Franek i Xenia szukają domu. Na zawsze.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lip 10, 2010 11:03 Franek i Xenia szukają domu. Na zawsze.

Pamiętacie 3 kartoniaki nieporęckie? O stąd:
viewtopic.php?f=13&t=106323&start

Minęło prawie pół roku i niestety dwa z nich wracają z adopcji. Decyzja opiekunów. Nieodwołalna.

Zatem: Franek i Xenia szukają domu. Na zawsze.

Franek: czarny z białymi plamkami, duży, przyjacielski, przylepny - taki pogodny misio. Już po kastracji.
Xenia: łaciata, długonoga, zwinna, pełna gracji. Jak to dziewczynka - wie czego chce. Inteligentniejsza połowa rodzeństwa ;)

Oba zdrowe, zaszczepione, przyzwyczajone do dzieci. Przecudne kociaki - radosne, kochające ludzi, milusie łobuziaki.
Do oddania razem. Dotychczasowi opiekunowie oddają całe wyposażenie: kuwety, duży drapak, transporter, zabawki.

Są to najfajniejsze koty jakie znam! Już na allegro.
Edit: mają również ogłoszenie na gumtree, adopcje.org i adopcje miau.
Foty:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Edit: tutuł zmieniłam nieco ;)
Ostatnio edytowano Czw lip 15, 2010 9:06 przez GRazyna, łącznie edytowano 1 raz
gaga&gagatki czyliObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

GRazyna

 
Posty: 4532
Od: Śro lut 06, 2002 14:54
Lokalizacja: Wawa suburbia

Post » Sob lip 10, 2010 18:27 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

jak strasznie mi przykro.... :( - szczególnie, że to ja pośredniczyłam w adopcji... :oops:

byłam pewna, że to akurat bardzo odpowiedzialny i poważny dom - dostawałam super maile, Grażynka po spotkaniu też miała pozytywne odczucia - Państwo byli zachwyceni kociakami i po paru jeszcze tygodniach na pytanie o koty wysyłali mi entuzjastyczne maile z podziękowaniami....... :roll:

przestaję już cokolwiek rozumieć z ludzkich zachowań... - co się raptem stało - znudziły się? a dziewczynka?? odkochała się w kotkach? zabawki się nie sprawdziły?????? czego takie decyzje uczą dziecko na przyszłość.... :evil:

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Sob lip 10, 2010 20:28 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

Piękne Koty
szkoda ich - miało być pięknie, a tu.......

Banerek dla nich
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
http://img295.imageshack.us/img295/4881/ban2y.jpg


niech się Ten Domek znajdzie - Ten na zawsze już
Gaja - ['] -09.06.2010 | Miya - ['] -05.05.2012 | Krzywy - ['] - 30.09.2012 | Niania - ['] - 19.01.2013 | Thaja - ['] - 04.02.2013 | Gaspar - ['] - 18.07.2013 | Kora - ['] - 21.06.2014
Obrazek Obrazek

Korciaczki

 
Posty: 15413
Od: Sob lip 26, 2008 19:52
Lokalizacja: śląskie

Post » Sob lip 10, 2010 20:44 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

Ja też jestem ciekawa, co się właściwie stało? :(

Poza tym, warto napisać dlaczego koty wróciły z adopcji.
Ludzie będą się myśleć, że to "wina" zwierząt.

To może obniżyć ich szanse na następną adopcję.
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob lip 10, 2010 23:22 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

prześliczne kociaczki
UWAGA NA PARARELIGIJNE RUCHY APOKALIPTYCZNE

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41252
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Nie lip 11, 2010 11:07 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

Korciaczki, o rany! Dziękuję za banerek :1luvu:

Powody zwrotu kotów dotyczą prywatnego życia tej rodziny. Po prostu stało się coś, po czym stwierdzili, że w ich domu miejsca dla kotów nie ma. Że nie dadzą rady, że nie wiedzą jak, że nie ma siły. Córka się nie odkochała, wręcz przeciwnie - rozpacza, że koty zostaną zabrane.
Zaczęli przebąkiwać, że już nie parę tygodni temu. Wtedy porozmawiałam, poprosiłam o poczytanie na forum konkretnych wątków, poleciłam konkretne strony, nawet poradziłam konkretne forum. Owszem, dostałam mejla, że czytają, że zobaczą. A potem - że jednak nie i decyzja jest ostateczna.

Joluka, no dajże spokój! Zgłosili się akurat do Ciebie i wybrali "mój" dwupak. Ja byłam nimi zachwycona. Porządni, konkretni ludzie, mili, fajne dziecko, gotowi nieba Frankowi i Xeni przychylić. Tacy byli. Otwarci, w kontakcie. No - mucha nie siada.
A potem: dziękujemy, do widzenia.

Koty są przecudne. Zdrowe, radosne, przylepne. Kontaktowe i interaktywne. Marzenie kociarza.
Może w końcu trafią na swojego człowieka.
gaga&gagatki czyliObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

GRazyna

 
Posty: 4532
Od: Śro lut 06, 2002 14:54
Lokalizacja: Wawa suburbia

Post » Nie lip 11, 2010 11:19 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

Jeszcze raz Korciaczki dziękuję ogromnie :1luvu:

Gdyby ktoś z Was miał miejsce na banerek w podpisie to bardzo pieknie proszę wkleić ten oto fantastyczny klikalny banerek przygotowany przez Korciaczki:
Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=114056][img]http://img295.imageshack.us/img295/4881/ban2y.jpg[/img][/url]
gaga&gagatki czyliObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

GRazyna

 
Posty: 4532
Od: Śro lut 06, 2002 14:54
Lokalizacja: Wawa suburbia

Post » Pon lip 12, 2010 7:38 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

Jako, że reklama dźwignią handlu to przypomnę F&X z poniedziałkowego rana.
gaga&gagatki czyliObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

GRazyna

 
Posty: 4532
Od: Śro lut 06, 2002 14:54
Lokalizacja: Wawa suburbia

Post » Pon lip 12, 2010 7:45 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

Jakieś gapy, ci którzy oddali koty. Czarnego kota oddać? Przecież to kot magiczny, szczęście i pomyślność przynoszący.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lip 12, 2010 9:20 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

cały czas pamiętamy o duecie F&X - i trzymamy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za znalezienie nowego, lepszego domku!!!!!!!!!

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Pon lip 12, 2010 9:37 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

biedne koty, biedny dzieciak.Co on myśli,co czuje do rodzcó.Wogle nie liczą sie z uczuciami dzieciaka i kotów. Co by nie było, nie świadczy to o nich dobzre. Poszli po najmniejszej linii oporu.Mają napisane,że mogą oddać to oddają. bez walki, bez żalu, bez oglądania sie na bliskie osoby.
Mocne kciuki za futerka!!!!
Mam taki sam problem z moimi czarnuszkami.Nie ma miejsca na miłosć do kotów, nie ma czasu na koty...Czekam na decyzję, gadałam,tłumaczyłam...Boli bardzo jak człowiek sobie pomyśli, przez co przechodzą futrzaki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 12, 2010 9:38 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

zaznaczam :mrgreen:

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lip 12, 2010 14:30 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

ASK@ no biedny dzieciak ale jest jeszcze w wieku, w którym przyjmuje się od rodziców wszystko bezkrytycznie :roll:
popłacze, popłacze i przejdzie. Zajmie się czymś innym... A wiesz, że i mój TeZet powiedział coś podobnego: w umowie mają napisane, że mogą oddać to korzystają :roll: tylko kurcze co - nie napisać i się dowiedzieć (albo i nie), że kotki pojechały "na wieś" :roll: albo i do jakiegoś lasu bo "wybrały wolność"... Bleh. Nóż się otwiera.

Patmol, ano gapy... ich strata :evil: oby zysk kogos innego :ok:

CatAngel - dzięki za zaznaczenie :D

Kurcze, to są najcudniejsze koty pod słońcem. Z całym szacunkiem dla wszystkich innych kotów, także moich własnych :mrgreen:
gaga&gagatki czyliObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

GRazyna

 
Posty: 4532
Od: Śro lut 06, 2002 14:54
Lokalizacja: Wawa suburbia

Post » Pon lip 12, 2010 15:50 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

GRazyna pisze:Powody zwrotu kotów dotyczą prywatnego życia tej rodziny. Po prostu stało się coś, po czym stwierdzili, że w ich domu miejsca dla kotów nie ma. Że nie dadzą rady, że nie wiedzą jak, że nie ma siły. Córka się nie odkochała, wręcz przeciwnie - rozpacza, że koty zostaną zabrane.
Zaczęli przebąkiwać, że już nie parę tygodni temu. Wtedy porozmawiałam, poprosiłam o poczytanie na forum konkretnych wątków, poleciłam konkretne strony, nawet poradziłam konkretne forum. Owszem, dostałam mejla, że czytają, że zobaczą. A potem - że jednak nie i decyzja jest ostateczna.

Aaaa, znaczy - ciąża...
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34258
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pon lip 12, 2010 19:09 Re: Franek i Xenia szukają domu. Znowu :(

Jak dotąd telefon milczy. Email takoż. Ale to dopiero początek, nie?
gaga&gagatki czyliObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

GRazyna

 
Posty: 4532
Od: Śro lut 06, 2002 14:54
Lokalizacja: Wawa suburbia

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 119 gości

cron