrazek
:arrow: Aż trudno coś o nim napisać, bo ochanie i achanie odbiera oddech ;) CUDO!!!! Kot-broszka, można z nim chodzić godzinami :D


PYŁEK zwany teraz LESZKIEM W DOMU U KOLEŻANKI ANIELI
Obrazek Obrazek Obrazek z Jackiem już w PA Obrazek

BLUSIA w domu u Ania34 - była w DT u Smarti
Obrazek

BABCIA BUNIA w domu u Kotydwa12
Obrazek Obrazek Obrazek 3.07 Obrazek

RODZYNKA w domu u Avild :!: :!:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek 3.07 Obrazek

KOREK - KOTKA Z WANNY(Ą) ;) w dt u Julii i w DS u Julii :D
Obrazek





KOTY ZAADOPOTWANE Z PA:

WNYK
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

MECHANIK :!: :!: :!:
Obrazek Obrazek Obrazek


MINUTKA

Obrazek

LOLKA (chyba że już jej jakieś inne imię dawałyśmy :?: )
Obrazek Obrazek Obrazek

USZATA :!: :!:
Obrazek Obrazek 19.06 Obrazek Obrazek

WOJTUŚ :!: :!: :!:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

PUSIA, bardzo wystraszona, ma około siedmiu miesięcy.
Obrazek

PALIKOT
Obrazek Obrazek :arrow: 13.03 Obrazek :arrow: 27.03. Obrazek 19.06 Obrazek

ALICJA
Obrazek Obrazek Obrazek

SÓWKA 2
Obrazek Obrazek Obrazek

KASZTANEK vel. SASNAL:
Obrazek Obrazek

XARA
Kotka zwrócona do schroniska po dwóch latach mieszkania w domu. Zwrócona bo... miauczy 8O :(
[url=http://imageshack.us/photo/my-images/13/xena2w.jpg/]Obrazek

MARCELINA:
Obrazek

PCHEŁKA w podobnym wieku i o podobnym usposobieniu co Pusia, ale wzięta na ręce przekonuje się, że jest fajnie i mruczy
Obrazek


WSTYDNIŚ
kłębek strachu, ale zero agresji. Musi szybko znaleźć dom...
Obrazek

KUMPEL :!: :!:
Obrazek :arrow: 15.05 Obrazek 19.06 Obrazek 3.07 Obrazek

ROBIN
Obrazek Obrazek

HENIO
Obrazek Obrazek

RAKIJA zwana też SUFIK
Obrazek

HAIKU :!: :!: :!:
Obrazek Obrazek

SETKA
Obrazek
:arrow: Kolejna cudowne dziecko, które powinno teraz bawić się w swoim domu. Niestety Setka choruje, jest bardzo chudziutka.

JACEK GRZYBEK - PILNE :!:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

BABCIA LUKRECJA:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ŻULIK - LUCEK.
Obrazek Obrazek

ORION
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

MICHAŚ
Obrazek, Obrazek Obrazek Obrazek

PASZTECIĄTKO
Obrazek Obrazek

MISIEK
Obrazek

BINGO
Obrazek

FELIKS :!: :!: :!:
Obrazek

OSKAR
Obrazek Obrazek 12.06 :arrow: Obrazek

PRAŻKA
Obrazek Obrazek Obrazek

FERIA
Obrazek Obrazek

DUSZKA
Obrazek Obrazek Obrazek

DZIKUNKA - PILNE
Obrazek Obrazek

SONY
ObrazekObrazek Obrazek

MANGO
Obrazek

ELIOT
Obrazek

MILUPA
Obrazek
:arrow: Urocza burania- również najchętniej jako jedyna koteczka do domu, ale niewykluczone, że jednego kota nie bałaby się tak jak wielu w tym samym miejscu...


MARKER
Obrazek 19.06 Obrazek Obrazek

AGONEK
Obrazek 14.02 :arrow: Obrazek Obrazek :arrow: 27.02 Obrazek w czerwcu Obrazek Obrazek
Filmik z Agonkiem: http://www.youtube.com/watch?v=HmhzGnTpz4g :lol:

LOLA
Obrazek


TUNDRA
Obrazek


BARDZO, BARDZO Pilny!

MACIEK
Obrazek Obrazek
:arrow: Nieco zdystansowany, ale miły kocurek na obłędnie długich nogach ;)


i połamaniec DALI:
Obrazek
piękny, duży, bardzo miły. Łapa w gipsie, ale humor przedni :) Siedzenie w klatce jest dla niego ekstremalnie nudne :roll: :wink:


ZEWA:

Obrazek Obrazek

BIAŁY NOSEK: bardzo miła koteczka, niekoniecznie do innych kotów- będzie dobrze się czuła jako jedynaczka.
Obrazek

WENEZUELA
Obrazek
:arrow: Wenezuela to bardzo ładna czarnulka z krótkim ogonkiem. Zalega w schronisku od zeszłego roku. Siedzi na "grzybach". Płochliwa, ale miła. Wysterylizowana. :arrow: 3.07 - ciągle na "grzybach"

CHARLIE:
Obrazek


OGONKA:
Obrazek Obrazek Obrazek Przemiła koteczka bez ogona. Lgnie do ludzi, dogada się także z jakimś miłym kotem ;) Chętnie także na jedynaczkę. Rozpieszczona oczywiście ;)

SABINA: wróciła z pokoju adopcyjnego na leczenie grzyba:
Obrazek


PELASIA vel JERZYK natrętka jakich mało ;) bez pytania ładuje się na kolana, ręcę, a najlepiej kark. Młodzinka jeszcze...
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie sty 01, 2012 20:21 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 26 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pon lip 18, 2011 6:05 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

NIE DOCZEKAŁY SWOJEGO DOMU (')



KIWIbardzo wystraszone, ale kompletnie nieagresywne stworzonko, które katarzy.
Obrazek Obrazek


WEDEL
ObrazekObrazekObrazek[/quote]


LAJLA bardzo miła dziewczyna, niestety nieco podupadła na zdrowiu po sterylizacji :(
Obrazek

RONALDO
Obrazek

BARDZO PILNA ZUMBA :!: :!: :!:
Obrazek
:arrow: Na początku była nieśmiała, ale z czasem zrobiła spore postępy - towarzystwo człowieka podoba jej się bardzo. Ociera się o nogi, mruczy, gada. Wysterylizowana, czysta, rozgadana. Dwa tygodnie temu Zumba miała atak padaczkowy, niestety ataki się powtarzają... Kot z padaczką w schronisku nie ma żadnych szans :( :arrow: 3.07 - Wariuje w klatce, drze się, bardzo potrzebuje uwagi człowieka... Co z nią będzie, nie wiadomo :(


MRÓWKA
Obrazek Obrazek :arrow: 10.04 Obrazek 19.06 Obrazek Obrazek


ORBIT:
Obrazek


BOMBAJ
Obrazek

BALTAZAR
Obrazek Obrazek Obrazek


SZARLOTKA vel. LISA znalazła DT u AnielkiG, niestety nie zdążyłyśmy jej uratować
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie sty 01, 2012 20:25 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 11 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pon lip 18, 2011 14:10 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

kwarantanna + kociaki + .....:
od VII 2011

ID: 0276/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bura pręgowana
Skad: ul. Mazurska
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek :1luvu:


ID: 0279/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarna
Obrazek

Obrazek
Obrazek


ID: 0283/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarna
Skad: SM z Kazury
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek


ID: 0286/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: ruda
Waga: 2,000
Skad: ul. Twarda
Obrazek

Obrazek

Obrazek

ID: 0288/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: biało-bura
Waga: 3,000
Skad: ul. Fieldorfa
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek


ID: 0294/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: bura pręgowana z białym
Skad: SM z Dzieci Warszawy
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

ID: 0302/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Opis: z miotem LXXXVIII/11
Masc: bura brązowe odmiany
Skad: os pryw z ul Michałowicza
Obrazek + Obrazek

Obrazek

ID: 0304/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bura pręgowana z białym
Skad: z Hlonda
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

ID: 0308/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: biało czarna
Skad: os pryw z okolic Palucha
Obrazek

Obrazek

ID: 0310/11/K
Gatunek: KOT [ PERSKA ] [ samiec ]
Masc: szaro ruda
Skad: os pryw z ul. Cudnej
Obrazek

Obrazek


ID: 0314/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: biała w bure łaty
Waga: 3,000
Skad: os pryw z Międzylesia
Obrazek


ID: 0317/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Opis: z miotem XCIII/11
Masc: biało-bura
Waga: 2,000
Skad: ul. Przewodowa
Obrazek + Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek


ID: 0321/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: ruda pręgowana
Skad: SM z ul Grójeckiej
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

ID: 0325/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarny
Waga: 0,300
Skad: os pryw z ul Górczewskiej
Znaki: biały żabot
BRAK ZDJĘCIA[/quote]

Obrazek

Obrazek
ID: 0328/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: biało-bura
Waga: 150,000
Skad: ul. Siennicka


Obrazek
ID: 0333/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: szylkretowa
Waga: 1,000
Skad: SM z ul Atemańskiej


Obrazek
ID: 0330/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bur pręgowany
Skad: SM z Podskarbińskiej
ID: 0331/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: bura pregowana
Skad: Sm z Podskarbińska


Obrazek
ID: 0329/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarna
Skad: SM z Światowida

Obrazek
ID: 0335/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bura
Waga: 3,000
Skad: SM z ul Łochowskiej


Obrazek
ID: 0334/11
Gatunek: KOT [ MAINE_COON ] Masc: ruda
Waga: 7,000
Skad: Sm z ul Surowickiego


Obrazek
Obrazek

ID: 0340/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bura
Waga: 1,500
Skad: ul. Uroczysko
Obrazek


ID: 0341/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarna
Waga: 2,000
Skad: ul. Skaryszewska
Obrazek


ID: 0342/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bura
Waga: 3,000
Skad: ul. Skarbka z Gór
Obrazek

Obrazek
Obrazek


ID: 0344/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: biało bury
Skad: Sm zul Szymanowskiej
Obrazek


ID: 0345/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: biały czarne znaczenia
Skad: Sm z ul Szymanowskiej
Obrazek


ID: 0346/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: grafitowo szaro czarny
Skad: Sm z ul Fiszera
Obrazek


ID: 0347/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarna, biała gwiazdka
Skad: SM z ul Wiktorskiej
Obrazek


ID: 0348/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: bura z białym
Skad: SM z Hojny-Wrońskiego
Obrazek

ID: 0349/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarna
Skad: SM z ul. Bagatela
Obrazek


ID: 0350/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Opis: Wolnożyjąca
Masc: czarna
Waga: 3,000
Skad: ul. Paluch
Obrazek


ID: 0351/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: czarna, biały żabot i skarpety
Waga: 0,300
Skad: Sm z ul Gimnastycznej
Obrazek

Obrazek pewnie nr 352/11/K


ID: 0353/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarna biały krawacik i skarpetki
Waga: 0,400
Skad: Sm z ul Gimnastycznej
Obrazek


ID: 0354/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarny
Waga: 0,300
Skad: Sm z ul Gimnatycznej
Obrazek

ID: 0355/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: czarny
Waga: 0,300
Skad: Sm z ul Gimnastycznej
Obrazek


ID: 0356/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bura pregowana
Skad: SM z Szymanowskiego
Obrazek


Obrazek

ID: 0357/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bury z białym
Waga: 8,000
Skad: os pryw Ursynów- Jeziorki
Obrazek

Obrazek :(

ID: 0359/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: szaro bury białe dodatki
Skad: Sm z lecznicy Elwet w Al Niepodległości
Obrazek

ID: 0360/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bury z brązowym odcieniem
Skad: Sm z ul Andersena
Obrazek


ID: 0361/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarna
Waga: 3,000
Skad: Sm z ul Gimnastycznej
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek - chyba cały miot bo mają kolejne numery i podobny wiek

ID: 368/11
kotka w typie rasowca z niemal całkowitym wyłysieniem z ul Dźwiękowej

Obrazek ??

ID: XV/11
z Raszyna, osoba pryw., kot po wypadku ze zmiażdżoną łapą i śrutem

Obrazek

Obrazek

ID: 0370/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: biało-czarny
Skad: ul. Majowa
Obrazek

ID: 0371/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bury
Skad: z UL. Guderskiego
Obrazek

To pewnie 372/11 maluch bez kwarantanny
Obrazek

ID: 0373/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarna
Waga: 2,500
Skad: z UL. Anieli Krzywoń
Obrazek
Obrazek

ID: 0375/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: biało rudo lekko bure
Skad: SM z ul Śreniawitów
Obrazek
Obrazek


ID: 0377/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: czarna
Skad: SM z ul Solidarności
Znaki: otyły
Obrazek

ID: 0378/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: czarrna
Skad: os pryw z ochoty
Obrazek

ID: 0379/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bury pręgowany
Skad: z Ul. Marymoncka
Znaki: biały żabot i pazurki
Obrazek
Obrazek

Obrazek

ID: 0380/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bury pręgowany
Waga: 1,000
Skad: ul. Radzymińska
Obrazek

Obrazek

Te 3 wydaje mi się były w PA KOCIĄT - widać, że mają 3 m. i mogą iść bez kwarantanny ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek pewnie od kogoś, bo numery pod rząd i nie ma ich na kwarantannie
Obrazek one są za małe na schronisko :( :(

Obrazek
Obrazek
Obrazek kolejny miot?

ID: 0388/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bura pręgowana
Waga: 4,000
Skad: SM z ul Gościniec
Obrazek

ID: 0390/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samiec ]
Masc: bury pręgowany
Skad: ul. Wapowskiego
Obrazek
Obrazek

Obrazek żyje jeszcze? :(
Obrazek
Obrazek

ID: 0393/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bury, białe znaczenia
Waga: 1,000
Skad: z UL. Przyrzecze
Obrazek

ID: 0394/11
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: biały bure znaczenia
Waga: 1,000
Skad: z UL. Przyrzecze
Obrazek

Obrazek niebieski!
Obrazek
Obrazek znów miot 3 kociąt pewnie

Obrazek

ID: 0399/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: bura pregowana
Skad: SM z Gen.Zajączka
Obrazek

ID: 0400/11/K
Gatunek: KOT [ EUROPEJSKA ] [ samica ]
Masc: biały bure dodatki
Waga: 8,000
Skad: Sm z ul Puławskiej
Znaki: cięty ogon
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Wto sie 02, 2011 19:45 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 6 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pon lip 18, 2011 14:11 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

kwarantanna 2 dla Myszy
Ostatnio edytowano Pon lip 18, 2011 14:18 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 1 raz

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pon lip 18, 2011 14:11 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

kwarantanna 3

dla Myszy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pon lip 18, 2011 14:29 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

To ja sobie znaczę :D

I powiem, że tym...

kruszonka pisze:Przesyłam zdjęcie Hrabiego w nowym domku:
Obrazek

Zapoznanie się panów przebiega bez syczenia i łapoczynów. Hrabia odnosi się do Miauczysława bardzo przyjaźnie i zupełnie się go nie boi. Miauczysław interesuje się nowym kolegą, ale na razie odtrąca próby spoufalenia się. Kilka razy musiałam mu udzielić słownej reprymendy, bo przymierzał się do ugryzienia Hrabiego.

Zdjęcie jest nieostre, bo jak bliżej podchodzę, to Hrabia ucieka pod kredens.


... Kruszonka wzruszyłaś mnie dziś do łez :oops:

alareipan

 
Posty: 7217
Od: Wto lip 22, 2008 13:50
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pon lip 18, 2011 14:57 Re: Paluch6 - prosze jeszcze nie pisac

Jestem :)
Lisiaczku[`] herszcie nasz, nie ma nas bez Ciebie :( Nunku[`] krowinko najpiękniejsza :( Plupluniu głupiąteczko[`]
07.03.2019 KONIEC WSZYSTKIEGO, KONIEC MNIE: Busiunia [`]
16.05.2017 PĘKŁO MI SERCE: Żabciu najukochańszy Skarbie[`]
Maciejku[`] Buniu[`] Placuniu[`] Glamutku[`] Bidonku[`] Tadzinko[`] Gadziu złotooka[`]

Wielbłądzio

Avatar użytkownika
 
Posty: 14515
Od: Sob mar 25, 2006 15:11

Post » Pon lip 18, 2011 15:54 Re: Paluch6 - kotów w schronie nie ubywa! dt potrzebne!

Proszę podrzucajcie Bunie :!: :!: :!: :!: viewtopic.php?f=1&t=130498 Z nią jest naprawdę słabo :(

I krótka relacja z wczoraj. Do adopcji poszły 3 kocięta i biała mco... Szczesliwy zwycięzca białej Sisi zapewne się odezwie ;) Adel średnio, Źulik nieco lepiej po zeszłotygodniowej "przygodzie", głowa mniej spuchnięta, Rodzyna marnie, Wojtuś bez zmian, biała persica odeszła, Kumpla z glutem i odwodnieniem zaniosłyśmy z powrotem z PA do szpitalika. PA praktycznie bez zmian... adopcje stoją :(

alareipan

 
Posty: 7217
Od: Wto lip 22, 2008 13:50
Lokalizacja: Warszawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 179 gości