Sklep groomerski

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Wto lip 13, 2021 12:28 Sklep groomerski

Polecam sklep groomerski Groomer.com.pl. W asortymencie są nie tylko kosmetyki i specjalistyczny sprzęt groomerski ale także akcesoria dla psów i kotów oraz karmy i suplementy.

kawnek

 
Posty: 1
Od: Wto lip 13, 2021 11:30

Post » Śro sie 25, 2021 7:49 Re: Sklep groomerski

Dobrze zaopatrzony salon groomerski jest bardzo ważny dla każdego właściciela kota! Sama posiadam dwa rasy maine coon i regularnie zabieram je na mycie i delikatne strzyżenie. Chodzimy do salonu https://siersciuch.com/, z którego za każdym razem moje czworonogi wychodzą bardzo spokojne. Jeżeli szukacie dobrego miejsca na strzyżenie kotów w Toruniu, serdecznie polecam właśnie to miejsce.

CatLadyKaro

 
Posty: 1
Od: Wto sie 24, 2021 14:44

Post » Śro sie 03, 2022 21:14 Re: Sklep groomerski

Nieźle, zaglądając na takie profesjonalne strony internetowe od razu ma się ochotę cos kupić :) Szczególnie wpadła mi w oko jedna ze szczotek do czesania. Mój pupilek zostawia co wiosnę tony sierści i fajnie byłoby go raz a porządnie wyczesać :D

elwira44

 
Posty: 4
Od: Pt lip 15, 2022 0:47
Lokalizacja: Rzeszów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości