WYRZUCIŁAM JĄ 4 RAZY.. Przylepka umarła (*)(*)(*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 28, 2011 21:38 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Nie wiem, ale mam wrazenie, że to pani z urzędu, ktory nadzoruje schronisko, wydała zakaz. Sama nie wiem.. rozumiem, ze mnie muszą skontrolować - a jakże, zapraszam - ale dlaczego nikt nie może adoptować kota? O te zwierzaki się martwię, bardzo martwię...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob maja 28, 2011 21:39 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

wat pisze:Nie sądzę, że chodzi o pieniądze, w schronisku jest mnóstwo psów, koty to nie jest główna działalność i pewnie żadne pieniądze. Ja myślę że może się przestraszyli niezrozumiałej akcji przenoszenia kotów do Warszawy i nie wiedzą, co z tym zrobić.


ale to co można zrobić w tej sytuacji? czym uspokoić te panie - naprawdę bardzo fajne i miłe? ja bym zrobiła wszystko, zeby tylko można było adoptować koty...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie maja 29, 2011 14:10 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

a Przylepa czeka...
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 29, 2011 14:14 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Może przybliżyć pani idea DT, powiedzieć, ze tam koteczka będzie leczona, szczepiona, sterylizowana itp. I kiedy będzie w pełnej formie zostanie ogłoszona do adopcji. Nie wiem, czy współpracujecie z jakąś fundacja, która mogła by za Was ręczyć, czy ktoś z bliskiego otoczenia (pani) może wystawić Wam referencje.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Nie maja 29, 2011 14:27 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Jeżli niech chcą poinformować rzetelnie dlaczego adopcje są wstrzymane to może wspomnieć coś o mediach, każdy człowiek ma prawo wiedzieć co się dzieje w schroniskach...

Zyta Felicjańska

 
Posty: 1310
Od: Śro kwi 20, 2011 13:27
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie maja 29, 2011 15:18 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Biedna Przylepa ...a miała już i TDT i DT, szkoda :( ...nadal czekamy.
ObrazekObrazek

Sonia93

 
Posty: 533
Od: Sob lis 20, 2010 23:19

Post » Pon cze 06, 2011 8:18 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Czy coś wiadomo o koteczce ?
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon cze 06, 2011 8:31 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Również podpytam?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon cze 06, 2011 8:45 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Adopcje ciągle wstrzymane.... jestem podłamana.. nie mam pomysłu co zrobić.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon cze 06, 2011 8:55 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Pogięło ich w tym schronie ,normalnie pogięło :evil: .
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Pon cze 06, 2011 21:00 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Dobry wieczór!

Co prawda ja chyba nie pisałem dotąd tym wątku, ale kibicuję odkąd opisaliście jak się kotka zachowywała w schronisku i stale czytam wątek.

A co do adopcji kotów, to jak rozumiem chyba chodzi o to, że było bardzo dużo ze Szczytna wziętych naraz i władze gminy i schroniska się boją że smarti, Marzenia11 i meksykanka mogą być "zbieraczkami" i nie chcą tylko im wydawać kolejnych kotów, bo jakieś tam koty (ale małe) są ogólnie ze schroniska wydawane. Ale może się mylę, wiem tyle co przeczytam...

Zastanawiałem się, czy może opcją byłoby znalezienie jakiegoś "słupa" żeby wziął kotkę na siebie?...

Pozdrawiam serdecznie!

Adam
aburacze
 

Post » Wto cze 07, 2011 9:09 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

Zyta Felicjańska pisze:Jeżli niech chcą poinformować rzetelnie dlaczego adopcje są wstrzymane to może wspomnieć coś o mediach, każdy człowiek ma prawo wiedzieć co się dzieje w schroniskach...

No tak... Jak narobicie dymu, wtedy na pewno wydadzą koty :? Radziłabym troszkę przystopować, bo jestem więcej niż pewna, że to, o czym piszecie dotrze do personelu schroniska, o ile już nie dotarło.
Obrazek
UWAGA - Angalia to IKA 6 (na FB Krystyna Kowalska) nie wysyłajcie kotów!!!
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=117164

Zofia.Sasza

 
Posty: 15958
Od: Wto wrz 09, 2008 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 16, 2011 11:15 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

ucichło .. a Przylepka nadal w schronie?
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw cze 16, 2011 11:18 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

mamaGiny pisze:ucichło .. a Przylepka nadal w schronie?


horacy 7 napisała na wątku szczycieńskim, że zamierza pójść do schroniska i porobi zdjęcia kotom. Może się czegoś dowiemy :roll:

Pozdrawiam serdecznie!

Adam
aburacze
 

Post » Czw cze 16, 2011 11:28 Re: SZCZYTNO-WYRZUCIŁAM JĄ CZTERY RAZY..proszę o dt

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], skaz i 219 gości