Poznań Główny PKP/PKS -Krakvet- dziękujemy w imieniu kotów!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 10, 2011 23:35 Poznań Główny PKP/PKS -Krakvet- dziękujemy w imieniu kotów!

Kontynuacja wątku http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=121048

Poniżej zadania do realizacji.
Oczywiście priorytet to zabiegi, które obiecał nam finansować Koci Pazur.
Ale problemem jest brak miejsca na przetrzymywanie kotów po zabiegach, ponieważ piwniczka aktualnie jest DT dla szóstki niezwykle miziastych kotów...

Zadania do realizacji:
1) Sterylki/kastracje:
- PKS
- PKP - kilka nieciachniętych kocurków
- Dworzec Zach/Poczta - 2 kocurki i kotka - tutaj trzeba się zastanowić nad zabraniem ich stamtąd po zabiegach w związku z wyburzaniem tego budynku (może do adopcji lub przeniesienie w inne miejsce)
- Składowa - ?
- os. Śmiałego
- Wilda
- kotka z Chełmińskiej (przy śmietnikach)
- Szkoła na Chełmińskiej - akcja do dokończenia - ciachnięte kilka sztuk
- Grochowe Łąki - MartaK zna szczegóły
- Kiekrz - jerzykowka dogląda stado, ale trzeba ciachnąć jeszcze 3 szt
- os. Pod Lipami - kotka syjamska i inne
- Koty z Nad Wierzbakiem (9?)
- Miłostowo - duużo...
- działki - Starołęka
...

2) Budki na zimę - nowe lub naprawa, wymiana sianka i polarów

- PKS
- PKP
- Składowa
- Miłostowo

3) Zadaszenia/Karmniki
Kasia P. i itaka deklarowały w rozmowie ze mną (Kasia P.) i na wątku (itaka), że mogłyby zrobić takie daszki na PKP i Składową, żeby kotom jedzonko nie zamakało, jak zaczną się jesienne deszcze.

3) Dokarmianie kotów - PKS, PKP i Składowa

---------------------------------------------
Banerek:
Krzysiekbolo pisze:Zamówiony banerek :ok:

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=130188][img]http://miau5.republika.pl/pozg.gif[/img][/url]
Ostatnio edytowano Wto sty 03, 2012 15:28 przez kasia_5000, łącznie edytowano 22 razy

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lip 10, 2011 23:36 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!

Koty szukające domów tymczasowych


Kocięta z Będlewa (2)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=129771
------------------------------------------------------------------------------------------

Koty z os. Śmiałego - Bolek, Lola i Tola
------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio edytowano Pon paź 03, 2011 22:38 przez kasia_5000, łącznie edytowano 8 razy

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lip 10, 2011 23:36 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!

Koty szukające domów stałych

Dubravka
Dubravka to ok. 8-miesięczna kotka, której życie nie rozpieszczało... Urodzona na poznańskim dworcu PKP, w wielkim stadzie kilkudziesięciu kotów, od małego musiała radzić sobie z trudami bezdomnego życia. Zawsze ostatnia w kolejce po jedzenie (które pojawiało się zresztą sporadycznie), została znaleziona w stanie skrajnego niedożywienia. Skóra, kości i wielkie oczy – tak wtedy wyglądała. Kiedy trafiła do domu tymczasowego zaczęła chorować: grzybica, bardzo silne zarobaczenie, rozmaite infekcje... Liczne zabiegi pielęgnacyjne, zastrzyki i kąpiele lecznicze spowodowały, że szczęśliwie doszła do siebie i dziś jest zupełnie zdrową, energiczną kotką. Jednak bolesne kuracje i częste wizyty u weterynarza, spowodowały, że Dubravka nie przepada za ludzkim dotykiem.

Rekompensuje to jednak znakomitym kontaktem z innymi kotami. Szuka więc domu, w którym będzie miała kociego towarzysza – bez wątpienia stanie się dla niego świetną kumpelką! Chętna do wszelkich zabaw, gonitw i zapasów, wniesie w życie swojego nowego towarzysza, młodzieńczą energię Uwaga: uwielbia lasery! Może ganiać za ich światełkiem godzinami. A kiedy już się zmęczy, znajdzie sobie jakiś bezpieczny kąt, w którym nie dosięgnie jej ludzka ręka. Zwinięta w kłębek jest uosobieniem kociej słodyczy! Taka to właśnie natura. Dubravka szuka więc opiekunów, którzy zrozumieją jej trudną przeszłość i którzy pozwolą jej zachować sporą dawkę niezależności. Odwdzięczy się za to z nawiązką, oferując wielką przyjaźń swojemu nowemu kociemu towarzyszowi.

Kotka bezbłędnie trafia do kuwety, nie kaprysi przy jedzeniu, jest zdrowa i wysterylizowana. Jeśli myślisz, że chciałbyś dać jej szansę na stały dom i fajne, spokojne życie, skontaktuj się z nami!

Z nowymi opiekunami, podpisujemy umowę adopcyjną.
Kontakt: tel. 664424933, e-mail: k.marszcz@interia.pl.

Link do ogłoszeń:
http://forum.miau.pl/adopcje/index.php?p=10817
------------------------------------------------------------------------------------------

Pan Poważny (w obecnym DT zwany Krówkiem)

------------------------------------------------------------------------------------------

Tymon
http://tablica.pl/oferta/tymonek-3-miesieczny-maly-kociak-do-adopcji-ID7z7L.html
------------------------------------------------------------------------------------------

Kola

http://allegro.pl/kot-kolargol-szuka-domu-poznan-i1845592286.html
------------------------------------------------------------------------------------------

PikPok
http://allegro.pl/kot-pik-pok-szuka-domu-poznan-i1845592535.html
------------------------------------------------------------------------------------------

Milo
Jestem Milo. Urodziłam się na Dworcu PKP w Poznaniu w wielkim stadzie bezdomnych kotów. Nie pamiętam swojej Mamy. Przerażał mnie ten ruch i szum, który tam panował. Byłam słaba i chora, często nie miałam nic do jedzenia, męczył mnie ciągły świszczący oddech…
Pewnego dnia pojawiły się jakieś osoby. Ustawiły coś, w czym pachniało jedzeniem. Byłam taka głodna… Weszłam do tego czegoś i zaczęłam jeść. Raptem cos stuknęło. Nie mogłam już uciec, byłam w pułapce. Znów byłam przerażona. Zabrano mnie do jakiegoś pomieszczenia. Bardzo się bałam, ale spotkałam tam koty z mojego stada. One były najedzone i nie wyglądały na bardzo nieszczęśliwe. To trochę dodało mi otuchy. Ja też dostałam jeść. I było mi w końcu ciepło.
Po kilku dniach jednak znów gdzieś mnie zabrano. Niewiele pamiętam, tylko jakiś zastrzyk. Ale po pewnym czasie ponownie obudziłam się w tym ciepłym pomieszczeniu. I znów dostałam jeść. Od tamtej pory nie muszę już walczyć o każdy kęs. A i ten mój świszczący oddech odszedł w niepamięć. Zostałam też zaszczepiona, cokolwiek to znaczy.
Tak sobie mieszkałam w tej ciepłej piwniczce, aż w końcu trafiłam do jakiegoś innego miejsca. A tam spotkałam trzy cwane Sierściuchy, od których dużo się uczę, np. jak upolować czerwoną laserową kropkę, jak wpakować się do łóżka, jak schować się w szafie, jak domagać się, żeby opiekunka wstała o 5-tej rano i mnie nakarmiła. Fajnie tu jest, ale podobno na moje miejsce czeka kolejny nieszczęśliwy kot. Jestem nieśmiała wobec ludzi, ale jeść dają, więc ich toleruję. Za to mam nadzieję, że w moim docelowym domku spotkam jakiegoś fajnego kota, z którym się zaprzyjaźnię i będziemy do woli harcować. Może właśnie u Ciebie jest moje miejsce?
Milo szuka odpowiedzialnych opiekunów, którzy zrozumieją Jej trudną przeszłość i którzy pozwolą jej zachować sporą dawkę niezależności. Odwdzięczy się za to, oferując wielką przyjaźń swojemu nowemu kociemu towarzyszowi. Bezbłędnie trafia do kuwety, nie kaprysi przy jedzeniu, jest zdrowa i wysterylizowana. Kontakt: tel. 664424933, e-mail: k.marszcz@interia.pl.

http://allegro.pl/kotka-milo-szuka-domu-i1856398716.html
------------------------------------------------------------------------------------------

Śnieżka - biała Kicia od. p. Krystyny

http://allegro.pl/kotka-sniezka-szuka-domu-i1854992436.html
------------------------------------------------------------------------------------------

Trikolorka Pyza

http://allegro.pl/kotka-pyza-szuka-domu-i1845768117.html
------------------------------------------------------------------------------------------

Kaja i Konrad - czarna koteczka i czarny kocurek od państwa K.

http://allegro.pl/kocieta-koteczka-kaja-szuka-domu-i1854992625.html
------------------------------------------------------------------------------------------
Rademenes
http://allegro.pl/show_item.php?item=1892191477

------------------------------------------------------------------------------------------
Tygrysek

------------------------------------------------------------------------------------------
Bolek, Tola i Lola - Nieśmiałki

------------------------------------------------------------------------------------------
Panda Po

------------------------------------------------------------------------------------------
Zuzia i Kiki

------------------------------------------------------------------------------------------
Maja

------------------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------


Koty, które znalazły dom

Borys - za TM [*]

------------------------------------------------------------------------------------------

Vilma
------------------------------------------------------------------------------------------

Veto
------------------------------------------------------------------------------------------

Dunia
------------------------------------------------------------------------------------------

Oskar
------------------------------------------------------------------------------------------

Drago
------------------------------------------------------------------------------------------

Pan Kropeczka
------------------------------------------------------------------------------------------

Vesna
------------------------------------------------------------------------------------------

Jovanka
------------------------------------------------------------------------------------------

Gapcio i Kasia
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=130656
------------------------------------------------------------------------------------------

Jaśminka
------------------------------------------------------------------------------------------

Cleo
------------------------------------------------------------------------------------------

Sambu - zostaje w swoim DT
------------------------------------------------------------------------------------------

Bzik - zostaje w swoim DT
Bzik to młody (ok. 1 rok) kocurek, znaleziony na jednym z poznańskich osiedli. Porzucony przez poprzedniego właściciela, błąkał się i głośnym miauczeniem, jakby prosząc o pomoc, dopominał się uwagi wszystkich przechodniów. Tym sposobem trafił do domu tymczasowego, w którym tęsknie wypatruje jakiegoś przytulnego kątka – tym razem już na stałe i dożywotnio.
Bzik, jak to bzik, jest trochę szalony Bardzo energiczny, zawsze chętnym do gonitw za wędką, piłeczką, muszką i wszystkim innym, co akurat jest w polu widzenia i – warunek konieczny - co się rusza Sam jest zresztą skoczny jak piłka, smukły i wysportowany. To ta bardziej dynamiczna strona jego natury. Ale jest też druga – bardzo liryczna. Ujawnia się, kiedy Bzik głośnym, żałosnym miauczeniem prosi o przytulanki i głaskanie. Spragniony pieszczot, nie odpuści dopóki nie wepchnie się na ludzkie kolana. Wtedy, szczęśliwy, kładzie łapki na ramionach swojego opiekuna i zaczyna mruczeć jak mały traktor.
Bzik jest więc kotem na każdą pogodę i każdy nastrój. Swoim nowym opiekunom na pewno nie pozwoli się nudzić. Szuka domu, w którym będzie jedynym kotem – bo Bzik kocha całym sercem i w zamian potrzebuje ludzkiego serca na wyłączność. Wszelka konkurencja źle mu robi na samopoczucie
Kocurek z apetytem zajada mokrą i suchą karmę, bezbłędnie trafia do kuwety, ma aktualną książeczkę zdrowia, jest wykastrowany. Szuka odpowiedzialnych opiekunów, którzy już nigdy się go nie pozbędą.
------------------------------------------------------------------------------------------

Whiskey - DS u merka_85
------------------------------------------------------------------------------------------

Jagódka

http://allegro.pl/poznan-kotka-jagodka-zabierz-ja-do-domu-i1853624005.html
------------------------------------------------------------------------------------------

Sasanka

http://www.cret.pl/node/166734
------------------------------------------------------------------------------------------

Mika i Melba - maluchy w typie kotów syjamskich od. p. Krystyny

http://allegro.pl/kocieta-mika-i-melba-szukaja-domu-i1854992583.html
------------------------------------------------------------------------------------------
Brandy

http://allegro.pl/show_item.php?item=1850745034
------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio edytowano Pon gru 05, 2011 0:02 przez kasia_5000, łącznie edytowano 21 razy

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lip 10, 2011 23:37 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!

Rozliczenie 1.11-06.12.2011

Saldo: -1297,65

-----------------------------------------------------
Wpływy: 617,02
-1115,23 - z poprzedniego okresu
20 - FKD - ALVEAENERLE (listopad)
139 - bazarek Marty (Jesień ach to Ty…)
20 - JARKA NA KOCYKI
28 - ALVEAENERLE - na kocyki
50 - merka_85 - za szczepienie Whiskey
20 - FKD JARKA+MAMA (listopad)
18 - Jaga vel menda, na kocyki dla kotów dworcowych
97,25 - bazarek moorland z nalepkami
25 - bazarek kasia_5000 (kalendarz)
25 - madzka
10 - skwareek - wplata na FKD (listopad)
100 - TŻ kasia_5000 (listopad)
12 - CARMEN201 - na kocyki
130 - kasia_5000 - za tureckie słodycze - poza bazarkiem Marty (chałwa, 2 pudingi, kawa, mydełko)
155 - wpłata 150 od. P. Krystyny z Kościana (na konto Kociego Pazura) - KP zapłacił za FV z lecznicy (wpłata dzięki TŻ MartaK :) )
60 - za podarowany transporter
438,5 - bazarek MartaK - z tureckimi delikatesami
96 - bazarek moorland (książeczki Miś Fantazy)
54 - bazarek moorland (kocie zabawki, książka, torby)
29,5 - bazarek MartaK - Ach, ta czerń!
15 - Kasia P.
20 - FKD - ALVEAENERLE (grudzień)
20 - KOTY PKP- POLANKA- GRUDZIEŃ
25 - FKD JARKA - GRUDZIEŃ
25 - FKD MAMA JARKI - GRUDZIEŃ
100 - TŻ kasia_5000 (grudzień)

-----------------------------------------------------
Wydatki: 1914,67
200 - leczenie Loli
24 - żwirek z Tesco
52,85 - folia, taśmy do robienia budek
100 - odrobaczenie (Profender) dla Piwniczaków
148 - badania kontrolne Tygryska i kroplówki, badania Radka (krew, kał)
450 - żwirek - zapas 900kg
346,02 - zamówienie w zooplusie
89 - wizyta z Kotkiem z PKS (przegląd, odpchlenie, odrobaczenie), Profender dla Tygryska i Koli
30 - 6 kocyków do budek
129 - Maluchy z os. Pod Lipami (przegląd, odrobaczenie, odpchlenie, test na panleukopenie dla jednej koteczki)
15 - Fatrogermina dla Pandy
19 - RC Gastro Intestinal dla Pandy
6 - kroplówka dla Tygryska
22,8 - karma Rafi (24 puszki)
153 - wizyta z Mają u weta - zdjęcie szwów, odrobaczenie, testy, advocat, taksówka
130 - karma dla kotów dworcowych + okazjonalnie do piwniczki


Inne wsparcie:
benzyna - Karolina, Marysia
mokra karma Rafi przekazana przez Koci Pazur (podarowana przez producenta)
Animalia - koszty 2 sterylek (plus odpchlenie + leczenie + wizyty kontrolne)
p. Robert - karma, legowisko, torba transportowa
come-here - 2 kocyki do budek

W imieniu Futrzaków wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc, w tym Dziewczynom, którą biorą dyżury w piwniczce, na PKP, na Składowej, na PKS! :kotek:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozliczenia

Rozliczenie 1.10-31.10.2011

Saldo: -1115,23

-----------------------------------------------------
Wpływy: 59,19
-659,01 - z poprzedniego okresu
20 - FKD - ALVEAENERLE
50 - madzka
250 - TŻ kasia_5000
15,2 - bazarek kasia_5000 (książkowo-płytowy)
20 - jaga vel menda
1 - Jarka (reszta z dorobienia kluczy)
1 - merka_85 (reszta z dorobienia kluczy)
14 - bazarek kasia_5000 (kocie zabawki)
20 - FKD JARKA+MAMA
30 - bazarek moorland (pendrive)
50 - Jarka
60 - bazarek ALVEAENERLE
35 - od kuzynki moorland za kupioną od Marty torebkę
30 - ciocia itaki
100 - kasia_5000
22 - moorland - na żwirek


-----------------------------------------------------
Wydatki: 1174,42
18,59 - taksówka - zawiezienie Tygryska na kroplówki - 04.10
119 - Tygrysek - kroplówki (02.10, 03.10), Bio Protect dla Koli i PikPoka, Ditrivet i RC Intestinal dla Maluchów ze Śmiałego
170 - Tygrysek - kroplówki (4-7.10), badania krwi
97 - karma nerkowa dla Tygryska (suchy Renal + 6 saszetek)
101,98 - saszetki Renal dla Tygryska (24 szt)
86 - Czarny Kocurek ze Składowej - badania (w tym krew) + eutanazja + utylizacja zwłok (71 + 15)
75 - Tygrysek - badania kontrolne + kroplówki i lekarstwa (14.10)
44 - dwa 25 litrowe worki żwirku drzewnego (pelletu)
125 - 10 kg wór suchej karmy Sanabelle
153,87 - Bozita puszki+saszetki i tacki dla Tygryska
42,98 - taśma izolacyjna do budek
21 - folia na budki
102 - karma na dworzec i do piwniczki
18 - saszetki nerkowe RC dla Tygrysa

Inne wsparcie:
Jarka - dorobienie kompletu kluczy do piwniczki
merka_85 - dorobienie kompletu kluczy do piwniczki
Kot_Simona - sucha Bozita dla kociąt
Kociasia - kocyk, zabawki, smakołyki dla Piwniczaków
Kasia P. - ręczniki pap., ręczniki materiałowe do piwniczki
Ciocia itaki - karma


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozliczenie 1.09-30.09.2011

Saldo: -659,01


-----------------------------------------------------
Wpływy 811,26

5,25 z poprzedniego okresu
20 FKD - ALVEAENERLE
151,01 kasia_5000 (w tym 40 za kubki z mojego dawnego bazarku, które sama kupiłam. Kubki przekazane przez Kasię P.)
100 TŻ kasia_5000
10 FKD - POLANKA
50 skwareek - wplata za bazarek i na Fundusz PKP
100 Ciocia merki_85
20 FKD Jarka+Mama
50 Kasia P. - FKD
10 Wpłata za bazarek, kasia90.
7 bazarek kasia_5000 (książkowo-płytowy)
45 bazarek alveaenerle
8 bazarek kasia_5000 (zabawki dla kotów)
40 come-here (za wizytę u weta z Tymonem)
150 Koleżanka Jarki - przekazała nam swój prezent urodzinowy
45 moorland (za wizytę z Tymonem u weta)

-----------------------------------------------------
Wydatki 1470,27

50,15 za paliwo dla moorland (odwiezienie Jaśminki do Śremu)
86 PikPok - wizyta u weta + badania
63 wizyta u weta z Maluchami z graciarni (antybiotyki, odrobaczenie), kroplówka i karma dla Tygryska
7,9 wapno dla Maluchów z graciarni
58 szczepienie i odrobaczenie Jagody
11,97 ręczniki pap. do piwniczki
90 II wizyta u weta z Maluchami z graciarni (odpchlenie, wyczyszczenie uszu, antybiotyki), karma i kroplówka dla Tygryska, Karma dla Maluszków, bakterie dla Koli i PikPoka
50,31 za paliwo dla moorland
50 za paliwo dla merka_85
43 wizyta kontrolna: Brandy i Kola + preparat na odrobaczenie
18,69 za taksówkę (zawiezienie Koli na Polankę)
11,99 chusteczki nawilżane do piwniczki
40 wizyta u weta z Tymonkiem
21,4 taksówka - zawiezienie Tygryska do weta
187 Tygrysek - badania, testy, kroplówki, lekarstwa (70, 70, 30, 17) (28.09)
17,66 taksówka - odebranie Tygryska do weta
92 Maluchy ze Śmiałego - przegląd wet., odrobaczenie, odpchlenie, pazurki, karma jelitowa (na biegunkę)
100,8 Bozita - puszki do piwniczki
135 testy Rademenesa, Tygrysek - kropówki i lekarstwa (29.09)
21,4 taksówka - zawiezienie Tygryska do weta
45 II wizyta u weta z Tymonkiem
178 Whisky i Brandy - szczepienie, testy
30 Tygrysek - kroplówka (30.09)
61 Tygrysek - kroplówka, kontrolne badanie krwi (01.10)

Inne wsparcie:

240 - kastracje, badania i leki dla Kocurków z Dworca Zach - zapłacił Koci Pazur
kastracja Radka - Koci Pazur
ok 7kg suchej karmy 1st Choice + Purina ProPlan - przekazała mala__76
karma nerkowa dla Tygrysk - moorland
karma dla Tygryska (Klara, puszki - applaws, feline porta, animonda carny, grau) - kasia_5000
wizyta u weta z Kolą - zapłaciła merka_85
sucha karma dla dworcowo-składowo-pocztowych kotów - przekazała madzka (od darczyńców)
Borys - kastracja - sfinansowana przez Animalię (nie musimy oddawać zaciągniętego kredytu)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozliczenie 3.08-31.08.2011

Saldo: 5,25


-----------------------------------------------------
Wpływy 744,6

-31,4 z poprzedniego okresu
20 FKD - ALVEAENERLE
29,6 kasia_5000 - bazarek (Kocie zabaki, płyty)
50 kasia_5000 - bazarek (książka BÓG UROJONY)
136,4 bazarki moorland
20 FKD JARKA+MAMA
60 Jarka
70 Kociasia
50 madzka
250 Ori
10 FKD - POLANKA
60 TŻ moorland
20 Kasia_5000

-----------------------------------------------------
Wydatki 739,35

60 kocurek z os. Pod Lipami - wizyta u weta
125 żwirek
129 szczepienie, odrobaczenie, odświerzbienie Jagódki i Jaśminki
150 SEKCJA BORYSKA I KREMACJA
80 WIZYTA U WETA: PIKPOK, JAGÓDKA, JAŚMINKA
50 KOLEJNA WIZYTA U WETA: PIKPOK, JAGÓDKA, JAŚMINKA
93 CLEO - testy i szczepienie
14,5 leki (metronidazol)
37,85 zakupy środków czystości do piwniczki

Dodatkowo pozostało do zwrotu:
Borys - kastracja (na razie kredyt w Animalii)


Inne wsparcie:

Koci Pazur przekazał nam karmę za 300zł i płaci za wszystkie zabiegi (kastracje/sterylizacje).

Właścicielka sklepu Rogasiowy Kącik przekazała nam b. dużo karmy (i innych artykułów), które ze względu na termin ważności nie były już dopuszczone do obrotu w sklepie - szczegóły w poście moorland na str. 19

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozliczenie 1.07-2.08.2011

Saldo: -31,4


-----------------------------------------------------
Wpływy 1052,15

339,15 z poprzedniego okresu
20 FKD - ALVEAENERLE
30 FKD- POLANKA
10 FKD - SKWAREEK
20 FKD - JARKA + MAMA
349 bazarek moorland (Lato, ach to Ty…)
100 Kociasia
10 Kasia P.
75 kasia_5000
27 bazarek Depka
72 Jarka - bazarek

-----------------------------------------------------
Wydatki 1083,55

72 dla moorland - wizyta u weta z kotkami z piwnicy z Wildy i leki na odrobaczenie dla PikPoka i Koli
352,09 zwierzakowo - karma + żwirki
65 szczepienie Tymona
120 szczepienie Koli i Pik-Poka
48 dorobienie kompletu kluczy do piwniczki
8,65 siatka i skoble do osiatkowania okna w piwniczce
156,81 zwierzakowo - karma (Royal Canin Baby Cat) + żwirek (CBE+ 40l)
8 chusteczki nawilżane do piwniczki
129 zooplus - karma sucha Sanabelle dla piwniczaków
124 Borys - testy, odrobaczenie, Milo - odrobaczenie

Dodatkowo pozostało do zwrotu:
Borys - kastracja (na razie kredyt w Animalii)


Inne wydatki: moorland i merka_85 wydają dużo na paliwo wożąc nasze Sierściuchy do wetów.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio edytowano Wto gru 06, 2011 10:33 przez kasia_5000, łącznie edytowano 9 razy

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lip 10, 2011 23:40 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!

Wcześniejsze posty uzupełnię w wolnym czasie:

Na razie grafik:

GRAFIK 11.07-17.07


PKP + poczta (jeśli ktoś da radę)

pn. - itaka
wt. -
śr. -
czw. -
pt. - Jarka (stały dyżur)
sob. - merka_85 (stały dyżur)
ndz. -

Składowa

pn. - Kasia P. (stały dyż.)
wt. - kasia_5000
śr. -
czw. -
pt. - KMagda (stały dyżur)
sob. - TŻ MartyK (stały dyżur)
ndz. - KMagda (stały dyżur)
Ostatnio edytowano Pon lip 11, 2011 14:22 przez kasia_5000, łącznie edytowano 2 razy

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lip 10, 2011 23:58 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!

Uuu nowy wątek, Kasia nietoperz siedzi i wątki zakłada po nocy ukradkiem :ryk:
Bo do pracy zaspisz na rano :wink:
Ja dopiero wróciłam z piwniczki, bo zapomniałam z niej telefonu zabrać i musiałam tam iść w nocy, strasznie tam trochę o tej godzinie :D

moorland

 
Posty: 1422
Od: Pon cze 22, 2009 12:26
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lip 11, 2011 9:41 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!

Melduję się na wątku :).
ObrazekObrazekObrazek

skwareek

 
Posty: 3571
Od: Pon maja 03, 2010 12:42
Lokalizacja: Łódź/Amsterdam

Post » Pon lip 11, 2011 14:30 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!

kasia_5000 pisze:Wcześniejsze posty uzupełnię w wolnym czasie:

Na razie grafik:

GRAFIK 11.07-17.07


PKP + poczta (jeśli ktoś da radę)

pn. - itaka
wt. -
śr. -
czw. -
pt. - Jarka (stały dyżur)
sob. - merka_85 (stały dyżur)
ndz. -

Składowa

pn. - Kasia P. (stały dyż.)
wt. - kasia_5000
śr. -
czw. -
pt. - KMagda (stały dyżur)
sob. - TŻ MartyK (stały dyżur)
ndz. - KMagda (stały dyżur)


Czy jutro ktoś da radę nakarmić koty na pkp - ja z merka_85 będziemy próbować łapać kocią rodzinę w piwnicy na Wildzie - nie wyrobię się czasowo :(

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lip 11, 2011 19:07 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!

kasia_5000 pisze:
Czy jutro ktoś da radę nakarmić koty na pkp - ja z merka_85 będziemy próbować łapać kocią rodzinę w piwnicy na Wildzie - nie wyrobię się czasowo :(


Ja dopiero jadę karmić wiec dam im dużo jeść i myślę, że jutro by nie trzeba iść jak nie ma komu. Dopiero w środę z rana.
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Pon lip 11, 2011 19:19 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!

Ja jutro na pewno nie mogę.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lip 12, 2011 12:05 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!

Pilnie szukamy nowego DT dla Dubravki!!!

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lip 12, 2011 23:17 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!


GRAFIK 11.07-17.07


PKP + poczta (jeśli ktoś da radę)

pn. - itaka
wt. -
śr. - kasia_5000
czw. -
pt. - Jarka (stały dyżur)
sob. - merka_85 (stały dyżur)
ndz. -

Składowa

pn. - Kasia P. (stały dyż.)
wt. - kasia_5000
śr. -
czw. -
pt. - KMagda (stały dyżur)
sob. - TŻ MartyK (stały dyżur)
ndz. - KMagda (stały dyżur)

Czy w czwartek ktoś da radę nakarmić koty - przynajmniej na Składowej?

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lip 13, 2011 6:57 Re: Poznań Główny i inne - koty i kocięta / Super-pilne DT!

kasia_5000 pisze:Pilnie szukamy nowego DT dla Dubravki!!!

:!: :!: :!:
ObrazekObrazekObrazek

skwareek

 
Posty: 3571
Od: Pon maja 03, 2010 12:42
Lokalizacja: Łódź/Amsterdam

Post » Śro lip 13, 2011 8:43 Re: Poznań Główny i inne - koty / Super pilne DT dla Dubravki!!!

GRAFIK 11.07-17.07

PKP + poczta (jeśli ktoś da radę)
pn. - itaka
wt. -
śr. - kasia_5000
czw. -
pt. - Jarka (stały dyżur)
sob. - merka_85 (stały dyżur)
ndz. -

Składowa
pn. - Kasia P. (stały dyż.)
wt. - kasia_5000
śr. -
czw. - itaka
pt. - KMagda (stały dyżur)
sob. - TŻ MartyK (stały dyżur)
ndz. - KMagda (stały dyżur)
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Śro lip 13, 2011 8:50 Re: Poznań Główny i inne - koty / Super pilne DT dla Dubravki!!!

Zmian zgodnie z pw:

itaka pisze:GRAFIK 11.07-17.07

PKP + poczta (jeśli ktoś da radę)
pn. - itaka
wt. -
śr. - itaka
czw. -
pt. - Jarka (stały dyżur)
sob. - merka_85 (stały dyżur)
ndz. -

Składowa
pn. - Kasia P. (stały dyż.)
wt. - kasia_5000
śr. - kasia_5000
czw. - itaka
pt. - KMagda (stały dyżur)
sob. - TŻ MartyK (stały dyżur)
ndz. - KMagda (stały dyżur)

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, jacek1982, włóczka i 264 gości