WARSZAWA - Mokotów

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt sty 30, 2009 13:11

WARSZAWA - MOKOTÓW

Nie zauważyłam, żeby ktoś napisał o lecznicy weterynaryjnej "MORSKIE OKO" na ul. Promenady 4. Kilka lat temu została odnowiona i mieści się obecnie w małym domku, a zakres usług poszerzony o USG, RTG i inne zabiegowe. Najpierw chodziłam tam z moją psinką, teraz chodzę z kotkiem i jestem bardzo zadowolona. Nie ma kolejek, a lekarze są mili, z dobrym podejściem do zwierzęcia i zawsze pomogą i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Polecam z czystym sumieniem!

Necraria

 
Posty: 68
Od: Pt sty 30, 2009 9:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 01, 2009 15:26

Warszawa Mokotów

ODRADZAM

Przychodnię ELVET na Niepodległości 24/30 a w szczególności doktor Dagmarę Astachow. Przyczyna? Gdy pojechałam tam na ostry dyżur, z moim kulejącym kotem, lekarka ta zbadała go bardzo niedokładnie. Kot wręcz wył z bólu a ona nawet nie podała mu znieczulenia. A po wszystkim zawyrokowała że pewnie coś go ugryzło i że do jutra mu przejdzie. Jak się później okazało kot miał pękniętą szyjkę kości udowej. Boję się nawet myśleć jak musiał cierpieć w czasie tego pseudobadania :evil:
Deli pisze:Ta sama pani doktor namawiała moją koleżankę na uśpienie kotki z niewydolnością nerek. Było to już 6 lat temu, kotka po zmianie weterynarza żyje do dziś.


POLECAM

Przychodnię na Modzelewskiego 23a. W szczególności doktora Janusza Gawlińskiego. Świetnie wykonuje badania USG, z resztą inne też :wink: Poza tym jest doskonałym chirurgiem, który tak zoperował mojego kota, że dziś nikt by się nawet nie zorientował, że groziło mu dożywotnie kalectwo. Drugim w pełni polecanym lekarzem z tej przychodni jest doktor Ilona Blanc. Doskonały, bardzo zangażowany w swoją pracę fachowiec i przy tym przesympatyczny człowiek :D

Jana pisze:Ja również serdecznie polecam.
Ilona Blanc dawno przestała przyjmować na Białobrzeskiej, a jeszcze do niej tęsknimy :wink: :D

Micolla

 
Posty: 338
Od: Pon kwi 23, 2007 19:19
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 03, 2009 19:26

Warszawa Mokotów

Zdecydowanie odradzam gabinet weterynaryjny Endovet przy Górskiej. Mam wrażenie, że ich misja to naciąganie na kolejne kosztowne badania i kuracje, których skuteczność jast żadna. A cierpią biedne zwierzaki. Ostatnio na innym forum znalazłam opinię użytkownika gosmala, który pisał, że nie rozpoznali tam raka krtani... http://forum.dogs.pl/viewthread.php?tid=39761
JA RÓWNIEŻ NIE POLECAM. Cieszę się natomiast, ze dzięki wam mam możliwość zmiany i wyboru sprawdzonego weterynarza.

hubalanka

 
Posty: 2
Od: Śro cze 03, 2009 19:09

Post » Pt wrz 25, 2009 9:45 MOKOTÓW - PIESIKOT - odradzają kastrację dzikich kotów....

Warszawa-Mokotów

Z racji zawodu spojrzałam na reklamę AdWords kliniki weterynaryjnej Piesikot. Po wpisaniu w googlu kastracja wyświetliła mi się na samej górze. Klik. Otwiera się: http://www.piesikot.waw.pl/kastracja-ko ... zAodHDfV2Q


cyt: inne informacje

Kastrujemy jedynie koty, które mają swojego opiekuna, swój dom, gdzie mogą się schronić
Odradzam kastracji dziko żyjących kotów. Tracą one rezon w środowisku i zazwyczaj są kaleczone bądź przepędzone przez inne samce.


Ten punkt punkt - dla mnie skandal. Siejąc mit - bo ludzie to przeczytają i powtórzą - zapewniają sobie tylko pełnopłatnych pacjentów. Ekonomiczne podejście. i JESZCZE WET SIĘ POD TYM PODPISUJE. Masakra! Pewnie zalecają karmicielkom hormony i tez mają z tego kasę ! Skandal!

gagucia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3633
Od: Śro lip 20, 2005 2:54
Lokalizacja: Krasnygród

Post » Wto kwi 10, 2012 22:09 Re: WARSZAWA - Mokotów

AnielkaG
 

Post » Wto maja 22, 2012 12:22 Re: WARSZAWA - Mokotów Elvet

Elwet Całodobowa Klinika Weterynaryjna Al. Niepodległości 24/30 Warszawa Odradzam każdemu tą klinikę! Szczególnie 3 lek.wet. 1.USG tragedia! Wykonane przez panią lek.wet. Anne Kosiec, która przeoczyła jakimś cudem ogromny torbiel na nerkach a znalazła rzekomo ropomacicze u kotki i suni, którego absolutnie nie było (sprawdzone w 3 innych źródłach w tym u profesora) czy była to paskudna próba wyłudzenia pieniędzy na zabiegi sterylizacyjne przez obie panie!!!? Tzn. Anna Kosiec oraz Katarzyna Lepka Jedyne co mogę powiedzieć pozytywnego, że lek.wet.Anna Kosiec ma podejście do zwierząt ale rozpoznanie zupełnie nie trafione!
2.Lek.wet. Katarzyna Lepka minęła się z powołaniem, wiedzy, fachowości, delikatności i przede wszystkim umiejętności posiada w bardzo znikomym stopniu. Mogłabym długo pisać, wiem, że znajomi k.lepki będą wpisywać nadal pochlebne komentarze! Każdemu kto kocha swojego pupila odradzam wizyty u Katarzyny Lepki! Najgorszemu wrogowi nie poleciłabym tej naciągaczki! Pobranie krwi u 2 kotek trwało ponad 40 min, narzekała jak to jest przemęczona, za mało zarabia a w ogóle kotki mają za cienkie żyłki, że trzeba usunąć całkowicie pazury bo u swoich to usunęła (można przycinać ale pozbawianie całkowicie bez wyraźnej potrzeby to dla kota pewien rodzaj kalectwa więc świadczy o niej jak traktuje zwierzęta ) i masa innych głupot włącznie z narzekaniem na właściciela kliniki… natomiast zbywała kiedy pytałam o proste sprawy np. dieta dla zwierząt z chorobami nerek! Rzekomo po specjalizacji, więc dlaczego unikała odpowiedzi! Brak podstawowej wiedzy! Znajomi także byli niezadowoleni wręcz zrozpaczeni oni niestety stracili kotkę przez k.lepkę a ja zdążyłam swoje wyleczyć w innej klinice, która wielokrotnie słyszała negatywne opinie o tej pseudo znawczyni, sunia miała kamienie, kotka torbiel na nerce, druga kicia tylko stan zapalny ale wszystkie wyleczone i bez żadnego ropomacicza!!!! Okazało się także iż kicia, która miała torbiel nie przetrwałaby 2 operacji (jedna po drugiej)bo ma słabe serduszko więc gdyby poddana została zabiegowi sterylizacji i ponownie w krótkim czasie poszła na stół dziś bym jej nie miała a operację na nerki trzeba było zrobić natychmiast! Wyniki krwi i moczu oraz objawy typowe dla chorób związanych z nerkami ale K.Lepka razem z A.Kosiec twierdziły, że nerki są ok i nic złego się nie dzieje tylko jest ropomacicze i trzeba natychmiast na stół sterylizować!!!! Naciągaczka bez serca!!! Jestem przerażona, że tacy ludzie zajmują się tysiącami bezbronnych zwierząt, bez skrupułów honoru, wstydu i charakteru jestem przekonana, że K.Lepka kiedyś trafi na ludzi, którzy wytoczą jej proces i tak samo złoją z kasy jeśli będzie nadal stosowała takie praktyki, bo to co ta dziewczyna robi to nic innego jak krętactwo i naciąganie! Oby jej dzieci trafiały na takich samych lekarzy jak ona sama !!!! poczuje co to jest smutek, bezsilność, ból i cierpienie wtedy żadne pieniądze jej nie pomogą! Wiele osób twierdzi iż lek.wet.Katarzyna Lepka stawia złe diagnozy natomiast z uporem maniaka sterylizacje wymusza zamiast proponować i doradzać, wymuszanie odbywa się standardowo czyli stawia diagnozę ropomacicze!
ODRADZAM!

kwiat_konwalii

 
Posty: 2
Od: Wto maja 22, 2012 10:50

Post » Wto lip 03, 2012 13:55 Re: WARSZAWA - Mokotów

Gorąco polecam animal-center.pl
Wspaniała atmosfera, świetny zespół, nowa nowoczesna przychodnia.
Bieżnia wodna. Rehabilitacja psów i kotów na najwyższym poziomie.
Igor Bissenik u nich konsultuje.

Super weci.

POLECAM :1luvu: :1luvu: :1luvu:

wiola85

 
Posty: 22
Od: Śro wrz 14, 2011 14:48

Post » Wto wrz 11, 2012 16:19 Re: WARSZAWA - Mokotów

Moi Drodzy, powracam po długim czasie na niniejsze forum :) Spieszę powiedzieć, że kotka przygarnięta prawie 5 lat temu czuje się świetnie i darzy mnie miłością chyba większą od tej którą ja ją darzę ;)

Mam natomiast pytanie jak w temacie - Weterynarze na Mokotowie.

Dzisiaj wieczorem mam odebrać odratowanego przez znajomego, sprzed psiej paszczy, kociego malucha (śladów fizycznych brak, nie wyciągnięty z paszczy a właśnie sprzed, pies mieszka w domu, kolega wyjeżdża w trasę, nie chce zostawić malucha z agresorem)... gdzieś okolice starych babic, "przy*upie górne" i tak dalej. Nie znam nawet płci ani dokładnego wieku. Po zdjęciu patrząc - jakieś 2 miesiące może mniej. Ponieważ posiadam dwa koty aktualnie (powiększenie przychówku absolutnie mi nie przeszkadza, moje koty ostatnio pokochały królika, z którym zamieszkałyśmy w marcu ;) "przerobiły" w międzyczasie dwa psy więc są niesamowicie kontaktowe w stosunku do innych zwierzów) a maluch jest nieznanego pochodzenia, jutro muszę koniecznie wybrać się do weterynarza.
Jestem niestety chora (plus jeden L4 - dopilnuję domowego przystosowania malucha) i moja mobilność jest dosyć ograniczona. Rozważam podejście na Różaną Lecznica Zwierząt Anima S.C. Wcześniej w tym wątku było polecenie tejże lecznicy - czy może ktoś posiada aktualne informacje? muszę malucha odrobaczyć, przebadać i przygotować do szczepień. Nawet jeśli mamy mu z TŻtem szukać docelowego domu, to nie oddam przecież zwierzaka który nie jest w 100% zdrowy... będę niesamowicie wdzięczna za informacje :)

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

Ashritt

 
Posty: 1
Od: Pon paź 29, 2007 10:10

Post » Wto kwi 16, 2013 11:00 Re: WARSZAWA - Mokotów

Ashritt pisze:Mam natomiast pytanie jak w temacie - Weterynarze na Mokotowie.

/./Rozważam podejście na Różaną Lecznica Zwierząt Anima S.C. Wcześniej w tym wątku było polecenie tejże lecznicy - czy może ktoś posiada aktualne informacje? muszę malucha odrobaczyć, przebadać i przygotować do szczepień. Nawet jeśli mamy mu z TŻtem szukać docelowego domu, to nie oddam przecież zwierzaka który nie jest w 100% zdrowy... będę niesamowicie wdzięczna za informacje :)

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)


Teraz sama jestem też zainteresowana odpowiedzią na to pytanie.

Tak samo jak o lecznicę na Łowickiej a może na Mokotowie są inne znane dobre lecznice?
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 16, 2013 12:11 Re: WARSZAWA - Mokotów

Czy wiemy coś na temat tej lecznicy - http://bokserska.waw.pl/index.php?optio ... &Itemid=58

bardzo pilnie muszę zmienić swoją dotychczasową - prawdopodobnie będzie zamknięta :(
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 16, 2013 12:34 Re: WARSZAWA - Ursynów

kussad pisze:Czy wiemy coś na temat tej lecznicy - http://bokserska.waw.pl/index.php?optio ... &Itemid=58 bardzo pilnie muszę zmienić swoją dotychczasową - prawdopodobnie będzie zamknięta :(

Znam Lek. wet. Ilona Blanc jeszcze z czasów, kiedy przyjmowała na Białobrzeskiej - jest super!

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Śro paź 02, 2013 18:27 Re: WARSZAWA - Mokotów

Czy możecie polecić jakieś dobrego weterynarza w okolicy metra wilanowska?
Obrazek

Pawel.K

 
Posty: 10
Od: Śro paź 02, 2013 18:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 01, 2014 0:37 Re: MOKOTÓW - PIESIKOT - odradzają kastrację dzikich kotów..

gagucia pisze:Warszawa-Mokotów

Z racji zawodu spojrzałam na reklamę AdWords kliniki weterynaryjnej Piesikot. Po wpisaniu w googlu kastracja wyświetliła mi się na samej górze. Klik. Otwiera się: http://www.piesikot.waw.pl/kastracja-ko ... zAodHDfV2Q


cyt: inne informacje

Kastrujemy jedynie koty, które mają swojego opiekuna, swój dom, gdzie mogą się schronić
Odradzam kastracji dziko żyjących kotów. Tracą one rezon w środowisku i zazwyczaj są kaleczone bądź przepędzone przez inne samce.


Ten punkt punkt - dla mnie skandal. Siejąc mit - bo ludzie to przeczytają i powtórzą - zapewniają sobie tylko pełnopłatnych pacjentów. Ekonomiczne podejście. i JESZCZE WET SIĘ POD TYM PODPISUJE. Masakra! Pewnie zalecają karmicielkom hormony i tez mają z tego kasę ! Skandal!


Piesikot od dłuższego czasu był zamknięty ze względu na przeprowadzkę, ale zdążyłam tam jeszcze wyleczyć swojego kota z poschronowej sraczki lekiem od razu dobranym celnie dzięki długiemu doświadczeniu weta we współpracy z azylami dla zwierząt. Lekarz wyraźnie lubi zwierzęta i swoją pracę, jest pasjonatem, nie zleca niepotrzebnych badań, kasuje tak nisko, jak tylko może, z własnej inicjatywy sprawdza sygnały o ew. okolicznych działkowych zbieraczkach, współpracuje przy sterylizacji kotów wolno żyjących.
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Czw maja 01, 2014 0:40 Re: WARSZAWA - Mokotów

Ze strony www wynika, że Piesikot po przeprowadzce jest już znów otwarty.
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Wto maja 20, 2014 8:03 WARSZAWA - Mokotów

Odradzam

Przychodnia Kami, ul. Rakowiecka 34, dr Łukasz Kamiński. Pan doktor nie chciał/nie potrafił rozpoznać zatoru jeźdźca u mojego kota (wymioty, szmer oskrzelowy, osłabienie, wstrząs, paraliż tylnych łapek, który pojawił się już u lekarza). Stwierdził, że to pewnie zatrucie, podał leki przeciwwstrząsowe i uspokajające i kazał czekać 2−3 godziny. Na wyraźną sugestię, że z tylnymi łapkami jest coś nie w porządku, mówił że jest OK i na siłę wciskał kota do kontenera. W tym czasie zator postępował, łapki robiły się zimne i sine, a w konsekwencji kota trzeba było uśpić.

artiil

 
Posty: 1
Od: Wto maja 20, 2014 7:50

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości