Żwirek o parametrach Best Cats eco Plus

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 05, 2004 16:29

Znam tylko niezbrylający "podobny" :roll:

Agi

 
Posty: 15539
Od: Pt maja 17, 2002 19:19
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Czw lut 05, 2004 17:09

Do Benka się nie dasz przekonać? :twisted:

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Czw lut 05, 2004 17:20

Benek jest super (jak sama nazwa zresztą mówi :wink: ), no i nie jest drogi, nie śmierdzi, a ja jakoś nie przejmuję się faktem, że do wuceta się nie da wrzucać, zbieram sobie do torebeczki foliowej siuśki i po całym dniu wyrzucam, a kupę albo do wuceta albo też do torebki i od razu do śmieci (zależy jak bardzo żwirkiem obtoczona :wink: )
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Czw lut 05, 2004 17:24

Tez wole Benka, bo szczerze mowiac ten Eco plus jakos nie wierzylam, zeby nie zapychal i tez wrzucalam do smieci. Wiec prawie na jedno wychodzi....no moze z ta roznica, ze jak mam Benka, to nie spie w zwirku kocim.
Toffie, Bajek, Bździągwa, Julian

kinus

 
Posty: 16452
Od: Pon mar 03, 2003 23:22
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lut 05, 2004 17:32

Jarku - ale po co?

A Benek jest naprawdę najtańszy ze żwirków które moim zdaniem się "nadają". Są nawet takie opakowania 10 litrowe.

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Czw lut 05, 2004 17:39

To moze te krysztalki? Nie wyrzuca sie do wc, ale starcza na miesiac (ja wyrzucam wczesniej, ale nie wkladam calego opakowania na raz). Te grubsze rzeczy wyrzucam do wc, a reszte, to mozesz raz na miesiac. Kosztuje 23-28 PLN, nie roznosi sie po domu. Moje koty przestawily sie od razu. Zmienilam, bo Eco+ roznosil sie blyskawicznie i do tego mial specyficzny trocinowy zapach.
Moze byc jeszcze kuweta bez zwirku, ale to dla tych, co kopac w zwirku nie lubia.

set

 
Posty: 1046
Od: Wto wrz 24, 2002 10:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 05, 2004 17:40

Używam Cat's Best Eco Plus. Wyrzucam do kibelka i ani razu się nie zapchał, żwirek po prostu się "rozpada". Jest zbrylający, owszem, ale bryłki nie są bardzo "zwarte", trzeba trochę uważać przy usuwaniu. Hmm, ja nigdy nie używałam innego i ten sobie bardzo chwalę.
Agatka i
Obrazek
"Koty prowokują człowieka do nieustannych wyznań miłości"
Christopher Sandt

mysikluliczek

 
Posty: 1101
Od: Sob sty 10, 2004 22:20
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw lut 05, 2004 17:55

Benek i jeszcze raz Benek. Przerobiłam dużo żwirków. Część

aguś

 
Posty: 2594
Od: Czw sty 29, 2004 20:51
Lokalizacja: Cz-wa

Post » Czw lut 05, 2004 18:46

Moim zdaniem Benek zbryla się doskonale a Salma też lubi sobie pokopać i jeszcze nigdy nie miałam grudki rozkopanej nawet jak było kilka siuśków w kuwecie a przy qpie to dziewczyna moja kopie tak, że mam tylko taki wulkan na środku kuwety albo w rogu (zależnie od tego gdzie skarb się znajduje) a wokół prawie pusto :wink:
Dla uściślenia używamy Benka żółtego (gruboziarnisty, naturalny, bez zapachu) i u mnie na targu torba 5L kosztuje 9 zł, są też 10l torby (niestety nie u mnie na targu a zoologika nie doniosę tyle) i takie kosztują u nas najwyżej 17 zł
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Czw lut 05, 2004 18:56

Gandalf Jarka pisze:jaki? I jak to jest z niezbrylającym..? Jak to się czyści? To znaczy jeśli jest kotka np. taka jak Goga, czyli intensywnie grzebiąca to co?

Mialam na mysli Cats Dream. Nie roznosi sie tak jak CBE i kosztuje ok 10 zl za 7 litrow. Ten zwirek plus kuweta z podwojnym dnem to jest to. Wywala sie koopy i to co sie przesypie na dno, czyli zuzyte. Duze czyste granulki zostaja na ruszcie.
Dla mnie Benek zawsze bedzie smierdziec i czesc :roll:

P.S. Moje grzebia jak krety :roll: :lol:

Agi

 
Posty: 15539
Od: Pt maja 17, 2002 19:19
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Czw lut 05, 2004 19:06

Agi pisze:
Gandalf Jarka pisze:jaki? I jak to jest z niezbrylającym..? Jak to się czyści? To znaczy jeśli jest kotka np. taka jak Goga, czyli intensywnie grzebiąca to co?

Mialam na mysli Cats Dream.


Mialam to tylko 1 ... i zuzylam tylko na 1 wklad :?
Wyglada ladnie, ale .. nie wiem czy to tylko tak u mnie, ale to sie straaaasznie kruszy... po paru dniach w kuwecie, ta czesc co na dnie to zam byl i drobinki :(

Mi najbardziej pasowal wlasnie CBE+ ze wzgledu na mozliwosc splawienie w wc i wszystko bylo ok- nic sie nie zatykalo. Niestety wygoda splukiwania przegrala z niesamowitym roznoszeniem sie tego wszedzie... Po jakims czasie juz mialam dosc non stop zamiatania.
Teraz? ... wiadomo -> benek :)
Ktosia i Kiti&gigi
Fotografia dla hodowli i nie tylko: http://foto-web.pl

ktosia

 
Posty: 2058
Od: Pon gru 02, 2002 18:29
Lokalizacja: Sopot

Post » Czw lut 05, 2004 19:09

U nas dobrze się sprawdza sie Hilton (granatowy) lub Benek właśnie. CBE+ był przez jakis czas i fakt - był super. Zbrylał się jak marzenie, do kibelka myk myk bez problemu, ale mieszkanie jak tartak wyglądało. Teraz wyrzucamy urobek ko(u)palniany do torebki foliowej i normalnie do śmieci - i tak się codziennie wynosi. Jest taniej i czyściej w domu.

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lut 05, 2004 19:20

tez z lekka "niechecia" odstapilam od CTB+ ... bo wydawal mi sie najlepszy: super sie zbryla, nie smierdzi (poza specyficznym zapachem trocin...) i w ogole, i w ogole. ale ze troche nie wyrabialam finansowo, zaczelam mieszac go z benkiem. a potem zastapilam benkiem. i juz teraz - tylko benek ;) polecam z calego serca, mimo iz nie da sie go wrzucic do miski klozetowej :D robie podobnie: dwa razy na dzien (chyba ze to "grubsze" zdarzy sie, gdy jestem w domu - wtedy czesciej) wygrzebuje wszystkie granulki do woreczka i do smieci. dodam, ze cynamon kopie tak, ze chyba sie niedlugo przekopie do sasiadow :P
ps. jedyna "wada" - troche sie roznosi ...
Ostatnio edytowano Czw lut 05, 2004 19:25 przez justy, łącznie edytowano 1 raz

justy

 
Posty: 637
Od: Śro kwi 16, 2003 15:19
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 05, 2004 19:22

CB E+ nie sprawdzil sie u nas a ten nie zbrylajacy to w ogole wydalam. Najbardziej lubie Bio kat's fresh Gimpet lub niezbrylajacy Sanicat plus oba prawie sie nie roznosza.

Mariejo

 
Posty: 523
Od: Czw lis 06, 2003 20:23
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lut 05, 2004 19:45

Ja też polecam Benka :) Używamy Benka Compact(błękitny) bezzapachowy. Zbryla się świetnie, a koopale lekko obtoczone i tak wrzucam do kibelka i jest ok. Ina tez nie narzeka, a kopie ile się da :wink:

ina

 
Posty: 4038
Od: Śro paź 08, 2003 21:27
Lokalizacja: Kraków

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], MiltonGob, włóczka i 175 gości