Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 14, 2021 10:31 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

Myślę, ze warto zaufać dr Jannkowskiej i jej zaleceniom i ewentualnie z nią omawiać czy i co mozna ograniczyć.
Gosia, a próbowałaś robić tableteczkę (zwłaszcza jak jest mała) w maśle?
No-spa chyba nie jest duża, możesz wziąć masło, aby się trochę ogrzało i było miękkie, otoczyć tabletkę w nie, włożyć do zamrażalnika i taką zamrożoną kulkę podawać.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw paź 14, 2021 10:40 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

Marzenia11 pisze:Myślę, ze warto zaufać dr Jannkowskiej i jej zaleceniom i ewentualnie z nią omawiać czy i co mozna ograniczyć.
Gosia, a próbowałaś robić tableteczkę (zwłaszcza jak jest mała) w maśle?
No-spa chyba nie jest duża, możesz wziąć masło, aby się trochę ogrzało i było miękkie, otoczyć tabletkę w nie, włożyć do zamrażalnika i taką zamrożoną kulkę podawać.



też uważam ,ze należy stosowac się do zaleceń weta i nic nie ograniczać na własną ręke, mozna ewentualnie po konsultacji z wetem, ale to za jakiś czas, jak już będą pozytywne efekty
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 14, 2021 10:55 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

Marzenia11 pisze:Myślę, ze warto zaufać dr Jannkowskiej i jej zaleceniom i ewentualnie z nią omawiać czy i co mozna ograniczyć.
Gosia, a próbowałaś robić tableteczkę (zwłaszcza jak jest mała) w maśle?
No-spa chyba nie jest duża, możesz wziąć masło, aby się trochę ogrzało i było miękkie, otoczyć tabletkę w nie, włożyć do zamrażalnika i taką zamrożoną kulkę podawać.

Dziś dostał w mięsku i się zaplul ale połknął. Nie wiem czy przy jego chorej trzustce mogę dać maselko.
Słucham się dr. Jankowskiej jak tylko będą wyniki biopsji to ma się że mną skontaktować co dalej i co wyszło.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 14, 2021 10:56 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

mir.ka pisze:
Marzenia11 pisze:Myślę, ze warto zaufać dr Jannkowskiej i jej zaleceniom i ewentualnie z nią omawiać czy i co mozna ograniczyć.
Gosia, a próbowałaś robić tableteczkę (zwłaszcza jak jest mała) w maśle?
No-spa chyba nie jest duża, możesz wziąć masło, aby się trochę ogrzało i było miękkie, otoczyć tabletkę w nie, włożyć do zamrażalnika i taką zamrożoną kulkę podawać.



też uważam ,ze należy stosowac się do zaleceń weta i nic nie ograniczać na własną ręke, mozna ewentualnie po konsultacji z wetem, ale to za jakiś czas, jak już będą pozytywne efekty

Stosuje się :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 14, 2021 12:19 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

A No-Spy nie możesz w zastrzykach? Tabletki często wywołują wymioty, a to ostatnie czego Wam trzeba…
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw paź 14, 2021 12:40 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

Faktycznie, bardzo dużo tych specyfików :(

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw paź 14, 2021 15:42 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

Stomachari pisze:A No-Spy nie możesz w zastrzykach? Tabletki często wywołują wymioty, a to ostatnie czego Wam trzeba…

Nie dali w zastrzykach tylko k weterynarz kazała w tabletkach. Jutro zadzwonię i dopytam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 14, 2021 15:45 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

ewar pisze:Faktycznie, bardzo dużo tych specyfików :(

Dużo jak na jednego kocurka.
Nie chce jeść :placz: Już rano zaczął
jeść a teraz nie chce, dałam gotowanego indyczka i popatrzył w miskę i nic nie ruszył.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 14, 2021 18:14 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

Ojej Hugonku.......może jeszcze zjesz coś wieczorem? może polać jedzenie sosikiem z ulubionej saszetki?

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw paź 14, 2021 18:51 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

Anna2016 pisze:Ojej Hugonku.......może jeszcze zjesz coś wieczorem? może polać jedzenie sosikiem z ulubionej saszetki?

Polałam, liznal dwa razy i odszedł od miseczki. Nalalam trochę rosolku z indyka I wypił. Zobaczymy wieczorem. Cały czas biegunka :placz:
Tak się zastanawiam czy gdzieś weci popełniają błąd, przecież u ludzi szybko hamują biegunki.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 14, 2021 20:21 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

A ta biegunka to nie wynika z chłoniaka?

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw paź 14, 2021 20:46 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

Zuzia dostaje steryd (zastrzyk) pod osłona antybiotyku. Kiedyś dostała zastrzyk sterydowy bez antybiotyku i była biegunka i pawiki...nie mam pojęcia czy steryd dawany doustnie może (?) przyczyniać się do rozrostu szkodliwych bakterii w brzuszku....i przez to trochę sprzyjać biegunce?
Teoretycznie DIA powinno hamować biegunke ale u Hugonka nie hamuje, u Zuni nie zawsze tez zatrzymywało biegunke.... natomiast nifuroksazyd zatrzymywal ja całkiem nieźle.

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw paź 14, 2021 20:57 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

aga66 pisze:A ta biegunka to nie wynika z chłoniaka?

Niby tak ale ja już sama nie wiem, jestem załamana bo ciągle siedzę w g...

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 14, 2021 20:59 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

Anna2016 pisze:Zuzia dostaje steryd (zastrzyk) pod osłona antybiotyku. Kiedyś dostała zastrzyk sterydowy bez antybiotyku i była biegunka i pawiki...nie mam pojęcia czy steryd dawany doustnie może (?) przyczyniać się do rozrostu szkodliwych bakterii w brzuszku....i przez to trochę sprzyjać biegunce?
Teoretycznie DIA powinno hamować biegunke ale u Hugonka nie hamuje, u Zuni nie zawsze tez zatrzymywało biegunke.... natomiast nifuroksazyd zatrzymywal ja całkiem nieźle.

Dostawał co drugi dzień w zastrzyku I antybiotyk ale po tym stracił apetyt, teraz dostaje encortolon przez 3 dni 1 i 1/2 tabletki potem 1 całą.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 14, 2021 21:07 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo chłon

Może watroba się buntuje?

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości