Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy
kya pisze:A tego typu torby nie sa dobre? http://www.allegro.pl/item317933058_tor ... kota_.html
Kattys pisze:kya pisze:A tego typu torby nie sa dobre? http://www.allegro.pl/item317933058_tor ... kota_.html
No jak kotek zwinny i niewielkiego formatu to może łatwo nawiać..
Generalnie nie polecam.
Anka pisze:Kattys pisze:kya pisze:A tego typu torby nie sa dobre? http://www.allegro.pl/item317933058_tor ... kota_.html
No jak kotek zwinny i niewielkiego formatu to może łatwo nawiać..
Generalnie nie polecam.
Nosiłam w takiej torbie Okruszkę (w szeleczkach przypiętych do karabińczyka w środku. Okruszka bardzo sobie chwaliła. ale to spokoja i nie próbująca uciekać koteczka. Innego bymm raczej nie nosiła w niej. Wprawdzie karabińczyk nie pozwoli uciec, ale kot może wyleźć zadem i wpakuj go potem do środka
W tej torbie jest bardzo mocna.sanna-ho pisze: A taka siatka zniesie kocie pazury i zęby? Ona jest plastikowa, czy z czegoś innego?
W sumie fajna byłaby ta Muscat w kwiatki, taka bardziej zabudowana (zielona bardzo mi się podoba), otwiera się ją - jesli dobrze widzę - w dwóch stron, więc można wyjąć kota bez problemu. Tylko ciekawe, jak się sprawdza w użytkowaniu.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Szymkowa i 44 gości