Paluch 4 - ponad 1000 zł długu, SYTUACJA DRAMATYCZNA!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 19, 2010 22:07 Paluch 4 - ponad 1000 zł długu, SYTUACJA DRAMATYCZNA!

:kotek: WĄTEK WSPARCIA KOTÓW Z WARSZAWSKIEGO SCHRONISKA NA PALUCHU. SZUKAMY DOMÓW STAŁYCH, TYMCZASÓW, WPARCIA FINANSOWEGO DLA KOTÓW ZABRANYCH PRZEZ NAS ZE SCHRONISKA, WSPARCIA RZECZOWEGO, BAZARKOWEGO... BO KTO WIDZIAŁ CHOĆ RAZ BEZDOMNE KOTY NA PALUCHU, WIE, ŻE WSZYSTKO JEST DLA NICH NA WAGĘ ZŁOTA... :kotek:



Pierwsza część wątku jest tu: viewtopic.php?f=1&t=101036
Link do drugiej: viewtopic.php?f=1&t=104969&p=5332745#p5332745
Poprzednia część wątku jest tu: viewtopic.php?f=1&t=111943


Wolontariusze oficjalni i nieoficjalni (w kolejności alfabetycznej): alareipan, jamkasica, jhet, Marika (spoza forum), naline, Never.

Wsparcie w adopcjach warunkowych: Never

Wsparcie w adopcjach normalnych i warunkowych: alareipan (tel. 515 263 192), jamkasica (tel. 606 499 566)


Aktualizacja kwarantanny na wątku: Anula

Pomoc finansowa: alareipan i jamkasica (konto na pw)


Wątek paluchowy jeth: viewtopic.php?f=1&t=121817&start=0
Strona schroniska: http://www.paluch.org.pl/
Zawsze aktualana kwarantanna na starej stronie schroniska: http://paluch1.home.pl/system_kwarantanna.php



GDZIE CO?
I. NAJPILNIEJSZE POTRZEBY
II. KOTY DO ADOPCJI WARUNKOWEJ-AZYL II-SZPITALIK
III. KOTY DO ADOPCJI-AZYL I
IV. ROZLICZENIA
V. WSZYSTKIE KOTY, KTÓRE TAFIŁY DO SCHRONISKA-NA PODSTAWIE KWARANTANNY



W SCHRONISKU:
* KOTY ZAKWALIFIKOWANE JAKO ZDROWE PRZEBYWAJĄ W AZYLU I - MOŻNA JE ADOPTOWAĆ NA ZWYKŁĄ UMOWĘ ADOPCYJNĄ (ZAZWYCZAJ JEST TO OD 1 DO 20 KOTÓW)
* KOCIĘTA ZAKWALIFIKOWANE DO ADOPCJI JAKO NIEWYKAZUJĄCE OBJAWÓW CHOROBOWYCH PRZEBYWAJĄ NA AZYLU I
* KOTY CHORE, W TRAKCIE LECZENIA, PRZED ZABIEGAMI STERYLIZACJI ORAZ KWARANTANNA PRZEBYWAJĄ NA AZYLU II - MOŻNA JE ADOPTOWAĆ NA UMOWĘ WARUNKOWĄ, OBLIGUJĄC SIĘ DO LECZENIA NA WŁASNY KOSZT ORAZ ROZLICZENIA ZE STERYLIZACJI I SZCZEPIENIA NA WŚCIEKLIZNĘ, JEŚLI WCZEŚNIEJ NIE BYŁY WYKONANE (KOTÓW JEST KILKADZIESIĄT, ZWYKLE OK. 60-100)
* JEŚLI CHCESZ ADOPTOWAĆ KOTA NA UMOWĘ WARUNKOWĄ MUSISZ STANOWCZO WYRAZIĆ CHĘĆ ADOPCJI KOTA CHOREGO. W RAZIE ODMOWY PARCOWNIKÓW Z BIURA ADOPCYJNEGO, NALEŻY POPROSIĆ O ROZMOWĘ Z DYREKCJĄ. POMAGAMY W ADOPCJACH WARUNKOWYCH :!:
*ADOPTUJĄC KOTA CHOREGO MUSISZ MIEĆ NA WZGLĘDZIE, ŻE JEGO LECZENIE MOŻE POLEGAĆ TYLKO NA PODLECZENIU W DOMU, ALE MOŻE RÓWNIEŻ OKAZAĆ SIĘ DŁUGIE I KOSZTOWNE.
*W SCHRONISKU NIE FUNKCJONUJĄ REZERWACJE KOTÓW, FUNKCJONUJE LISTA OSÓB ZAINTERESOWNYCH ADOPCJĄ - JEŚLI NIE JESTEŚ NA 100% PEWNY, ŻE ZABIERZESZ KOTKA DO DOMU W CIĄGU KILKU DNI, NIE BLOKUJ GO :!: :!: :!:
* JEŚLI DECYDUJESZ SIĘ NA ADOPCJĘ KOTA, PRZYJEDŹ DO SCHRONISKA Z KONTENERKIEM LUB TORBĄ DO TRANSPORTU KOTÓW




Banerek:
Obrazek

Czyli kod:
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/hw8xv][img]http://tiny.pl/hxxxl[/img][/url]




UWAGA! JESTEŚMY TYLKO LUDŹMI - NIEKTÓRE INFORMACJE NA TEMAT KOTÓW, MOGĄ BYĆ NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowano Śro sty 05, 2011 8:13 przez Never, łącznie edytowano 4 razy

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Pt lis 19, 2010 22:12 Re: Paluch 4 -prosze jeszcze nie pisac oporcz anuli i alareipan

KOTY PILNIE POTRZEBUJĄ:


* dobrej karmy dla niejadków - jakiejkolwiek lepszej niż petty :roll:

* czystych, wypranych rzeczy na posłania - ręczniki, pościel, poduszki

* wsparcia bazarkowego i finansowego dla leczonych PostPaluszków



AKTUALNE BAZARKI (na 26.02.11) :
- świece, obrazek, zabawki - viewtopic.php?f=20&t=123662
- romantyczna kolacja na Syjamka - viewtopic.php?f=20&t=124086&start=0
- bielizna i ubrania od Beatris - viewtopic.php?f=20&t=124437
- różności i książki - viewtopic.php?f=20&t=124724
- damskie ciuszki - viewtopic.php?f=20&t=124738&p=7147429#p7147429

Zakończone bazarki (sprawdź, czy uregulowałeś płatności :)):
- dziesięć super kosmetyków - viewtopic.php?f=20&t=124582
- Nowa grafitowa torebka - viewtopic.php?f=20&t=124629
- Najnowsza płyta M.Torzewskiego - viewtopic.php?f=20&t=124633 m.t.
Ostatnio edytowano Czw mar 03, 2011 1:29 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 11 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pt lis 19, 2010 22:31 Re: Paluch 4 -prosze jeszcze nie pisac oporcz anuli i alareipan

Ostatnia aktualizacja: 2.03


:kotek: PALUSZKI Z AZYLU II (SZPITALIKA) DO PILNEJ ADOPCJI :!: ADOPCJA WARUNKOWA
- KONIECZNE JEST ZOBLIGOWANIE SIĘ DO DALSZEGO LECZENIA NA WŁASNY KOSZT,
ROZLICZENIE ZE STERYLIZACJI ORAZ SZCZEPIENIA NA WŚCIEKLIZNĘ
(jeśli wcześniej nie były robione)
:kotek:




TOLA wiek: ok. 2 lata BARDZO PILNE :!: :!: :!:
Obrazek
Bardzo miziasta koteczka, która non stop próbowała mi się wpakować na kolana. Bardzo miła, spokojna, łagodna :) Ma lekko zaropiałe jedno oczko, leczy się na koci katar. :arrow: 2.03 - Tola ma podejrzenie zapalenia płuc... PILNY DT!!




PUSIEK :!: :!:
Obrazek
:arrow: Z Puśka to wielki, śliczny, puchaty kocurek. W schronisku nieco wystraszony, ale w tym futrze kryje się bardzo miły wielbiciel przytulania :) Towarzyski, subtelny, czysty. Lubi przesiadywać na kolanach. :arrow: 20.02 Pusiek kilka tygodni temu był w PA, trafił do adopcji i... dzień później wrócił, bo się okazało, że właściciel mieszkania nie zgodził się na kota... Dalsza historia jest do d^% (przepraszam). Kotek trafił na katarowce, a teraz się okazało, że ma grzyba. To duży, zadbany kocurek, jak prosto z kanapy... Jak długo da radę? :arrow: 27.02 - nie widziełam go na "katarowcach"... hmmm :?:




TRUSIA wiek: ok. 6 lat
Obrazek Obrazek 14.02 :arrow: Obrazek :arrow: 27.02 Obrazek
:arrow: Smutna kotka chora na katar koci... Przez niemal cały czas śpi zwinięta w kłębek w ciemnym kącie półki, i kompletnie nic jej nie interesuje. Można ja spokojnie pogłaskać, ale trudno orzec, czy jej się to podoba czy nie - wygląda na kota, który bardzo źle się czuje i któremu jest aktualnie wszystko jedno :( Potrzebuje ciepłego, kochającego domku, w którym dojdzie do siebie - jest już w schronisku 1,5 miesiąca i ciągle jest chora :( :arrow: 31.01 - Trusia zwana roboczo "Babcią sapką'' trzyma się coraz lepiej... Glut coraz mniejszy, nadal utrzymuje sie takie sapanie - bulgotanie w zatokach, chodz z dnia na dzień coraz mniejsze. przytyła 5 deko, ale cały czas jest wstydliwa, chowa sie za inne koty skulona... To pani w kwieci wieku , niewielkie braki w uzębieniu. nie chce strzelać ale koło 7-8lat napewno. Czy to depresja ? - nie powiedziałabym...Raczej bardzo uległa i bojażliwa osobowość. w osobnej klatce też zachowywała się podobnie- cicha, czysta, nie zwracała niczym na siebie uwagi..w ciszy i spokoju czekała na posłanku na następny dzień.... :arrow: 27.02 Trusia fajnie :lol: Skończyła leczenie, czeka na sterylkę :ok: :ok:




KLATUŚ - AGONEK :!: :!: :!:
Obrazek 14.02 :arrow: Obrazek Obrazek :arrow: 27.02 Obrazek
:arrow: Kocurek, który wygląda okropnie, jest straszliwie brudny... Wygląda jak kupka nieszczęścia, siedzi w klatce, ma założony wenflon i dostaje najpewniej kroplówki. Wygląda mizernie, ale jak do niego podeszłam to uważnie mnie obserwował i próbował się ze mną zapoznać przez kraty, wygląda sympatycznie... Nic więcej o nim na razie nie wiem. :arrow: 06.02. Wbrew wszelkim prognozom i logice - Agonek żyje i ma się lepiej ;) :arrow: And the winner is... "Jak zostać królem"... Agonek rządzi :mrgreen:




SUGAR
Obrazek Obrazek
:arrow: 27.02 - Uroczy chłopaczek poniżej roku. Jak trafił do schronu nie chciał jeść, dlatego całą kwarantannę przeszedł w klatce. Przytula się, mruczy! Słodki jak cukier ;)




PCHŁA-PCHEŁ
Obrazek 14.02 :arrow: Obrazek
:arrow: Kolejny dzieciak, któremu kocięctwo upływa w schronie. Pchła, a raczej Pcheł, bo to chłopaczek. Bardzo fajny, ciekwski, towarzyski, nie ma roku. Cierpi na niekończący się glut... Bardzo potrzebuje Domu na leczenie! :arrow: Pcheł skończył leczenie, właściwie może iść do adopcji. Cudowne dziecko! :lol:




GRZYBKI
Obrazek 14.02 :arrow: ten z katarów: Obrazek :arrow: 27.02 Obrazek Obrazek
:arrow: Znalazłam starą fotę w aparacie małych Grzybków... Mija kolejny miesiąc, a Grzybki dorastają w schronisku. One przyszły jako małe kociątka, miały wtedy może 2 miesiące do schronu. To było na pewno latem... Może Naline będzie pamiętać ;) Nawet tego dnia państwo wzięli je do lekarza do adopcji, ale okazało sięone mają grzyba, a oni małe dziecko, więc wzięli w końcu inną parkę. Grzybki trafiły do boksu Grzybów i tak sobie rosną.Wyglądają teraz nieźle (lepiej niż na tych zdjęciach). Nadal są leczone, ale w domu, to by pewnie poszło błyskawicznie. :arrow: 23.01 - Grzybki są na "grzybach". :arrow: 06.02- jeden z grzybków trafił, do katarowców. :arrow: 27.02 Jeden grzybek siedzi na "katarowcach"... ten, który na zdjęciu chowa się przede mną za Margeritą ;) Drugi nadal na "grzybkach" - ten na zielonym kocyku. Stopień płochliwości obu bez zmian.




NOSEK wiek: ok. 6 lat
Obrazek Obrazek
:arrow: Spokojna, łagodna kicia, lubiąca głaski i chętnie przytulająca się do koleżanki Norki. Wygląda na bardzo smutną, być może jeszcze nadal kiepsko się czuje :( Jest wciąż leczona na koci katar, czeka na sterylkę. :arrow: 06.02.- nadal leczymy glutka. :arrow: Dzieczyna ma się dobrze, skończyła leczenie, czeka na sterylkę :ok: :ok:




KROPKA
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:arrow: Wbrew pozorom te przerażone oczy wcale nie są takie przerażone ;) Kicia wygląda na taką, jakby za chwilę miała zejść na zawał, gdyby tylko ktoś się ruszył w jej stronę, ale w rzeczywistości koteczka jest bardzo miła, towarzyska, i w ogóle nie ucieka i się nie boi. Jest może lekko nieśmiała, ale te wielkie oczyska, jakie ma cały czas, to już taka jej uroda albo wyraz zaciekawienia, a nie strachu. Wystarczy tylko do niej podejść, wyciągnąć rękę, a kicia od razu się pręży, podstawia kark i główkę do głaskania... :D Nie jest może wielkim mieziakiem, ale możliwe, że jest jeszcze zbyt nieśmiała by podejść i poprosić o głaski - o ile ktoś do niej nie przyjdzie, to sama się nie będzie upominać. Wygląda na bardzo łagodną, wesołą koteczkę :D Leczy się jeszcze z kociego kataru, czeka na sterylkę.




ŚMIETANKA wiek: ok. 1 rok vel NIEZAPOMINAJKA (PS. Niezapominajka to imię, pod którym ta kotka jest znana na kociarni. Dostała je dla "nie zapominania", że trzeba jej zauszczać krople do oka.)
Obrazek Obrazek Obrazek
Lekko nieśmiała, ale bardzo miła mała koteczka :) Uwielbia się miziać, chodzi za człowiekiem krok w krok i podtyka główkę do miziania, ale na rączki być brana nie lubi (albo się boi). Spokojna, delikatna panienka, łagodna do innych kotów, bardzo przyjazna. Leczy się na koci katar, ma chore od kataru lewe oczko. :arrow: 19.02 - Lewe noczko nie jest chore od kk. Na rogówce ma niewielka plamkę - blizna/narośl oraz zrosty na powiekach. Oczko powinien obejrzeć dr Garncarz. :arrow: 27.02 - Niezapominajka bez zmian.




SZALONA MIZIATORKA vel NATRĘT-KA
Obrazek :arrow: 13.02 Obrazek Obrazek
Malutka, czarna kicia, chyba porzucona przez właściciela. Maniaczka miziana!!!! W życiu nie spotkałam tak miziającego się kota! Ona próbowała się miziać jednocześnie każdą częścią swojego ciała, łaziła po mnie, po głowie, po plecach, ocierała się głowką jak szalona, i brzusiem, i ogonkiem, próbowała mi do nosa wejść, i buziaczki dawała, i mrrruczała, i w ogóle zachowywała się z lekka jak szalona miziatorka 8O Nie mogła ani chwili na miejscu usiedzieć, ona po prostu musiała się po mnie przeturliwać i przeczołgiwać mi po karku i szyi, owijała się wokół mojej głowy jak szalik, by po chwili niemal wejść mi do oka albo ucha... Koteczka absolutnie zakochana w człowieku, musi jak najszybciej znaleźć swój ukochany domek! Ona potrzebuje człowieka jak powietrza, nie mogłam się od niej opędzić, zachowywała się jak na głodzie miziankowym :lol: Zdjęć niestety nie mam, nie było szansy zrobić, jak to to małe czarne szalało wokół i na mnie wskakiwało, wspinało się po nogawkach, i ani na chwile nie chciało usiedzieć na ziemi.. Kicia cudo absolutne! :mrgreen: :1luvu: :arrow: 13.02 - SUPERKOTKA!!! Rozmruczana, rozgadana, rozskakana, rozmiziana :D Cudo! Leczona na kk. Natręt-ka to imię, pod którym funkcjonuje w AII) :arrow: 27.02 - Cudo zakończyło leczenie, czeka na sterylkę :ok: :ok: Supercharakter bez zmian :mrgreen: Ona powinna nazywać sie fryzjerka, dziś uczesała Kasię :lol:




DZIKI - WIK
Obrazek Obrazek
:arrow: Duży, piękny, ale zaniedbany kocurek, który kiepsko się czuje w zdominowanym przez kobiety pokoju szpitalika. Jest spokojny i łagodny, daje się głaskać ale niespecjalnie mu na tym zależy, a to, co go najbardziej interesuje w tym momencie, to piękne koleżanki ;) Bardzo by chciał się z nimi "zaprzyjaźnić", ale niestety one go traktują jak namolnego natręta i poniewierają nim dość mocno... Co chwila kocurek dostawał od którejś panny po nosie, i z wyrazem klęski i wielkiej nieszczęśliwości na pyszczku oddalał się smutno do swojego koszyka... Niezbyt dobrze się czuje w kocim szpitaliku, wygląda na lekko podminowanego i zagubionego. Nadal leczy koci katar. :arrow: kocurek to typowy piwniaczak - tylko dla doświadczonych, bo potrafi walnąć z łapy bez ostrzeżenia.




SIOSTRY SISTERS
Obrazek Obrazek
:arrow: 27.02 Siostry Sisters mają teraz góra 4 miesiące, ponad połowę swojego życia spędziły w schroniskowej klatce :( Właśnie skończyły leczenie na grzyba, jedna trochę pokichuje, ale bez tragedii. Dziewczynki są super! Zabawa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu :mrgreen: Do adopcji najchętniej razem :!: :!: :!: Filmik dziewczynek: http://www.youtube.com/watch?v=s1Tqzs4J8bA



FREON
Obrazek Obrazek
:arrow: 20.02 - chłopaczek ma 4-5 miesięcy, ale dzikusek z niego... umie trzasnąć łapą. Do przyswajania :arrow: 27.02 - Freon dziabnął pracownika w palec... ma 2-tygodniową obserwację na wściekliznę :?




GILDA
Obrazek
:arrow: 27.02 - Gilda jest w PA, ale ma wstrzymaną adopcję. Dzisiaj, podczas niedoszłej adopcji, lekarz wyraził podejrzenie, że kotka nie widzi lub ma jakieś problemy z widzeniem... to by sporo wyjaśniało. Gilda dostała skierowanie do dr Garncarza - pewnie pojedzie w tygodniu. :arrow: 2.03 Gilda wróciła do A II z podejrzeniem kataru, dostała antybiotyk.
Ostatnio edytowano Pt mar 04, 2011 9:30 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 82 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Pt lis 19, 2010 22:31 PALUCH - koty do adopcji z PA

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 2.03


:kotek: PALUSZKI DO ADOPCJI Z AZYLU I, CZYLI Z POKOJU ADOPCYJNEGO
(ADOPCJA NORMALNA - KOTY ZAKWALIFIKOWANE JAKO ZDROWE)
:kotek:



HRABIA
Obrazek Obrazek Obrazek
:arrow: ...nie wiem co z nim czynić. Hrabia jest śliczny, młody, zdrowy, wykastrowany i... dzikunowaty. Ostatnio już nie zwiewa, gdy w pokoju jest człowiek. Zgląda, czy nie masz czegoś do jedzenia... Ale dotknąć się nie da. W schronie szans na oswojenie nie ma. Lubi inne koty. Jest w AI. :arrow: I na Hrabiego niestety również padło... Wrócił z glutem do AII. Jakoś czuje, że juź nie wróci :( Adopcja warunkowa. :arrow: 23.01 - Hrabia wrócił do A I... Stopień oswojenia bez zmian :( :arrow: 30.01- Hrabia wrócił do AII :( :arrow: 2.02 - Hrabia ma mega gluta, czasem do ziemi jak się nakicha :( Czuje się wyraźnie nie najlepiej, ale dał mi się dziś bez żadnych problemów wymiziać :) Za uszkiem, pod bródką, po grzbiecie... Nie straszny taki z niego kot, tylko nieufny, ale do pełnego zaufania człowiekowi jeszcze dużo mu brakuje :arrow: 27.02 - Hrabia nadal na glutach, stopień oswojenia... "widzę człowieka, spadam" :arrow: 2.03 Hrabia w AI i DAJE SIĘ GŁASKAĆ – niestety tylko jak się go gdzieś „dorwie” np. w budce. Nie jest wtedy agresywny. Jak jest poza budką, to zaczął patrzeć na człowieka i przyglądać się mu nim ucieknie.

BELLA
Obrazek
:arrow: 27.02 - Bella wróciła do schroniska. Podobno biła, panią, jej męża i jej psa... Ciekawe czym ;) A to taka miła, fajna kotka... Niestety ma gluta. :arrow: 2.03 Bella w AI – czyli zdrowa, gania Hrabiego gdzie popadnie. Gada jak szalona i domaga się pieszczot i jeszcze raz pieszczot. Idealna jedynaczka, lubi być dla kogoś najważniejsza i nie lubi dzielić się tym uczuciem z innymi zwierzętami.
Ostatnio edytowano Śro mar 02, 2011 20:16 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 97 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Sob lis 20, 2010 21:51 Re: Paluch 4 -prosze jeszcze nie pisac ANULA SZYBKO ROB REZERWE

Paluchowe rozliczenia:

AKCJA "MISECZKA"
15 pln - JuttaDeApolada
20 pln - Megana
40 pln - Wanda164
20 pln - AprilRain
----------------------------------
:arrow: 95 pln do Jamkasici
----------------------------------
22 pln - Hannaaa
:arrow: 22 pln do Jamkasici



AKCJA "TRANSPORTER"
32 pln - MonikaWarszawa
25 pln - Izaz
20 pln - Lucynka
50 pln - Bonia7
35 pln - alareipan
-----------------------------
3*54 pln :arrow: 3 duże transportery Ferplast
-----------------------------
15 pln - Morela80
14 pln - Iśka
48 pln - MonikaWarszawa
14 pln - Lentilka
69 pln - alareipan
-----------------------------
4*40 pln :arrow: 4 małe transportery Ferplast



POMOC DLA PostPALUSZKÓW
25 pln - Izas - poszło na dług Bąbla w lecznicy
15 pln - MonikaWarszawa - poszło na dług Bąbla w lecznicy
15 pln - Dite - poszło na dług Bąbla w lecznicy
30 pln - Bonia7 - poszło na dług Bąbla w lecznicy
13 pln - Gosikbaum - poszło na dług Bąbla w lecznicy
--------------------------------------------------
20 pln - Alessandra na Bąbelki
20 pln - Miscorpio na Bąbelki
20 pln - Malk na Bąbelki
108 pln - MonikaWarszawa na Bąbelki
--------------------
100 pln POSZŁO NA DŁUG BĄBLA, 68 pln PRZELAŁAM DO NEVER NA DŁUG MAŁEGO BĄBELKA
--------------------------------------------------
13 pln - KarolinaS
65 pln - Yossariana
20 pln - Piccolo
--------------------
100 pln POSZŁO NA KARMĘ DLA SZKIELETÓW I MAŁEGO BĄBLA I NA LEKI NA WYCHODNE :) MAŁEGO BĄBELKA DO DOMU
---------------------------------------------------
50 pln - Lanua - poszło na dług Bąba za operację
---------------------------------------------------
42 pln -Gaota
28 pln - Beatta_82
17 pln - Izzi
30 pln - Wania71
85 pln - MonikaWarszawa
20 pln - Lanua
--------------------
74 pln POSZŁO NA DŁUG ZA BĄBLA, 74 pln - NA DŁUG ZA NEUROLOGICZNĄ KOTKĘ TRIKOTKĘ (383 pln za 10 dni w szpitaliku, badania krwi, odrobaczenie, testy, rtg; ? -wyciagnięcie śrutu), 74 - NA 4-CYFROWY DŁUG ZA POSTPALUSZKI (ZUZIĘ R., MAŁEGO BĄBLA I ŚLEPAKI)
-----------------------------------------------------
13 pln - Mrevka
80 pln - Taizu
50 pln - Beatka
--------------------
150 pln POSŁAŁAM DO LECZNICY NA 4-CYFROWY DŁUG (zostało 878,80)
------------------------------------------------------
32 pln - Rambo_ruda - POSZŁO NA REZONANS MAGNETYCZNY ZOSI TRICOTKI (kosztował 600 pln :roll: )
------------------------------------------------------
40 pln - Naline
150 pln - Kotydwa12
25 pln - Alex405
--------------------
215 pln POSŁAŁAM NA KONTO LECZNICY NA 4-CYFROWY DŁUG (zostało 663,80)
------------------------------------------------------
50 pln - Joluka - POSŁAŁAM NA KONTO LECZNICY NA 4-CYFROWY DŁUG (zostało 613,80)
------------------------------------------------------
55 pln Yna- POSŁAŁAM NA KONTO LECZNICY NA 4-CYFROWY DŁUG (zostało 558,80)
------------------------------------------------------
16,84 pln - Dragonfly.87
70 pln - Karola
12 pln - Kicorek
50 pln - Lanua
50 pln - Ef25
15 pln - Jessi74
40 pln - Ewkaa
-------------------------------------------------------
153,80 PLN POSŁAŁAM NA KONTO LECZNICY NA 4-CYFROWY DŁUG (zostało 337,78); 50 PLN POSZŁO NA REZONANS MAGNETYCZNY ZOSI-TRIKOTKI; 50,04 PLN POSZŁO NA BĄBLA
-------------------------------------------------------
340 pln- Joanna z Warszawy- posłałam na konto lecznicy (4-CYFROWY DŁUG spłacony :1luvu: )
-------------------------------------------------------
16 pln - Ja_ana
60 pln - PANCIA.M
--------------------------------
76 pln POSZŁO NA POŻYCZKĘ NA REZONANS MAGNETYCZNY ZOSI
--------------------------------------------------------
50 pln- Dragonfly i Akira- do alareipan na dług REZONANS MAGNETYCZNY ZOSI- neurokotki,
60 pln- Dragonfly i Akira- na leczenie Dziuni
40 pln- jamkasica - na leczenie Dziuni

200 pln- Joanna M. z Warszawy (100 pln - do alareipan na dług REZONANS MAGNETYCZNY ZOSI (alareipan: PRZELAŁAM TO NA KONTO do lecznicy dr Olkowskiego, gdzie dług za otoskopię i leczenie wynosi 260 pln), 50 pln na leczenie Dziuni, 50 pln na dług w lecznicy (12.02: nie wiem, ile jest konkretnie, bo wetka nie odbierała, ale ok. 600-700 pln na minusie)
---------------------------------------------------------
50 pln - Smarti - POSZŁO NA LECZENIE BĄBLA
---------------------------------------------------------
80 pln - Taizu
55 pln - Mjs
90 pln - MonikaWarszawa
80 pln - Karola
---------------------------
135 pln i 50 pln PRZELAŁAM DO LECZNICY NA NOWY DŁUG (12.02: nie wiem, ile jest konkretnie, bo wetka nie odbierała, ale ok. 600-700 pln na minusie), 65 pln - PRZELAŁAM DO MARZENY NA "KUPY" HAJKA, 25 pln - POSZŁO NA DŁUG ZOSI U NEUROLOGA, 30 pln - NA KARMĘ DLA BĄBLA U SMARTI
---------------------------

50 pln - Patkazal
88 pln - Naline
(70 pln- przelałam na dług w lecznicy, 70- do Never na badania i leczenie ślepaczka Hajka)

---------------------------

40 pln - Yna (przelałam na dług w lecznicy)
----------------------------
Ostatnio edytowano Śro mar 02, 2011 14:10 przez jamkasica, łącznie edytowano 16 razy
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 21, 2010 15:37 Re: Paluch 4 -prosze jeszcze nie pisac ANULA SZYBKO ROB REZERWE

Wykaz kotków przyjętych do schroniska przed 10 listopada 2010 znajduje się tutaj:

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111943
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=104969

Poniżej wykaz kotków przyjętych do schroniska od 10 listopada 2010:
Obrazek
ID: 0743/10
Płeć: Samiec
Maść: jasno rudy
Waga: 4,000
Skąd: Sm z Powstańców Śląskich
Wiek: 5 lat
Data przyjęcia: 10-11-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0744/10
Płeć: Samica
Maść: biało czarna
Waga: 2,500
Skąd: SM z ul Służby Polsce
Data przyjęcia: 11-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0745/10
Płeć: Samica
Opis: Kot wolnożyjący po rekonwalescencji do wypuszczenia
Maść: biało czarna
Waga: 1,000
Skąd: Sm z Czarnomorskiej 17 kl V
Data przyjęcia: 11-11-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0748/10
Płeć: Samiec
Maść: czarno-biały
Waga: 1,500
Skąd: Brzeska
Data przyjęcia: 12-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0752/10
Płeć: Samica
Maść: czarno-biały
Skąd: Brzeska
Data przyjęcia: 13-11-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0764/10
Płeć: Samica
Maść: buro biała
Waga: 3,500
Skąd: SM z ul Kopalnianej
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 18-11-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0768/10
Płeć: Samiec
Maść: czarny z białymi dodatkami
Waga: 4,000
Skąd: SM z Marymonckiej
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 18-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0769/10
Płeć: Samiec
Waga: 1kg
Data przyjęcia: 18-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0770/10
Maść: czarny
Waga: 7,000
Skąd: Idzikowskiego
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 19-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0771/10
Płeć: Samica
Maść: czarny
Waga: 3,000
Skąd: Broniewskiego
Wiek: 13 lat
Data przyjęcia: 19-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0772/10
Płeć: Samiec
Maść: biały w brązowe łatki
Waga: 3,000
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 19-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0773/10
Płeć: Samica
Maść: bury pręgowany
Waga: 6,000
Wiek: 10 lat
Data przyjęcia: 20-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0774/10
Płeć: Samiec
Maść: rudy pręgowany
Waga: 4,000
Skąd: Sm z ul Petofiego
Data przyjęcia: 20-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0776/10
Płeć: Samica
Maść: tricolor
Waga: 2,000
Skąd: Czechowa
Wiek: 7 lat
Data przyjęcia: 22-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0777/10
Płeć: Samica
Maść: szylkret
Waga: 4,000
Wiek: 4 lat
Skąd: SM z ul Marymoncka
Data przyjęcia: 22-11-2010
------------
brak foto
ID: 0778/10
Płeć: Samica
Waga: 0.5kg
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 22-11-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0780/10
Maść: czarno-biała
Waga: 9,000
Wiek: 6 lat
Data przyjęcia: 24-11-2010
------------
Obrazek
ID: CCLXX/10
Płeć: Samica
Waga: 0,3kg
Data przyjęcia: 25-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0781/10
Płeć: Samiec
Maść: czarna
Skąd: pl. Wojska Polskiego
Data przyjęcia: 26-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0782/10
Płeć: Samiec
Maść: biało-czarny
Skąd: ul. Miłznicka
Data przyjęcia: 26-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0783/10
Maść: szykretowa
Skąd: Sm z lecznicy na Żytniej
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 27-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0784/10
Płeć: Samica
Maść: czarna, biały żabot
Waga: 4,000
Skąd: Sm z ul Sarmackiej
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 27-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0785/10
Maść: czarny
Skąd: Sm z lecznicy na Żytniej
Data przyjęcia: 27-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0786/10
Płeć: Samiec
Maść: bury
Waga: 2,000
Skąd: Sm z Lecznicy na Żytniej
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 27-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0787/10
Płeć: Samiec
Maść: buro biała
Waga: 1,500
Skąd: Sm z Modlińskiej
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 28-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0788/10
Płeć: Samica
Opis: obroża p.pchelna czarna
Maść: biało bure
Skąd: Sm z ul Europejskiej
Wiek: 6 lat
Data przyjęcia: 28-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0789/10
Płeć: Samica
Maść: czarny
Skąd: Baletowa
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 28-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0790/10
Płeć: Samica
Maść: czarno-biały
Waga: 5,000
Skąd: Włókiennicza
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 28-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0791/10
Płeć: Samiec
Maść: bury, biała kryza i skarpety
Waga: 3,000
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 28-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0792/10
Płeć: Samica
Opis: zg. z procedurą na 15 dni
Maść: bura
Waga: 8kg
Skąd: ul. Bytnara Rudego
Wiek: 6 lat
Data przyjęcia: 29-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0793/10
Gatunek: KOT [ RUSSIAN BL ] [ samiec ]
Maść: niebieski
Waga: 8kg
Skąd: Rzeźbiarska
Wiek: 13 lat
Data przyjęcia: 30-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0794/10
Opis: pop 0605/09
Maść: czarno biała
Wiek: 1 rok
Data ponownego przyjęcia: 30-11-2010
------------
Obrazek
ID: 0795/10
Płeć: Samiec
Maść: czarny
Waga: 4,000
Skąd: Skarbka z Gór
Wiek: 11 lat
Data przyjęcia: 01-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0796/10
Płeć: Samiec
Maść: czarny
Waga: 4,000
Skąd: Kondratowicza
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 01-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0797/10
Płeć: Samica
Maść: czarno biała
Waga: 2,000
Skąd: os pryw z działek na Paluchu
Data przyjęcia: 01-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0798/10
Płeć: Samica
Maść: buro biała
Skąd: os pryw z działek na Paluchu
Data przyjęcia: 01-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0799/10
Płeć: Samiec
Maść: biało czarna
Waga: 7,000
Skąd: Sm z ul Żywieckiej
Wiek: 6 lat
Data przyjęcia: 01-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0800/10
Płeć: Samiec
Maść: szaro-bury, biały żabot
Waga: 6,000
Skąd: os pryw z Pragi Południe
Wiek: 4 lata
Data przyjęcia: 01-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0801/10
Płeć: Samiec
Maść: biało czarny
Waga: 0,500
Skąd: Sm z ul Mickiewicza
Data przyjęcia: 02-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0802/10
Płeć: Samiec
Maść: szara pręgowana
Skąd: SM z ul Kochanowskiego
Data przyjęcia: 02-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0803/10
Płeć: Samiec
Maść: biało-bura
Skąd: SM z ul Kochanowskiego
Data przyjęcia: 02-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0804/10
Opis: w typie PERSA
Maść: rudy z bialym
Skąd: ul. Homera
Wiek: 6 lat
Data przyjęcia: 03-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0805/10
Płeć: Samiec
Maść: szaro-białe pręgowane
Waga: 1,500
Skąd: Głębocka
Data przyjęcia: 04-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0806/10
Płeć: Samiec
Maść: czarna
Waga: 4,000
Skąd: Wojciechowskiego
Znaki: biała gwiazdka
Wiek: 6 lat
Data przyjęcia: 05-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0807/10
Płeć: Samiec
Maść: rudo-biała
Waga: 2,000
Skąd: Szegedyńska
Data przyjęcia: 05-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0808/10
Płeć: Samiec
Maść: ruda pręgowana
Waga: 2,000
Skąd: Smolna
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 05-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0809/10
Płeć: Samiec
Maść: czarny
Skąd: Aluzyjna
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 05-12-2010
------------
Obrazek
ID: XXIV/10
Płeć: Samiec
Maść: biało szara
Skąd: os pryw z Kolonia-Lesznowola
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 05-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0810/10
Płeć: Samica
Maść: biało-rude
Waga: 5,000
Skąd: ul. Międzynarodowa
Wiek: 5 lat
Data przyjęcia: 05-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0811/10
Płeć: Samiec
Maść: rudy pręgowany
Waga: 1,000
Skąd: os pryw z ul Nowolipie
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 06-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0812/10
Płeć: Samica
Maść: czarny
Waga: 0,500
Skąd: os pryw z ul Nowolipie
Data przyjęcia: 06-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0813/10
Maść: bury pręgowany
Waga: 0,500
Skąd: os pryw z ul Nowolipie
Data przyjęcia: 06-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0814/10
Płeć: Samica
Maść: bury pręgowany
Waga: 0,500
Skąd: os pryw z ul Nowolipie
Data przyjęcia: 06-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0815/10
Płeć: Samica
Opis: biegał po terenie schroniska bardzo wygłodzony, przyjazny, mily
Maść: bury pręgowany
Skąd: podrzucony pod schronisko
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 07-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0816/10
Płeć: Samica
Maść: Szylkret
Skąd: Grochowska
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 07-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0817/10
Płeć: Samiec
Maść: Biało-czarny
Skąd: Rembertów
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 07-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0818/10
Płeć: Samica
Maść: bury
Skąd: os. pryw. z działek Malichy
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 07-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0819/10
Płeć: Samiec
Maść: czarno-biała
Skąd: Al. Solidarności
Wiek: 11 lat
Data przyjęcia: 07-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0820/10
Płeć: Samica
Maść: czarna
Skąd: ul. Dorycka
Znaki: 1/2 ogona
Wiek: 4 lata
Data przyjęcia: 07-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0821/10
Płeć: Samiec
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 08-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0822/10
Płeć: Samiec
Maść: czarna
Skąd: Szafirowa
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 08-12-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0824/10
Płeć: Samiec
Maść: czarny, biały żabot
Skąd: os pryw z Działek na Paluchu
Data przyjęcia: 09-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0825/10
Płeć: Samiec
Maść: czarno biały
Skąd: Sm z ul Na Uboczu
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 09-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0826/10
Płeć: Samica
Maść: biały w czarne łaty
Waga: 3,500
Skąd: Ks.Trojdena
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 10-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0827/10
Płeć: Samiec
Maść: szaro-bura pręgowana
Skąd: Przemyska
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 10-12-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0829/10
Płeć: Samica
Maść: czarno biala
Waga: 1,000
Skąd: SM z Suwalskiej
Data przyjęcia: 11-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0832/10
Płeć: Samiec
Maść: czarny
Waga: 1,500
Skąd: Sm z Grójeckiej
Data przyjęcia: 11-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0833/10
Gatunek: KOT [ PERSKA ] [ samica ]
Maść: czarna
Skąd: os pryw z ul Morskie oko
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 12-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0834/10
Płeć: Samica
Data przyjęcia: 12-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0835/10
Płeć: Samica
Data przyjęcia: 12-12-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0836/10
Płeć: Samica
Maść: biało czarna
Waga: 3,000
Skąd: os pryw z ul Dickensa
Wiek: 6 lat
Data przyjęcia: 13-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0837/10
Płeć: Samica
Maść: czarno biała
Waga: 2,000
Skąd: os pryw z ul Dickensa
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 13-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0838/10
Płeć: Samica
Maść: czarno biala
Waga: 2,000
Skąd: os pryw z ul Dickensa
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 13-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0839/10
Płeć: Samica
Maść: czarno biała
Waga: 2,000
Skąd: os pryw z ul Dickensa
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 13-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0840/10
Waga: 3kg
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 13-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0841/10
Płeć: Samiec
Maść: rudo-biały
Waga: 3,000
Skąd: Rondo Wiatraczna
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 13-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0842/10
Płeć: Samica
Maść: biało czarna
Skąd: Sm z ul Wolskiej
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 14-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0843/10
Płeć: Samica
Maść: czarny
Skąd: Sm z Hawajskiej
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 15-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0844/10
Płeć: Samica
Maść: bury
Skąd: Kotorowskiego
Wiek: 16 lat
Data przyjęcia: 15-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0845/10
Płeć: Samica
Maść: czarny
Skąd: Okopowa
Wiek: 5 lat
Data przyjęcia: 15-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0846/10
Płeć: samiec
Maść: srebrna pręgowana
Waga: 4,000
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 16-12-2010
------------
Obrazek
ID: CCLXXV/10
Data przyjęcia: 16-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0847/10
Płeć: samica
Maść: bury pręgowany z białym
Waga: 3,000
Skąd: Sm z ul Szczęsnej
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 17-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0848/10
Płeć: samica
Maść: biało-czarna
Waga: 3,000
Skąd: Bielany
Wiek: 7 lat
Data przyjęcia: 17-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0849/10
Płeć: samica
Maść: bury pręgowany
Waga: 2,000
Skąd: Racławicka
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 18-12-2010
------------
Obrazek
ID: CCLXXVI/10
Data przyjęcia: 18-12-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0855/10
Płeć: samica
Maść: biało czarna
Skąd: os pryw z ul Arkuszowej
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 18-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0856/10
Płeć: samica
Maść: czarna z białymi dodatkami
Waga: 4,000
Skąd: z Bemowa
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 19-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0858/10
Płeć: samiec
Maść: czarna z białymi dodatkami
Waga: 4,000
Skąd: Nowoursynowska
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 19-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0860/10
Płeć: samiec
Maść: biały
Skąd: Łomżyńska
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 19-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0861/10
Płeć: samiec
Maść: rudy
Skąd: Środkowa
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 20-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0862/10
Maść: biało bura
Skąd: SM z ul Nowolipie
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 20-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0864/10
Płeć: samica
Maść: szylkret
Skąd: Trasa Łazienkowska
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 20-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0865/10
Płeć: samiec
Maść: bury pręgowany
Skąd: Sm z ul 17 Tego Stycznia
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 21-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0867/10
Płeć: Samiec
Maść: czarna
Waga: 1,500
Znaki: biała muszka
Data przyjęcia: 21-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0868/10
Gatunek: KOT [ NORWESKI L ] [ samica ]
Maść: szaro-bura, pręgowana
Waga: 5,000
Znaki: biały żabot
Wiek: 4 lata
Data przyjęcia: 21-12-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0870/10
Płeć: Samiec
Maść: bialo bury
Skąd: Korkowa
Wiek: 13 lat
Data przyjęcia: 22-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0871/10
Płeć: Samica
Maść: szylkretowa
Skąd: os pryw z Muszlowej
Wiek: 6 lat
Data przyjęcia: 22-12-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0875/10
Płeć: samica
Maść: biało-szary
Waga: 1,500
Skąd: ul. Roty
Data przyjęcia: 27-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0876/10
------------
Obrazek
ID: 0877/10
Opis: pop 0794/10, 0605/09
Maść: czarno biała
Wiek: 1 rok
Data ponownego przyjęcia: 28-12-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0879/10
Płeć: samica
Maść: biało-czarny
Waga: 3,000
Skąd: SM z ul Grójeckiej
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 29-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0880/10
Płeć: samica
Maść: czarny
Skąd: z ul. Leśnej Polanki
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 29-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0881/10
Gatunek: KOT [ NORWESKI L ] [ samiec ]
Masc: rudy
Skad: SM z ul żytniej
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 30-12-2010
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0883/10
Płeć: samiec
Maść: bura z białym
Waga: 10,000
Skąd: SM z Sokołowskiej
Wiek: 6 lat
Data przyjęcia: 30-12-2010
------------
Obrazek
ID: 0884/10
Płeć: samiec
Maść: czarna
Waga: 5,000
Skąd: SM z ul. Gościniec
Wiek: 8 lat
Data przyjęcia: 30-12-2010
------------
Obrazek
ID: CCLXXIX/10
Data przyjęcia: 31-12-2010
Ostatnio edytowano Nie lut 06, 2011 18:14 przez -Anula-, łącznie edytowano 2 razy

-Anula-

 
Posty: 1453
Od: Pt kwi 20, 2007 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 21, 2010 15:38 Re: Paluch 4 -prosze jeszcze nie pisac ANULA SZYBKO ROB REZERWE

Kwarantanna (c.d.) - styczeń 2011

Obrazek
ID: 0002/11
Płeć: samica
Maść: czarny
Waga: 3,500
Skąd: Lazurowa
Wiek: 7 lat
Data przyjęcia: 02-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0005/11
Płeć: samiec
Maść: biały czarne dodatki
Waga: 5,000
Skąd: Os pryw z ul 17 tego Stycznia
Wiek: 5 lat
Data przyjęcia: 02-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0006/11
Płeć: samica
Maść: czarno-biały
Waga: 4,000
Skąd: Zamiejska
Wiek: 7 lat
Data przyjęcia: 03-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0007/11
Płeć: samica
Maść: bury
Waga: 4,000
Skąd: ul. Kadłubka
Wiek: 5 lat
Data przyjęcia: 03-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0008/11
Płeć: samiec
Maść: bura pręgowana
Waga: 3,500
Skąd: SM z ul Żabińskiego
Wiek: 7 lat
Data przyjęcia: 04-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0009/11
Płeć: samica
Maść: czarny
Waga: 1,000
Skąd: ul. Słowińskiego
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 04-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0010/11
Płeć: samica
Maść: Bury
Waga: 5,000
Skąd: Żurawia
Wiek: 5 lat
Data przyjęcia: 04-01-2011
------------
Obrazek
:?: możliwe, że to V/11
------------
Obrazek
ID: 0011/11
Płeć: samiec
Maść: ruda pręgowana
Skąd: SM z ul Henryka Pobożnego
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 05-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0012/11
Płeć: samica
Maść: czarna
Skąd: SM z ul Henryka Pobożnego
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 05-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0016/11
Płeć: samica
Maść: buro-biała
Waga: 5,000
Wiek: 7 lat
Data przyjęcia: 06-01-2011
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0019/11
Płeć: samiec
Opis: Zgodnie z procedurą na 15 dni
Maść: biało czarny
Skąd: ul. Bagno
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 07-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0020/11, pop 0492/06
Płeć: samica
Maść: czarno-biała
Waga: 4,000
Skąd: po zmarłej
Wiek: 7 lat
Data przyjęcia: 08-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0021/11
Płeć: samica
Maść: czarna
Waga: 1,000
Skąd: Książęca
Data przyjęcia: 08-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0023/11
Płeć: samiec
Maść: bury
Skąd: Balkonowa
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 10-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0024/11
Płeć: samica
Maść: biało-szary
Waga: 5,000
Skąd: ul. Moździeży
Wiek: 4 lata
Data przyjęcia: 12-01-2011
------------
Obrazek
:?:
------------
ObrazekObrazek
ID: 0026/11, pop 0601/10
Maść: czarny
Waga: 3,000
Wiek: 7 lat
Data przyjęcia: 12-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0027/11
Gatunek: KOT [ NORWESKI L ] [ samica ]
Maść: czarna
Skąd: SM z ul Dubois
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 13-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0028/11
Płeć: samica
Maść: szaro-bury pręgowany, biały żabot pazurki
Waga: 4,000
Skąd: Bednarska
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 13-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0029/11
Maść: szaro-czarny
Waga: 6,000
Skąd: Wrzeciono
Wiek: 10 lat
Data przyjęcia: 14-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0030/11
Płeć: samiec
Maść: czarna wtręty białe
Waga: 6,000
Skąd: os pryw z ul Gruszczyńskiego
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 15-01-2011
------------
Obrazek
:?: zwrot z adopcji, pop 0793/10
Data przyjęcia: 16-01-2011
------------
Obrazek
:?:
Data przyjęcia: 16-01-2011
------------
Obrazek
:?:
Data przyjęcia: 18-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0036/11
Płeć: samica
Maść: tricolor pręgowany
Skąd: Broniewskiego
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 21-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0037/11
Płeć: samiec
Maść: rudy pręgowany, białe pazurki i żabot
Waga: 3,000
Skąd: Strzybnicka
Wiek: 5 lat
Data przyjęcia: 21-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0038/11
Płeć: samiec
Opis: rany na łapach
Maść: czarna
Skąd: Targowa
Wiek: 4 lata
Data przyjęcia: 22-01-2011
------------
brak foto
ID: 0039/11
Płeć: samiec
Maść: buro-szaro-biały
Skąd: Toruńska
------------
Obrazek
ID: 0040/11
Płeć: samica
Maść: bura pregowana
Waga: 1,500
Skąd: SM z ul Śniardwy
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 22-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0041/11
Płeć: samica
Maść: czarno-biała
Waga: 0,500
Skąd: ul. Rozłogi
Data przyjęcia: 22-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0042/11
Płeć: samiec
Maść: bury pręgowany, biały żabot i pazurki
Waga: 4,000
Skąd: Madalińskiego
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 23-01-2011
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0044/11
Płeć: samiec
Maść: biało rudy
Waga: 3,000
Skąd: Sm z ul Uroczej
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 23-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0045/11
Płeć: samica
Maść: tricolor
Waga: 1,000
Skąd: Sm z ul Wyczółkowskiego
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 23-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0046/11
Płeć: samica
Maść: czarny
Skąd: Kwiatowa
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 24-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0047/11, pop 825/10
Płeć: Samiec
Maść: czarno biały
Wiek: 3 lata
------------
Obrazek
ID: 0048/11
Płeć: samica
Maść: biało czarny
Skąd: Sm z ul Ruski Bród
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 26-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0049/11
Płeć: samiec
Maść: biało bury
Skąd: Sm z ul Ruski Bród
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 26-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0050/11
Płeć: samiec
Maść: czarno biały
Skąd: Sm z ul Ruski Bród
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 26-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0051/11
Płeć: samica
Maść: czarny biała gwiazdka
Waga: 3,000
Skąd: Sm z ul Afrykańskiej
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 26-01-2011
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0057/11
Płeć: samica
Maść: biało-czarny
Skąd: Radzymińska
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 30-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0058/11
Płeć: samica
Maść: czarny
Skąd: Czerniakowska
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 30-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0059/11
Płeć: samica
Maść: biało bury, pręgowany
Skąd: z pl. Piłsudskiego
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 30-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0060/11
Płeć: samica
Maść: biało-rudy
Waga: 1,000
Skąd: Korotyńskiego
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 30-01-2011
------------
Obrazek
ID: 0061/11
Płeć: samiec
Maść: buro-biały
Skąd: Malborska
Wiek: 10 lat
Data przyjęcia: 31-01-2011
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0063/11
Płeć: samica
Maść: grafitowo dymny
Waga: 3,000
Skąd: Sm z ul Kamińskiego
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 31-01-2011
------------
Obrazek
ID: XII/11
Maść: czarno biały, szary
Skąd: Sm z ul Kamińskiego
Data przyjęcia: 31-01-2011
Ostatnio edytowano Nie lut 06, 2011 18:37 przez -Anula-, łącznie edytowano 31 razy

-Anula-

 
Posty: 1453
Od: Pt kwi 20, 2007 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 21, 2010 15:38 Re: Paluch 4 -prosze jeszcze nie pisac ANULA SZYBKO ROB REZERWE

Kwarantanna (c.d.) - luty 2011


Obrazek
ID: 0065/11
Płeć: samica
Maść: czarna
Skąd: SM z ul Wojska Polskiego
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 01-02-2011
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0067/11
Płeć: samica
Maść: bury pręgowany
Waga: 2,500
Skąd: SM z ul Kowalczyka
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 02-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0068/11
Płeć: samiec
Maść: bury pręgowany
Waga: 6,000
Skąd: Podrzucony przez właściciela
Wiek: 11 lat
Data przyjęcia: 02-02-2011
------------
brak foto
ID: 0069/11
Płeć: samica
Maść: czarna biały żabot
Skąd: os pryw z Działek Na Paluchu
------------
brak foto
ID: 0070/11
Płeć: samiec
Opis: pop CCXII/10
Maść: czarny
Ten właśnie poszedł do domu. :wink:
------------
Obrazek
ID: 0071/11
Płeć: samica
Maść: ciemno szary
Waga: 2,000
Skąd: Wincentego
Data przyjęcia: przed 10-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0072/11
Płeć: samiec
Maść: Biało-czarna
Waga: 2,000
Skąd: Pereca
Data przyjęcia: przed 12-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0074/11
Płeć: samiec
Maść: czarny
Skąd: Sm z ul Koralowej Wesoła
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 12-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0075/11
Płeć: samica
Maść: czarno biała
Skąd: Sm z ul Stokłosy
Wiek: 4 lata
Data przyjęcia: 13-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0076/11
Płeć: samiec
Maść: biało czarny
Waga: 3,000
Skąd: Armii Ludowej
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 14-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0077/11
Płeć: samica
Maść: tricolor
Skąd: Turmoncka
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 14-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0078/11
Płeć: samica
Maść: tricolor
Skąd: Szegodyńska
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 15-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0079/11
Płeć: samiec
Maść: czarna
Waga: 2,500
Skąd: SM z ul Różanej
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 15-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0080/11
Płeć: samica
Maść: bura pręgowana z białymi dodatkami
Skąd: Turmoncka
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 16-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0081/11
Płeć: samica
Maść: czarna
Waga: 3,000
Skąd: ul. Liliowa
Wiek: 4 lata
Data przyjęcia: 17-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0082/11
Płeć: samica
Maść: szarobeżowy
Skąd: ul. Moździerzy
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 18-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0084/11
Płeć: samiec
Maść: czarny
Skąd: Grodeckiego
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 20-02-2011
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0086/11
Płeć: samiec
Maść: bura
Skąd: Solidarności
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 20-02-2011
------------
brak foto
ID: 0087/11
Płeć: samica
Maść: biało-czarny
Waga: 2,000
Skąd: Kasprowicza
------------
Obrazek
ID: 0088/11
Maść: bury pręgowany
Waga: 5,000
Skąd: Rondo Starzyńskiego
Wiek: 7 lat
Data przyjęcia: 20-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0089/11
Płeć: samica
Maść: bura pręgowana
Skąd: SM z Cieplickiej
Wiek: 4 lata
Data przyjęcia: 21-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0090/11
Płeć: samiec
Maść: biało-czarna
Skąd: SM z lecznicy na Płockiej
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 21-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0091/11
Płeć: samiec
Maść: bury pregowany biały zabot
Skąd: SM z ul Kokoryczki
Wiek: 9 lat
Data przyjęcia: 22-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0092/11
Płeć: samica
Maść: marmurkowy biały żabot
Skąd: Sm z Bazyliańskiej
Wiek: 0 lat
Data przyjęcia: 23-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0093/11
Płeć: samica
Opis: w typie Syjamskiego
Maść: ciemnoszara pręgowana
Waga: 3,000
Skąd: os pryw z Marywilskiej
Wiek: 2 lata
Data przyjęcia: 23-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0094/11
Gatunek: KOT [ ORIENTALNY ]
Maść: bury
Skąd: os pryw z Mińskiej
Wiek: 3 lata
Data przyjęcia: 24-02-2011
------------
Obrazek
:?:
------------
Obrazek
ID: 0096/11
Płeć: samiec
Maść: czarna
Waga: 10,000
Skąd: Siemiatycka
Znaki: biała gwiazdka
Wiek: 10 lat
Data przyjęcia: 26-02-2011
------------
Obrazek
ID: 0098/11
Płeć: samica
Maść: czarno-biały
Waga: 2,000
Skąd: Toruńska
Wiek: 1 rok
Data przyjęcia: 26-02-2011
------------
Ostatnio edytowano Sob mar 05, 2011 1:56 przez -Anula-, łącznie edytowano 32 razy

-Anula-

 
Posty: 1453
Od: Pt kwi 20, 2007 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 21, 2010 18:08 Re: Paluch 4 - koty adoptowane i za TM

Koty w DT/DS dzięki miau

DT :idea:
NOVA vel Tosia w DT u AnielkiG
Obrazek
W szpitaliku jeden z największym miziaków, namolnie pcha się na kolana i domaga głasków. Tosia to bardzo miła, pogodna, wesoła kicia, która uwielbia się wtulać w człowieka, miziać... Jak się coś do niej powie, to ona cichutkim, miłym dla ucha głosikiem zawsze uprzejmie odpowiada "miau" :) Bardzo spokojna i łagodna, filigranowa panna mizialska. Cudowna kicia. Chodzi za człowiekiem, by się miziać, więc zdjęcie nieporuszone jest tylko jedno, i niestety nie oddaje uroku tej słodkiej kociej panienki. Ma ok. 2 lat :arrow: 27.02 - Leczy się na kk, gluci, kicha.

HARRY w DT u AnielkaG
Obrazek Obrazek
Uroczy rudzielec - książę Harry - z recydywy i trzecim nawrotem kataru. Ma może 8-9 miesięcy.

MARGERITA w DT u Magaaa
Obrazek Obrazek
:arrow: 20.02 - Margerita jest teraz najdłużej siedzącym kotem w schronie. Przeszła różności. Długo leczona na grzyba. Wysterylizowana. Obecnie siedzi na leczeniu kk. Bardzo milutka dziewczyna! Przytulanka. :arrow: 27.02 - Margerita leczy katar.

HERMES w DT u Ozymandias
Obrazek
:arrow: W domu u Ozymandias okazało się, że to bardzo fajny miły kot. Już nie fuczy na człowieka ze strachu. Uwielbia inne koty. Wyniki krwi oprócz wątroby b.dobre. Wykastrowany.

Niebieska "dzikunowata" od maluszków - w DT
Obrazek

ARTHUR R. i PAUL V. W DT u Małgosi
Obrazek
:arrow: Burzliwy romans połączył ich od pierwszego spojrzenia ;) Arthur ma kilka lat, w jego żyłach płynie błękitna krew, jest milutki i wykastrowany. Paul ma za to kilka miesiecy i jest po prostu zwykłym chłopakiem z Bródna ;)
O chłopakach można poczytać tu: viewtopic.php?f=1&t=123798&hilit=+paul&start=0

NIEBIESKA - w DT u AnielkiG
Obrazek Obrazek
:arrow: Niebieska podobnie jak Hermes w domu też okazała się miłą, domową koteczką, tylko nie znosi, jak się przy niej coś robi medycznego... Ciągle jest w trakcie leczenia zatok.

Maniek - w DT/DS u Mohy
Obrazek
:arrow: Maniek rządzi ;) tu: viewtopic.php?f=1&t=123000&p=7116721&hilit=Maniu%C5%9B#p7116721

Marion- w DT u Naline
Obrazek
Obrazek
:arrow: Marion walczy z alergią pokarmową tu: viewtopic.php?f=13&t=122518&p=7097477&hilit=Marion#p7097477

KOREK - KOTKA Z WANNY(Ą) ;) w dt u Juli
Obrazek
:arrow: Ma może 4 miesiące, przywieziona z głową w odpływie wanny. Po leczeniu grzyba, leczy kk. Do oswajania, bo dzikowata.

KEJTI w dt u Julii
Obrazek Obrazek Obrazek 14.02 :arrow: Obrazek
filmik Kejti: http://www.youtube.com/watch?v=xU9KkBGbP-Q [/quote]
:arrow: Kilkumiesięczne cudo! Leczy u Julii gluta.

BONA a dt w Julii
Obrazek
:arrow: Buraska w kiepskim stanie




DS :idea:
Bąbel - w DS (był w DT u Smarti)
Obrazek
:arrow: Świetny gość! Kocha, ludzi, koty, psy... Ideał.

BEZA/ Szarlot w DS (była w DT u Magaaaa)
Obrazek Obrazek

Tula już w swoim DS (była w DT u Szalonego Kota)
Obrazek Obrazek

Czarna Dziunia- Jadwiga w DS u Wielbłądzia
ObrazekObrazek

GAMOŃ - był w DT Szalonego Kota, teraz w DS u jej znajomych.
Obrazek

Luna czyli Zielonooka w swoim DS (była DT u Smarti)
Obrazek Obrazek

Sith - w swoim DS, była DT u Magaaa.
Obrazek

Akira - w DS u Dragonfly.87
Obrazek
Obrazek

Lalunia- w DS u EdytaB_a (była w DT u Smarti)
Obrazek

Trisia- w DS u Ewajanka
Obrazek

Mika-Morunia- w swoim DS (była w DT u Smarti)
Obrazek

Niunia i Dopalacz/ Bonnie i Tyler- już w swoim DS (były w DT u Salice)
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=119518&hilit=bure



Koty zaadoptowane z PA

SEWERYN
ObrazekObrazek

VALENTINO
Obrazek Obrazek

SERDELEK
Obrazek Obrazek Obrazek

KLEMENTYNA okropnica trafiła do swojego DS :twisted:
Obrazek Obrazek

GWIAZDKA II - przesłodka dziewczynka już w DS
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ŚMIESZKA - już w DS!
Obrazek Obrazek

Diablo - w swoim DS
Obrazek

GRAFICIĄTKO w swoim DS
Obrazek

SENEGAL dojechał do DS!
Obrazek

ZŁOŚNICA - w DS!
Obrazek Obrazek Obrazek

Mietek- w swoim DS
Obrazek

Leon - w DS u ef25
Obrazek

Manfred (paluchowy Graf) w DS u Dzo
Obrazek


GABON
Obrazek Obrazek Obrazek

(wy)LOTEK - 11-LETNI ODDANY KOT! BARDZO PILNA ADOPCJA :!: :!: :!:
Obrazek Obrazek


LIBAN
Obrazek Obrazek



Koty za TM:

SJAMEK ['], był w DT u magaaaa
Obrazek Obrazek

PYZA [']
Obrazek Obrazek

Kotszylka - Rebeka ['] w DT u AnielkiG
ObrazekObrazek

100 nieszczęść - wyciągnięty przez Ozymandias, odszedł u weta [']
Obrazek

Mrunio i Niebieski[']
ObrazekObrazek

Shiba ['] (była w DT u MagdalenKi)
]ObrazekObrazek

Przytulanka [']
Obrazek

Mała Lusia [']
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
wątek: viewtopic.php?f=1&t=118480&hilit=zgni%C5%82ka
Ostatnio edytowano Pt mar 04, 2011 9:39 przez wolontariat-Paluch, łącznie edytowano 43 razy

wolontariat-Paluch

 
Posty: 129
Od: Pon gru 27, 2010 15:18

Post » Nie lis 21, 2010 22:11 Re: Paluch 4 -prosze jeszcze nie pisac ANULA SZYBKO ROB REZERWE

Tutaj zapraszam na Bazarek dla Paluszkowego Blue
viewtopic.php?f=20&t=120420

P.S. Mam pomysł na ulotki informacyjne dla kotów do adopcji. Co myślicie o tym? Bo wiem ile czasu zajmuje jednorazowe tłumaczenie ludziom, wyjaśnianie pewnych kwestii związanych z kastarcją, jedzeniem, oknami i zabezpieczeniami w PA. I wiem, że w tygodniu też są koty zabierane i ludzie nie mogą otrzymać pewnych wskazówek informacji. I stąd narodził się dziś jak jechałam autobusem pomysł napisania ulotki informacyjnej - Takie kocie ABC jak jest na forum w zminimalizowanej wersji, dawane wraz z umową adopcyjną np, lub jeszcze przed adopcją.
ObrazekObrazek

naline

 
Posty: 2067
Od: Pt lip 02, 2010 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 21, 2010 22:19 Re: Paluch 4 -prosze jeszcze nie pisac ANULA SZYBKO ROB REZERWE

-Anula- pisze:rezerwa 3

Można pisać. :mrgreen:

Never, stary wątek został zamknięty.
Czy można go jeszcze otworzyć na jakiś czas?
Z braku miejsca nie ma wszystkich opisów kotków z kwarantanny.

Część bym tu przeniosła, a brakujące opisy uzupełniła. :roll:


Trzeba by do modow uderzyc. napisz moze do ktoregos, zeby przeniosł cos do nowego albo uzupelnil stary...

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Nie lis 21, 2010 22:21 Re: Paluch 4 -prosze jeszcze nie pisac ANULA SZYBKO ROB REZERWE

naline pisze:Tutaj zapraszam na Bazarek dla Paluszkowego Blue
viewtopic.php?f=20&t=120420

P.S. Mam pomysł na ulotki informacyjne dla kotów do adopcji. Co myślicie o tym? Bo wiem ile czasu zajmuje jednorazowe tłumaczenie ludziom, wyjaśnianie pewnych kwestii związanych z kastarcją, jedzeniem, oknami i zabezpieczeniami w PA. I wiem, że w tygodniu też są koty zabierane i ludzie nie mogą otrzymać pewnych wskazówek informacji. I stąd narodził się dziś jak jechałam autobusem pomysł napisania ulotki informacyjnej - Takie kocie ABC jak jest na forum w zminimalizowanej wersji, dawane wraz z umową adopcyjną np, lub jeszcze przed adopcją.

super pomysl. Mnie tylko zastanawia jedno - jak powiedziec tym ludziom, ze jesli adoptuja kociaka, to musza natychmiast podac mu surowice, bo inaczej umrze..... tego na ulotce zamiescic nie mozesz przeciez, bo narazasz na szwank dobra reputacje schronu.... :roll:
a maluchy umieraja nadal....

Never

 
Posty: 9922
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Nie lis 21, 2010 22:25 Re: Paluch 4 -prosze jeszcze nie pisac ANULA SZYBKO ROB REZERWE

Never pisze:
naline pisze:Tutaj zapraszam na Bazarek dla Paluszkowego Blue
viewtopic.php?f=20&t=120420

P.S. Mam pomysł na ulotki informacyjne dla kotów do adopcji. Co myślicie o tym? Bo wiem ile czasu zajmuje jednorazowe tłumaczenie ludziom, wyjaśnianie pewnych kwestii związanych z kastarcją, jedzeniem, oknami i zabezpieczeniami w PA. I wiem, że w tygodniu też są koty zabierane i ludzie nie mogą otrzymać pewnych wskazówek informacji. I stąd narodził się dziś jak jechałam autobusem pomysł napisania ulotki informacyjnej - Takie kocie ABC jak jest na forum w zminimalizowanej wersji, dawane wraz z umową adopcyjną np, lub jeszcze przed adopcją.

super pomysl. Mnie tylko zastanawia jedno - jak powiedziec tym ludziom, ze jesli adoptuja kociaka, to musza natychmiast podac mu surowice, bo inaczej umrze..... tego na ulotce zamiescic nie mozesz przeciez, bo narazasz na szwank dobra reputacje schronu.... :roll:
a maluchy umieraja nadal....



To wiem, że umierają i jest mi ich ogromnie szkoda... Nie można napisać tego w ulotce, ale myślałam o tym, aby zawrzeć informację o dodatkowej wizycie u weta - zaraz po wyjściu ze schronu, aby przeprowadzić wnikliwe badanie i opracować "plan zdrowotny" na przyszłość czyli terminy szczepień, odrobaczeń.
ObrazekObrazek

naline

 
Posty: 2067
Od: Pt lip 02, 2010 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 21, 2010 22:40 Re: Paluch 4 -prosze jeszcze nie pisac ANULA SZYBKO ROB REZERWE

naline pisze:Tutaj zapraszam na Bazarek dla Paluszkowego Blue
viewtopic.php?f=20&t=120420

P.S. Mam pomysł na ulotki informacyjne dla kotów do adopcji. Co myślicie o tym? Bo wiem ile czasu zajmuje jednorazowe tłumaczenie ludziom, wyjaśnianie pewnych kwestii związanych z kastarcją, jedzeniem, oknami i zabezpieczeniami w PA. I wiem, że w tygodniu też są koty zabierane i ludzie nie mogą otrzymać pewnych wskazówek informacji. I stąd narodził się dziś jak jechałam autobusem pomysł napisania ulotki informacyjnej - Takie kocie ABC jak jest na forum w zminimalizowanej wersji, dawane wraz z umową adopcyjną np, lub jeszcze przed adopcją.


wg. mnie pomysł fajny...nawet jeśli przeczyta i zastosuje się jedna osoba na pięć to i tak warto. Szczególnie kiedy nie ma nikogo kto mógłby te informacje przekazać na miejscu... :roll:
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 21, 2010 22:43 Re: Paluch 4 - epidemia pp NIEUSTAJĄCO

Koszt też niewielki, bo wydrukować i skserować to nie problem, może schronisko by się tym zajęło, jak nie to spokojnie ileśdziesiąt/set kopii można zrobić :) Znam ksero po 6 gr za sztukę, a może nawet taniej - tam to zależy od ilości stron jakby się tak 300 skerowało to byłoby tanio :)
ObrazekObrazek

naline

 
Posty: 2067
Od: Pt lip 02, 2010 8:45
Lokalizacja: Warszawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 154 gości