Morska norka Alienorka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 21, 2020 10:20 Re: Letnia norka Alienorka

Alienor pisze:Oby :ok: :ok: :ok: I oby gnoje nie przegłosowali o rodzeniu kadłubków, bo mnie szlag trafi :ok: :ok: :ok:

A, właśnie... teraz o lekarzach itp. Kiedy ta o aborcji?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22988
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 21, 2020 12:13 Re: Letnia norka Alienorka

morelowa pisze:
Alienor pisze:Oby :ok: :ok: :ok: I oby gnoje nie przegłosowali o rodzeniu kadłubków, bo mnie szlag trafi :ok: :ok: :ok:

A, właśnie... teraz o lekarzach itp. Kiedy ta o aborcji?

Jutro protest w Warszawie, ustawa za 5 dni.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro paź 21, 2020 18:55 Re: Letnia norka Alienorka

MB&Ofelia pisze:No to u nas pogodowo lepiej, ale dzisiaj na zmianę słońce i deszcz więc też lekko padam. Póki co jedną kawę wyżłopałam, druga będzie po południu z ciastem (drożdżówka ze śliwkami) - chyba że wyjdzie zakalec bo póki co słabo rośnie.


A u nas jest piękna pogoda. Bardzo ciepło.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27167
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt paź 23, 2020 11:47 Re: Wkurzona norka Alienorka

Sk.rwiele to zrobili. Mnie osobiście to nie dotyczy już, ale Alicję tak, może dotyczyć. Tudzież całą masę znanych mi osobiście kobiet. Tak że mord w oczach. :evil:

Tudzież dla "poprawy nastroju" Ryży Kretyn aka Anyż popuścił mi obficie na łóżko. Reszta żyje w zasadzie bez zmian. Wczoraj pogodnie, dziś pochmurnie i negatywistycznie.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob paź 24, 2020 21:31 Re: Wkurzona norka Alienorka

Jeśli zdrowie pozwoli (a ostatnio mam okres burzy i naporu i np dzisiejszą manifestację w Sosnowcu przeleżałam zwinięta w precelek) to jutro będę spacerować w DG. Więc jakby mnie nie było, to nie desperujcie - najwyżej jak zwolnią to napiszę. Jakby co, to młode, spisane kilka dni temu za zatrzymywanie płodobusa odszuka swoje hasło do miała :ok: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob paź 24, 2020 22:19 Re: Wkurzona norka Alienorka

Cos strasznego, co sie w Polsce dzieje :( Juz kobietom zaczynaja odbierac podstawowe prawa? Co to za konstytucja smieszna, ktora zabiera kobiecie prawo stanowienia o wlasnym ciele i zdrowiu? Wstyd. Takie zacofanie, ciemnota ze po prostu szkoda slow. O plodobusach slyszalam. Za zatrzymanie tego dziadostwa spisala policja?? Zmienilo sie moje nastawienie ostatnio diametralnie. Myslalam zawsze z miloscia i tesknota o kraju, a teraz to zaczynam powatpiewac, po co mialabym tam kiedykolwiek wracac. Tutaj tez na pewno bedzie dramat jesli wygra wybory dziadek od demokratow, to bedzie zdecydowanie masakra, no ale jeszcze wciaz daleko daleko do tego, co sie w ojczyznie wyrabia. :cry:
edit: ostatnio dosc czesto mi sie zdarza widziec tutaj samochody oklejone naklejkami antyaborcyjnymi oraz dziwacznymi haslami typu "Jesus loves you but I am his favorite" (!?), czy "Seek god thru Jesus" (co to w ogole znaczy) i co mamy w srodku? Stuletnie pierdyki, ktore z rodzeniem dzieci nic wspolnego nie maja ani tez nikomu w wychowaniu nie pomoga. Najlatwiej tak, byc swietym na czyjs koszt :twisted:
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4236
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Sob paź 24, 2020 23:43 Re: Wkurzona norka Alienorka

pibon pisze:Cos strasznego, co sie w Polsce dzieje :( Juz kobietom zaczynaja odbierac podstawowe prawa? Co to za konstytucja smieszna, ktora zabiera kobiecie prawo stanowienia o wlasnym ciele i zdrowiu? Wstyd. Takie zacofanie, ciemnota ze po prostu szkoda slow. O plodobusach slyszalam. Za zatrzymanie tego dziadostwa spisala policja?? Zmienilo sie moje nastawienie ostatnio diametralnie. Myslalam zawsze z miloscia i tesknota o kraju, a teraz to zaczynam powatpiewac, po co mialabym tam kiedykolwiek wracac. Tutaj tez na pewno bedzie dramat jesli wygra wybory dziadek od demokratow, to bedzie zdecydowanie masakra, no ale jeszcze wciaz daleko daleko do tego, co sie w ojczyznie wyrabia. :cry:
edit: ostatnio dosc czesto mi sie zdarza widziec tutaj samochody oklejone naklejkami antyaborcyjnymi oraz dziwacznymi haslami typu "Jesus loves you but I am his favorite" (!?), czy "Seek god thru Jesus" (co to w ogole znaczy) i co mamy w srodku? Stuletnie pierdyki, ktore z rodzeniem dzieci nic wspolnego nie maja ani tez nikomu w wychowaniu nie pomoga. Najlatwiej tak, byc swietym na czyjs koszt :twisted:

Od czwartku orzeczeniem pisiego Trybunału Konstytucyjnego kobiety nie mają prawa usunąć płodu ciężko upośledzonego ani niezdolnego do życia. Płodobusy to busy (bez ubezpieczenia, co nie przeszkadza policji ich ochraniać) na burtach których są zdjęcia zwłok dziecka i informacje że np. pigułka aborcyjna zabija (a zdecydowanie nie jest to efekt 12-tygodniowej ciąży) albo ile to zabiegów pardon, ile to dzieci zabili w tym to a tym szpitalu itp. Za zatrzymywanie potrafią nie tylko spisać, ale i zatrzymać, wywieźć na komisariat na drugim końcu miasta... dużo potrafią. A teraz Polska zawyła wielkim głosem i ruszyła manifestować - są dokładne poradniki dla demonstrujących jak radzić sobie z żądaniem wylegitymowania się, z efektami gazu pieprzowego i łzawiącego, są informacje dla zatrzymywanych jak się zachować, żeby głośno i wyraźnie krzyczeć swoje imię i nazwisko, by świadkowie mogli powiadomić organizatorów i prawników. This shit got serious.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie paź 25, 2020 7:36 Re: Wkurzona norka Alienorka

Jakbym była młodsza to bym polazła. Ważne by na protestach było jak najwięcej osób - wtedy trudniej zatrzymywać i rozganiać.
Straszny kraj :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22988
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 25, 2020 9:31 Re: Wkurzona norka Alienorka

Jako niefesjbuczna nie mam pojęcia gdzie i kiedy u nas będą protesty, ale też bym polazła.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie paź 25, 2020 12:39 Re: Wkurzona norka Alienorka

MB&Ofelia pisze:Jako niefesjbuczna nie mam pojęcia gdzie i kiedy u nas będą protesty, ale też bym polazła.

Dzisiaj o 18:00 UTC+01
Plac Zwyciestwa Slupsk
Generalnie w Słupsku może być bezpieczniej, ale kurde w Katowicach skuli posła i dopiero telefon "z góry" skłonił ich do wywalenia go z suki. Więc - weź dowód (nigdy nie dajesz go policjantowi do ręki, ale i pokazujesz na żądanie bo mogą Cię wywieźć na komendę inaczej), na ciele niezmywalnym markerem piszesz telefon do kogoś, kto powinien być zawiadomiony, w telefon i na ręce warto też mieć telefon prawnika, który broni zatrzymanych pro publico bono (sporo ich na szczęście). Sól fizjologiczna lub mleczko Maalox gdyby użyli gazu, plus woda do spłukania potem. Maseczki lepiej w większej ilości. Jeśli bierzesz jakieś leki stale, zapas na 48h na wszelki wypadek. W razie zatrzymania policjant musi podać imię, nazwisko, stopień i podstawę prawną - nagrywamy telefonem. Również w razie zatrzymania - głośno krzyczymy swoje imię i nazwisko, osoby słyszące - nagrać lub przynajmniej zapisać i przekazać organizatorkom, które z reguły też zawiadomią prawników. Po zatrzymaniu domagajcie się kontaktu z adwokatem, nie wierzcie policji i powtarzajcie jak mantrę:
- NIE PRZYZNAJĘ SIĘ DO ZARZUCANYCH CZYNÓW
- ODMAWIAM SKŁADANIA WYJAŚNIEŃ
- NIE MAM OBOWIĄZKU NICZEGO PODPISYWAĆ
Tak, jest do tego stopnia źle.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie paź 25, 2020 17:13 Re: Wkurzona norka Alienorka

O nie, do Słupska to ja się nie wybieram. Tym bardziej że jutro rano do pracy, a z powrotem mogłoby być różnie. Poprotestuję sobie jak będzie w Koszalinie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie paź 25, 2020 18:43 Re: Wkurzona norka Alienorka

MB&Ofelia pisze:O nie, do Słupska to ja się nie wybieram. Tym bardziej że jutro rano do pracy, a z powrotem mogłoby być różnie. Poprotestuję sobie jak będzie w Koszalinie.

Sorki, mi się neurony źle postykały, u Was w koszalinie też była ok. 16ej pod siedzibą PiSu.
Hesiu gorzej, zabookowałam wizytę. na protest nie dotrę, bo mnie ex wkurzył do białości i cierpię na zdrowiu. Generalnie ujowo.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie paź 25, 2020 18:50 Re: Wkurzona norka Alienorka

:201428
Odetchnij głęboko, złość piękności szkodzi.

O 16-tej dzisiaj wracałam z ptaszenia. Próbuję wykorzystać ile się da póki nas nie pozamykają w domach, bo tego nie można wykluczyć. Szkoda tylko że ptaków nie było :evil: Na darmo mi nogi z dupinki wyszły.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon paź 26, 2020 10:05 Re: Wkurzona norka Alienorka

A ja nury widziałam w sobotę. Ale to tchorze starszne.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27167
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon paź 26, 2020 19:32 Re: Wkurzona norka Alienorka

Patmol pisze:A ja nury widziałam w sobotę. Ale to tchorze starszne.

Kobito weź ty mnie nie wkurzaj :evil: :placz:

Znów nie dotarłam na protesty, trochę zaganiana jestem ostatnio. Chyba sobie tylko przylepię stosowny symbol na plecaczek :roll:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 298 gości