Pytanie do fachowców - strony zanikaja tylko na forum !

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 09, 2009 20:02 Pytanie do fachowców - strony zanikaja tylko na forum !

Po modernizacji technicznym forum , jezeli chce cofnac sie do poprzedniej
strony na danym watku za kazdym razem pojawia sie taka informacja.
Niedługo oszaleje :(



Strona sieci Web wygasła

Najbardziej prawdopodobna przyczyna:
•Kopia lokalna tej strony sieci web jest nieaktualna, witryna sieci web wymaga ponownego pobrania.

Możesz spróbować wykonać następujące czynności:
Kliknij przycisk Odśwież na pasku narzędzi, aby ponownie załadować stronę. Po odświeżeniu może być konieczne ponowne przejście do określonej strony sieci Web lub ponowne wprowadzenie informacji.


Prosba moze ktos wie co to za zaraza :(
Przegladarka byla konfigurowana w niedziele, na innych stronach to sie nie dzieje.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Czw wrz 10, 2009 7:02 Re: Pytanie do fachowców - strony zanikaja tylko na forum !

Ja tez tak mam niestety. I tylko na miau. Korzystam z przeglądarki Internet Explorer wersja 8.
Obrazek

Amica

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Od: Śro lut 11, 2004 9:11
Lokalizacja: Konstancin

Post » Nie wrz 13, 2009 12:39 Re: Pytanie do fachowców - strony zanikaja tylko na forum !

Mnie się tak robi tylko na forach, które wymagają logowania, czyli KŁ itp. Na kotach też czasem się zdarza, ale tylko wtedy, gdy wchodzę w wątek przez stronę danego podforum i cofam się znów na stronę główną. Np. jestem na KŁ, wchodzę w wątek i cofam się na KŁ przez strzałkę w lewym górnym rogu przeglądarki. Gdy kliknę na danym wątku "Koci łapci" (w dole lub na górze wątku) - wrócę na KŁ bezboleśnie. Może to kwestia wylogowania po jednorazowym wejściu na wątek.
Jeśli wchodzę z powiadomienia - wszystko jest OK.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Nie wrz 13, 2009 12:41 Re: Pytanie do fachowców - strony zanikaja tylko na forum !

U mnie nie ma żadnego problemu
...

CoToMa

Avatar użytkownika
 
Posty: 34546
Od: Pon sie 21, 2006 14:34




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości