OTW23-Sorreczek(*)A życie prozaicznie się toczy:(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt sie 05, 2022 18:13 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Stomachari pisze:Już się bałam, że finał historii będzie zgoła inny :strach:

No, można się bać.

Jest tak gorąco, że mój finał jest bliski. Mam kilka dni wolnego a nie ma jak odpocząć. Jestem w stanie tylko leżeć i modlić się o chłód.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sie 06, 2022 6:18 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Wracam wieczorem z uzupełniania misek zwierzakowo-ptakowych. Nocą przychodzą, przylatują inne potrzebujące gatunki. Musi być pełno.
Spotykam na schodach sąsiadkę. Młodsza wiele ode mnie ale już rozpaczająca na upływem lat :twisted: Jak to malowniczo określiła dziady się robimy :twisted: Na szyi ma założony kołnierz. Idzie sztywno jak manekin. Nie zastanawiając się pytam co się stało.
Miałam operację kręgów szyjnych
No to kciuki olbrzymie
Nie mam zwyczaju drobiazgowego dopytywania więc włażę wyżej bez komentarza. Ale to nie koniec.
Pada dalej
Operował mnie Krauze, najlepszy ortopeda
...
W najlepszym szpitalu
...
Bo Otwock to najlepszy oddział w Polsce

Tutaj , nie zastanawiając się wtrąciłam, że Spartańska (tam byłam operowana gdy Otwock mnie olał i wysłał w świat) w Warszawie też posiada super specjalistów. Jak też Konstancin i wiele innych miast. Sąsiadka , nie mogła się jednak powstrzymać. Jej ważność zabiegu była większa od mojej :mrgreen:
Ty miałaś TYLKO cementowanie
(tutaj specjalny ton i mina :roll: )
a ja AŻ miałam IMPLANTY wstawiane!
:smokin:

Cholera, ludzie co z wami? Czy na każdym kroku wasza "choroba" musi być cięższa od choroby innych? Ich kłopoty gorsze. Ich życie bardziej ciekawe i ważniejsze? Tak jak problemy. Zawsze i wszędzie musi się wkraść podkreślenie swojej wyjątkowości?
Czy każdy musi się wybijać?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sie 06, 2022 7:15 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Zawsze "nasza" choroba jest najważniejsza. Stoję ostatnio i mówię że mi doszły zastrzyki 4szt-400zł i słyszę a ja mam jeden-1 tys.

Kurtyna.
:)

FunduszImmuno

 
Posty: 232
Od: Wto gru 02, 2014 22:50

Post » Sob sie 06, 2022 8:05 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

FunduszImmuno pisze:Zawsze "nasza" choroba jest najważniejsza. Stoję ostatnio i mówię że mi doszły zastrzyki 4szt-400zł i słyszę a ja mam jeden-1 tys.

Kurtyna.
:)

To na FIPa się kuje? :mrgreen:

Nigdy nikomu nie tłumaczyłam dlaczego miałam "tylko" cementowanie. :smokin: Bo tzw implantów nie ma do czego doczepić!!! Kręgosłup żre naczyniak. Jest jak sito w każdej chwili gotowe do złamania. Dlatego "najlepszy szpital" w Polsce pozbył się mnie. Ale też nigdy nikomu nie świeciłam swoją ważnością i wyjątkowością. :wink: Trzeba było poszukać pomocy, zapłacić... zrobiliśmy to. Groził mi wózek inwalidzki i temat ogarnęliśmy. Grozi mi nadal jeśli kolejny złamie się. Mieliśmy to szczęście ,że udało się na tamtą chwilę. Swoje jednak przepłakałam. Ale na zewnątrz byłam spokojna i bez narzekań. Boli, jak ludzie, wręcz mają pretensję "że nie wyglądam na chorą"! To znaczy jaką?

Druga moja sąsiadka gdy kastrowała kocicę to wszędzie i każdemu podkreślała: moja miała zabieg w ...Warszawie. :ryk:
Kurtyna
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sie 06, 2022 8:46 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Asiu ludzie tak już mają... Należy się z tym pogodzić i nie przejmować (przecież wiadomo, że moja choroba jest najgorsza :twisted: ).

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Sob sie 06, 2022 10:16 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Trochę się ochłodziło u nas. Mam nadzieję, że i u Was.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob sie 06, 2022 13:24 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Sierra pisze:Asiu ludzie tak już mają... Należy się z tym pogodzić i nie przejmować (przecież wiadomo, że moja choroba jest najgorsza :twisted: ).

Mają bezrefleksyjne teksty. W każdej dziedzinie. Czy to zdrowie, czy wygląd, czy inne cholery.
Nie raz, siedząc w poradni, leżąc w szpitalu...spotykałam ludzi, którzy tak nadawali o swojej "wyjątkowości", że wszyscy ludzie musieli słyszeć. I to chodziło.
Pamiętam, dawno temu, gdy z cycami zaczęło mi się coś dziać, byłam wysłana na mammografię. Trudno było się dostać ale gdzieś w stolicy było miejsce. Strasznego miałam stracha. Strasznego. Paniusia jakaś tak okrutnie i obrazowo swoje "dolegliwości" opisywała, że zwiałam :oops: Byłam jedną z tych do powtórki fotki. Ja wróciłam mimo, że ścięło mnie. A ile nie pójdzie wcale, czy nie wróci bo bliskie czy dalsze otoczenie ma nie gębę bez hamulców. Za to pełnych ubarwień relacji. Mam taką osobę w rodzinnym otoczeniu. Nawet jej raka 3 razy żywcem usuwali :mrgreen:

Małgoś, u nas pdada. Fajnie jest. Ja się cieszę.
Choć w weekend dużo ludzi oczekiwało skwaru pewnie. Dał popalić w tygodniu i odpoczywa. :wink:

Kasia na oknie dość długo wytrzymała. Najdłużej. Jednak wiatr i deszcz zmoczył ją i zwiała. Koty śpią. Sorruniek tylko łazi za mną i czaruje. To taki kochany synek. :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sie 06, 2022 13:30 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Mi też raka na żywca 2 razy usuwali! W jedną noc, a tylko 6 lat miałam!!!


Tatuś nigdy więcej do domu żywych raków nie przyniósł :placz: .

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Sob sie 06, 2022 16:49 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

A propos ważnych i ważniejszych historii, mam taką koleżankę, bardzo zresztą fajną kumpelę, która ma niemiły zwyczaj, gdy tylko ktoś coś opowiada, wszystko jedno, wizyta u lekarza, udane zakupy ciuchowe, problemy potomstwa w szkole, to ona po wysłuchaniu mówi tak: " To, to jeszcze nic. A ja to....." i leci jej opowieść. Ciekawa najczęściej, niemniej jednak drażni to bardzo. Ludzie lubią być wysłuchani na pierwszym miejscu...

Przygoda Janusza bezcenna. Czy teraz już będzie pamiętać o telefonach i kluczach...? :)
Obrazek

Agnieszka-

Avatar użytkownika
 
Posty: 666
Od: Wto sty 17, 2006 16:27
Lokalizacja: 3miasto lub koniec swiata (Umea)

Post » Sob sie 06, 2022 16:50 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Agnieszka czy my się znamy :oops: ?

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Sob sie 06, 2022 16:52 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Sierra pisze:Agnieszka czy my się znamy :oops: ?



Też masz taką koleżankę...? chyba powszechna przypadłość
Obrazek

Agnieszka-

Avatar użytkownika
 
Posty: 666
Od: Wto sty 17, 2006 16:27
Lokalizacja: 3miasto lub koniec swiata (Umea)

Post » Sob sie 06, 2022 17:09 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Agnieszka- pisze:
Sierra pisze:Agnieszka czy my się znamy :oops: ?



Też masz taką koleżankę...? chyba powszechna przypadłość

O matko! Dodam do kompletu...teściową :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sie 06, 2022 17:17 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Agnieszka- pisze:
Sierra pisze:Agnieszka czy my się znamy :oops: ?



Też masz taką koleżankę...? chyba powszechna przypadłość

Gorzej :placz: ... W pełni świadoma swoich cnót i zalet obawiam się o bycie tą koleżanką :placz:


Asiu no już bez przesady... Jestem prawie pewna, że nie mam synowej!

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Sob sie 06, 2022 17:22 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

Sierra pisze:
Agnieszka- pisze:
Sierra pisze:Agnieszka czy my się znamy :oops: ?



Też masz taką koleżankę...? chyba powszechna przypadłość

Gorzej :placz: ... W pełni świadoma swoich cnót i zalet obawiam się o bycie tą koleżanką :placz:


Asiu no już bez przesady... Jestem prawie pewna, że nie mam synowej!

Moja tzw teściowa ciągle podkreśla jaki Januszek był cacy. Nawet w chórze swego czasu śpiewał. Kościelnym. Cienkim głosem. A potem horror nastał. Spotkał bloniynkę...
Czy Ty masz coś wspólnego z...chórem :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sie 06, 2022 17:42 Re: OTW23-Cienie ...!Same cienie i deczko błysku światła!

ASK@ pisze:
Sierra pisze:
Agnieszka- pisze:
Sierra pisze:Agnieszka czy my się znamy :oops: ?



Też masz taką koleżankę...? chyba powszechna przypadłość

Gorzej :placz: ... W pełni świadoma swoich cnót i zalet obawiam się o bycie tą koleżanką :placz:


Asiu no już bez przesady... Jestem prawie pewna, że nie mam synowej!

Moja tzw teściowa ciągle podkreśla jaki Januszek był cacy. Nawet w chórze swego czasu śpiewał. Kościelnym. Cienkim głosem. A potem horror nastał. Spotkał bloniynkę...
Czy Ty masz coś wspólnego z...chórem :mrgreen:


Cholera, z chórem mam wspólnego syna :twisted: . Znaczy młody się w ministranta bawi i zdarza mu się straszyć wiernych śpiewem :ryk: .

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka- i 36 gości