Agatka - ma domek :)))

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 27, 2005 20:25

Agatka to mocno Malentasowa jest :mrgreen:

Czy ona szczeka? 8)
Obrazek

Anusia

 
Posty: 3763
Od: Pon sie 25, 2003 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Nie lis 27, 2005 20:29

Anusia pisze:Agatka to mocno Malentasowa jest :mrgreen:

Czy ona szczeka? 8)


mowilam Ci
podroba malentasa :wink:

Bartek, masz druga odp :lol:
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Nie lis 27, 2005 20:44

eve69 pisze:
Anusia pisze:Agatka to mocno Malentasowa jest :mrgreen:

Czy ona szczeka? 8)


mowilam Ci
podroba malentasa :wink:

Bartek, masz druga odp :lol:


Malentas ma mniej biale lapeczki
Od razu widac, ze dawno u nas nie bylas 8)


Ale ja bym bardzo chciala wiedziec czy Agatka szczeka :D
Obrazek

Anusia

 
Posty: 3763
Od: Pon sie 25, 2003 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Nie lis 27, 2005 21:35

eve69 pisze:Bartek, masz druga odp :lol:

Oki, thx :)
Anusia pisze:Ale ja bym bardzo chciala wiedziec czy Agatka szczeka :D

Szczekać to nie szczeka :P Ale za to fuczy, warczy i pazurami majta na mojego kumpla z mieszkania, jak tylko ten próbuje ją pogłaskać albo przekupić jakimś jedzeniem. Muszę powiedzieć, że biedaka cały czas wierzy, że uda mu się ją przekupić jakoś :D Od dwóch tygodni jednak Agatka albo pokazuje mu podogonie albo przekazuje mu dobitnie "wara ode mnie" :D

Za to za mną to już zaczyna latać po mieszkaniu :) Jak siedzę w pokoju to Agatka nawet nie ma zamiaru wychodzić z niego mimo otwartych drzwi. Za to jak wyjdę np. do kuchni to dłużej niż minutę nie trzeba czekać, żeby się w niej zjawiła. :)

A tak poza tym to zaczyna mi już robić za dobudzacz. Ostatnio mi się zdarzyło, że padnięty po wcześniejszej nocy rano wyłaczyłem budzik i nie zareagowałem na niego. Na szczęście budzik ją obudził i za chwilę już mi miaukała pod łóżkiem, że pora na jakieś jedzenie :D I tym sposobem dzieki Agatce nie spóźniłem się do pracy :)

Draakhan

 
Posty: 26
Od: Śro lis 02, 2005 20:00
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Nie lis 27, 2005 21:36

to zaczenie szczekac
mozesz byc spokojny 8) :lol: :lol:
Obrazek

Anusia

 
Posty: 3763
Od: Pon sie 25, 2003 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Nie lis 27, 2005 21:43

Draakhan pisze:
eve69 pisze:Bartek, masz druga odp :lol:

Oki, thx :)
Anusia pisze:Ale ja bym bardzo chciala wiedziec czy Agatka szczeka :D

Szczekać to nie szczeka :P Ale za to fuczy, warczy i pazurami majta na mojego kumpla z mieszkania, jak tylko ten próbuje ją pogłaskać albo przekupić jakimś jedzeniem. Muszę powiedzieć, że biedaka cały czas wierzy, że uda mu się ją przekupić jakoś :D Od dwóch tygodni jednak Agatka albo pokazuje mu podogonie albo przekazuje mu dobitnie "wara ode mnie" :D

Za to za mną to już zaczyna latać po mieszkaniu :) Jak siedzę w pokoju to Agatka nawet nie ma zamiaru wychodzić z niego mimo otwartych drzwi. Za to jak wyjdę np. do kuchni to dłużej niż minutę nie trzeba czekać, żeby się w niej zjawiła. :)[b]

A tak poza tym to zaczyna mi już robić za dobudzacz. Ostatnio mi się zdarzyło, że padnięty po wcześniejszej nocy rano wyłaczyłem budzik i nie zareagowałem na niego. Na szczęście budzik ją obudził i za chwilę już mi miaukała pod łóżkiem, że pora na jakieś jedzenie :D I tym sposobem dzieki Agatce nie spóźniłem się do pracy :)



jeslli chodz o ten [b]fragment, to u mnie po 2 tyg. od kad mialem kotka jest tak caly czas :D
Praktycznie od poczatku tam gdzie ja, Tatra tez byla. Ale najlepsze jest jak siedze w wannie. Moge siedziec w wannie 2 godz. ona bedzie jak lunatyk tez siedziec az w koncu padnie :D

Taka pociecha, robie sobie sniadanie siedzi kolo mnie, pakuje sie do szkoly - siedzi kolo mnie. Siedze przy kompie kladzie mi sie na kolana i zasypia :D
Obrazek
Obrazek
Wątek Tatry
GG: 1563773

enduro

 
Posty: 3577
Od: Sob wrz 10, 2005 22:43
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 27, 2005 22:20

Anusia pisze:to zaczenie szczekac
mozesz byc spokojny 8) :lol: :lol:

Hmm, a o co dokładnie chodzi z tym szczekaniem? :D Jakiś forumowy kot tutaj "szczekał"? :) Co kawałek się mnie ktoś pyta o szczekanie i mam wrażenie, że o czymś nie wiem :D

Draakhan

 
Posty: 26
Od: Śro lis 02, 2005 20:00
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Nie lis 27, 2005 22:29

koty od eve szczekają :wink:

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Nie lis 27, 2005 22:31

Draakhan pisze:
Anusia pisze:to zaczenie szczekac
mozesz byc spokojny 8) :lol: :lol:

Hmm, a o co dokładnie chodzi z tym szczekaniem? :D Jakiś forumowy kot tutaj "szczekał"? :) Co kawałek się mnie ktoś pyta o szczekanie i mam wrażenie, że o czymś nie wiem :D


To jest specjalnosc kotow od Eve... Szczekanie. A jak czarno-bialy to na bank musi szczekac 8)
Obrazek

Anusia

 
Posty: 3763
Od: Pon sie 25, 2003 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Nie lis 27, 2005 22:36

o ten tu Malentas (do Agatki mocno podobny ;) )
Obrazek

czarno-bialy od Eve i szczeka ze ho ho :twisted:
Obrazek

Anusia

 
Posty: 3763
Od: Pon sie 25, 2003 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Nie lis 27, 2005 22:56

Hmm, ja chyba zaraz poproszę o jakąś próbkę dźwiękową szczekania kota :D Jako początkujący kociarz jeszcze nie miałem okazji usłyszeć czegoś takiego.

A Agatka to mnie kilka minut temu zadziwiła swoją łaskawością. Cierpliwość mojego kumpla została nagrodzona :D Wpadł do pokoju pogadać sobie, zobaczył Agatkę śpiącą na parapecie no i kolejna próba pogłaskania jej. A Agatka co? Nastawiła główkę, włączyła traktorek i zaczęła się prężyć pod głaskającą ręką :] Prawie, że tak samo jak ja ją głaszczę :) I nawet dała mu się wyszczotkować bez żadnych oporów :D Normalnie zadziwiła mnie tym swoim wspaniałomyślnym humorem :)

A Malentas jest świetny :D Z przymrużonym okiem to rzeczywiście sobowtór Agatki :D

Draakhan

 
Posty: 26
Od: Śro lis 02, 2005 20:00
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Pon lis 28, 2005 13:48

No prosze jaka madra Agatka :D
w koncu co dwoch glaskaczy to nie jeden ;)
Obrazek

Anusia

 
Posty: 3763
Od: Pon sie 25, 2003 15:45
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Pon lis 28, 2005 21:30

Ehh, chciałem dzisiaj Agatce poprzemywać trochę oczy świetlikiem i oczyścić to zapłakane futerko pod oczami. Skutek taki, że mam pierwsze bojowe sznyty na rękach, Agatka się na mnie obraziła i uciekła z mojego pokoju gdzie pieprz rośnie i nie ma zamiaru wracać. W szczere zamiary pogłaskania jej tylko w celu pogłaskania, a nie kombinowania z oczami już mi nie wierzy :( I co ja mam teraz z tą uparciuchą zrobić? Zna ktoś jakieś skuteczne sposoby, żeby się tak nie bała czyszczenia oczu i dała sobie to zrobić? Bo jak na razie to mam wrażenie, że bez weta się jednak nie obejdzie mimo, że możnaby przecież coś pokombinować w domu samemu.

Draakhan

 
Posty: 26
Od: Śro lis 02, 2005 20:00
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Pon lis 28, 2005 21:53

Ciesz sie, ze tylko na rekach, ja mam na szyi - pierwsze proby wpuszczania kropelek Lavisi :twisted:
Generalnie zawsze na poczatku radzilabym jednak wspolprace dwoch osob - jedna trzyma kotka (u nas zdaje egzamin po prostu przytulenie, a nie trzymanie za kark czy cos takiego), kociaki sie uspokajaja i czuje sie bezpieczne, a druga dziala - po jakims czasie jak kot bedzie widzial, ze krzywda mu sie nie dzieje, da sie "oporzadzic" jednej osobie. Wlasnie przed chwila wymylam oczka Lavisi, ktora siedziala na kolanach bez ruchu :D

piegusek

 
Posty: 3396
Od: Śro wrz 07, 2005 20:38
Lokalizacja: Gdansk

Post » Nie lut 14, 2016 14:55 Re: Agatka - ma domek :)))

Dawno mnie nie było na forum. Pamiętacie jeszcze Agatkę? Cały czas ma się dobrze. Przez te ponad 10 lat odkąd została przeze mnie adoptowana przeszła ze mną kilka przeprowadzek. Aktualnie mieszkamy w Pruszczu Gdańskim. Agatka już od dawna nie jest jedynym kotem w naszym domu, w tej chwili ma towarzystwo trzech innych ogonów :). Jeśli dobrze liczę, to niedawno stuknęło jej 11 lat :)

Trzymajcie najświeższe zdjęcie Agatki ze mną :).

Obrazek

PS. Nie szczeka :P

Draakhan

 
Posty: 26
Od: Śro lis 02, 2005 20:00
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, kicalka, Marmotka, skaz i 238 gości