KIERMASZ KSIĄŻKI- koniec :)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto maja 16, 2006 17:54 KIERMASZ KSIĄŻKI- koniec :)

Zbieram pieniądze na leczenie kota z tego wątku :arrow: http://www.forum.miau.pl/viewtopic.php?t=43502&start=0

Wystawiam kilka książek, coby zasilić budżet groszem na wizyty Dzikiego u weta.

Wystawiam książki nie na aukcję, a na sprzedaż, bo nie ma tu co licytować. Zróbmy więc- kto pierwszy, ten lepszy :)

"Za moje dziecko" Tony Parsons sprzedane :)

Obrazek

Książka (jak większość moich ostatnio kupowanych) z seri za 9,90zł. Nowa nie jest, bo próbowałam ja przeczytać, lekkie ślady użytkowania.
Podobno jest to kontynuacja książek "Mężczyzna i chłopiec" i "Mężczyzna i żona", choć ja analogii nie znalazłam :)
sprzedaje za min.5zł , jeśli ktoś ma ochotę- przyjmę więcej z racji że cel jest szczytny :)

"Flirty bez znieczulenia" Lisa Cach sprzedane!

Obrazek

Znów książka z serii za 9,90zl :) Opis z tyłu książki:
"Hanna O'Dowd- pracująca na własny rachunek krawcowa i projektantka- uwielbia swoje zajęcie. ma też przyjaciół, którzy podtrzymują ją na duchu. Zbliża się jednak do magicznej 30-tki i nagle zaczyna sobie uświadamiać, że byćmoże jedynym sposobem na znalezienie męża jest intensywne i zorganizowane randkowanie. Pomoże jej w tym internet i magiczne siła tarota..."
Ta seria to książki lekkie, łatwe i przyjemne. Jeszcze nie Harlequin, ale juz nie powieść... Ta też do sprzedania za min.5zl
Raz czytana!

"Robinson Crusoe" Daniel Defoe sprzedane!

Obrazek

Na okładce widać- jakies kreski, to nie zagięcia, tylko chyba mankament druku... Chyba że tak miało byc, z tyłu jest podobnie. Myślę że streszczenia nie trzeba :)
Ta książka jest po angielsku! Doskonała do ćwiczenia języka albo dla samego faktu że jest orginalnym tekstem, nie przekładem. Również wystawiam za min.5zł , językowe ksiązki są zwykle drogie, ale wystawiam tak tanio głównie dlatego że do 6 strony ma przetłumaczone długopisem kilka wyrazów (łącznie 22 wyrazy) oraz ze względu na tę dziwną okładke.

Z góry dziękuje w imieniu Dzikiego, który wdzięczny za wizyty u weta raczej nie będzie jeśli nieprzyzwyczajony.. :twisted:
Ostatnio edytowano Czw maja 18, 2006 22:02 przez leelex, łącznie edytowano 3 razy
Leelex, Tereska & Leeloo za TM :(

leelex

Avatar użytkownika
 
Posty: 1910
Od: Śro lut 01, 2006 22:17
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 17, 2006 12:33

to ja poproszę dwie pierwsze książki i nr konta na PW :D

Robinsona też bym chętnie przeczytała, ale mój angielski pozostawia wiele do życzenia :roll:
Vici, Klarcia, Fire Dragon, PD i Asiczek
Obrazek

asiczek

 
Posty: 1245
Od: Czw sie 12, 2004 13:23
Lokalizacja: w-wa ursynów

Post » Czw maja 18, 2006 10:18

10 zł za Robinsona :)
Pako
 

Post » Czw maja 18, 2006 22:01

Ups, wiem ze wysłalam już PW do Pako, ale dopiero teraz spojrzałam że to w Wrocław. Umówimy sie na odbiór osobisty? :D
Leelex, Tereska & Leeloo za TM :(

leelex

Avatar użytkownika
 
Posty: 1910
Od: Śro lut 01, 2006 22:17
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 19, 2006 7:08

Właśnie chciałam Ci to zaproponować po przeczytaniu pw, ale zerknęłam na forum i widzę, że jesteśmy tego samego zdania. Podaj proszę numer telefonu na pw
Pako
 




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości