BŁAGAM UWAZAJCIE NA NITKI!BO MOJA KICIA WALCZY TERAZ O ZYCIE

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 07, 2006 11:24 BŁAGAM UWAZAJCIE NA NITKI!BO MOJA KICIA WALCZY TERAZ O ZYCIE

Hej jestem tu nowa ale ten problem mna wstrzasnol
wlasnie moja kotka od dwoch miesiecy zaczela powaznie chorowac zaczelo sie od wymiotow i braku apetytu oraz od zaparcia czyli zero kupek
zaczela niesamowicie tracic na wadze i to w powalajacym tempie
miala robione wszystkie badania usg ,rendgen ,morfologia wszystkie badania co mozliwe bylo podejrzenie bialaczki teraz juz jest w skrajnym wycienczeniu wazy tylko 3 kg ( a to jest koteczka narweska lesna ktora wazyla 7kg ) weterynarz juz odchodzil od wszystkiego pierwsze co bylo na mysli to nitka ale zaprzeczylam bo moj ojciec ktory jest krawcem powiedzial ze nie bylo mozliwosci aby ona polknela nitke wiec skonczylo sie na podejrzeniach bialaczki szpiku kostnego genetycznego z kotkiem bylo coraz gorzej dopiero tydzien temu pojawila sie nitka z pupci taka na 6cm ale na drugi dzien jak sie pojechalo do weterynarza to juz jej nie bylo wiec bylo myslane ze ja sobie wylizala, dopiero wczoraj gdy pojechalam z nia do weterynarza na zastrzyk z antybiotykiem to znow zaczela nitka wystawac weterynarz wyciagnol jej z ponad pol metra nitki i dalej nie chciala pojsc natychmiastowo musialabyc otwierana operacja trwala ponad pol godziny!! Sama nitka przeciela jej w dwoch miejscach jelito cienkie , weterynarz musial ciac jelita oraz zoladek bo w zolatku zaklinowal sie bardzo powaznie caly poczatek nitki i nie bylo mozliwosci by sam przeszedl,jelita byly tak naciagniete na ta nitke jak koraliki na zylke poprostu koszmar teraz moja koteczka od wczoraj walczy z zyciem i licze ze wyjdzie z tego wierze w to bo juz tyle przeszla a jest tak silna koteczka !!BŁAGAM WAS CHOWAJCIE WSZYSTKIE MOZLIWE NITKI JAKIE TYLKO SA BO ZOBACZCIE CO ZROBILA Z MOJA KICIA!!!
ogolnie weterynarz wyciagnol z niej ponad 1m nitki bardzo twardej ktora nawet nie dalaby mozliwosci sama sie rozpuscic..
Prosze bardzo pilnujcie swoich kociakow bo to moment i mozna go stracic ;(
Jesli jest mozliwosc to prosze pousuwajcie wszystkie mozliwe rzeczy z domu ktore moglby zaszkodzic kociaka moja koteczka przechodzila koszmar i nadal go przechodzi ale walczy
jest kochana grzeczna,sama wystawia juz lapeczki do kroploweczek widac ze chce walczyc ze chce zyc i wie ze to dla jej dobra..
Nigdy nie pozwolcie doprowadzic do takiego stanu swoje milosci
ja nie moge sobie tego darowac ze moj ojciec niedopilnowal tego..
tak bardzo trzeba uwazac bo nie da sie potem takiego obcego ciala po przez wszystkie mozliwe badania zauwazyc alphcia miala robione wszystkie mozliwe wyniki badania i nic nie wykazalo ze ma nitke i to na ponad metr dlugosci miala ja w sobie przez ponad 2 miesiaca jedyna pociecha ze niteczka nie przyrosla do jelit ani zoladka i innych narzadow,
byly juz wszystkie podejrzenia a najgorszym podejrzeniem byla bialaczka genetyczna a tutaj nie uratowalabym mojego malego skarba;(
teraz czekam na coz kazdy dzien sie liczy,kazda godzina i kazda wizyta u weterynarza..
moja alphineczka teraz lezy sobie grzecznie,spi i odpoczywa ale widac na jej slodkiej mordeczce juz tak wychudzonym cialeczku ze to wszystko ja tak bardzo boli ale z drugiej strony widze niesamowita ulge w jej oczkach bo ta nitka musiala jej poterzny bol sprawiac zwlaszcza jelita ;(
dzis kolejna wizyta o 18 znow kroploweczka i oby kolejny dzien byl do przodu za nami kazd dzien tak bardzo sie liczy
nie spie po nocach tylko jej dogladam czy zyje czy oddycha..
Jeszcze raz blagam wszystkich o ostroznosc ze wszystkim mozliwym
pozbadzcie sie zabawek ktore kociaki moga polknac wszystkich nitek,kuleczek nawet orzechow w lupinkach..te niby takie niewinne rzeczy a moga zrobic tylu szkod w tak malenkim cialku kociaka ;(
Ostatnio edytowano Pt lip 07, 2006 11:31 przez AnioUlek, łącznie edytowano 1 raz
Błagam uwazajcie na nitki!!Moja kicia wlasnie przeplacila za to zyciem!!(ZEGNAJ MOJA ALPHCIU SPIJ SPOKOJNIE 07.07.2006)
http://tygrysy_wikingow.ovh.org/

AnioUlek

 
Posty: 53
Od: Sob cze 17, 2006 20:07
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Pt lip 07, 2006 11:27

Zgłaszam ten wątek do dodania w Kocim ABC, ok :?:

Kattys

 
Posty: 7599
Od: Pon lut 07, 2005 16:11
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt lip 07, 2006 11:27

Nieustające kciuki za kotkę, pozbieraj się malutka :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

gagatek

 
Posty: 1165
Od: Wto wrz 20, 2005 16:11
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 07, 2006 11:28

Takich przestróg nigdy dość. :(
Trzymam kciuki za koteczkę :ok: :ok: :ok:
Spróbuj trochę z siebie dać tym, co mają gorszy świat...
Obrazek ->tu nasz wątek-> a tu album :)

Fraszka

 
Posty: 5746
Od: Wto lip 27, 2004 9:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Pt lip 07, 2006 11:28

Dobrze Kattys
jesli to ma pomoc innym kociaka i ich wlasciciela przed takim cierpieniem naszych milosci to oczywiscie!
Błagam uwazajcie na nitki!!Moja kicia wlasnie przeplacila za to zyciem!!(ZEGNAJ MOJA ALPHCIU SPIJ SPOKOJNIE 07.07.2006)
http://tygrysy_wikingow.ovh.org/

AnioUlek

 
Posty: 53
Od: Sob cze 17, 2006 20:07
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Pt lip 07, 2006 11:32

Tez trzymamy kciuki.
Przerazajaca historia:((

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt lip 07, 2006 11:36

I pisz co u koteczki słychac i jak się czuje. Trzymam kciuki także!
Obrazek Obrazek

gosik96

 
Posty: 406
Od: Wto maja 09, 2006 8:00
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 07, 2006 11:36

Czekamy na wiadomości o stanie zdrowia kici, mocne kciuki.

Monika L

 
Posty: 5444
Od: Śro wrz 21, 2005 14:53
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt lip 07, 2006 11:39

Trzymamy :ok:

Kattys

 
Posty: 7599
Od: Pon lut 07, 2005 16:11
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt lip 07, 2006 11:39

Kattys pisze:Zgłaszam ten wątek do dodania w Kocim ABC, ok :?:

ok, ale prosze to zglaszac w abc, bo ni e zawsze mam mozliwosc wylowic zgloszenia w watkach
oczywiscie, ze trzeba go dodac
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów

Post » Pt lip 07, 2006 11:41

Trzymam mocne kciuki.
Mam nadzieję że się uda :(

U mnie Rudy uwielbia wszystkie wstążeczki, musimy chować...
abluo ergo sum

Beliowen

Avatar użytkownika
 
Posty: 55549
Od: Czw lis 25, 2004 11:33
Lokalizacja: 52°04′N 21°01′E

Post » Pt lip 07, 2006 11:42

Anja pisze:
Kattys pisze:Zgłaszam ten wątek do dodania w Kocim ABC, ok :?:

ok, ale prosze to zglaszac w abc, bo ni e zawsze mam mozliwosc wylowic zgloszenia w watkach
oczywiscie, ze trzeba go dodac


Już zgłosiłam w abc :wink:

Kattys

 
Posty: 7599
Od: Pon lut 07, 2005 16:11
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt lip 07, 2006 11:48

Był taki wątek o anielskich włosach - tam ich nie wykryto, bo przezroczyste, kociaka nie udało sie uratować ...
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 07, 2006 11:48

licze na to ze ten watek uratuje wiele kociakow gdy pojawi sie w ABC wtedy mam nadzieje ze wlasciciele przypadek mojej alphinki wezma sobie do serca
bo mi sie serce kraja jak na nia patrze ze tyle wycierpiala i nadal cierpi ;(
Błagam uwazajcie na nitki!!Moja kicia wlasnie przeplacila za to zyciem!!(ZEGNAJ MOJA ALPHCIU SPIJ SPOKOJNIE 07.07.2006)
http://tygrysy_wikingow.ovh.org/

AnioUlek

 
Posty: 53
Od: Sob cze 17, 2006 20:07
Lokalizacja: Świnoujście

Post » Pt lip 07, 2006 11:50

annskr tak wiem czytalam tam o tym armandzie biedny kociaczek szkoda ze nie udalo sie go uratowac byl takim malenstwem i w tak szybkim tempie to przyroslo do kazdego narzadu
ja dziekuje za to ze alphci ta nitka nie przyrosla bo wtedy to bylby koniec juz zupelny a takto jest jeszcze nadzieja ze moze a noz wyjdzie z tego
Błagam uwazajcie na nitki!!Moja kicia wlasnie przeplacila za to zyciem!!(ZEGNAJ MOJA ALPHCIU SPIJ SPOKOJNIE 07.07.2006)
http://tygrysy_wikingow.ovh.org/

AnioUlek

 
Posty: 53
Od: Sob cze 17, 2006 20:07
Lokalizacja: Świnoujście

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], włóczka i 193 gości