WAW-Mikunia. Bardzo smutno.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 10, 2011 20:36 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Marzenia11 pisze:Gibutku - dzwoniłam przed chwilą na Białobrzeską - pcr na białaczkę wysyłają do Niemieć - chyba o ten chodzi w przypadku Brysia - i koszt tego badania to 100zł plus 60zł wysyłka. Myślę, ze skoro to niemiecki lab i badanie to cena dla Olsztyna czy szczytna jest podona bądź taka sama.

Marzeniu PCRy są różne - na białaczkę, na FIV, na jedno i drugie na raz. Pytałaś o konkretnie PCR na białaczkę tak?
To by wychodziło 160zł całość?
To trzeba o Allegro pomyśleć, poproszę Mru.

EDIT: Jenyyy... sorry, już nie widzę na oczy, napisałaś konkretnie że na białaczkę przecież, a Gibutkowa ma demencję już chyba :oops: :roll:
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 10, 2011 20:41 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Tak. Rozmawiałam dokładnie o białaczce i pytałam o test, ktory pokazuje obecność wirusa w szpiku (chyba dna? mogę coś chrzanić bo się - na szczęście - az tak dokładnie na tym nie znam) i we krwi, jeśliby była akurat wiremia. Do tego pytałam też o fiv - pod takim samym kątem i test na fiv też kosztuje 100zł.
Czyli:
felv - 100zł
fiv - 100zł
koszt wysyłki - 60zł
koszt pobrania krwi - tu już nie pytałam..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35349
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 10, 2011 20:46 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

KOmu wysłać pieniądze? Inaczej pomóc nie mogę. Ale choć trochę tak...
Na PW poproszę konto.
Gryzia moja dostała mnóstwo fantów na bazarki kiedy była bardzo chora. Potem okazało się, ze zostanie u mnie na DS. Więc nareszcie mam okazję choć częściowo spłacić dług wdzięczności.

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Wto maja 10, 2011 20:48 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

magaaaa pisze:KOmu wysłać pieniądze? Inaczej pomóc nie mogę. Ale choć trochę tak...
Na PW poproszę konto.
Gryzia moja dostała mnóstwo fantów na bazarki kiedy była bardzo chora. Potem okazało się, ze zostanie u mnie na DS. Więc nareszcie mam okazję choć częściowo spłacić dług wdzięczności.

To Marzeni pytaj, bo to ona ustala kto tam te badania będzie robił dla dziewczynki smutaski.
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 10, 2011 20:50 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Badania dla dziewczynki smutaski finansuje dt Mruśkowo - wsparcie na badani potrzebne jest dla Brysia... :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35349
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 10, 2011 20:50 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Marzenia nie marudź.
Ty zbierasz? To dawaj konto na PW.

EDIT: chociaż nie - słusznie maudzisz.
Jeśli to dla Brysia to wysyłam na konto Basi.
Dzięki!

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Wto maja 10, 2011 20:56 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

magaaaa pisze:Marzenia nie marudź.
Ty zbierasz? To dawaj konto na PW.


no dobra, dobra.... masz pw :wink: dzięki! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35349
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 10, 2011 21:00 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Odpisałam Marzeniu. Wielkie dzięki!

magaaaa

 
Posty: 7599
Od: Pt paź 30, 2009 19:14

Post » Wto maja 10, 2011 21:27 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Przed chwilą dostalam smsa od horacy7 żeby inna osoba zbierała pieniądze na badania dla Brysia.
Mogę się tego podjąć i przesłać całość na konto Doroty bądź PrzemkaK czy kogoś przez Was wskazanego.
horacy7 jest bardzo, bardzo zmęczona i chyba dziś już jej nie będzie na forum - zgadza się na przeprowadzenie testu Brysiowi - kontaktujcie się z nią telefonicznie.

Dzięki za wszelką pomoc - trudny dzień dzisiaj był... :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35349
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 10, 2011 22:02 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Na godzinę wyszedłem, a tu się dużo działo ;)

Jak przyjadę z żoną to możemy pobrać krew dowolnemu kotu. Bez opłat żeby nie było wątpliwości. Przywieziemy oczywiście lodóweczkę do transportu i wszystko co tam trzeba. Lecznica, w której Moja Marta pracuje, współpracuje z Idexx'em i tam można zrobić PCR czy co tam trzeba. Żeby nie zmyślać jutro Marta się dopyta i poda cenę za badanie.

Jutro z rana zadzwonię do horacy7 i spróbujemy się dogadać na pobieranie. O czymś zapomniałem?

PrzemekK

 
Posty: 912
Od: Sob gru 09, 2006 19:56
Lokalizacja: Smoląg (pomorskie)

Post » Wto maja 10, 2011 22:02 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

:ok: :ok:
:ok: :ok:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Wto maja 10, 2011 22:05 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

To ja tylko doprecyzuję, ze smutna kotunia jest w schronie, a Bryś w dt u horacy7. Mam nadzieję, że uda się pobrać krew obu kociastym. Badania dla smutnej kotuni finansuje Mruskowo i tu prosi o zwykły test paskowy na fiv i felv. Badania dla Brysia sfinansujemy ze zbiorki - już popłynęły pierwsze pieniądze - i tu poprosimy o test pcr w Niemczech.

Trzymam kciuki za rozmowy z horacy7 i powodzenie akcji jutrzejszej :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

no i bardzo, bardzop proszę o dyskrecję, żeby nie utrudnić wolontariuszce możliwości wejścia do schronu i pomagania kolejnym kotom, a zwłaszcza kociakom
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35349
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 10, 2011 22:07 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Jak z kwestią płatności? Już jakaś kasa chyba wpłynęła ale też będzie Allegro cegiełkowe tyle, że z ramienia Fundacji (coby wszystko na legalu było) i wtedy kasa może być przelana tylko na fakturę przelewową. Przemku poproś Martę żeby i oto się zapytała czy tak mogłoby być.

EDIT: Ideex ist gut :ok:
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 10, 2011 22:11 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

Nie wnikałem, ale przyjmuję do wiadomości, że sytuacja w schronie jest dziwna. Dostosuję się do wszelkich "zaleceń" horacy7. Obawiam się właśnie łapania kotki i pobierania krwi na miejscu, bo na pewno będzie to wyglądało makabrycznie i może zostać źle odebrane...

Z fakturą nie będzie problemu, już robiliśmy dla fundacji.

PrzemekK

 
Posty: 912
Od: Sob gru 09, 2006 19:56
Lokalizacja: Smoląg (pomorskie)

Post » Wto maja 10, 2011 22:15 Re: SZCZYTNO -UMIERA NA OCZACH LUDZI!!! Jest dt,$-kto zrobi bad?

O sytuacji w schronie rozmawiałam dziś przez telefon z Dorotą.

A gdyby ja jednak złapać i wziąc do Olsztyna? Cholera... tylko co w sytuacji dodatnich testow? Szlag.

Probujcie. Albo może jeszcze jutro jakis pomysł przyjdzie do głowy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35349
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aneglamoro, Meteorolog1 i 254 gości