Petycja o przywrócenie casicy

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 25, 2023 21:19 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Aktualizacja:

Forumowicze, którzy są za powrotem casicy na forum: :D

01 - GosiaGosia (2013);
02 - Lifter (2013);
03 - meg11 (2011);
04 - ewkkrem (2017);
05 - mziel52 (2007);
06 - MaryLux (2006);
07 - mir.ka (2012);
08 - Kazia (2002);
09 - jolabuk (2005);
10 - MAU (2012);
11 - jozefina1970 (2010);
12 - czitka (2005);
13 - Jarka (2008);
14 - Maczkowa (2018);
15 - Indianeczka (2010);
16 - izka (2010);
17 - Annaa (2009);
18 - Nul (2016);
19 - Brifanka (2009);
20 - Blue (2002);
21 - anka1515 (2011);
22 - FuterNiemyty (2018);
23 - violet (2013);
24 - gusiek1 (2016);
25 - pibon (2012);
26 - Koki-99 (2007);
27 - Erin (2007);
28 - Myszorek (2019);
29 - megan72 (2007);
30 - Damork (2002);
31 - alinkaka (2018);
32 - meggi 2 (2002);
33 - Marzenia11 (2009.


Forumowicze, którzy są przeciwni powrotowi casicy na forum: :D

01 - Zuza (2002);
02 - madrugada (2009);
03 - enigma (2005).
'

Stan na dzień 25 01 2023: (28 dni).
33 : 3

Marzenia11, Twój głos powinien liczyć się podwójnie :D .

To duża sztuka, umieć się przyznać bo błędu. Ile ja głupot nawypisywałam to wstyd się przyznać :oops: . Szczególnie na początku ale i później mi się zdarzało. Nawet dzisiaj są piętnowane :) .

Dzisiaj mija 28 dzień od prośby casicy.
Jak długo jeszcze ???
Czy leci z nami pilot :)
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sty 25, 2023 21:21 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Brak odpowiedzi czasami jest odpowiedzią. :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19566
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro sty 25, 2023 21:24 Re: Petycja o przywrócenie casicy

meg11 pisze:Brak odpowiedzi czasami jest odpowiedzią. :mrgreen:

Smutne.

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 25, 2023 21:26 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Nie sądzę, niestety. Napisalam juz jakis czas temu pw do Irafalq jako jedna z obrazanych i nie dostalam odpowiedzi.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sty 26, 2023 0:13 Re: Petycja o przywrócenie casicy

meg11 pisze:Brak odpowiedzi czasami jest odpowiedzią. :mrgreen:

No właśnie :|
Ja jednak nie wiem, co myśleć :( . Nie rozumiem tego, niemego przekazu. Z jednej strony "sprawa" stała się jaśniejsza dzięki mgj. Z drugiej, Admin ma zgryza :| i ... odwleka decyzję. Niespecjalnie się dziwię.
Jednak, mam nadzieję na jasny przekaz i decyzję ze strony Irafala :?
Poczekam, to dopiero :!: 28 dni.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw sty 26, 2023 11:46 Re: Petycja o przywrócenie casicy

alinkaka pisze:
izka53 pisze:nie wiem, czy szanowne Panie - Erin, jolabuk5, alinkaka zauważają, że sprowadzanie bana casicy do jej poglądów politycznych, działa tylko na tejże casicy niekorzyść ? Bo jednoznacznie sugeruje, że liczycie na jej wsparcie na kolejne zadymy na wątkach politycznych. A tego lrafał sobie nie życzy.
casica nie dostała bana za swoje poglądy polityczne, nie dostała za niewyparzony język, a za animozje między nią a ówczesnymi moderatorkami. Z ich powodu odeszło zresztą - dobrowolnie - sporo wartościowych uczestniczek, które nie miały chęci kopać się koniem. I nie udzielały się w ogóle na koci-łapci, tylko na wątkach kocich.
Ale...czy ktoś zauważył, ze owych pań już nie ma ? Że nie ma takiej moderacji, która ingerowała we wszystko, co IM się nie podobało ? Czasem nawet zanim zdążyło się edytować post, by jednak jakieś słowo w nim zmienić.

Także weźcie proszę pod uwagę, że to forum jest diametralnie różne od tego 5 czy 6 lat temu. Kiedyś nowy uczestnik miał np zablokowany dostęp do koci - łapci. Taki trollobot czy też bototroll jak niejaki neo, czy jak mu tam ostatnio było (chyba Jacek coś tam), nie miałby tu wstępu. Teraz nawet zgłoszenie nie działa od razu.
I jeszcze o jedno proszę wszystkich uczestników dyskusji - jako założycielka tego wątku - jeśli już tu się "żrecie", to czarno to widzę, lrafał zlikwiduje forum, bo po co mu kłopoty


Wypowiedziałam się tylko i wyłącznie na podstawie postów innych ludzi ,którzy napisali ile casica zrobiła i robi dla kotów .Nie znam jej poglądów politycznych i w nich nie uczestniczyłam . Proszę więc nie oceniać mnie swoja miarą .


jolabuk5 pisze:Izka53, piszesz, że casica dostała bana z powodu "animozji między nią a ówczesnymi moderatorkami", których "juz nie ma na forum". Może, nie znam kulis tej sprawy. Ale czy te animozje nie wynikały z poglądów politycznych, wyrażanych, jak piszesz, "niewyparzonym językiem"? Czyli w rezultacie - ban był za poglądy. A do tego poglądy przeciwne, wyrażane bardzo "niewyparzonym" językiem, które - jak piszesz - sama zgłaszałaś moderacji, nie doczekały się nawet upomnienia. Uważam, że regulamin forum, jak każde prawo, powinno być stosowane jednakowo wobec wszystkich. A główną przesłanką oceny, czy użytkownik zasłużył na bana powinna być jego działalność na rzecz kotów.
Wybacz, wiem, że nie to było Twoją intencją, chcesz jak najlepiej dla casicy, ale trochę się poczułam forumowiczem drugiej kategorii, skoro moje wypowiedzi mogą tylko zaszkodzić, ponieważ mam określone poglądy polityczne.


:lol:


EDIT: NITKA/KARINKA jest na miau, jest moderatorem.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Czw sty 26, 2023 12:17 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Blue pisze:
mgj pisze:Poniżej cytaty casicy z FB na temat forum.
I teraz chce wrócić na forum, "które zeszło na psy", do "cip bez jaj"?
posty z 30.07.2017


Ty tak na poważnie? 8O
Wynalazłaś komentarze na FB sprzed lat, wkleiłaś je tu i myślisz że nas z nóg zetnie prawda objawiona?
No, mnie nie ścięła. Czuję niesmak, ale nie do casicy jest on kierowany.
Tak na marginesie - ona to pisała zupełnie publicznie czy na jakiejś grupie i wyniosłaś z niej cytaty bez zgody pozostałych użytkowników?
Może nie mam tak dosadnego języka jak casica ale przyznam Ci się w tajemnicy że na przestrzeni lat też mi się zdarzało o niektórych użytkownikach Forum mieć niepochlebną opinię lub być na nich ciętą, zdarzało się także że czasem to werbalizowałam. Ups....

Jestem pod wrażeniem Twojego liberalizmu. Dotychczas postrzegałam Cię inaczej, ale to przecież może być mylne wrażenie.

Czy mam rozumieć, że na FB mogę się o Tobie wyrazić podobnie niepochlebnie i na miau pozostaniemy w dobrych merytorycznych relacjach? Pytam na przyszłość.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Czw sty 26, 2023 12:55 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Femka pisze:
Blue pisze:
mgj pisze:Poniżej cytaty casicy z FB na temat forum.
I teraz chce wrócić na forum, "które zeszło na psy", do "cip bez jaj"?
posty z 30.07.2017


Ty tak na poważnie? 8O
Wynalazłaś komentarze na FB sprzed lat, wkleiłaś je tu i myślisz że nas z nóg zetnie prawda objawiona?
No, mnie nie ścięła. Czuję niesmak, ale nie do casicy jest on kierowany.
Tak na marginesie - ona to pisała zupełnie publicznie czy na jakiejś grupie i wyniosłaś z niej cytaty bez zgody pozostałych użytkowników?
Może nie mam tak dosadnego języka jak casica ale przyznam Ci się w tajemnicy że na przestrzeni lat też mi się zdarzało o niektórych użytkownikach Forum mieć niepochlebną opinię lub być na nich ciętą, zdarzało się także że czasem to werbalizowałam. Ups....

Jestem pod wrażeniem Twojego liberalizmu. Dotychczas postrzegałam Cię inaczej, ale to przecież może być mylne wrażenie.

Czy mam rozumieć, że na FB mogę się o Tobie wyrazić podobnie niepochlebnie i na miau pozostaniemy w dobrych merytorycznych relacjach? Pytam na przyszłość.

Casica miała cięty język i wyrażała to wprost. Nigdy w przeciwieństwie do Ciebie nie zniżyła się do donosów.
Może Ci przypomnę jak to parę lat temu szantażowalaś pewna Forumowiczke donosem do Urzędu Skarbowego.
Dziewczyna odeszła z forum nie wspominając przez co przeszła. :strach:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 26, 2023 13:21 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Ta forumowiczka została zbanowana nie ze względu na poglądy jakiekolwiek tylko dlatego, że miała zwyczaj upatrywać sobie ofiarę, którą następnie na forum prześladowała, naśmiewała się z niej. Miały też miejsce połajanki na PW. Nie dotyczyło to jednej osoby. Jedna z ofiar wypowiedziała się w wątku, że została przeproszona i wielkodusznie wybaczyła dostrzegając "zmianę". Czy inne osoby w ten sposób traktowane również zostały przeproszone i nie mają nic przeciwko pojawieniu się tej osoby na miau? Tego nie wiadomo, ponieważ - co mnie wcale nie dziwi - w ogóle się tu nie ujawniają. I nie muszą.
Mogą się czuć zagrożone i obawiać się, że historia się powtórzy. Tak trudno to zrozumieć? Widać trudno. Wielka empatia dla braci mniejszych nie musi przecież dotyczyć ludzi, c'nie?
Użytkowniczka została wielokrotnie ostrzeżona, miała bany czasowe, nie poskutkowało. Nie mówimy o pięciolatce z kręconymi włosami, tylko o dorosłej osobie, która - mam nadzieję - jest na tyle dojrzała, żeby brać odpowiedzialność za to, co robi i co mówi/pisze.
Owa użytkowniczka wielokrotnie w innych ogólnodostępnych miejscach w sieci komentowała i samo forum i działalność moderatorów. Nie robiła tego w tajemnicy, ale - to zostało również zacytowane - z zamiarem dotarcia ze swoim przekazem do zainteresowanych i obrażenia. Jedna z moderatorek, NITKA/KARINKA, w dalszym ciągu moderuje, co zostało bardzo ładnie zignorowane przez wypowiadających się w wątku. Nie znam zdania N/K na temat tej zadymy i tego wątku, ale potrafię sobie wyobrazić, że nie musi wykazywać się aż taką wyrozumiałością.

Co do odwiecznego szantażu "tylerobidlakotków", można dla kotków robić dużo również poza miau. Bycie aktywnym użytkownikiem na miau nie jest warunkiem aktywności wolontariackiej. Mam wrażenie, że użytkowniczka dawała sobie radę z kontaktami pozostając zbanowaną, sądząc choćby po tym, do ilu osób od dawna tu nieobecnych dotarła z prośbą o wstawiennictwo w tym wątku :lol:

Ten wątek nie jest żadnym plebiscytem, głosowaniem czy sondażem. Nie widziałam nigdzie posta Admina, który od ilości wpisów uzależniałby decyzję. Pamiętam za to post Admina po poprzedniej próbie powrotu użytkowniczki, w którym napisał, że na jej powrót musiałyby się zgodzić osoby, które użytkowniczka prześladowała. Mam nadzieję, że Admin podejmie decyzję wziąwszy pod uwagę punkt widzenia nie tylko ten najgłośniej wyrażany, ale również ten nie znajdujący odzwierciedlenia w wątku, ale nie mniej istotny.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Czw sty 26, 2023 13:25 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Gosiagosia pisze:Casica miała cięty język i wyrażała to wprost. Nigdy w przeciwieństwie do Ciebie nie zniżyła się do donosów.
Może Ci przypomnę jak to parę lat temu szantażowalaś pewna Forumowiczke donosem do Urzędu Skarbowego.
Dziewczyna odeszła z forum nie wspominając przez co przeszła. :strach:

Mam nadzieję, że utraciwszy źródło przychodów na miau, znalazła pracę.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Czw sty 26, 2023 13:29 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Femka pisze:
Gosiagosia pisze:Casica miała cięty język i wyrażała to wprost. Nigdy w przeciwieństwie do Ciebie nie zniżyła się do donosów.
Może Ci przypomnę jak to parę lat temu szantażowalaś pewna Forumowiczke donosem do Urzędu Skarbowego.
Dziewczyna odeszła z forum nie wspominając przez co przeszła. :strach:

Mam nadzieję, że utraciwszy źródło przychodów na miau, znalazła pracę.

A wyobraź sobie że prężnie działa na Fb.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 26, 2023 13:31 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Gosiagosia pisze:
Femka pisze:
Gosiagosia pisze:Casica miała cięty język i wyrażała to wprost. Nigdy w przeciwieństwie do Ciebie nie zniżyła się do donosów.
Może Ci przypomnę jak to parę lat temu szantażowalaś pewna Forumowiczke donosem do Urzędu Skarbowego.
Dziewczyna odeszła z forum nie wspominając przez co przeszła. :strach:

Mam nadzieję, że utraciwszy źródło przychodów na miau, znalazła pracę.

A wyobraź sobie że prężnie działa na Fb.

też zbiera kasę?
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Czw sty 26, 2023 14:25 Re: Petycja o przywrócenie casicy

ewkkrem pisze:

01 - Zuza (2002);


co to za forumowiczka?
NIEMA DAMA NIE MA
NIC DO POWIEDZENIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41292
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Czw sty 26, 2023 15:27 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Femka pisze:Czy mam rozumieć, że na FB mogę się o Tobie wyrazić podobnie niepochlebnie i na miau pozostaniemy w dobrych merytorycznych relacjach? Pytam na przyszłość.


Jeśli napiszesz o mnie podobnie na FB i dostaniesz kiedyś bana a potem będzie ankieta o zdjęcie go z Ciebie - to zastanowię się na co zagłosować, albo podejmę decyzję bez wahania. To w zależności od tego w reakcji na co taki komentarz padłby z Twoich ust i na ile potrafiłbym zrozumieć Twój wnerw. Co do naszych stosunków przed banem, nie wiem, to też zależy. Mogłabym być na Ciebie cięta albo traktować Cię ozięble. Mogłabym też pójść inną drogą. Nie wiem, nie umiem z góry odpowiedzieć. Szczególnie gdybym dowiedziała się o tekstach sprzed 6 lat.

Za to z góry napisze że casica w żadnym razie nie dotarła do mnie by mnie do czegokolwiek namawiać.
W głosowaniu i komentarzach wyrażam jedynie osobistą opinię oparta na własnych doświadczeniach.
Jest ankieta, jest wątek, więc piszę.

Blue

 
Posty: 23494
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Czw sty 26, 2023 15:33 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Pozostaje poczekać, aż pojawi się ankieta.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości