Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,,...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 22, 2020 19:25 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:
meg11 pisze:lidka ze 2 wezme jak rozumiem tylko kociarskie masz bo tylko takie chce. :mrgreen:

Tylko te co na zdjęciu ... :mrgreen:

oki
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19489
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw paź 22, 2020 19:26 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

tabo10 pisze:Ja poproszę też maseczki. 2szt i nr konta na Pw :D

Tyż :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19489
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw paź 22, 2020 19:28 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

to ja poproszę 3 maseczki w charakterze cegiełek, maski idą w dalszy obieg :)
a do mnie konto, plis :)
Bąbelku, trzymaj się zdrowo, maleństwo!!
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw paź 22, 2020 19:35 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Dziś apetyt aż za minął rok a on ciągle krzyczy na jedzenie tak chce..

No to chyba będę tak miała z Gabrysiem :evil:
Bąbel trzymaj się moje Ty szczęście wygrane :201461

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 22, 2020 19:39 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

alinkaka pisze:
lidka02 pisze:Dziś apetyt aż za minął rok a on ciągle krzyczy na jedzenie tak chce..

No to chyba będę tak miała z Gabrysiem :evil:
Bąbel trzymaj się moje Ty szczęście wygrane :201461

Bąbelek się buja , ale Tofik staruszek tak mi churchla szok od razu ..Masakra eeeeeeeeee
Trzymaj się

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt paź 23, 2020 9:27 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:Dziękuje kochani za wsparcie :201461
Gabryś cudny :1luvu:
Bąbel dziś chory nie je ,, chyba się przejadł oby tylko to zobaczymy jutro..
Wujek jego no kiedyś wyglądał tak
, miał zgnite dziąsła i zszywane ..itt..
Obrazek
Dziś apetyt aż za :| minął rok a on ciągle krzyczy na jedzenie tak chce..
Przeważnie im przechodzi z czasem się nasycą a on nie ..

Obrazek
Bobi
Obrazek


cudowne przemiany , jedne wielu, wielu, które widzę u Ciebie od lat <3

Mma wrażenie,że Bąbelek uważa Cię za swoją mamę :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon paź 26, 2020 17:55 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Więc troche nie ogarniam coś czasowo nie wiem co bym zrobiła jakbym chodziła do pracy ..Leże i kwicze a działki nie mogłabym mieć bo chyba w domu bym musiała sprzątać do rana :mrgreen:
Maseczki wyśle jutro jak wróce od onkologa , dzis ciełam trawe musiałam bo niby ma padac a mi sie tak rozbujała szok a kret za nią , uduszę gada :mrgreen:
Koteczka z dredami też się zmieniła :)
Obrazek
Obrazek

Siedziała sama w altanie do domu za dużo już kotów a ona jeszcze bała się psów ..więc pilnowanie masakra , na działke do tamtych co maja wybiegi ok ale nie moge ją tam wsadzić i zostawić na tyle godzin bo ja wiem co by się działo..I tak się zgadałam z Iwonom i wczoraj dredziara i staruszek z pola z chorymi nerkami i wyrwanymi zębami pojechały do niej ..Dziękuje bo ja nie mam ttyle już miejsca.. :201461
Jestem zła bo jutro do lekarza no w dresach nie pojadę co założę spodnie a nogawki muszą być wąskie wiadomo gire mi rozsadza.. :evil: kurna chyba pojade w getrach no nie załoze krótkich spodenek a te mi na ten odrost najlepiej służą ..
Bąbelek zaliczył weta dwa zastrzyki i ok no cud :mrgreen:
Mam znajomą starsza ode mnie i znów chora , ogarniam jej to tamto i na działce ..I mi dziś mówi nie ma smaku i wechu :mrgreen: ja mówie kurna wirus ..Zakładam se maske na maskę a ona naprawde ja odpowiadam na bank...Oby nie bo muszę jej ogarniać niech się wykuruje ..Szaleństwo jakies ..
I miłego :1luvu:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon paź 26, 2020 18:04 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Oj, Lidka, Lidka... :D

Uważaj na siebie! Mam nadzieję, że bardziej się zabezpieczasz niz tylko maseczkami.. :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 26, 2020 19:16 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

morelowa pisze:Oj, Lidka, Lidka... :D

Uważaj na siebie! Mam nadzieję, że bardziej się zabezpieczasz niz tylko maseczkami.. :?


Ta jutro założe se maskę... :mrgreen: Kochana co ma byc to będzie ...Mamy dotąd a nie dalej ...
Damy radę

Obrazek

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pon paź 26, 2020 20:23 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Lidka kiedyś w lidlu były podkolanówki uciskowe- gdybyś skądś zdobyła byłoby super- bardzo pomagają na girki.Ja nawet w nich śpię-ulga bardzo duża.
Szyna Brauna też by Ci się przydała chociaż jedna ale to drogie- ale też pomaga.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19489
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon paź 26, 2020 20:50 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

meg11 pisze:Lidka kiedyś w lidlu były podkolanówki uciskowe- gdybyś skądś zdobyła byłoby super- bardzo pomagają na girki.Ja nawet w nich śpię-ulga bardzo duża.
Szyna Brauna też by Ci się przydała chociaż jedna ale to drogie- ale też pomaga.

To drugie co to
Kupiłam sobie kolanówke u nas na miejscu po zakrzepie kupe kasy wydałam i na gire nie mogłam włożyć ...
Trzeba umieć to dobrać a to chyba nie takie proste na miejscu nie kupie , bym musiała do Ina i chyba z rana zanim noga mi sie zaokrągli ...nie wiem lekarz tez cos mówił , ale latem w spodenkach miałam ok czułam wiadomo ale wiatr na skórze ..A teraz każde coś długiego masakra mam kurna w niej jakby serce ..jest bez niczego i ok...Nie wiem wnerwia mnie to

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto paź 27, 2020 7:38 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Prześledź internet, dowiedz się jakie nosić, zapisz się na teleporadę... Zrób coś nawet jak Ci się nie chce.
Dla siebie ale i dla tych stworzeń wokół Ciebie!
Musisz nosić te podkolanówki albo pończochy, nawet jeśli Ci się nie podobają.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 27, 2020 9:06 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

Zadbaj o siebie Lidka. Kotki chętnie by Ci pomogły ale nie potrafią wiec musisz sama o siebie pomóc.

Ja używam takich:
https://relaxsansklep.pl/podkolanowki-przeciwzakrzepowe

Tu jest wyjaśnione jak dobierać:
https://portal.abczdrowie.pl/jak-prawid ... y-uciskowe
Żądam postawienia Andrzeja Dudy w stan oskarżenia zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej Art. 145. ustęp 2.

Senanta

 
Posty: 2379
Od: Nie paź 20, 2019 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 27, 2020 9:28 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

lidka02 pisze:
meg11 pisze:Lidka kiedyś w lidlu były podkolanówki uciskowe- gdybyś skądś zdobyła byłoby super- bardzo pomagają na girki.Ja nawet w nich śpię-ulga bardzo duża.
Szyna Brauna też by Ci się przydała chociaż jedna ale to drogie- ale też pomaga.

To drugie co to
Kupiłam sobie kolanówke u nas na miejscu po zakrzepie kupe kasy wydałam i na gire nie mogłam włożyć ...
Trzeba umieć to dobrać a to chyba nie takie proste na miejscu nie kupie , bym musiała do Ina i chyba z rana zanim noga mi sie zaokrągli ...nie wiem lekarz tez cos mówił , ale latem w spodenkach miałam ok czułam wiadomo ale wiatr na skórze ..A teraz każde coś długiego masakra mam kurna w niej jakby serce ..jest bez niczego i ok...Nie wiem wnerwia mnie to

https://allegro.pl/oferta/szyna-brauna- ... ia%C5%82y&
gclid=Cj0KCQjwit_8BRCoARIsAIx3Rj4KN6AKXLT9-ig5tBBqexxx29aNHh8TpcAX-ESdznyzW15NK56YXtoaAu0lEALw_wcB
Cholera nawet o 30 zł tańsza niż ja w sklepie medycznym kupowałam. Dobiera się do wzrostu.Ja mam 170 więc duzą kupiłam.
Lidka jak nie możesz skarpetki to bandażem elastycznym bandażuj tylko całą nogę do kolana,pod kolanem zakończ-od palcy zacznij- tak mi naczyniowiec powiedział przy ranach gdy są tak się też robi.
Ja też mam popuchnięte nogi,wkładam skarpety na siłę i chodzę 24h na dobę- uwierz pomaga.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19489
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lis 02, 2020 14:45 Re: Koty u zbieraczki.... -No patrz jaki ludzie mają dar ,,,

meg11 pisze:
lidka02 pisze:
meg11 pisze:Lidka kiedyś w lidlu były podkolanówki uciskowe- gdybyś skądś zdobyła byłoby super- bardzo pomagają na girki.Ja nawet w nich śpię-ulga bardzo duża.
Szyna Brauna też by Ci się przydała chociaż jedna ale to drogie- ale też pomaga.

To drugie co to
Kupiłam sobie kolanówke u nas na miejscu po zakrzepie kupe kasy wydałam i na gire nie mogłam włożyć ...
Trzeba umieć to dobrać a to chyba nie takie proste na miejscu nie kupie , bym musiała do Ina i chyba z rana zanim noga mi sie zaokrągli ...nie wiem lekarz tez cos mówił , ale latem w spodenkach miałam ok czułam wiadomo ale wiatr na skórze ..A teraz każde coś długiego masakra mam kurna w niej jakby serce ..jest bez niczego i ok...Nie wiem wnerwia mnie to

https://allegro.pl/oferta/szyna-brauna- ... ia%C5%82y&
gclid=Cj0KCQjwit_8BRCoARIsAIx3Rj4KN6AKXLT9-ig5tBBqexxx29aNHh8TpcAX-ESdznyzW15NK56YXtoaAu0lEALw_wcB
Cholera nawet o 30 zł tańsza niż ja w sklepie medycznym kupowałam. Dobiera się do wzrostu.Ja mam 170 więc duzą kupiłam.
Lidka jak nie możesz skarpetki to bandażem elastycznym bandażuj tylko całą nogę do kolana,pod kolanem zakończ-od palcy zacznij- tak mi naczyniowiec powiedział przy ranach gdy są tak się też robi.
Ja też mam popuchnięte nogi,wkładam skarpety na siłę i chodzę 24h na dobę- uwierz pomaga.

Wiem kochana kiedys bandażowałam ją po zatorze przez pół roku , bez bandaża bym nie funkcjonowała..
Dzięki dziewuszki kiedyś to ogarnę jak sie u mnie wyciszy zadbam o siebie... :1luvu:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 263 gości