Koty z Hucianego Grodu cd. Frodo wrócił.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon maja 03, 2021 11:37 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Dzień dobry :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 03, 2021 11:51 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Witam :1luvu:

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 03, 2021 15:37 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

mir.ka pisze:
ewar pisze:A reszta? :(

:placz:

A reszta chce być wyczekana w nerwach, wytęskniona, chce powodować siwienie włosów i zgrzytanie zębów... Oj koty, koty!
I tak Was kochamy i chcemy dla Was jak najlepiej... :kotek:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11125
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto maja 04, 2021 9:25 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Piękny dzień dzisiaj, cieplutko, słonecznie :lol: Ptaki nakarmione, czarnuszek również. Domowe wygrzewają się na balkonie, ale już niedługo, bo szykuję jedzenie i ruszam do Kulek. W sklepach bryndza po długim weekendzie, ale coś kupiłam. Oby tylko się zjawiły.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto maja 04, 2021 12:17 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Piękny dzień dzisiaj, cieplutko, słonecznie :lol: Ptaki nakarmione, czarnuszek również. Domowe wygrzewają się na balkonie, ale już niedługo, bo szykuję jedzenie i ruszam do Kulek. W sklepach bryndza po długim weekendzie, ale coś kupiłam. Oby tylko się zjawiły.

:ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 04, 2021 12:53 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Zjawiły się trzy, Lila, Sreberko i kocia mama. Lila oczywiście zjadła niewiele, Sreberko mnóstwo, aż się dławiła. Najpierw wsunęła mięso, potem Feringę, która jej bardzo smakowała. Bezczelna sroka ją przestraszyła, ale Sreberko już była najedzona. Bezdomny, który pomieszkuje w pobliżu, już sobie szykuje lokum, śmietnik jest tam okrutny. Razem z nim pojawią się chyba dwa pieski.Jeden jest wyjątkowo sympatyczny. Nie mam nic przeciwko psom, lubię je, ale będą wyjadać kotom z misek :evil: Zobaczymy.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto maja 04, 2021 15:07 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

U nas pochmurnie, zimno nie jest ale mogłoby być cieplej.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 05, 2021 6:55 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Ciepło ma być dzisiaj, ale na razie rześko. Zobaczymy. Ma też zdrowo lać po południu. To chyba taka ogrodnicza pogoda.
Koty po śniadaniu, już ucinają sobie drzemkę. Benia i Mimek w objęciach, oczywiście, reszta solo. Grzeczne te moje kotki, muszę przyznać.
Dzisiaj mam mnóstwo spraw do załatwienia, zakupy dla zwierząt w różnych miejscach, ale muszę poczekać na kuriera, ma odebrać bazarkową przesyłkę. Trochę mi się wysyłanie bazarków rozciągnęło w czasie, ale to z powodu kilku wolnych dni.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 05, 2021 12:47 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Ale upał :D Podobno tylko dzisiaj i tylko na Podkarpaciu. Nie wiem, czy pogoda była powodem nieobecności Kulek. Żaden kot się nie pojawił, nawet z daleka kawałka ogona nie widziałam :evil: Wykorzystałam to, że pogoda piękna i zrobiłam drobny zapasik ziarna dla ptaków.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 05, 2021 12:54 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Ale upał :D Podobno tylko dzisiaj i tylko na Podkarpaciu. Nie wiem, czy pogoda była powodem nieobecności Kulek. Żaden kot się nie pojawił, nawet z daleka kawałka ogona nie widziałam :evil: Wykorzystałam to, że pogoda piękna i zrobiłam drobny zapasik ziarna dla ptaków.

A u nas leje. :placz:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 05, 2021 13:05 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

U nas ma lać o 17-ej.
Rudy piesek przeniósł się do innej dzielnicy, znowu za suczką. Próbują go złapać, ale to ciężka sprawa.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 06, 2021 7:00 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Podlało zdrowo wczoraj, a dzisiaj świeci słońce. Upału jednak nie ma, ale ma być sucho. Wsiadam na rower i ruszam na zakupy. Ferdkowi skończyło się mięso, obiecałam mu kupić, może będzie coś atrakcyjnego w niezłej cenie.
Wiosna jakoś się ociąga, bzy jeszcze nie kwitną, ale powolutku. Chciałabym kupić pelargonie na balkon. Mam wiszące, są wysoko, koty do nich się nie dostaną, a jakoś balkon wygląda inaczej, kiedy chociaż jakiekolwiek kwiatki na nim są.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 06, 2021 7:34 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:Podlało zdrowo wczoraj, a dzisiaj świeci słońce. Upału jednak nie ma, ale ma być sucho. Wsiadam na rower i ruszam na zakupy. Ferdkowi skończyło się mięso, obiecałam mu kupić, może będzie coś atrakcyjnego w niezłej cenie.
Wiosna jakoś się ociąga, bzy jeszcze nie kwitną, ale powolutku. Chciałabym kupić pelargonie na balkon. Mam wiszące, są wysoko, koty do nich się nie dostaną, a jakoś balkon wygląda inaczej, kiedy chociaż jakiekolwiek kwiatki na nim są.

U nas też polało wczoraj a dziś straszne wiatry, wyja aż strach.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 06, 2021 10:01 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

U nas też, ale chwilami wychodzi słońce i robi się trochę cieplej.
Ptaki nakarmione, czarnuszek również. Dostałam piękną, wołową dwójkę, ale nie taką tanią. Trudno. Ferdek ma zapas na co najmniej tydzień, zawiozę też trochę dla buraska. Aha, Ferdek już bezpieczny, sąsiadka ma moskitiery, takie jak ja, metalowe. Jest bardzo zadowolona. Może kiedyś zainstaluje siatkę na balkonie, ale nasze balkony są dość trudne do osiatkowania , no i trochę to kosztuje. Kot dostęp do świeżego powietrza ma, na razie musi mu to wystarczyć.
Zaraz jadę do Kulek, może dzisiaj się zjawią.

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 06, 2021 10:24 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

ewar pisze:U nas też, ale chwilami wychodzi słońce i robi się trochę cieplej.
Ptaki nakarmione, czarnuszek również. Dostałam piękną, wołową dwójkę, ale nie taką tanią. Trudno. Ferdek ma zapas na co najmniej tydzień, zawiozę też trochę dla buraska. Aha, Ferdek już bezpieczny, sąsiadka ma moskitiery, takie jak ja, metalowe. Jest bardzo zadowolona. Może kiedyś zainstaluje siatkę na balkonie, ale nasze balkony są dość trudne do osiatkowania , no i trochę to kosztuje. Kot dostęp do świeżego powietrza ma, na razie musi mu to wystarczyć.
Zaraz jadę do Kulek, może dzisiaj się zjawią.


i to w komplecie :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości