Kuter w ds/Mizianka SZUKA domu/Bułek choruje/minęło 6mies :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 27, 2009 22:14 Kuter w ds/Mizianka SZUKA domu/Bułek choruje/minęło 6mies :(

KUTEREK W DS, MIZIANKA SZUKA DALEJ, BUŁEK BARDZO CHORY

Domku szukają 2 kotki, przecudowne, miziaste i proludzkie. Szukają już bardzo długo - czas, zeby domek się znalazł!

Zapraszam też na bazarki na spłatę długu za leczenie braci - bezłapków. Obecnie zostało 240 zł długu za leki (Zylexis i TFX) oraz 120 zł za leczenie u wetrerynarza, dodatkowo 60 zł na zakup drugiej szczepionki dla 2 braci.
ubrania: viewtopic.php?f=20&t=107538
akt kobiecy: viewtopic.php?f=20&t=107850
kocie kubeczki: w przygotowaniu
wielki pokrowiec na karmę: w przygotowaniu
obrazy z kotkami: w przygotowaniu

KUTEREK:

Cudowny, rozmruczany, ma ok. 5-6 miesięcy. Urodził się na złomowisku, wcześnie stracił matkę (zginęła pod samochodem). Wychowany przez ludzi, kocha ich bezgranicznie i ufa. Kuterek jest mądry, dzielny i opiekuńczy. Od początku opiekował się swoim niepełnosprawnym rodzeństwem - Kaczuszką ['] oraz Bułkiem, dbał, zeby miały co jeść (sam jadał na końcu), przybywał na każde ich wezwanie, zrzucał zabawki i nie tylko :wink:

Kuterek jest zawsze bardzo zajęty i zbiegany - bywa w dwóch miejscach naraz 8) To zywe srebro - biega, skacze, lata w powietrzu (serio serio). Wszystko musi sprawdzić, zobaczyć, dopilnować, pomaga chętnie w każdej czynności, zwłaszcza lubi sprzątanie :wink:
Wulkan energii i zarazem mały radosny dzieciak, rozbrykany i rozkrzyczany, cieszący się zyciem.
Bardzo gadatliwy - krzyczy z radości, bulgocze, a także fantastycznie udaje tygryska :P
Nie ma w nim agresji, nigdy nawet nie zasyczał na człowieka - kocha go bezgranicznie i ufa.
Kocha też zmiany i nowości - uwielbia podróze, ale na szelkach. Potrafi całą drogę mruczeć i ugniatać człowieka.
Bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami - wszystkie go lubią, nawet moja niedotykalska rezydentka. Swietnie odnajduje się w nowych sytuacjach i miejscach - nie będzie miał żadnego problemu z zaadoptowaniem się w nowym domku.

Uwielbia się przytulać i okazywac swoje uczucia - przede wszystkim straszny z niego ugniatacz - masażysta 8) Poza tym lubi czesać i myc człowieka, wtuać się oraz leżeć na nim :mrgreen: I wtedy mruczy bez końca..... jak kuter, stąd imię. I od utykania na jedną łapkę, kiedy do mnie przybył - teraz już nie utyka, jest w pełni sprawnym kotkiem, choć nie ma jedego paluszka.

Jest prześliczny, z dołu cały biały, na górze tygryskowaty, na nosku muśnięty białą gwiazdką.
Wygląda trochę jak biały kot przebrany w pelerynę tygryska, albo jak facet w rajstopkach ponaciąganych nierówno na 4 lapkach. Nic, tylko brać i kochać!

Jest kuwetkowy. Został odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. testy na FelV i FIV ujemne. Spi zwykle z kołami do góry 8)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/quote]

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

MIZIANKA
Mizianka to koteczka znaleziona pod Paluchem, prawdopodobnie porzucona. Była na przystanku autobusowym, weszła mi na ręce... :( pamiętam, ze przez całą drogę mruczała i trzęsła się zarazem ze strachu przed niewiadomym...

Mizianka jest kocią miniaturką, wygląda jak 5-6 miesięczny kociak i taka juz zostanie, szacunkowo ma około roku. Bardziej nieśmiała niż Kuterek, ale kiedy się juz oswoi z nowym domkiem, potrafi niezle zaszaleć 8) Również gadatliwa, ale w inny sposób - lubi popiskiwać, ma bardzo cienkki głosik. Uwielbia przychodzić na mizianki, zwłaszcza kocha być głaskana po główce, ocierać się o człowieka i podgryzać (delikatnie, dla zabawy) ręce. Bardzo lubi Kutereka, potrafi go nieźle zaczepiać, podgryzać w łapki i ogonek, może z nim pójść do adopcji w dupaku :D (ale nie musi). Jest prześliczna, wygląda jak mały puszysty misiak (ma cit dłuższą i bardzo gęstą sierść). Do tego ma białą kolię pod szyją, białe 'cycuszki' oraz..... białe majtki.... Bosko to wygląda, zwłaszcza kiedy siedzi sobie z nózkami wyciągniętymi przed siebie i z brzyszkiem na wierzchu - mały czarny owłosiony dzieciak w białych majtkach 8)

Jest dwukrotnie zaszczepiona, odrobaczona, kuwetkowa. Ma ujemne testy na FelV i FIV. Niedługo idziemy na usg sprawdzić, czy koteczka jest wysterylizowana.

Obrazek * Obrazek

Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=C1YVuzvBSBQ
http://www.youtube.com/watch?v=4qzngBBk3-I


BUŁCIO:
Bułek jest bratem Kuterka, również wesołym i rozmruczanym, bardzo kocha ludzi. Do adopcji tylko z bratem, jeśli nie znajdzie chętnego domku, zostanie u mnie na ds.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-----------------------------------------------------------------------------
I trochę fotek braci z grudnia, kiedy maluchy do mnie przyjechały:
dragonfly.87 pisze:no to fotki, z małymi komentarzami ;)

że co?!
Obrazek

idę stąd...
Obrazek

kurcze, zajęta kuweta, no nic poczekam

Obrazek
--------------------

mały kulasek zdobywca!
Obrazek

Z serii miziankowo sypialnianej :)

najpierw trzeba się doprosić o mizianki i zająć dobre miejsca, takie gdzie będzie...
Obrazek

... ciepło, miło i wygodnie:

Obrazek

bo nie ma to jak dobre mizianki!

Obrazek

no i oczywiście wygodne spanko, też musi być!

Obrazek

oto nasze bezłapki :) miłego oglądania, może komuś serducho do któregoś zabije mocniej!



++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

po wielu dniach cierpienia odeszła od nas Kaczuszka... [*] brykaj Kaczuszko za Tęczowym Mostem...

PILNIE DOMKI DLA 2 KOTKÓW!!!
PILNIE POTRZEBNE WSPARCIE FINANSOWE, WSZYSCY CHĘTNI DO OFIAROWANIA PARU GROSZY, LUB DO ZROBIENIA BAZARKÓW PROSZENI SĄ O KONTAKT ZE MNĄ. BĘDZIEMY BARDZO WDZIĘCZNE ZA KAŻDY GROSZ.


Burasek jasny

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[/url]
mruczący astmatyk

Burasek kulejący (nie ma paluszka z tego co mi powiedzieli)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
mruczący i ciekawski


Całe Trio
Obrazek

ROZLICZENIA FINANSOWE WSZYSTKIE KOSZTY

DŁUG NA DZIEŃ 15.01.09- 556,92

weterynarz 15 (koszty przy szczepieniu)
inne wydatki 60zł - koszt dwoch taksowek
weterynarz -74zł (pierwsza wizyta z Wilczyckiej)
RTG- 63zł
Karma-40zł
Feliway- 109zł
klatka do kwarantanny kociaków -100zł
zapas karmy -100zł
weterynarz- 125zł
Potem dochodzi 500 zl, ktore zalozyla avlid (odzyskalam 20 zł za jeden tfx), wiec jest -480
961,92 - to koszty leczenia na Gagarina

wychodzi razem... 2127,92 :(

ROZLICZENIA FINANSOWE, WSZYSTKO CO DZIAŁO SIĘ NA MOIM KONCIE Z DATAMI:

Wszystkie wpłaty na moje konto:
03.12- z mojej uczelni 75
04.12- pellargonia - 15
07.12- kotolog- 15
08.12- Jono- 10
10.12- maryla8- 200
10.12- wirginia W- 50
10.12- agiis 16.50 (20zł – wysyłka) bazarek
14.12- kocia lady 10 bazarek
15.12- dune 70
21.12- Maybe xx- 100
21.12- megan72 - 44kolczyki Jana
28.12- wania71- 20,5 (30-wysyłka) bazarek
28.12- Aleksandra59- 100 (bazarek
29.12- eski- 18,50 (20 - wysyłka) bazarek
29.12- mercy - 25 bazarek
30.12-dragonfly.87 53 kolczyki Jana + bazarek
xx.01-kociasiostrzyczka 18 bazarek
xx.01-villemo5 20 bazarek
xx.01- Magis 20 bazarek
xx.01- Iweta 12 (15- wysyłka)
xx.01- Kwinta 48 ( 50- wysyłka)
XX.02 yosia 35 (bazarek)
xx.02 elzak 10 (bazarek 20- wysyłka)
----------------------------------------ł
SUMA: 985, 5

PIENIĄDZE PRZEKAZANE NEVER:
100 zł
350 zł od Iwony
275 zł
200 zł od Iwony
241 zł
120zł
117zł
90zł
38zł
40zł kwinta
80zł
35zł
10zł
-----------------
razem 1696





aktualizacja na dzień 18.12.2009 - walczymy z pp....
wydatki:
weterynarz
TFX : 400zł
---------------------------
- 500zł + poprzednie rozliczenie =


AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 15.12.2009
wydatki:
weterynarz
inne wydatki 60zł
-------------------------------



AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 11.12.2009
wydatki:

weterynarz -74zł
RTG- 63zł
Karma-40zł
Feliway- 109zł
-------------------
[color=#BF0000] - 286zł

AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 02.12.2009

wydatki:
klatka do kwarantanny kociaków -100zł
zapas karmy -100zł
weterynarz- 125zł
Ostatnio edytowano Czw cze 24, 2010 13:13 przez Never, łącznie edytowano 51 razy

Never

 
Posty: 9912
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Sob lis 28, 2009 13:04 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

BARDZO PROSIMY O DOMKI, KOTY BEZ ŁAPEK NIE MOGĄ WRÓCIĆ NA ULICĘ!!!!!!!!!!!!!!!!

Te dwa bez łapek to kotki, kulejący to kocurek. Kotki chyba jeszcze za małe na sterylkę, ale się zapytam wetki jak będzie wiadomo już ile ważą.
Obrazek
Obrazek
Jeszcze żaden nieśmiertelny bóg nie przeżył śmierci swoich wyznawców.
NAUKA O KLIMACIE.PL

genowefa

Avatar użytkownika
 
Posty: 18789
Od: Pon wrz 18, 2006 13:34
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Post » Sob lis 28, 2009 13:14 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

Podrzucę - pilne!

Bazyliszkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 29521
Od: Wto sty 31, 2006 15:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 28, 2009 13:26 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

Ta buraska nie ma obu tylnych łapek? 8O
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 28, 2009 13:37 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

ma po małym kawałku, ale można w sumie powiedzieć, że nie ma. Mimo tego jest najodważniejsza ze wszystkich.

Na chwilę obecną sprawa ma się tak:
Genowefa pożyczyła mi transporterek i zawiozłam kociaki do centrum gdzie odebrała je Never. Wszystkie 3 trafią na weekend do lecznicy. Po tym czasie jeden kotek wróci do mnie 2 jakoś zaopiekuje się Never.

POTRZEBUJEMY WSPARCIA FINANSOWEGO, KAŻDY GROSZ MILE WIDZIANY, A JESZCZE BARDZIEJ DOBRE DOMKI!!!

dragonfly.87

 
Posty: 1547
Od: Wto lut 24, 2009 16:43
Lokalizacja: Warszawa- Ursus

Post » Sob lis 28, 2009 14:03 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

No wiec tak - kotki zostaly w lecznicy, beda dzis odpchlone i odrobaczone. W drodze urzadzily mi koncert. Brazowy nosek (chlopiec najmniej niepelnosprawny) rzucal sie po calym transporterze, walil glowka, chcial wyjsc, drapal lapka,i straszliwie i plakal. Rozowy nosek (czyli bajbardziej bialy kotek ktory tez okazal sie facetem) tez zaczal plakac, on jest najbardziej spokojny, nie radzi soie z jedzeniem chrupek ktore rzucilam do transporterkal, wiec podawal mu z reki i mnie uzarl :twisted: oczywiscie niechcacy, spoko. Czarny nosek czyli dziewczyna - burasia za to wymyla mi reke :P Ona jest w najgorszym stanie, ma obtarcia na kilkutkach i moze z nia byc roznie. Byc moze bedzie miala zalozony opatrunek.
Na pewno potrzebne bedzie wsparcie finansowe.... A - koty po wyciagnieciu z transportera urzadzily niezly koncert mruczeniowy :D :D :D Wedlug oceny wetki nie maja jeszcze 3 m-cy.

Never

 
Posty: 9912
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

Post » Sob lis 28, 2009 18:16 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

Podrzucam maluszki. Dzielne są i to bardzo. Będą z nich fajne koty, tylko nie mogą zostać na ulicy, gdzie jest mega niebezpiecznie. Może ktoś znajdzie miejsce dla niekompletnych, ale cudnych maleństw?

Ania_EN

 
Posty: 2273
Od: Śro kwi 04, 2007 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 28, 2009 18:19 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

Podnoszę :!:

nika28

 
Posty: 6108
Od: Pt mar 21, 2008 21:15
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 28, 2009 18:40 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

Never, czy odezwała się do Ciebie majka2006, która w wątku na kociarni napisała:
majka2006 pisze:pytalam tż, moglibysmy wziac na dt jednego kotka i zobowiazac sie do leczenia, moze byc buraska ciemna, ktora jak piszesz jest w najgorszym stanie..
jest mi strasznie przykro, ze takie ich nieszczescie spotkalo :-((((
Obrazek
Obrazek
Jeszcze żaden nieśmiertelny bóg nie przeżył śmierci swoich wyznawców.
NAUKA O KLIMACIE.PL

genowefa

Avatar użytkownika
 
Posty: 18789
Od: Pon wrz 18, 2006 13:34
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Post » Sob lis 28, 2009 18:46 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

:!:
Obrazek

monika794

Avatar użytkownika
 
Posty: 3696
Od: Sob kwi 18, 2009 1:24
Lokalizacja: Warszawa Ursus

Post » Sob lis 28, 2009 18:49 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

genowefa pisze:Never, czy odezwała się do Ciebie majka2006, która w wątku na kociarni napisała:
majka2006 pisze:pytalam tż, moglibysmy wziac na dt jednego kotka i zobowiazac sie do leczenia, moze byc buraska ciemna, ktora jak piszesz jest w najgorszym stanie..
jest mi strasznie przykro, ze takie ich nieszczescie spotkalo :-((((



majka wziela kota z tego watku: viewtopic.php?f=1&t=104036&p=5255831#p5255831
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Sob lis 28, 2009 19:15 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

no to lipa :(
Obrazek
Obrazek
Jeszcze żaden nieśmiertelny bóg nie przeżył śmierci swoich wyznawców.
NAUKA O KLIMACIE.PL

genowefa

Avatar użytkownika
 
Posty: 18789
Od: Pon wrz 18, 2006 13:34
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Post » Sob lis 28, 2009 19:21 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

otwieram bazarek dla kociaków: viewtopic.php?f=20&t=104163&p=5255938#p5255938

dragonfly.87

 
Posty: 1547
Od: Wto lut 24, 2009 16:43
Lokalizacja: Warszawa- Ursus

Post » Sob lis 28, 2009 20:12 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

hop :!:
Obrazek
Obrazek
Jeszcze żaden nieśmiertelny bóg nie przeżył śmierci swoich wyznawców.
NAUKA O KLIMACIE.PL

genowefa

Avatar użytkownika
 
Posty: 18789
Od: Pon wrz 18, 2006 13:34
Lokalizacja: Warszawa-Ursus

Post » Sob lis 28, 2009 20:59 Re: 3 kotki potrzebują pilnie DT!!! 2 niepełnosprawne [Warszawa]

to ja poprosilam majke2006 o zabranie kotkow ze Slaska zamiast buraski, dlatego tez oczywistym jest, ze buraska - jesli bedzie zdrowa - do mnie pojdzie na dt.
jesli bialy chlopak nie bedzie mial sie gdzie podziac - tez go jakos wcisne, nie pojda na ulice, spoko. Natomiast w razie czego na ds obu nie wezme :(

Never

 
Posty: 9912
Od: Czw lis 29, 2007 23:22

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Silverblue, Zeeni i 180 gości