WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 11, 2010 10:40 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

vega013 pisze:
Gibutkowa pisze:Obrazek


Ta fotka mnie najbardziej zachwyciła. Cudne :1luvu:


inne też są niezłe - ale ta urocza i rozbrajająca.. :D
a obok to Lepek?
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Pt cze 11, 2010 10:41 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Lepek to chyba jest buras a nie krówek z tego co pamiętam ;)
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 11, 2010 11:29 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Gibutkowa pisze:Lepek to chyba jest buras a nie krówek z tego co pamiętam ;)

tak to jest jak nie ma fotografii rodzinnej zbiorczej :wink: - sklerotyczne ciotki nie pamiętają imion...
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Pt cze 11, 2010 13:05 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Rakea pisze:
Gibutkowa pisze:Lepek to chyba jest buras a nie krówek z tego co pamiętam ;)

tak to jest jak nie ma fotografii rodzinnej zbiorczej :wink: - sklerotyczne ciotki nie pamiętają imion...




Obok Śniezka na parapecie leży Kornelia(bez nogi), co ma "wiatr w ogonie'i jest najszybsza w gonitwach :D
Lepek(Ramzes)to buras bez gałek ocznych..tez niezły :twisted:
Tak więc kalekie nie znaczy powolniejsze :D o nie..nawet bardziej zbójowate....
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pt cze 11, 2010 13:17 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

I jeszcze takie:
Obrazek
Obrazek
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 11, 2010 19:01 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

BOZENAZWISNIEWA pisze:
Rakea pisze:
Gibutkowa pisze:Lepek to chyba jest buras a nie krówek z tego co pamiętam ;)

tak to jest jak nie ma fotografii rodzinnej zbiorczej :wink: - sklerotyczne ciotki nie pamiętają imion...




Obok Śniezka na parapecie leży Kornelia(bez nogi), co ma "wiatr w ogonie'i jest najszybsza w gonitwach :D
Lepek(Ramzes)to buras bez gałek ocznych..tez niezły :twisted:
Tak więc kalekie nie znaczy powolniejsze :D o nie..nawet bardziej zbójowate....

już mam..gdzieś na starych zdjęciach była Kornelia i Lepek i jeszcze ze 2 ktosie kocie ..które ganiały jak opętane (aż dziw, że na zdjęciu było to widać :mrgreen: )
no i faktyczniezabawa wcale nie wyglądała z cyklu "prowadził ślepy, kulawego" - ale właśnie dlatego Kornelia i Lepek zbiły mi się w tandem nazywany przeze mnie Lepek :ryk:
Ja też mam teraz takiego kulawawego (w wypadku, chyba w kolanko dostał) - ten też z cyklu ogień w dupie :mrgreen:
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Wto cze 15, 2010 16:44 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

RAKEA...ten Twój cytacik:"ten też z cyklu ogień w dupie :mrgreen:"robi na mnie wrażenie... 8O :lol: ale to prawda...doniczki znowu pozwalane...nie dam rady kwiatów uchować... :evil: z ogniem bowiem sie nie wygra :lol:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Wto cze 15, 2010 19:43 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

BOZENAZWISNIEWA pisze:RAKEA...ten Twój cytacik:"ten też z cyklu ogień w dupie :mrgreen:"robi na mnie wrażenie... 8O :lol: ale to prawda...doniczki znowu pozwalane...nie dam rady kwiatów uchować... :evil: z ogniem bowiem sie nie wygra :lol:


:ryk: :ryk: :ryk: Ja już od dawna nie mam kwiatów doniczkowych, a rodzina przeżywa horror, kiedy przyjeżdżam z moim pięciokocim tajfunem. Zresztą... firanki też pozdejmowałam. :ryk: :ryk: :ryk:

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Wto cze 15, 2010 20:59 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Ja mam kwiatki ale na podwórku :ryk:

monia3a

 
Posty: 2009
Od: Wto paź 16, 2007 13:00
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto sie 03, 2010 23:51 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Mój chłopaczek dzisiaj nie miał apetytu, nawet na surowiznę nie spojrzał :roll: .Wszystkie prawie leżały w ten upał plackiem,wiec pomyślałam,że znowu się objadł no i gorąc.
Wieczorkiem przyszła bieda do pani na żale,a tu co?chyba ząbek boli...jak zajrzałam do pysia to wyskoczył jak oparzony :( Pod wieczór jedziemy do weta....
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Śro sie 04, 2010 11:42 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Ech jakiś chorowity okres się zaczął. Mój Mietek znów ma gila. O tyle dobrze że daje się tego gila dość łatwo podleczyć. Powiedziałam mu wczoraj że ma zakaz kichania i od wczoraj jakoś nie kichał ;)
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 04, 2010 12:44 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Chyba mu wczoraj pomogłam...i do weta nie trzeba jechać. Wygląda na to,ze "pasibrzuch" wsadził sobie ścięgno od wołowinki miedzy zęby i tak właśnie go to uwierało.Kroje im wieksze kawałki, bo Sniezek inaczej łyka i potem zwraca po skokach na parapet...Jak mu wczoraj 'to coś' szarpnełam to już jest dobrze..od rana "waruje" w kuchni.Jadł duzo dzisiaj i mokrego i suchego :D Poobserwuje jeszcze,ale na razie alarm odwołany :lol:
U mnie na razie bez glutów wszelkie stworzenie...ale nie będę się cieszyć, bo się zacznie :twisted:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Śro sie 04, 2010 13:45 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Ja to muszę Mietkowi kroić w bardzo drobne kawałeczki mięsko bo on nawet nie raczy tego pogryźć :| a potem hafci takimi niepogryzionymi kawałkami połkniętymi w całości :roll: Z resztą ma teraz szlaban na mięsko. Tylko suche Trovet WR, suche RC Light i RC Extra Light z mokrego w ilości 1 saszetka dziennie w 2 porcjach. To i tak "delikatne" odchudzanie. Ale jak mus to mus :roll:
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sie 21, 2010 13:28 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

Śniezek zupełnie sfiksował....mam go karmic z ręki..inaczej nie rusza z miski mięsa...Staje na dwóch łapach i wisi na blacie stołu 8O Jest taki wielki,ze jak stoi na dwóch łapach to jest wyzszy niz moje 2,5 letnie dziecko(104cm wzrostu)Myślałam,ze to taki wybryk niewinny,ale od kilku dni regularny.. 8O .Całe szczescie,ze suche raczy sam wyjac z michy :lol: Na miłość mu się zebrało...zawitał na stałe na parapecie sypialni i wskakuje do 'wyrka' wieczorem :lol:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob sie 21, 2010 16:22 Re: WARSZAWA - BIAŁY KOCUR nowy dom w Wisniewie :)

BOZENAZWISNIEWA pisze:Śniezek zupełnie sfiksował....mam go karmic z ręki..inaczej nie rusza z miski mięsa...Staje na dwóch łapach i wisi na blacie stołu 8O Jest taki wielki,ze jak stoi na dwóch łapach to jest wyzszy niz moje 2,5 letnie dziecko(104cm wzrostu)Myślałam,ze to taki wybryk niewinny,ale od kilku dni regularny.. 8O .Całe szczescie,ze suche raczy sam wyjac z michy :lol: Na miłość mu się zebrało...zawitał na stałe na parapecie sypialni i wskakuje do 'wyrka' wieczorem :lol:


:ryk: :ryk: :ryk: Niestety - o Księciunia trzeba dbać :ryk: :ryk: :ryk:

Niektórzy naiwnie myślą, że kota da się wychować. A tu - pudło!!! To kot nas sobie wychowuje :twisted:

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek i 71 gości