Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo wrócił.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 20, 2022 12:16 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Podziwiam, w taki upał na rowerze, a wiadomo do asfaltu słonce jeszcze mocniej grzeje.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4808
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Pon cze 20, 2022 12:34 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Trudno, ale w upał da się jechać. Najgorzej jest w burzę, czy deszcz.
Dorota dzwoniła, że Lila bardzo, ale to bardzo na nią nawrzeszczała :mrgreen: . Zjadła mnóstwo, kocia mama też kolejny raz przyszła. Na dzisiaj jednak koniec, do jutra muszą poczekać. Zamówiłam karmę w Zooplusie, dzisiaj, a chyba kurier będzie już jutro 8O

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 21, 2022 6:22 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Wczoraj był upał nie do wytrzymania. W domu miałam 28 stopni, dałam więc kotom maty chłodzące. Mam dwie duże i jedną małą. Bardzo się przydały, każdy kot chłodził się. Tu kilka przykładowych zdjęć
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poleciłam takie maty kilku znajomym i nieznajomym i cieszę się, bo kilka piesków takie dostało. Będzie im lżej znosić upały. Sąsiad kupił psu i natychmiast pojechał po drugą ...dla siebie :mrgreen:
Dzisiaj zdecydowanie chłodniej, wieje dość silny, chłodny wiatr. Nie do uwierzenia, że aż tak temperatura spadła. Jakiś deszcz by się przydał, ale wczoraj wieczorem tylko troszkę popadało. Trzeba niedługo wsiąść na rower, zrobić zakupy i podjechać do Kulek. Bardzo dużo jedzą ostatnio, co nas cieszy. Dzisiaj kurier przywiezie zapas karmy, dla bezdomniaków i domowych również.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto cze 21, 2022 6:45 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

chyba 3 lata temu kupiłam 3 takie maty ( jak na zdjęciach, te niebieskie ) , dla psicy i żeby koty miały i...
mam jedynie ja, bo zaden zwierzak nie chce korzystać. Jakoś im pokazywałaś, co zacz? czy same się na tym położyły?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto cze 21, 2022 10:48 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Same się na te maty kładły, ale wczoraj był naprawdę skwar, może dlatego. Dzisiaj jest zdecydowanie chłodniej i na matach nie leżą. Tylko Michasia jakoś nie próbowała, poza nią wszystkie. Najdłużej leżał Mimek, ale on ma wygolony brzuszek po usg, nie było izolacji w postaci sierści.
Kulki nakarmione, Sreberko zjadła wyjątkowo dużo. Zaraz Dorota tam podjedzie i nakarmi, o ile przyjdą. Zadzwoni do mnie, co i jak.
edit: dzwoniła, była tylko Lila, zjadła trochę i sobie poszła.
Przez tę osobę, która zabiera kotom jedzenie, jakieś spóźnione biedy nic nie znajdują do jedzenia :( Jest tylko trochę suchej karmy, naszej, nie mam na myśli kolorowych chrupek.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 22, 2022 6:50 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Poranek jeszcze chłodny, ale powinno być ładnie, słonecznie. Koty korzystają już z uroków balkonu, ale potem zejdą i dopiero po południu będą się na nim wylegiwać. Maty są rozłożone, ale tylko na chwilę się na nich kładą, nie ma upału. Koty po śniadaniu, Misza z Bratkiem rozrabiają jak zające w kapuście. Gdyby nie one, nie wiedziałabym, że mam koty :mrgreen: i zabawki pewno bym pochowała. Mimek jeszcze na antybiotyku, ale chyba czuje się lepiej, bo wczoraj wieczorem nawet trochę się bawił, co mnie ogromnie ucieszyło. Zaraz wychodzę na zakupy, koty pewno pójdą spać. Na razie Bratek poluje chyba na muchy na balkonie. Trochę to trudne, bo jakoś muchy nie przelatują przez oczka siatki :ok:

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 22, 2022 8:48 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 22, 2022 9:10 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Dzięki :1luvu:
Dorota już nakarmiła Kulki, były cztery, bo i buras się zjawił na posiłek. Dostały jeść na tekturowych tackach, takich jednorazówkach, z konieczności. Oczywiście jeszcze raz siostra podjedzie i nakarmi to, co znowu przyjdzie. Kulki jedzą jak smoki, to dziwne, bo zwykle tak dużo jedzą pod koniec lata, nabierają ciałka na zimę.
Kupiłam sobie wędlinę na kolację, była w woreczku foliowym. Położyłam na blacie, aby zawinąć w papier, a tu Bratek wskoczył na blat, porwał woreczek i w nogi :ryk: Upolował sobie posiłek :mrgreen: Spokojnie, odebrałam, nie zdążył odpakować.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 22, 2022 9:43 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

U mnie Migotka tak polowała na wędlinę i zawsze coś upolowała, nawet z mojej kanapki :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 22, 2022 13:58 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

U mnie koty tak nie robią, tylko Gabryś żebrze o obrywkę, kiedy jem kolację, ale jest grzeczny, spokojnie czeka. Zawsze się ulituję :oops:
Dorota była u Kulek jeszcze raz, przyszła kocia mama i Sreberko. Kocia mama bardzo schudła :( Nie wiem, ile ona ma lat, pytałam "tubylców" od kiedy tam jest i usłyszałam, że "ooo, lata całe". Tyle się dowiedziałam :wink:
Dorota żałuje, że nie zrobiła zdjęcia, jak rano wszystkie cztery jadły symultanicznie z jednakowych tacek :lol: , oczywiście w pewnej odległości, inaczej się nie da.
U mnie maty chłodzące się sprawdzają, najczęściej teraz na którejś kładzie się Lucy, ale i Gucia też. Nie cały czas, ale korzystają.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro cze 22, 2022 14:13 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Dzięki :1luvu:
Dorota już nakarmiła Kulki, były cztery, bo i buras się zjawił na posiłek. Dostały jeść na tekturowych tackach, takich jednorazówkach, z konieczności. Oczywiście jeszcze raz siostra podjedzie i nakarmi to, co znowu przyjdzie. Kulki jedzą jak smoki, to dziwne, bo zwykle tak dużo jedzą pod koniec lata, nabierają ciałka na zimę.
Kupiłam sobie wędlinę na kolację, była w woreczku foliowym. Położyłam na blacie, aby zawinąć w papier, a tu Bratek wskoczył na blat, porwał woreczek i w nogi :ryk: Upolował sobie posiłek :mrgreen: Spokojnie, odebrałam, nie zdążył odpakować.


ja mam spokój z kotami, bo ich moje jedzenie z reguły nie interesuje
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 22, 2022 15:28 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Z moich to tylko Gabryś.
Zapraszam na bazarek, link w moim podpisie.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 23, 2022 6:50 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Na balkonie już słońce, ale nie ma upału, koty mogą się tam wylegiwać
W drapakowej budce
Obrazek, ale i w takim posłanku
Obrazek
Polowanie na muchę :mrgreen:
Obrazek
Mimuś
Obrazek
Misza pod krzesłem
Obrazek
Budka za mała? :mrgreen:
Obrazek

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw cze 23, 2022 6:52 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Budka za mała :D
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw cze 23, 2022 10:21 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Chyba tak :mrgreen:
Byłam już dwa razy u Kulek. Trzy się pojawiły za pierwszym razem, a potem już tylko Lila. Jedzenia trochę zostało, już nie zabierałam. Dorota jeszcze tam wstąpi, ale później.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 120 gości