Miasto: Katowice Bardzo chciałabym przygarnąć malego kociakia najlepiej europejskiego lub zwykłego "dachowca". gdyby to było możliwe to od początku pażdziernika. Kontakt: 604898180 Email: smieshna@op.pl
Rysiu - widziałam dzisiaj Pusię (Księżniczke) - chowa sie cudnie, plamki na oczkach prawie w ogóle nie widac, dogadała sie z Kicią; faktycznie jest przyjazna, kochana i pieszczotliwa - idealna
Jeny, właśnie prześledziłam każdą stronę - JESTEŚCIE WSPANIALI - jak dobrze ,że tacy ludzie jeszcze są. Chce się żyć. Dzieki, 3mam kciuki za to, żeby wszystkie kociambry znalazły szczęśliwe domy i będę się rozglądała za domem dla krówek.
BarbaraF pisze:aż im zazdroszczę, tylko co by powiedziała moja Charlotte, która kocha mnie i tylko mnie
Ja mam w schronisku śliczną czarną dziewczynką, która jest jeszcze bardziej spragniona człowieka (o ile to możliwe ) niż Pusia. Nie żartuję. Ta mała jest boska. Nie wiem co ona robi w tym ponurym miejscu.
Charlotte pokochałaby jeszcze kogoś oprócz Ciebie - Ty na pewno nie potrafisz tak wylizać uszu Charlotte jak potrafiłaby ta mała.
Sasza jej wylizuje - piszę w tym sensie, że Charlotte jest strasznie zazdrosna o mnie - zrzuca Saszę z moich kolan i miauczeniem zwabia mnie na łóżko, jeśli nie dopełnił się rytuał weekendowych mizianek
Te u mnie czyli Tusiu, a za kilka dni Kora i Fila, te w schronisku czyli czarne małe koteczki, u jednego człowieka dwa kocurki biało-czarne i dymna kotka. To tak z grubsza.