Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 07, 2010 17:08 Kotka w strasznym stanie [']- oby ten wątek był przestrogą!

Kolejna kocia bieda - w ogromnej, ogromnej potrzebie :!: :!: :!:

Dostałam dzisiaj taki opis kotki:

"W fabryce Perun w Warszawie została znaleziona kotka w ciężkim stanie, była na skraju wycieńczenia. Po wizycie u weterynarza okazało się że ma na brzuchu wielkiego guza, który mógł być skutkiem silnego uderzenia, oraz że ma guzy wewnątrz jamy brzusznej. W związku z tym w najbliższym czasie czeka ją poważna operacja i póżniejsza rekonwalescencja
Kotka jest maści ciemnobrązowej z drobnymi złotymi łatkami, ma prawdopodobnie ok 6-7 lat. Jest bardzo miłym i przyjaznym zwierzęciem.
Obecnie znajduje się w domu tymczasowym, gdzie niestety nie może długo pozostać."


W tej chwili koteczkę przygarnęła osoba, która nie może jej zatrzymać i zająć się jej leczeniem. Sytuacja kotki jest dramatyczna - nie ma się gdzie podziać, a wypuszczenie jej to wyrok... :( Kotka bardzo potrzebuje doświadczonego DT, który zapewni jej opiekę i poprowadzi dalsze leczenie. Potrzebne są także namiary na jakąś dobrą warszawską lecznicę, w której można by wykonać kotce operację. Kotka nie jest wysterylizowana, ale podobno łączona operacja, czyli usunięcie guzów i sterylizacja jednocześnie byłby zbyt dużym obciążeniem dla jej wycieńczonego organizmu... Będą więc pewnie docelowo potrzebne dwa zabiegi... Na zabieg i leczenie kotki niezbędne będą też finanse. Bardzo prosimy wszystkich o pomoc!!!

Mam nadzieję, że dziewczyny, które zgłosiły mi problem koteczki wpiszą się także na wątek - będą wówczas zapewne mogły podać więcej szczegółów, wkleić zdjęcia i umieścić tu nr konta do ewentualnych wpłat.

ALE NAJBARDZIEJ POTRZEBNY KOTECZCE JEST DT!!!!! TO BARDZO PILNE!!!! :!: :!: :!:
Ostatnio edytowano Nie lis 14, 2010 15:23 przez joluka, łącznie edytowano 2 razy

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Nie lis 07, 2010 20:41 Re: Koteczka w kiepskim stanie-tylko Miau może pomóc! Pilnie DT!

nikt nie zauważył wątku koteczki... :( - bardzo prosimy o pomoc, kicia bez dobrego DT nie ma szans...... :cry: :!: :!: :!:

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Nie lis 07, 2010 20:52 Re: Koteczka w kiepskim stanie-tylko Miau może pomóc! Pilnie DT!

O rany.
Opis brzmi strasznie :( .
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie lis 07, 2010 20:57 Re: Koteczka w kiepskim stanie-tylko Miau może pomóc! Pilnie DT!

bo raczej nie jest ciekawie... - zaproponowałam Agnieszce, która przysłała mi maila o koteczce, kontakt z Koterią - może tam zdecydowaliby się na operację kici i zrobili jednak wszystko jednocześnie... - przynajmniej trzeba spróbować to skonsultować... :(

nie mam w tej chwili innego pomysłu... - najgorsze jest to, że koteczka nie ma swojego kąta.... :(

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Nie lis 07, 2010 21:02 Re: Koteczka w kiepskim stanie-tylko Miau może pomóc! Pilnie DT!

zaznaczam i trzymam kciuki za kotkę :ok: :ok: :ok:

honda11

 
Posty: 6665
Od: Wto maja 27, 2008 10:43
Lokalizacja: Leszno / Wielkopolska

Post » Nie lis 07, 2010 21:07 Re: Koteczka w kiepskim stanie-tylko Miau może pomóc! Pilnie DT!

Zaznaczam.

mrr

 
Posty: 2353
Od: Czw gru 11, 2008 17:48

Post » Nie lis 07, 2010 21:10 Re: Koteczka w kiepskim stanie-tylko Miau może pomóc! Pilnie DT!

czekam z niecierpliwością na zdjęcia... - dziwnie pisze się o kocie, którego nigdy się nie widziało...

gdy pomyślę, co ta koteczka musiała przeżywać w tej fabryce.... :cry:

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Nie lis 07, 2010 21:32 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

Biedna kicia...
Oby się szybko znalazł dt - z tą operacją chyba nie można zbyt długo czekać?
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 07, 2010 21:43 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

podnosze...

Z dobrych lecznic znam jedynie Białobrzeską, którą oczywiście mogę polecić. Na Wawrze jest też klinika, w której przyjmuje m.in. dr Niziołek, nie pamiętam nazwy. On jest specjalistą od płuc i serca, ale przyjmują tam także inni lekarze.

Dziwnie brzmią te guzy w brzuchu:( Mam nadzieję, że to nie robota dla onkologa...

Alex405

 
Posty: 1600
Od: Pt lip 10, 2009 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 08, 2010 9:48 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

to niestety raczej onkologiczne... :( - z tego, co mówiła Agnieszka mogą to być guzy listwy mlecznej.... (wspominała o "guzach przy sutkach").... :?

dr Niziołek to chyba Marysin na ul. Potockich... - Białobrzeską też znam, nie wiem, czy np. na Żytniej albo na Tarchominie robią tego typu operacje....

BARDZO POTRZEBNY DT DLA TEJ KOTECZKI - bez domu operacja nie ma sensu.... :cry:

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Pon lis 08, 2010 10:15 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

konieczny jest banerek, łatwiej będzie o znalezienie DT

honda11

 
Posty: 6665
Od: Wto maja 27, 2008 10:43
Lokalizacja: Leszno / Wielkopolska

Post » Pon lis 08, 2010 10:17 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

no tak - ale do banerka pewnie potrzebne byłyby zdjęcia...

na razie może poproszę banerkowe cioteczki o "zastępczy" banerek bezzdjęciowy...... :wink:

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Pon lis 08, 2010 10:25 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

joluka wyslalam ci pw

antoninaśnieżka

 
Posty: 137
Od: Pon sty 04, 2010 22:32

Post » Pon lis 08, 2010 10:58 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

antoninaśnieżka pisze:joluka wyslalam ci pw


bardzo dziękuję!!! :1luvu: poproszę też Agnieszkę, która zgłosiła mi temat kotki, żeby się z Tobą skontaktowała

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Pon lis 08, 2010 12:49 Re: Koteczka w strasznym stanie-tylko Miau może pomóc!Pilnie DT!

Podrzucam :ok:
Obrazek

Kruszyna

 
Posty: 4570
Od: Czw gru 13, 2007 22:32
Lokalizacja: Wrocław

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz, włóczka i 201 gości