kocie przypinki -WSPARCIE NA PILNE STERYLKI BEZDOMNYCH KOTEK

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lis 13, 2009 22:30 kocie przypinki -WSPARCIE NA PILNE STERYLKI BEZDOMNYCH KOTEK

PROSIMY O POMOC W STERYLIZACJACH - NASZE MIASTO NIE WIDZI PROBLEMU I NIE FINANSUJE WALKI Z BEZDOMNOŚCIĄ KOTÓW.

NASZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WYWIESZA NA PIWNICZNYCH OKIENKACH INFORMACJE, ŻE ZABRONIONE JEST OTWIERANIE OKIEN I WPUSZCZANIE KOTÓW DO PIWNIC.

KOTY W PABIANICACH SĄ PRZEGANIANE, TRUTE, OKALECZANE.

PABIANICKIE SCHRONISKO NIE PRZYJMUJE KOTÓW.

TYLKO POPRZEZ STERYLIZOWANIE BEZDOMNYCH KOTEK UDA NAM SIĘ CHOĆ TROCHĘ ZAPOBIEC KOCIEMU CIERPIENIU!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU WYJĄTKOWYCH KOCICH PRZYPINEK
.

Rozmiar 22 mm.

Cena takiego gadżetu to tylko 5 zł plus koszt przesyłki (chyba najlepiej poleconym priorytetem to wtedy 5 zł)

Całość dochodu idzie na AKCJĘ-STERYLIZACJE bezdomnych kotek w Pabianicach.

Zakupujemy w lecznicach talony i rozdajemy bezpłatnie karmicielom.

Rozliczenia na bieżąco na stronie: http://viva.org.pl/miauczykotek/?rozliczenia-viva!,20

Doniesienia z frontu akcji: http://viva.org.pl/miauczykotek/?-blink-akcja-sterylizacja-blink-,86


Obrazek

Pieniądze można wpłacać na konto:

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kopernika 6/8, 00-367 Warszawa
06 1370 1109 0000 1706 4838 7301
bank DNB NORD Polska S.A. I O/Warszawa

Koniecznie z dopiskiem: "miau dla miauczykotka na sterylki - przypinka nr........"

Dymna [*]

Dymna została dzisiaj uśpiona. Pojechaliśmy do innej lecznicy w celu konsultacji. Po podaniu narkozy i dokładnych oględzinach stwierdzono, że jest to nowotwór kości.
Wcześniejsza badanie na nowotwór dotyczyło tylko wycinka z ziarniny, nie samej kości.

Kotka gasła z dnia na dzień, nawet po podaniu sterydów niewiele jadła.

Nieludzkim było przedłużanie jej cierpienia.

--------------------

Przykro mi, że nie udało się Ciebie uratować.

Śpij spokojnie, to co złe zostało za Tobą.

--------------------


PROSIMY O POMOC W LECZENIU DYMNEJ

5 marca wieczorem otrzymałam smsa od Pani, w sprawie interwencji odnośnie chorego kociaka na jednym z pabianickich osiedli.
Numer telefonu do mnie otrzymała owa Pani od jednej z łódzkich fundacji, która podobno nie działa na terenie Pabianic (?)

Pojechałam na drugi dzień we wskazane miejsce, bez jakiejkolwiek nadziei, że kot tam będzie na mnie czekał.
I jak się zdziwiłam, bo ta kocia bida siedziała w połowie schodów prowadzących do piwnicy i mimo przejawów dzikości czekała na ludzką pomoc !!!

Wygłodzona weszła sama do zwykłego kontenerka, w której umieściłam puszkę whiskasa.

W pierwszej chwili myślałam, że kot jest po wypadku. Cały uśliniony z wykrzywioną mordką i języczkiem z boku.
Po wizycie u lekarza okazało się jednak, że mimo iż to nie był wypadek, stan kociaka jest ciężki.
W jego mordce jest mnóstwo polipów (narośli) przez które młody, roczny kot zupełnie stracił zęby. Wszystko jest napuchnięte i ropiejące. ISTNE PIEKŁO!
Na dodatek lekarz podejrzewa, że mogą to być zmiany nowotworowe:-(

Będziemy się starali ratować kociaka za wszelką cenę! I mamy nadzieję, że tym razem los będzie dla niego łaskawszy, a zmiany nie okażą się nowotworem.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Czw mar 25, 2010 22:37 przez maskota, łącznie edytowano 18 razy
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lis 13, 2009 22:34 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

To ja poproszę dwie-te na dole..:)
ObrazekObrazek
Obrazek

elza8989

 
Posty: 991
Od: Śro cze 25, 2008 20:16
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 13, 2009 22:40 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

I jeszcze tą kocią mordkę na białym tle-czyli razem będą trzy sztuki.
ObrazekObrazek
Obrazek

elza8989

 
Posty: 991
Od: Śro cze 25, 2008 20:16
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 14, 2009 1:23 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

superaśne
a bym z 5 potrzebowała ale dopiero na mikołajki

bazylica

 
Posty: 3351
Od: Wto mar 03, 2009 0:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 14, 2009 7:18 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

zaznaczam! i podrzucam!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob lis 14, 2009 10:04 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

komu, komu przypinki?

bazylica

 
Posty: 3351
Od: Wto mar 03, 2009 0:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 14, 2009 18:30 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

Ja poproszę, po jednej każdego rodzaju :D

Callisto

 
Posty: 1803
Od: Wto lis 29, 2005 10:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 15, 2009 9:23 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

Jakie ładne, zaznaczam :D

Lemoniada

Avatar użytkownika
 
Posty: 12923
Od: Pon maja 29, 2006 18:56
Lokalizacja: Białystok /Warszawa

Post » Nie lis 15, 2009 10:01 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

Dziekuję,

odnośnie wpłat wszystko jest opisane w głównej wiadomości.
Jakby były jakieś pytania to można tutaj, bądź na PW :D

Magda
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lis 15, 2009 14:33 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

do góry!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie lis 15, 2009 15:45 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

to ja poproszę dwa zestawy (znaczy się 8 sztuk) :mrgreen:
Mam alergie na "kocie anioły" !
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

agiis-s

 
Posty: 7385
Od: Pon sty 29, 2007 14:18
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 15, 2009 15:48 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

:D :D :D podziękuję w imieniu miauczy kotka!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie lis 15, 2009 16:13 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

dziękujemy, dziękujemy:)
nadal z miauczykotkiem:-) http://www.miauczykotek.pl

maskota

 
Posty: 1968
Od: Czw wrz 17, 2009 22:33
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lis 15, 2009 18:12 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

ja tez komplet poprosze
:wink:

wiora

Avatar użytkownika
 
Posty: 6012
Od: Czw sty 24, 2008 0:19
Lokalizacja: leszno:) /Baile Atha Cliath/Malta-Ibi patria, ubi bene

Post » Nie lis 15, 2009 19:10 Re: kocie przypinki, bardzo modne wśród młodzieży;-)

Ja kocham te czworonogi, ale jak na razie pierwszy raz spotykam się z przypinkami:) Świetna rzecz dla pasjonatów. Mi czasami zdarza się zamówić książkę o moich milusińskich i przeczytać jakiś ciekawy artykuł, jednak chyba jestem już za stara na takie bajery. Ale dla młodzieży jak najbardziej. W sumie kot ma znaczenie symboliczne i był bardzo szanowany w starożytnym Egipcie, więc dlaczego ktoś miałby nie oszaleć na ich punkcie w dzisiejszym świecie:)

Ponic34

 
Posty: 11
Od: Śro lis 11, 2009 11:33

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości